Nagy 'Csonttörő' János

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: TKO »

Különben is Herceg nem hiszem, hogy Hercegnő szeretne lenni, tehát<br>nem valószinű, hogy bevállalja Diótőrőt :))
El Terrible

Re: Nagy 'Csonttörõ' János

Hozzászólás Szerző: El Terrible »

Ha Nagy megveri Kirkorovot 2 világszervezet övét fogja birtokolni. (WBO/WBA egészen jó nevek)<br>Nem egy ismert bokszoló ez igaz, mégis 2 öve van/lehet.<br>A Herceg visszatérésének szerintem reális útja, hogy kihívja Nagyot.<br>Viszonylag kis rizikójú meccs és nagy haszonnal kecsegtet.<br>Gondolj bele! Úgy tér vissza, hogy skalpként begyûjt 2 övet az elsõ meccsén.......<br>Nem annyira irreális, mint ahogy gondolod szerintem.<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szerintem a Hamed - Nagy meccsnek kb. annyi a realitása, mint pl. a Jones - Erdeinek :)<br>Hamed még mindig iszonyú nagy név gyakorlatilag bárkit megkaphat egyből akit<br>a súlycsoportban jegyeznek, nem hiszem, hogy pont egy Nagy Jani kell nekik, akit<br>valljuk be még nem nagyon ismernek nemzetközi berkekben.<br>Hol érné meg megrendezni  a meccset?<br>USA? Nagy totálisan ismeretlen, helyszin kizárva.<br>Magyarország? Aki most azt mondja, hogy a herceget el lehetne hozni hozzánk, szerintem viccel :)<br>Anglia? Szerintem itt se sokkal jobb a helyzet Nagy Jani szemszögéből, mint USA-ban.<br><br>Szóval én is Holywoodal értek egyet, aki szerint Félix csak egy kis hirverést próbál ezzel csinálni maguknak, ami a Kirkorov elleni meccs elött pont kapóra is jön a TV2-nek  :P<br>Elnézést ha cinikusnak tűntem, ha összejön a meccs én fogok a legjobban örülni :)<br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1073414475;start=15#19 date=02/12/04 ť 13:52:43]Különben is: Hamed súlycsoportja a pehelysúly, nem a nagypehelysúly. [/quote]<br>Valószínűleg csak volt  ;)<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nagy 'Csonttörõ' János

Hozzászólás Szerző: greg »

Különben is: Hamed súlycsoportja a pehelysúly, nem a nagypehelysúly. <br><br>Még anno Calvo miatt is fanyalgott a nép, aki Európa-bajnok volt, és némileg ismertebb ökölvívó, mint Nagy Jani. Ennek az egész hírnek annyi reális alapja van, mint anno annak, hogy Mayweather sr. edzi majd Kótait.<br>Meg amúgy is: Hamed mióta "tér vissza" folyamatosan? Vagy 2 éve?
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: berti »

Hollywood, engem meggyőztél! Először csak legyen biztos, hogy visszatér. Én már annak is nagyon örülnék. Ennek örömére, tegnap megnéztem az összes fellelhető meccsét. Húú, de várom, hogy ismét csúcs formában legyen...!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bandi<br><br>Akiket én felsoroltam azok top 10-ek, nem top 3-ok vagy top 5-ök. A top 5 jelenleg Casamayor, Corrales, Morales, Chavez és Hernandez. Pehelysúlyban: Pacquiao, Marquez, Barrera, Harrison és talán Rocky Juarez.<br><br>Chacon szűken top 10-es de verhető és ismert bokszoló. Gomez neve Angliában nagyon jól cseng mostanában mióta kiütötte Alex Arthurt. Előtte voltak nagyon gyenge meccsei, még Bogesz is leküldte vagy 3-4 alkalommal. Robbie Peden nagy ütő, de minden komoly ellenfél eleln kikapott eddig. Forbes veszélyes lehet, mert technikás és ügyes bunyós, de nem klasszis. Gainer az utóbbi 5 meccsén félelmeetsen gyengén bokszolt. hamed őt bármikor kiütné szerintem ha csak egyszer is eltalálja. Ez a thai gyereket egyszer láttam mikro megszerezte a címet valami japán ellen. Agressziv bunyós, de kiüthető és van világbajnoki címe ami ugye eladhatóvá tenné bárhol hamed ellen egy visszatérő meccs erejéig. Medina egy kiégett leharcolt bunyós. Nem sok esélye lenne már csak a stílusából adódoan sem Hami ellen. Brodie és Chi neve szintén jól cseng Angliában a legutóbbi meccsük miatt és szerintem Hamed mindkettejüknél jobb bunyós.<br><br>Szóval szerintem így néz ki most a helyzet Hamed körül.
"Mindenki a napra tör..."
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Hollywood!<br> Én arra értettem, hogy megfelelő, hogy jól  rangsorolt és verhető. Papíron jól mutat, kevés kockázat és a meccsei is izgalmasak. Megverte Chacont is és nem hinném, hogy a tengerentúlon azt olyan sokan látták, hogy hogyan.<br>De nem hinném, hogy Hamed egyből a legjobb 3-ból választ.
bandi
-----------------
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bandi<br><br>Nagy Jani eddig 2 db pozitív mérlegű ellenfél ellen bokszolt. Az egyik Paz volt a kiégett argentin hurka akinek volt vagy 30 veresége. A másik Chacon aki ellen simán kikapott volna ha nincs a mélyütés. Szóval remélem tévedek, de azért Hamednek illene egy ismertebb bunyós ellen visszatérnie mint Jani. Akkor inkább már a WBA bajnok thai bunyós vagy az angol Michael Gomez (ha már a Sky Sports akarja a meccset közvetiteni) aki sokkal jegyzettebb Nagynál. De lehten mondjuk Chacon, Steve Forbes vagy akár Robbie Peden is ha a verhető, de jó bunyós kategóriát nézzük. És akkor még a meccs kedvéért pehelysúlyból felrándulókról nem is beszéltünk: Michael Brodie, In Jin Chi, Medina, Gainer stb. Ez egyébként nem egy ledegradáló beírás volt részemről hanem a jelenlegi helyzetet akartam érzékeltetni. Szóval Hamednak valami komolyabb ellenfél kellen, egy olyan akit meg tud verni még a jelenlegi helyzetében is, ki tud ütni, de ismert is. Én egyébként ha tényleg Warren lesz a promotere és nagypehelyben akar bunyószni a jövőben akkor Michael Gomezre tippelek mint lehetséges ellenfélre.
"Mindenki a napra tör..."
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Szerintem is van realitása a meccsnek. Janika elég jól jegyzett és Hamed számára optimális ellenfél. Ki jönne más? Casamayor? Morales? Corrales? Chavez (mondjuk őt Morales úgyis nyugdíjazza :D )? Nem a legnagyobbak kellenek, de nem is egy névtelen senki. A veretlenség és a sok KO Jani mellett szól. Egy Calvo-féle meccsel nem jöhet vissza. :D
bandi
-----------------
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Engem is meglepne egy Hamed vs Nagy meccs nem mondom. Szerintem nincs realitása. hamed egy szuperklasszis akire mindenhol a világon kiváncsiak. Miért pont Magyarországra jönne visszatérni és miért pont a nemzetközileg no name Nagy Jánossal bokszlna? Nagynál most így hirtelen legalább 25 bokszolót tudok mondani aki ismertebb és könnyen verhető, kiüthető, mint jani. Meg az HBO sem fog repesni az örömtől ha meghallják Jani nevét, de még a Sky Sports sem. Chacon és hamed elhozása Magyarországra azért nem ugyanaz a tétel.<br>Szerintem Félix most ügyesen meglovagolja és mesterségesen fenntartja az érdeklődést Nagy János és a Felix Promotion irányába (Koko korábbi karrierjéhez viszonyítva Nagyot). Ez szerintem egy jó és okos léps, de realitása sajnos nincs.
"Mindenki a napra tör..."
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1073414475;start=0#12 date=02/11/04 ť 18:00:51]Ti tényleg úgy gondoljátok, hogy Hamed akár egy kis érdeklődést is fog tanúsítani Nagy Jani iránt???<br><br>[/quote]<br><br>Miért ne?<br>1. Janit jelenleg előkelő helyen jegyzik a szervezetek<br>2. Hamedék biztosan verhető ellenfélnek tekintik őt<br>3. Hosszú kihagyás után biztosan nem egy Pacman-nal fognak indítani<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: berti »

Ha Jani addigra két nagy szervezett interkontinentális bajnoka lehet, akkor a neve is jól cseng egy felhozó mérkőzéshez, (felteszem ha Hamed nyer, lemondana az övekről…) ! Gondolom az edzőnek az is a dolga, hogy a menedzser – akit esetleg megkeresett egy másik menedzser - kérésére megtekintsen néhány „noname” bunyóst, hogy mik az esélyek. Szerintem, - ahogyan azt mi látjuk - ránézésre megállapítaná egy edző, hogy igenis Jani bunyója nagyon is feküdne a Hencinek. Akkor már csak a pénz a fontos (persze azaz első), de szerintem Félixék elő tudnák teremteni azt a jelenleg szvsz. nem túl nagy összeget, amit jelenleg Hamed ér.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nagy 'Csonttörõ' János

Hozzászólás Szerző: greg »

Ti tényleg úgy gondoljátok, hogy Hamed akár egy kis érdeklõdést is fog tanúsítani Nagy Jani iránt???<br><br>Kokóval sem állt ki, aki kötelezõ kihívó volt a WBO-nál, mivel nem kecsegtetett elég nagy bevétellel a meccs, illetve Kokó ismeretlensége is gátoló tényezõ volt. Biztos egy nemzetközi szinten gyakorlatilag noname boxolóval fog összeállni!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

WNB, írjál már egy könyvet!!!!!  ;D<br>Én sem látok esélyt arra, hogy Janika legyőzze Hamedet -sajonos. Ha visszatér, akkor csak abban az esetben teszi meg, ha nagyopn biztos a dolgában (tuti nem azért tér vissza, mert kiürült a családi kassza és nincs elég pénz Prince Jr. iskoláztatására). Ha valami hiányzik neki, akkor az a show és a rajongók, ezt meg csak győzelemmel kaphatja meg.<br> Viszont Janinak még egy esetleges vereség is jól jöhet, ha keményen helytáll. (a'la Klicsek vs. LL)<br>Szóval hajrá Jani! Csak okosan!
bandi
-----------------
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: paja »

Osztom a véleményt hogy Hamednak ideális ellenfél lenne Nagy Jani egy visszatérő meccsre. Ráadásul jelenleg minden szervezet igen előkelő helyen rangsorolja. <br>WBC #12<br>WBA #4<br>IBF #11<br>WBO #8 (Janus Nagi)  >:( ;D<br> <br>Szerintem Janiban benne van hogy pár menetben partiban legyen a herceggel. Valószínűleg nem győzne de Hamed ellen ha jól helyt áll az többet jelentene mint Kirkorov legyőzése. ;)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Hammed csak akkor fog visszatérni, ha jól fog sikerülni a felkészülése azaz viszonylag jó formában lesz. Ezt le fogják tudni mérni edzésen az éles kesztyűzésnél. Ellenkező esetben bejelentik hogy a Herceg megsérült, vagy ilyesmi. <br><br>Jani pont az a tipusu boxoló aki nagyon fekszik Hamednek: nulla a lábmunkája, statikus és kiszámítható (remélem nem bántam meg senkit sem a kijelentéssel), ezért úgy látom Hamed ki fogja ütni Janit. A Calvo elleni meccse alapján nem lehet következtetéseket levonni, mert ott kifogott egy rossz napot, azon kívül azért volt nehéz Calvo ellen boxolni mert a spanyol csak arra törekedett hogy ne kapjon nagy ütést, nyerni nem akart. Janinál ez valószinüleg másképp lesz. <br><br>És még valami: két év szünet alatt nem lehet elfelejteni boxolni. Ha Hamed valóban visszatér, akkor valószinüleg megfelelő formában lesz, ami lehet hogy nem élete legjobb formája lesz de ahhoz viszont biztosan elég lesz hogy kiüsse Janit. <br><br>
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Remélem létrejön a meccs, de nem kezdik majd el szajkózni, hogy ami Ko-Konak nem sikerült az Nagynak sikerülhet! Teljesen más tészta! Pistinek a csúcson lévő Hammed volt a cél, és sajnos ez a meccs nem jött össze. Janinak összejöhet, de már egy másik Hammed ellen (ne feledjük a kis kihagyást)! <br>Mindenesetre nagyon szurkolok Janinak, hogy összejőjjön a meccs, és sikerüljön neki maradandót alkotnia.<br>Azt hiszem Félixnek is nagy eredmény lenne, ha sikerülne tetőalá hozni a meccset!<br>Mindent bele! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: prof »

Valamelyik mai bulvárlapban olvasható, hogy Félix a hétvégén megy tárgyalni egy esetleges Nagy vs Hamed meccsről.<br>Konkrétan persze még sehol semmi, az első tapogatózó lépés arra irányul, hogy ha Hamed visszatér, azon a gálán Jani is kapjon szerepet, mint lehetséges jövőbeli ellenfele Hamednek.<br><br>PR-nak mindenképp jó az ilyen hír.  ;)<br><br>Ha meg megvalósul... ...akkor egy szemlélőnek  másodszor tűnhetne úgy, hogy Nagy olyat tett, amit Koko soha: Chacont legyőzni, Hameddal meccselni.<br><br>És mégis: mivel nem léphetünk bele kétszer ugyanabba a folyóba, e fenti szempontból nem lehet összehasonlítani a két bunyós teljesítményét. Nem ugyanabban a sportdiplomáciai helyzetben volt Koko Chaconnal és Hameddel kapcsolatosan anno 2000/2001-ben, mint több évvel később Nagy.<br><br>Persze drukkoljunk az esetleges Nagy vs Hamed meccsnek!  :)  <br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: WNB »

...nekem az a kedvenc részem, amikor a spotban átúszik a szikáran szigorú(nak szánt) "Balkán" felirat... ;)<br><br>Istenem, Joszef Brayerből mit ki lehetett volna hozni így...<br><br>Tehenek után ballag a fennsíkon...kemény léptekkel...feltűnik by default egy vonzóan családbarát kutya + gyerek + kisboci is...<br><br>Aztán kistraktoron robog el (szigorú, elhivatott arccal permetezve) - macsósan, fél kézzel, nagy erős mozdulatokkal uralva a ziháló gépet - másik kezével épp félresimítva homlokából egy izzadt hajfürtöt...<br><br>A kamera végül egészen nagytotálból kanyarogva ráközelít egy zord, sziklás tájra - zergecsalád menekül, szirti sas (Aquila chrysaëtus) csap le ártatlan áldozatára - és aztán felbukkan (egy kiugró sziklapárkányról kötelén lefelé lógva) a magányos, bőrnadrágos alak, ahogy jól ismert, Gardena gyártmányú (az SMS-játék szponzora!) metszőollójával szakszerűen begyűjt néhány szál havasi gyopárt...<br><br>...és akkor beúszik a felirat: Tirol...<br><br>(De hát ez egyrészt tképp topikidegen egy kicsit...másrészt már volt...)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_TOPIC_LOCKED