Mészáros András

Minden, ami profiboksz!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azt hittem Mészáros könnyebben túlteszi magát ezen a zakón.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Ez frenetikus:

Öreg lámpa légy rögös úton.

bocsanat, de nem birtam kihagyni. megrikatott.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Köszi.
Nem tudom, miért, de nekem ez a lehetőség eszembe sem jutott... :?:
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

A konkurrens oldalon gondolom.. legalábbis én ott láttam az imént :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

OFF:

Bocsi, lehet azt tudni, hogy hol olvastátok ezt?
Köszi.
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Olvastam én is ezt a Koko interjút és azt kell mondanom az utóbbi idők legjobb magyar vonatkozású interjúja, mely kiméletlen őszinteséggel beszél a magyar bunyóról, pont úgy ahogy az most van.

Mészáros messze nem az a kategória, hogy akárcsak Nagy Jani örökébe tudjon lépni.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ez megér egy Copy-t:

"Volt olyan pontozó, akinél a beszüntetés pillanatában is még döntetlenre állt a mérkőzés, holott úgy érzem, hogy minimum négy-öt ponttal vezetett a tíz menet alapján az ukrán, de ez a minimum. Tehát Mészárosnak esetlegesen egál meneteket oda lehetett adni, de több olyan menet is volt, amiben nagyon nagy fölénnyel nyert az ukrán. A leütéses menetet is minimum 10-8-ra oda kellett, hogy adják neki, s még így is volt olyan pontozóbíró, akinél azt a menetet, amikor számolt Dőry Miklós, megnyerte Mészáros. Sajnos a bíráskodás színvonala nagyon-nagyon messze van az ökölvívás színvonalától. Úgyhogy össze kellene nagyon kapniuk a magyarországi és a külföldi bíróknak is egyaránt, s tanulni, tanulni, tanulni és sokkal többet kellene foglalkozniuk ezzel a sportággal, mert nem elég csak sokat lenni ebben a sportban, hanem oda is kellene figyelni, s látni is, hogy mi történik."

Kovács KoKo István
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Hát télleg gáz...a Merdov mérlegét figyelmbe véve, meg pláne...És hogy a végére döntő-fölény-klasszis-különbség:) alakult ki...Hát sajnálom.
Láttam én, hogy ez a boksz kevés ehez a címhez, már eddig is, de..
Azért annyit adjunk meg, hogy a Merdov nagyon felszíjta magát erre a meccsre. és tegyük hozzá: a Mészáros még fiatal. Ha megfelelő hátteret, kap, tanul még 3 évet, és van aki ezt finanszírozza, esetleg meg lehet még próbálni. De ehez a 10X 3 perc zsákolás, meg 1 kis futás kevés lesz:)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem ezt az ellenfelet még akkor sem veri el, ha Veres Laci az edzője, vagy Freddie Roach... Nem azon múlt, Mészárosnak egyelőre nem való 6-menetesnél hosszabb meccs.
Valami nagyokosoktól hallottam, hogy Félix direkt megverette, meg ilyen hülyeségek. Igen logikus döntés lenne az egyik legjobb bokszolóját megveretni, főleg most, hogy Nagy Jani megy a... (levesbe :?: :idea:) 8)

Nagy Zsolti vágjon vissza neki mi? Esélytelen, még Mészárosnál is egy fejjel alacsonyabb, akit nem tudott megoldani. Mi lenne az ukrán ellen? Ott is LTKO.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

kozi írtaCOLON
dp írtaCOLONVesztésről nem is érdemes beszélni: nem fordulhat elő!
Dp, azért mert valaki magyar még simán kikaphat bármikor :)
Nagy közhely, de, hogy vereség nem fordulhat elő olyan nincs, még hazai pályán sem :)
kozi,

Nem azt mondtam, hogy azért nem lehet vereség a meccs végeredménye, mert Mészáros magyar...
Csak arra próbáltam utalni, hogy az ellenfél szintje az élvonalltól nagyon elmarad, így a komoly célokat kitűző Mészárosnak vernie kell(ett volna).

Sajnos nem így lett. :(
Óriási hibák lehettek a felkészülésben, és az edzőpartnerek kiválasztásánál. Andris úgy mozgott a ringben, mintha soha sem bokszolt volna magasabb ellenféllel. Csépelte a levegőt, folyamatosan beleszalad az erőtlen előkészítő ütésekbe (ezek az ütések persze pár menet alatt megacélosodtak, amikor Merdov melátta, hogy ez hatásos lehet), hátrafelé pedig egyáltalán nem tud bokszolni.

Az edzője pedig olyan marhaságokat mondott, amihez nem kell végzettség... Andrásnak még nagyon szüksége lenne a pontos utasításokra, és a valós állásra. Ehelyett altatta, és csak zavarta bele a pofonokba.

Megfelelő elmozgásokkal fel tudta volna mérni a srácot 3-4 menet alatt, be kellett volna osztania az erejét... Utólag mondjuk már mindegy.

Tudom, hogy nagyon nehéz magasabb ellenféllel küzdeni, de megfelelő gyakorlással ezt a meccset hozni kellett volna.

Merdov legközelebbi ellenfele lehet, hogy Nagy zsolt lesz?!....
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sajnálom, hogy kikapott :( . 7. menettől láttam csak a meccset, onnantól már csak az volt a kérdés, hogy mikor üti ki Mészárost.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Sajnálom Mészárost! Amelyik meccseit láttam azon teccett a bunyója.

Sajnos a mostanit nem láttam mert végy egy fánkot (takewondo) versenyen voltam Hatvanban (nézőként)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Elég nagy blama ez a vereség. Merdov egy simán verhető ellenfél lett volna. Holy szokta mondani, hogy az egy óriási baj, hogy ma gyakorlatilag nincsenek igazán jó edzők az itthoni bunyósok mellett. Ez sajnos ma este is bebizonyosodott. Az már az első percben látszott, hogy az nem jó taktika, ha minden áron megpróbálja lerohanni Mészáros ezt a magas gyereket. Merdov simán levédte a rohamokat, és meg is előzte a hosszú kezeivel, ahogy várható volt. És ennek ellenére Nagy Lajos szinte végig csak küldte rá szerencsétlen Mészárost, aki meg csak nyelte a megelőző ütéseket, és képtelen volt váltani.
Azt gondoltam eddig is, hogy András nem fogja leigázni a pehelysúlyt, de azért azt nem vártam, hogy ilyen hamar bele fog futni a késbe. Kár érte, nagyon sajnálom.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

leone510 írtaCOLONEgyáltalán, hogy kap lehetőséget egy ilyen bokszoló interkonti - címmeccsen? Ráadásul WBO...
20 meccsén:
-5ször debütáló ellenfél ellen
-5-nek 1 meccse volt és még sorolhatnánk kikkel bokszolt, de ott a boxrec.
Ez egy igazi kutyaütő volt, nagyon gáz ez a vereség...
Boxrec azért nagyon csalóka, azoknak a nullás ellenfeleknek a meccsei nincsenek rendesen vagy egyáltalán feltöltve az adatbázisba. Ennek ellenére elég gyenge ellenfél volt ez a srác, Mészáros meg ugye hozzá képest is csak a fasorban volt. Sajnálom, hogy kikapott, de kb. ennyi volt benne.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Walterweight
Újonc
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2006-04-16 13:39:04

Hozzászólás Szerző: Walterweight »

Rettenetesen görcsösen kezdett Mészáros. Egy nagyon ügyes srácnak tartom ,de a védekezésén rengeteget kell javítani és a támadásait se ártana ! Mert folyton kinyílik. Mem csak előre hátra hanem oldalra is kéne mozogni, nem ácsorogni kell! Az bosszant a legjobban ,hogy megtudná csinálni az edző kérését ,de ha nem kap utasíást "használhatót" akkor úgy nehéz a hasonló helyzetet megoldani. Arra van az edző ,hogy hasznos tanácsokkal lássa el a versenyzőjét!!! Erre az edzője csak előre küldte! Menj és üssséééé András!!BUmmm BUmmm
Ez aztán a marha jó tanács! Előkészítésről nem hallott?Hol maradtak a balkezes fegyverek? A leforgás? A bal felütés jobb horog.....Láthattunk ilyet csak nem az Andrástól!!! Sajnos
Szépen kezdett de nagyon ölni akart! Ez is okozta a vesztét !"meg amiket leírtam.."
A vinkler és gundel duoról inkább nem is mondok semmit! Ha a Nagy Zsolti boxolt volna ezzel a srácal akkor még Merdov ütéseit is Nagynak nyomták volna be!!!
Nagyon nem szeretik ezt a Mészáros gyereket! Kiváncsi lennék miért favorizálják jobban ! Pedig a román "Tuncay Kaya " srác nagyon elverte! és lám lám....Ha meg még 2 menetig tart a mecs akkor tuti kiütötték volna!
Mészáros edzőjéröl meg.......
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ja Mészárost rendesen elkente ez az ellenfél, azt hittem Dőry már sosem fogja leléptetni, pedig látszott rajta hogy már a hetedikben sem nagyon tudta a fővárost...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Egyáltalán, hogy kap lehetőséget egy ilyen bokszoló interkonti - címmeccsen? Ráadásul WBO...
20 meccsén:
-5ször debütáló ellenfél ellen
-5-nek 1 meccse volt és még sorolhatnánk kikkel bokszolt, de ott a boxrec.
Ez egy igazi kutyaütő volt, nagyon gáz ez a vereség...
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

dp írtaCOLONVesztésről nem is érdemes beszélni: nem fordulhat elő!
Dp, azért mert valaki magyar még simán kikaphat bármikor :)
Nagy közhely, de, hogy vereség nem fordulhat elő olyan nincs, még hazai pályán sem :)

Mészárosnak nem sok esélye volt, a srác jol használta ki a magassági fölényét és a hosszu karjából adódó előnyöket valamint azt, hogy András védekezése finoman szólva is szellős. Az ellenfél mindenben pont annyival volt jobb, hogy egy esetleges visszavágon se látok reális esélyt arra, hogy legyőzze Mészáros. Azt meg rossz volt hallgatni, hogy az edzőnek mennyire nem volt ötlete arra, hogy mit kéne csinálni...
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Szegény Mészáros-t jól elverték :cry: , rohadt kényelmetlen tud lenni egy ennyivel magasabb ellenfél. Nem tünt verhetetlennek az ukrán, talán a jó tempóütésein ment el a meccs.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

András holnap fog küzdeni Stanislav Merdov ellen a WBO pehelysúlyú inter-kontinentális bajnoki címéért.

Most mutatták a tv2-n a mérlegelést.
Hát mit mondjak... András se alacsony a súlycsoporthoz képest a maga 170 centijével, de az ukrán 10 centivel magasabb még nála is...

Mondjuk ezzel elmondtam minden nehézséget - röviden: verhető ellenfél, jó tapasztalatszerzés, plusz a WBO szervezetel a kapcsolta fenntartása: ezt nyerheti András.

Vesztésről nem is érdemes beszélni: nem fordulhat elő! 8)

HAJRÁ RAGADOZÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
BUTTON_POST_REPLY