Nagy 'Csonttörő' János

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Így van. A Brewster V Golota 52 másodpercel a leggyorsabb nehézsúlyú címvédés, ha belevesszük 4.-nek a WBO szervezetet is. (Ha nem, akkor a jó öreg James Jeffries tartaná még a mai napig is ezt a rekordot, Ő 106 éve 55 másodperc alatt végzett Finnegannel.) A leggyorsabb címvédés Gerald McClellan-é, WBC középsúlyú címét védte meg Jay Bell ellen, miután 20 másodperc alatt kivégezte még 1993-ban. Csonttörőék súlycsoportjában éppen egy "szerencsétlen címvédés" tartja a rekordot, Genaro Hernandez 28 másodperc után technikai döntetlennel védte meg címét Raul Perez ellen, szintén még 1993-ban. (...és azthiszem utána már csonttörőék következnek.)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Brewster - Golota csak a nehézsúlyra vonatkozott mint leggyorsabb címvédés azt hiszem.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Sajnos én nem vagyok ennek a tudora, és listám sincs (ha valakinek van, engem is érdekelne), de a boxrec szerint Bernard apó '96-ban 24 másodpercet töltött ringben Steve Frank ellen, IBF címmeccsen.
Öregember nem gyorsvonat.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ha jól rémlik akkor a Brewster - Golota meccs után azt írták, hogy ez volt minden idők leggyorsabb világbajnoki címvédése, de lehet, hogy tévedek. Akkor most Barriosé az új rekord Nagy ellen? Van valakinek valami listája erről a sztoriról?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1073414475;start=540#553 date=12/23/05 ť 16:18:44]Mivel az égegyadta világon semmilyen részletet nem lehet tudni a tárgyalásokról (azon kivül hogy állítólag megdupláztak egy ismeretlen összeget) elég merész hogy egyesek látatlanba kijelentik hogy el kellett volna-e fogadnia Félixnek az ajánlatot vagy sem.<br>Annyi biztos hogy zsir lenne ha idehozná Barriost, és zsir lenne az is ha egy nagy érdeklődéssel várt tengerentúli gálán csapnának össze.[/quote]<br><br>Én sem tudom, mennyi a PR ezekben a hírekben és mennyi a valós információ. Az a baj, hogy minden olyan anekdota-szerűen van elővezetve és kevés a tényszerű kijelentés. Vagy nem?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1073414475;start=540#553 date=12/23/05 ť 16:18:44]Mivel az égegyadta világon semmilyen részletet nem lehet tudni a tárgyalásokról (azon kivül hogy állítólag megdupláztak egy ismeretlen összeget) elég merész hogy egyesek látatlanba kijelentik hogy el kellett volna-e fogadnia Félixnek az ajánlatot vagy sem.<br>Annyi biztos hogy zsir lenne ha idehozná Barriost, és zsir lenne az is ha egy nagy érdeklődéssel várt tengerentúli gálán csapnának össze.[/quote]<br>Tökéletesen egyetértek!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1073414475;start=540#554 date=12/23/05 ť 16:37:05]Romantikus forma vagyok. Szerintem Jani 10 rongyért is kimenne, és kicsapná a figurát a ringből. <br>[/quote]<br><br>Na végre :) Megfogalmaztad, amire én is gondoltam :)
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nyilván oka van annak, ha Félix nem fogadta el az ajánlatot. Persze kockáztathatott volna, ha annyira biztos, hogy Jani simán lenyomja Barriost, mert akkor már ő diktálhatja majd a feltételeket, ha a kezében van a cím, de a boxban -uyge- nincs biztos...<br>Remélem, hogy sikerül Janit a továbbiakban jobban menedzselni, én nagyon drukkolok neki, talán a legszimpatikusabb magyar boxoló a top 3-ból. (A nem top 3-ból meg egyértelműen Csepi :) )<br>
bandi
-----------------
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: gallien »

Romantikus forma vagyok. Szerintem Jani 10 rongyért is kimenne, és kicsapná a figurát a ringből. <br><br>De... Lehet, hogy nem csapja ki. Lehetne egy kis pénzt keresni. Félix meg akarja mutatni, hogy kemény gyerek... ...nemtom...
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Nagy 'Csonttörõ' János

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Mivel az égegyadta világon semmilyen részletet nem lehet tudni a tárgyalásokról (azon kivül hogy állítólag megdupláztak egy ismeretlen összeget) elég merész hogy egyesek látatlanba kijelentik hogy el kellett volna-e fogadnia Félixnek az ajánlatot vagy sem.<br>Annyi biztos hogy zsir lenne ha idehozná Barriost, és zsir lenne az is ha egy nagy érdeklõdéssel várt tengerentúli gálán csapnának össze.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1073414475;start=540#547 date=12/23/05 ť 08:00:59]Komolytalan ajánlatot? Na ne! Egy ilyen rangos gálán bokszolni önmagában sem komolytalan. Valyon egy ilyen fejlődési szakaszban lévő kis istállónak, mint a Felix pr. nem lett volna (ill. lenne) jó hosszú távú befektetés ezt a "komolytalan" ajánlatot elfogadni? Persze ehhez kell Jani helytállása, amiről nekem nincsenek kételyeim. Olyan kapuk nyílnának meg, melyek az itthoni gálákkak talán soha!<br>Hülyeség szerintetek amit írok?<br>Mert ha nem, akkor nem értem miért nem kap Félix a lehetőség után? [/quote]<br><br>Rendben. Amikor először olvastam a hírt, hogy nem ugrik azonnal, nekem ugyan ez volt a reakcióm. De később pl. mikor a duplázást hallottam be kelltt, h. ismerjem hogy Félix jól döntött. Persze nem lehet végtelenségig alkudoznia. <br>Összefoglalva: Jó lenne Janit nagy gálán látni, nagy név ellen, ismert helyen, de ha ki fog eg rossz napot, vagy csak egyszerűen sokkal jobb ez a Barrios gyerek, akkor ne üres kézzel kelljen hazajönnie. A másik, ha Félix belemegy abba, hogy ingyen vigye vásárra a "bőrét" ( és max csak győzelem esetén nyerjen egy elismert bokszolót ), akkor legközelebb is innen indul az alku.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én azért még nem kezdenék el fogadni a Barrera vs Barrios-ra vagy a Barrera vs Chavez-re.<br>Szerintem Barrera egyenlőre marad nagypehelyben és kivárja a Morales vs Pacman végeredményét. Ha Pac győz jó esély van egy visszavágóra. Ha viszont Morales hozza a meccset (amire nagyobb esélyt látok), akkor vaszleg elkezdhetünk gyúrni Barrera vs Chavez-re, nem hiszem hogy lesz MAB vs Barrera 4, és Chavez mindenképpen hitelesebb ellenfél lenne Marconak mint az argentín.<br>Egyszóval sztem még nagyon sok tényező befolyásolhatja a dolgok alakulását.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1073414475;start=540#547 date=12/23/05 ť 08:00:59]Komolytalan ajánlatot? Na ne! Egy ilyen rangos gálán bokszolni önmagában sem komolytalan. Valyon egy ilyen fejlődési szakaszban lévő kis istállónak, mint a Felix pr. nem lett volna (ill. lenne) jó hosszú távú befektetés ezt a "komolytalan" ajánlatot elfogadni? Persze ehhez kell Jani helytállása, amiről nekem nincsenek kételyeim. Olyan kapuk nyílnának meg, melyek az itthoni gálákkak talán soha!<br>Hülyeség szerintetek amit írok?<br>Mert ha nem, akkor nem értem miért nem kap Félix a lehetőség után? [/quote]<br><br>Nem hülyeség, amit írsz  :), de szerintem egy picit azért sántít a dolog. Én úgy gondolom, hogy Félix nem tartja esélyesnek Janit a cím megszerzésére Amerikában. Ezért úgy kalkulál, hogy ha nem sikerül Magyarországra hoznia Barrios-t és nekik kell kimenni, akkor legalább anyagilag érje meg a kiruccanás még vereség esetén is. Nagyon-nagyon érje meg anyagilag. Mert ha Jani kikap, akkor egy jó ideig jegelni kell és egyhamar nem fog ilyen nagy lehetőséget kapni.<br>Kis pénzért kimenni és abban bízni, hogy ez mekkora lehetőség és hátha Jani kinn is győz vagy ha nem is nyer, de valami óriásit bokszol és ezzel befut - ennek azért valljuk meg nagyon nagy a kockázata.
Bosco
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Maximálisan egyetértek,én is szó szerint így gondolom!!<br>Ez lenne a létező legjobb megoldás!!!!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Chavez lesz Barrera ellenfele, ugyanis az ő meccseit a Golden Boy szervezi a tudomásom szerint. Ha viszont mégis Barrios a befutó akkor elképzelhetőnek tartom, hogy egy címegyesítés után lemond a WBO övről és akkor Jani mehetne a betöltetlen címért ami szerintem a lehető legjobb megoldás lenne Félixnek is.
"Mindenki a napra tör..."
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: batka »

Komolytalan ajánlatot? Na ne! Egy ilyen rangos gálán bokszolni önmagában sem komolytalan. Valyon egy ilyen fejlődési szakaszban lévő kis istállónak, mint a Felix pr. nem lett volna (ill. lenne) jó hosszú távú befektetés ezt a "komolytalan" ajánlatot elfogadni? Persze ehhez kell Jani helytállása, amiről nekem nincsenek kételyeim. Olyan kapuk nyílnának meg, melyek az itthoni gálákkak talán soha!<br>Hülyeség szerintetek amit írok?<br>Mert ha nem, akkor nem értem miért nem kap Félix a lehetőség után?
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: berti »

Így van! Komolytalan ajánlatot elfogadni nem lehet, hiszen akkor sosem veszik komolyan. Sajna itt benne van a lehetőség, hogy a két szék között a földre pottyan, de valamikor el kel kezdeni felvenni a versenyt a nagyokkal. A legnehezebb időben bólintani.  :P spanyol viasz...
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1073414475;start=540#544 date=12/22/05 ť 15:09:15]Senkinek sem kell a meccs??? Lemaradtam valamiről? Csak mert a lehetőség ott volt Félix előtt , de ő taktikázik..... Vagy nem?[/quote]<br>Persze hogy taktikázik! Ő egy üzletember, aki a lehető legjobb ajánlatot akarja kicsikarni. Mi ebben a meglepő?
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: batka »

Senkinek sem kell a meccs??? Lemaradtam valamiről? Csak mert a lehetőség ott volt Félix előtt , de ő taktikázik..... Vagy nem?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Re: Nagy 'Csonttörő' János

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Azon tul hogy jani a hivatalos kihivo, ha nem lehet megrendezni a merkozest mert senkinek sem kell, akkor politika ide vagy oda, nem lesz cimmeccs.
BUTTON_TOPIC_LOCKED