Isaszegi Róbert

Minden, ami profiboksz!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1071203452;start=60#70 date=12/10/05 ť 19:26:48]Én azért ezt kicsit másképpen látom. Nem azért kellene, hogy elmenjen valaki el egy EBU meccsre kihívóként, hogy pillanatok alatt feladja a mérkőzést. Joggal vannak felháborodva a kintiek, nem azért ment ki x ezer ember meccsre, hogy valaki fél perc után ugy döntsön, hogy no mas. Emlékezzünk mi volt amikor Klitshko ellen Norris lefeküdt. Megdobálták, kifütyülték stb. Azt nem tudom, hogy Norris mehetett-e a kasszához vagy sem, de a bunyos a pénzét azért kapja, hogy küzdjön és a közönséget szórakoztassa nem pedig pikpak otthagyja a küzdelmet. A jelenlegi infok alapján jogosnak érzem a zseton visszatartását és a spanyolok felháborodását.[/quote]<br><br>Nem tudom mi motiválta, de abban a pillanatban hozott egy döntést, és kész..Ha feladta, nem jogosult a pénzre. Ez tiszta sor. Egyébként ez valszeg jól körbe van írva egy ilyenkor szokásos work contract-ban..<br><br>Ebben a formában már nem a pénzről van szó..<br>Gyakorlatilag alig lehet tudni még mi történt. <br>Félix nyilván forródróton értesül, és így nyilatkozik. <br>Amikor valaki felad egy mérkőzést, ez az ő joga, hiszen érez valamit, hogy mit kellene tennie. <br>Aki ilyenért dobálózik, ne csodálkozzon, ha utána kap ő is egy követ a fejére évek múltán, mástól, egy hasonló helyzetben. (Azt kapod vissza, amit másokkal teszel)..<br>Ehhez nincs joguk az embereknek. <br><br>Másrészről ha fizettek, látni is akarták a verekedést,,teljes joggal,,,ez is igaz,,nagyon is..<br><br>Bameg,,nehéz dolgok ezek,,<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én azért ezt kicsit másképpen látom. Nem azért kellene, hogy elmenjen valaki el egy EBU meccsre kihívóként, hogy pillanatok alatt feladja a mérkőzést. Joggal vannak felháborodva a kintiek, nem azért ment ki x ezer ember meccsre, hogy valaki fél perc után ugy döntsön, hogy no mas. Emlékezzünk mi volt amikor Klitshko ellen Norris lefeküdt. Megdobálták, kifütyülték stb. Azt nem tudom, hogy Norris mehetett-e a kasszához vagy sem, de a bunyos a pénzét azért kapja, hogy küzdjön és a közönséget szórakoztassa nem pedig pikpak otthagyja a küzdelmet. A jelenlegi infok alapján jogosnak érzem a zseton visszatartását és a spanyolok felháborodását.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=60#68 date=12/10/05 ť 19:20:13]<br><br>Gondolkozzál Violetta. Szerintem meg Isaszegi egy kurvanagy pénzkidobás volt Félix számára. Mégis mikor szakított vele normális pénzösszeget Félix? [/quote]<br><br>Eztet nem tudhatom Roomsyré, hiszen te vagy ebben a jártas..<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én meg azt mondom, hogy szomorú, hogy egy ember leír valakit sok éves kapcsolat után, miközben egymásnak keresték a lóvét.  <br> <br>Félix ezekszerint egy könnyen felejtős csávó, és én sohasem kedveltem az ilyesmit. Ha ez jellemzi, akkor csak sajnálni tudom a palit..
<br><br>Gondolkozzál Violetta. Szerintem meg Isaszegi egy kurvanagy pénzkidobás volt Félix számára. Mégis mikor szakított vele normális pénzösszeget Félix?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én meg azt mondom, hogy szomorú, hogy egy ember leír valakit sok éves kapcsolat után, miközben egymásnak keresték a lóvét. <br><br>Félix ezekszerint egy igen könnyen felejtős csávó, és én sohasem kedveltem az ilyesmit. <br>Ha ez jellemzi, akkor csak (le)sajnálni tudom a palit..<br>Sohasem kedveltem a nyerészkedő arcokat, akik gond esetén mossák kezeiket. <br>Ez egy igen gané tulajdonság.<br><br>Ilyen duma, hogy egy életre leírta magát...Évtizedes ökölvívó múlttal?? Ilyen eredményekkel ???<br><br>Aki előtt ezért leírta magát, azért nem is kár..<br><br>Isaszegi már 40 éves, túl sok mérkőzése nem is lett volna, tehát ez egy olyan kijelentés, főleg ennek fényében, ami inkább erkölcsi késdöfés, és egy inkorrekt nyilatkozat. <br><br>Mellé kellett volna állnia, nem ellene!!<br><br>Ezer millió oka lehet feladni egy meccset,,lehet, hogy Robi besokallt valamitől, ki a törököm tudja. Feladta és kész,,,és akkor mi van?! <br><br>És ha csak a pénz kellett neki akkor is mi van? Hiszen az összes profi pénzért csinálja! Ezért valakit elitélni már vicces. <br>Nem vagyok 20 éves már, de alkalom adtán fél órán belül elvállalnék egy mérkőzést közép súly körül, megfelelő összegért. És tudjátok, tennék rá, hogy győzök vagy nem, hiszen a pénz motiválna. Ettől függetlenül megtenném amit kell. <br><br>Én senkit sem szólnék le azért, hogy,,na, ez már csak a pénzért mérkőzik, milyen dolog ez...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nem volt kedve? Pénz meg kell neki? Megállapodik úgy, hogy tudja mennyi súlyt kell hoznia, utána meg a sok fogyástól (mert ugye a pénz...) elmegy az összes ereje (meg a kedve?) a mérkőzésre, amiért fizetnének? Az egész annyira megdöbbentő, hogy akár már át is lehetne helyezni a teljes topikot tanulságként az "Amikor be kell fejezni" című topikba... Egyet tudok érteni Félix véleményével: "Isaszegi egy életre leírta magát!"
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Romsy!<br><br>Fent is tartom, de csak abban az esetben, amennyiben amint azt valaki leírta, hogy előre közölték, hogy nem fizetik ki. De sajnos itt nem az történt, és ezt a Robi, elfelejtette nekem mondani, vagyis, hogy Ö nem is akart küzdeni. Sajnos mindig az aktuális informácóra reagáltam, és arra amit Robi nekem mondott. De, azt elfelejtette velem közölni, hogy reklamált, és nem küzdött, csak azt mondta, hogy egy ütéstől, megrendült.<br>Hiába, mindig meg kell várni a teljes informásiót, és nem szabad hinni, senkinek, én még mindig naiv vagyok, és hittem Robinak, hibáztam.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Na de Manóka, pár órája még azt írtad helyes döntés felmenni és feladni egyből, most meg szarvashiba?!  :o
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Hát mostanra többet tudok. Robi egyszerúen nem akart boxolni, reklamált egy nem létező fejelést, kapott 45 másoperc regenerálódási időt, azt követően nem akart tovább boxolni, s így TKO-val győztest hírdettek. Ezek után a spanyolok teljes joggal nem voltak hajlandóak fizetni. Robi nekem elmondta a saját szemszőgéből, és mostanra kiderült az igazság, ami nem külömbözik attól amit Robi mondott, csak a ruházat más, a gyerek ugyanaz. A tények ismeretében, tölem sem kapott volna, egy buznyákot sem mert nem jár, de a repülőjegye biztosan megvan, és én sem foglalkozom, meg senkisem másnap a boxolóval többet, mint hogy időben kivitetjük a repülőtérre. A lényeg az, hogy Robin, és az edzőjén kivül senki nem hibázott. Nem jól mérték fel a képességeiket, és éltek egy olyan lehetőséggel, amit nem lett volna szabad elfogadniuk, de ismerve a körüményeiket, nagyon kell a pénz ezt meg is értem, de akkor mért nem küzd addig amig össze nem esik?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mondjuk még nem tudjuk 100%-ig mi az igazság, de elég meglepő, hogy egy bunyós úgy lép fel, hogy ha nem akpja meg a pénzt akkor inkább feladja a meccset. Ez a hozzáállás elgondolkodtató. Szerintem egy kihívónak ha máshogy nem ingyen is ki kellene állnia a másik ellen, mivel lehetőséget kap a címszerzésre, amivel sok pénzt kereshet a jövőben. Legalábbis azon a szinten ahol isaszegi van, nem egy nagyon népszerű TOP kihívóról beszélünk tehát. Robinak meg kellett volna próbálnia a bravúrt és a végsőkig küzdeni a címért, melynek megnyerése megváltoztathatta volna az életét. Nem pedig már a bevonuláson azon gondolkodni, hogy mikor kapja meg a lóvét....
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Azt hiszem, most kicsit már többet tudok:<br><br>Most hívtak Robiék, hogy mindenki eltűnt. A spanyolok azt mondták, mivel nem "küzdött" meg a pénzéért, ezért nem fizetik ki, csak egy átlagos felhozó meccsért járó pénzt kap.<br>A meccs gyakorlatilag úgy zajlott, hogy Robi bekapott egy ütést, ami rendesen megfogta, de nem ment le, erre a bíró elkezdett töketlenkedni, hogy mit is tegyen. Állva nem számolt. Robi a sarokban maradt. A bíró leléptette.<br>A spanyoloknak az nem tetszett, hogy nem feküdt le, hanem tulajdonképpen álló KO-volt, a közönség pedig nem értette, hogy mi is történik most tulajdonképpen, csalódottak voltak.<br>A véleményem a következő: ha az EBU ezt elfogadja címvédésnek, akkor fizessenek rendes pénzt. Ha nem fizetnek rendes pénzt (mert nem küzdött meg a címvédővel) akkor ne fogadják el címvédésnek.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1071203452;start=45#58 date=12/10/05 ť 14:14:27]Természetesen hiszünk neked Manoka, csak érdekes, hogy ahány forrás annyiféleképpen számolnak be a történtekröl.[/quote]<br>Hát hívd fel, ha már a számát kitörölted, ami nem baj, csak megjegyzem, és lehet, hogy neked mást mond. Nekem ezt mondta, és én csak elkeseredni tudok, hogy mért kellet ez Robinak, persze tudom a választ, a pénz miatt, és azt gondolom, elhitte, hogy ilyen körülmények között is nyerhet.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: edge »

Manoka<br><br>Utolagos engedelmeddel kitoroltema telefonszámot. Egy "közszereplõ" nem biztos, hogy örül ha a telefonszáma a tudtán kívül felkerül az internetre, ahol boldog-boldogtalan akár vissza is élhet vele.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Természetesen hiszünk neked Manoka, csak érdekes, hogy ahány forrás annyiféleképpen számolnak be a történtekröl.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Valóban így volt, de pipa lettem és felhívtam, hogy mi történt. Nehezen szántam rá magam, aminek okát nem szeretném elmondani, de higyjétek el nyomos okom van rá, hogy ne igazán törödjek vele, de túl régen kedvelem, és nem hagyott nyugodni a dolog. Hogy mit írnk a spanyol lapok azt nem tudom, de azt igen mit mondott nekem Robi, és azt mondta amit olvashattok. De ha nem hisztek nekem hívjátok fel. A botrány szerintem abból van, hogy az első menetben kikapott az első ütéstől. Nem tudom milyen a szerződés, de elképzelhető, hogy ebből vannak a gondok. Ha fel akarjátok hívni magánban megadom a számát.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Manoka,<br><br><br>Ez egy forum aminek pont az a lényege (pl konkrétan ebben az esetben), hogy megprobáljuk megvitatni mi lett volna a helyes és mi nem (ami egyáltalán nem biztos, hogy sikerül). Ameddig nem tudjuk addig meg ugyis csak találgatni tudunk, de remélem azért annyira nem nagy baj az ha mindenki leirja a véleményét.<br><br>A második hozzászóláshoz meg annyit, hogy az összes spanyol lap ugy számol be a meccsröl mint botrányos befejezés. Ilyenkor most mit higgyen az ember...
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Épp pár perce írtad a minimaxra, hogy nem tudod mi történt.<br>Így bárkinek lehet igaza. Ugye buta beszéd... <br><br>Scragy írta, hogy nem tud olyanról hogy előre mondták hogy nem fizetnek, pedig ő még beszélt is velük azóta. Szerintem inkább neki kéne hinni, mint mindenkit lehülyézni. <br><br>Fel kell menni és feladni, aztán perelni... ja, jó móka elrontani a rekordom, meg is ismétlem még párszor. <br><br>ui: ez még az első írásra volt válasz.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Ebben a pilllanatban tettem le a telefont. Robi azt mondja, hogy kapott a fejetetjére egy ütést és vége lett, indok gyenge volt a sok fogyástól. A többi úgy igaz, hogy még valóban nem kaptak pénzt, a szállodában vannak, de botrány nem volt, mondta mindezt Robi.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Nos, megint csak a buta beszédek elkerülése végett írok. Mi az, hogy ha nincs pénz ne menjen fel? Fel kell menni és feladni, aztán perelni, ez a helyes út. Robi ezt a mérkőzést csak és kizárólagosan a pénz miatt vállalta el, ezt pontosan tudom, beszéltem vele. Azt is tudom, hogy Félix szervezte a fellépést. Abban biztos vagyok, hogy Félix eléggé rutinos és kötött szerződést. Abban is biztos, vagyok, hogy Féix megfogja oldani, nem az az ember, aki hagyja magát, amennyiben Robit becsapták, Félix et is becsapták. Többet nem akarok erről írni, ennyit is csak azért, hogy az okos megjegyzéseknek továbbiakban ne legyen létjogosultsága. Mégegyszer mondom, a helyes döntés felmenni, és feladni, de még nem beszéltam Robival, és nem tudom mi történt addig nem lehet csak találgatni.,
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nem tudom mi volt,,de Isaszegi nem a kifogásairól volt ismert eddig. <br><br>Amikor kellett, ő küzdött. Eddigi pályáfutása alatt nem tudok olyat, hogy bármiféle allűrrel lépett volna ringbe, és ott bármiféle olyan kifogásolható magatartást tanúsítson, ami miatt bárki is megkérdőjelezhetné az ő küzdeni akarását.<br><br>Hamarosan kiderül mit és miért tett..Akkor majd csak könnyebb lesz megérteni, vagy nem megérteni..
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY