Mészáros András

Minden, ami profiboksz!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=romai link=board=profiboksz;num=1134328789;start=0#8 date=02/11/06 ť 12:57:04]Sziasztok, én úgy gondolom hogy csalóka Marian Leondraliu rekordja mert mérközései nagyrészét külföldön vívta és általában magasabb súlycsoportban. Ha jók az információim komoly amatőr múltja van, többszörös román bajnok, válogatott, VB résztvevő, épp ezért úgy gondolom hogy nem lesz ez olyan egyszerű feladat Mészáros számára, persze biztos vagyok a győzelmében![/quote]<br><br>Ezt én is hallottam, de azt teljesítményét nézem amit az utóbbi időben mutatott a profik között.<br>Ez alapján pedig Andrásnak győznie kell. <br>
romai
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2006-02-11 13:38:36

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: romai »

Sziasztok, én úgy gondolom hogy csalóka Marian Leondraliu rekordja mert mérközései nagyrészét külföldön vívta és általában magasabb súlycsoportban. Ha jók az információim komoly amatőr múltja van, többszörös román bajnok, válogatott, VB résztvevő, épp ezért úgy gondolom hogy nem lesz ez olyan egyszerű feladat Mészáros számára, persze biztos vagyok a győzelmében!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: HIE »

Én is keményebb ellenfelet vártam. A legutóbbi meccse után kellemesen csalódtam bene. Kiváncsi lennék, hogy tudná e ezt folytatni.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: dp »

A tapolcai gálán ismét ringbe lép Mészáros András.<br>Ellenfele a román Marian Leondraliu lesz.<br><br>A gyenge mérlegű Leondraliu legnagyobb eredménye, hogy Matt Zegan és Cyril Thomas ellen a kiírt menetszámot.<br><br>Megmondom őszintén, hogy komolyabb ellenfelet vártam. Kíváncsi lennék, hogy Félix milyen jövőt szán neki, és mikor akarja komolyabb ellenfelek ellen mérkőztetni. Bár gondolom most a Barrios - Nagy meccsnél nincs fontosabb.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: PTM »

Mészáros ügyes és tehetséges ökölvívó. Örülök, hogy már az első menetben kiütötte Nascimento-t (aki egyébként egy súlycsoporttal feljebb bokszol, mint ő), szerintem még el fog jutni interkontinentális bajnoki címekig.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: batka »

Ennyiből valóban nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, korábban pedig egyszer sem láttam sajnos bokszolni. Az első benyomásom viszont jó, mert úgy láttam, hogy ésszel áll oda. Figyel, próbál alkalmazkodni az ellenfél stílusához és kitalálja hogyan lehet legyőzni. Meg is valósította. Na ezt nem láttam Zsivány Zsoltnál. Ő sajnos eszetlenül bunyózott és ki is kapott. (persze papíron nem  :-[)<br>Majd meglátjuk mi is válik belőlük. Hajrá Gyerekek!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Rám tett különösebben mély benyomást Mészáros. Bár ez a rövid meccs kevés volt ahhoz, hogy megnézzük mit is tud valójában. Az látszik, hogy harcos kis bokszoló, de a sebessége és a technikai tudása azért engem elsőre nem győzött meg.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: HIE »

Kellemesen csalódtam Mészároban. Nem hittem volna, hogy ilyen simán túljut első komolyabb ellenfelén. További sok sikert!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Mészáros András

Hozzászólás Szerző: miszter »

Sok sikert, és a legjobbakat neki!!!   8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Mészáros András

Hozzászólás Szerző: dp »

A tegnapi (2005.12.10.) Félixes gála leginkább a botrányról szólt, és az ellenfelek minősítésében szinte ki is merült. Azonban a fiatal és tehetséges Mészáros András már az 1. menetben kiütötte az eredetileg Nagy Jánosnak szánt brazil srácot.<br><br>Nekem szimpatikus volt András mozgása. Fiatal, technikás, használja a fejét és szerintem erő is van benne. Persze még nincsenek mögötte neves nemzetközi legyőzött ellenfelek, de szerintem hamarosan jönnek azok is.<br><br>Az eddig látottak alapján szerintem van esély rá, hogy András (a Predátor valahogy nem jön a számra - újabb béna becenév) lesz Félix újabb zászlóshajója Nagy Jani, Kovács Attila és Csábi Bettina mellett.<br><br>Ha tudtok róla bármilyen egyéb, bokszhoz kötődő információt, akkor írjátok be, ha pedig megvannak a korábbi meccsei, akkor azok közül fel lehetne tenni néhányat az FTP-re.<br><br>Szerintem a jövőben sok hozzászólás lesz ebben a topicban - remélem András kiváló teljesítményei apropóján!  ;)
BUTTON_POST_REPLY