K1 Magyar verseny

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: Laja »

stefi igazad van. igen, reménykedjünk. Azért ez az évi 1 db rendezvény szerintem kevés. Kellenének elő-selejtezők, meg legalább valami pénzdíj, vagy értékes díjak és több rendezvény, több alkalom és lehetőség a megmérettetésre. <br><br>Én bizakodom, hisz pár éve, mikor indult ez az oldal akkor még a profi boksz is gyerekcipőben járt és a TV-ben meg hazai versenyzőt szinte látni se lehetett, ma meg már több világbajnokunk is van ;-) meg mindkét kereskedelmi adó visszatérő Box műsorral kényeztet minket.<br><br>és emlékezzünk, nem is olyan rég, még az M-saton szinte az összes utcai harcos gálát leadták, amiből volt jó pár az év során. Úgyhogy remélem előbb-utóbb ezen a téren is felzárkózunk majd az európai unióhoz :-)  és azon fogok gondolkodni, hogy a fene egye meg, most K-1 gálára menjek a hétvégén vagy mma-gálára, vagy esetleg egy jó kis boksz meccsre  ;D
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: stefi »

Helló<br><br>A Tibi első ellenfele cseh volt, és az utolsó pillanatban ugrott be. Sima győzelem lett volna, ha az este legügyetlenebjei- a bírók- persze ezért a címért az orvos is versenyben van- szóval a bírók nem bénáznak.<br>Az első 2 menet sima győzelem, a 3. x v. esetleg leggyen a cseh srácé. Az extra menetet egyáltalán nem értettem, ámbár ekkorra tényleg nagyon ki volt Tibi, és ezt visza kellene néznem, hogy racionálisabban lehessen megítélni, ki volt a jobb az extramenetben.<br>Tibi fáradtsága nem biztos hogy teljesen abból eredne, hogy az erőállóképességére nem fordít elég nagy hangsúlyt. Nem ismerem a jelenlegi edzésmunkáját, bár a korábbi kimagasló volt. de az jól látható, hogy nagyon görcsös, feszült, és nem bízik magában, vagy az elvégzett munkában. Ez a nagy feszültség, álandó tónus az izmokban, folyamatos túl magas pulzus okozza azt, hogy sokmindenről lemarad- el sem indul, "könnyen" fárad. nagy kár ezért, de ezt a területet is fejleszteni kell, ezt is trenírozni szükséges. Reméljük sikerül<br>Tihamér talán az egyik legnagyobb iéret itthon. Fital, akar győzni, és edzeni is hajlandó!. Nagy falat volt neki az ukrán srác, főként ütő és rúgóerőben, de szerintem ot is helyt állt. Most erre képes. Ha összehasonlítjátok a tavalyi teljesítményével, jól látható a javulás. Várhatóan jobb lesz jövőre.<br>Sajnos tényleg kissé gyenge a nehézsúly hazánkban, de lehet , hogy nem kerülnek reflektorfénybe- sajnos nem így van szerintem, de reménykedjünk.<br>Aki igazán készül és edz még, az Szecsei, de ő az orvostól, és bíróktól kikapott, mondhatta volna a dokinak, a bírói is, hogy küzdősport versenyen ez "előfordul".<br>Kár hogy Meiszter nem indulhatott.<br>sajnos a mezőny nagyobb része nem edz igazán, de ezt annyiból elfogadom, hogy itthon ez elég, ill. nem ebből élnek, tehát dolgoznak mellette, ami gyakran porta, az pedig nem tesz jót, hisz a nagyon fontos pihenés nem lesz meg, nincs igazi rendszer, és az mellett nehéz 8- 12 edzést produkálni.<br>Viszont ez tényleg kezdeti lépés még, és ha "megmarad a gyerek", akkor javulni fog, a szervezés is , az info áramlás is, a PR és marketing is.És persze a küzdők! Ámen...<br>stefi
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: Laja »

supras : kint voltam az első ketrecharcon a Fővárosi nagycirkuszban is tavaly és az igaz, hogy az még csak az 1. gála volt, de felkészültebb emberek voltak ott mint itt. (legalábbis nekem úgy tűnt) Én valami ilyesmit vártam volna. Az a gála azért színvonalasabb volt mint ez pedig csak az első volt...<br><br>amúgy meg thai-box, meg kick box nem 1-2 éve van már magyarországon, úgyhogy tök mindegy hányadik gála volt ez, (amúgy egy gála már Budapesten is volt 2 éve ha jól emlékszem) attól még felkészülhettek volna jobban is a résztvevők... nem ?
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: supras »

Laja te mit vártál a 2.gálától? Nagyon gyerekcipőben járunk még ezen a téren mégis milyen harcosokat vártál? Az országból igenis jó harcosok voltak de valóban nem az a szinvonal mint Japán-ban. A Román gyerek valóban megverte Nagy Tibi-t de ha a Román jut tovább akkor Tihamér őt simán kipontozza szerintem. Egészen pontosan nem tudom Tihamér hogy ált fel de tényleg csak a véletlen KO volt benne. Ennek ellenére persze bántó a dolog. A legnagyobb csalódás a hülye ringorvos miatt volt. Azért az Ukrán gyereknek lehet hogy meggyűlt volna a baja Szecseivel.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: edge »

Ma este az RTL KLUB leadja a gálát:<br><br>23:05 K-1 - Magyar Nagydíj - Debrecen<br><br>Ha esetleg vki be tudná digizni és feltenni ftpre az nem lenne hátrány. ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: Laja »

Kedves szarabb ! (ilyen hülye nicket :-) )<br><br>Az ukrán tök megérdemelten nyert. kimagaslóan a legjobb volt. Én azért a Nagy Tibi elleni román embert néztem volna meg, szerintem Tihamér már ellene kiesett volna. A román meg az ukrán a döntőben nagyobb meccs lett volna. Nagy Tibi akkorákat bevert az embernek, hogy csak úgy puffogott a feje, de nagyon bírta. Szerintem az ukránnak is meggyűlt volna vele a baja. (Nem akarok senkit megbántani, de bunda volt, hogy nem a román faszi jutott tovább.) És a felállásról meg annyit, hogy nem felállt, fel tápászkodott, hanem felpattant a Tihamér, és direkt akkor mikor már tudta, hogy késő. Ha küzdeni akart volna tovább, akkor felállt volna időben...<br>Nem úgy nézett ki, mint aki mindjárt ki fogja (akarja) ütni az ellenfelét (max. véletlenül)<br><br>Nem tudom, de ha ma magyarországon ez a top, akkor valamit nagyon rosszul csinálnak, mert én emlékszem azért régebben komolyabb kaliberű embereket is lehetett látni az utcai harc gálákon. (Kukker, Kató, Rehák, meg még sorolhatnám) De lehet, hogy csak én látom rosszul.  :o<br><br>Varga Peti viszont igazi csalódás volt számomra. Kb úgy küzdött, mint a Takács Zoli a "hóhér" ellen a magyar bajnoki döntőben. enerváltan, elgondolás, tűz nélkül. Kár, mert a Peti egyébként egy jó fighter (volt?) ... ???
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

remélem egyenes jó képet csinált rólam és hoost bácsiról. egyenes amint tudod küldjed lécci, már tűkön ülök. <br>az ukrán fiú megérdemelten nyert azzal a megjegyzéssel, hogy: <br>1. 8-.nál tihi felállt. <br>2. küzdősportban bármi előfordulhat, az ukrán belelép egy ütésbe és tihi nyer - ezért kellett volna tovább engedni. <br>Egyenessel megismerkedtem - jót beszélgettünk - remélem továbbra is sikerül személyes kapcsolatban maradni. <br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: supras »

Jó volt a verseny! Nekem sikerült mindkettőjükkel képet csinálnom.
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: ppal »

Felteszed a képeket?
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Tegnap voltam kint a főtéren a mérlegelésen. Ignashov is ott volt. Páran mentek oda hozzá fényképezkedni+autogrammot kérni. Nem olyan sokan ismerik még itt M.O-n a nagy k-1eseket azok közül aki nincsenek mélyen benne ebbe a sportágba.<br>Azért ma a verseny elött lefényképeztettem magam vele. :)
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Pécsről 10-15 ember ma megy fel. Én is. Tihamérék már tegnap utaztak. <br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: supras »

Ki lesz ott?
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: stefi »

Helló!<br><br>A www.szaku.hu -n vannak fenn már interjúk is, és minden versenyző bemutatása fennt van napok óta
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

egyenes köszönöm. <br>a www.fight.hu-n lesznek versenyzői bemutatások a héten elvileg. kiváncsian várom.
SzaRABB
egyenes

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Tony Gregory- Lekner legyõzõje az idei Marseillei gálán. Ustinov csúnyán lerendezte (comb KO)  tavaly Párizsban.<br>Denis Grigorjev (Ukrajna)- 2 évvel ezelõtt legyõzte Varga Pétert Debrecenben (pontgyõzelem volt).<br>Musalimov (Moldávia)-Ifma vb. 1. 91 kg 2003
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

A külföldiekről: <br>Florin volt az a Román versenyző akit a sporszigeten a szervezők sokáig kerestek-de nem jelent meg. Szecsei ellenfele lett volna. <br>A többiekről semmit sem tudok. Ha valakinek van infója tegye már fel - segítve ezzel a magyar versenyzőket. Egyenes - főleg benned bízom:)<br>
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

K-1 Magyar Nagydíj <br>2004. augusztus 19. 18 óra <br>Debrecen, Főnix Csarnok <br><br>Kapunyitás: 17 óra <br>Verseny megnyitó: 18 óra <br><br>észtvevő versenyzők: <br><br>Zilai Zsolt <br>Leordean Florin <br>Lekner Zsolt <br>Brunner Tihamér <br>Varga Tamás <br>Szecsei Szilárd <br>Nagy Tibor <br>Eugen Musalimov <br>Szalai Rajmund <br>Michnevich Alexander <br>Zilai Sándor <br>Jushan Liviu <br>(A fenti versenyzők között 1 hét múlva sorsolás útján lesznek párosítva a mérkőzések) <br><br>K-1 Super Fight: <br>1. Mladen Brestovac (horvát) vs. Denis Grigoriev (ukrán) <br><br>2. Tony Gregory (2x K-1 francia bajnok) vs. Varga Péter
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

K1 Magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Esélyek latolgatása, versenyzők és meccsek
SzaRABB
BUTTON_POST_REPLY