Isaszegi Róbert

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ha most 55 akkor talán be tud fogyasztani péntekig. <br><br>Scarggy küldtem neked egy üzenetet nézd meg légyszíves.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Azt mondja Robi, már 55 kg körül áll.<br>Mindegy, ez akkor is brutál.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Isaszegi meccséről tegnap este olvastam először. Ma meg azonnal fennt is volt reggel a hír. Meg is lepődtem, hogy légsúlyban lesz a meccs, mivel Rovi eredetileg harmatsúlyban bokszolt. Nem hiszem, hogy hosszú meccs lesz, de ha véletlenül nyerne Robi egycsapásra megváltozna az általános megítélése és főmeccs lenne a TV2-n.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#27 date=12/05/05 ť 18:19:00]Mission impossible, szerintem.[/quote]<br><br>Egyetértek tanárúr. Szeritnem ez a pénzről szól már Isaszeginek. Nem jött össze a VB címmeccs, de a neve és a rekordja még egész jó.<br><br>Sajnálom, hogy így alakult, pedig Robi simán világbajnok lett volna '92 - '95 körül.  :-/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#26 date=12/05/05 ť 17:59:50]Egyébként nagyon nehéz dolga lesz, 1 hét felkészüléssel, és fogyasztással légsúlyra. Néhány napja még 60 kg volt...[/quote]<br><br>60 kiló? Az könnyűsúly... :o <br><br>A légsúly felső határa 112 font, tehát 50,8 kilogramm. Nem hiszem, hogy Robi tíz nap alatt le tud adni 10 kilót kondinöveléssel, gyorsítással és élesítéssel. Legfeljebb ezek rovására. Mission impossible, szerintem.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Robi mindent egy lapra feltéve fog kimenni az első menetekre. Ezzel akár meg is lepheti Pozo-t.<br><br>Egyébként nagyon nehéz dolga lesz, 1 hét felkészüléssel, és fogyasztással légsúlyra. Néhány napja még 60 kg volt...
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: HIE »

Remélem, hogy Robinak sikerül megnyernie a meccset, de sztem sajnos ki fog kapni Természetesen ne legyen igazam. HAJRÁ ROBI!!!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=ko.man link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#23 date=12/05/05 ť 15:19:32]Természetesen szurkolok Neki hogy sikerüljön,de gyakorlatilag semmi esélye sincs a győzelemre.Biztos vagyok <br>benne,hogy az anyagiak miatt vállalta a meccset.[/quote]<br><br>Hát, én azért bízom Robi tudásában és abban, hogy kibokszolhatja Pozót.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Természetesen szurkolok Neki hogy sikerüljön,de gyakorlatilag semmi esélye sincs a győzelemre.Biztos vagyok <br>benne,hogy az anyagiak miatt vállalta a meccset.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#17 date=12/05/05 ť 11:41:34]Én nem a Boxrec információi alapján tudok róla, pedig nem is vagyok "újságíró", csak figyelemmel követem a dolgokat. [/quote]<br><br>Scarggy,<br><br>Mi sem vagyunk újságírók és senki nem is informál minket semmi hazai történésröl. Hidd el mi is követjük a dolgokat, de Robi meccséről semmit nem tudtunk és ha olvasod az oldalt azt is tudod, hogy igazán csak a nagyobb volumenü hazai történésekröl szoktunk írni. Nem azért mert nem érdekel minket, hanem a már említett információ hiány miatt.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szombaton felhívták Robit, nem-e lenne kedve másnap öklözni egyet? <br>Ezek szerint valaki helyett kellett beugrania?<br>Milyen partit rendeznek vasárnap?<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#19 date=12/05/05 ť 11:58:12]Úgy érzem, hogy nagyon fel van dobva. Az ajánlatot pár napja kapta, a Nyíregyházi meccsről szombaton értesült. Olyan az ajánlat, amit nem lehetett visszautasítani. Most először érzem rajta, hogy az esélytelenek nyugalmával, mindent egy lapra feltéve fog bunyózni. Már nem a veretlenségét próbálja görcsösen megőrizni.<br>Egyébként még mindig a WBO ranglista 3. helyén áll. Ez azért érdekes lehet.[/quote]<br><br>Köszi az infót, Scraggy!  :)<br>Hajrá Robi!!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Úgy érzem, hogy nagyon fel van dobva. Az ajánlatot pár napja kapta, a Nyíregyházi meccsről szombaton értesült. Olyan az ajánlat, amit nem lehetett visszautasítani. Most először érzem rajta, hogy az esélytelenek nyugalmával, mindent egy lapra feltéve fog bunyózni. Már nem a veretlenségét próbálja görcsösen megőrizni.<br>Egyébként még mindig a WBO ranglista 3. helyén áll. Ez azért érdekes lehet.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#17 date=12/05/05 ť 11:41:34]Én nem a Boxrec információi alapján tudok róla, pedig nem is vagyok "újságíró", csak figyelemmel követem a dolgokat. [/quote]<br><br>Ha nem beszéltél volna Isaszegi Robival, akkor Te sem lennél ilyen jól tájékozott, ugye?  ;)<br><br>Egyébként mesélj már, hogy érzi magát Robi? Beszélt-e arról, hogy mikor kapta az ajánlatot Pozo ellen? És hogy látja az esélyeit ellene?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Én nem a Boxrec információi alapján tudok róla, pedig nem is vagyok "újságíró", csak figyelemmel követem a dolgokat.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=15#15 date=12/05/05 ť 11:30:25]Sajnos nem látom a hírek között, hogy Isaszegi Robi az elmúlt hétvégén Nyíregyházán TKO-val visszatért. Azt sem találom sehol, hogy ezen a héten Spanyolországban Ivan Pozo ellen EBU címmeccset bokszol.....  :o[/quote]<br><br>Jogos a két pont, Scraggy. Akkor beszéljünk róla!<br><br><br><br><br>FRISS HÍR:<br><br>[glow=red,2,300]Isaszegi Róbert a BoxRec információi szerint újra visszatért a szorítóba![/glow]<br><br>Az internetes adatbázisból kiderül, hogy Robi vasárnap (2005. 12. 04.) Nyíregyházán lépett kötelek közé és a negyedik menetben TKO-val győzött a számomra ismeretlen debütáns Baksa Mihály ellen.<br><br>A korábbi harmatsúlyú WBO interkontinentális bajnok Isaszegi a BoxRec szerint nem sokat pihen visszatérő TO-ja után, hiszen jövő héten újra kesztyűt húz, ezúttal a légsúlyú Európa-bajnok spanyol Ivan Pozo (23-3-1; 14 KOs) ellen, egy 12 menetes címmérkőzésen, a címvédő hazájában.<br><br>A mérkőzés egyik pontozó bírája - szintén a BoxRec forrása alapján - a PKSZ fórumozók nagy kedvence, Flórián Béla lesz.<br><br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=051019
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Sajnos nem látom a hírek között, hogy Isaszegi Robi az elmúlt hétvégén Nyíregyházán TKO-val visszatért. Azt sem találom sehol, hogy ezen a héten Spanyolországban Ivan Pozo ellen EBU címmeccset bokszol.....  :o
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: PTM »

Holly-Kozi,<br><br>meg tudjátok szerezni az Isaszegi vs Ballone meccset? Érdekelne Robi KO-veresége...  >:(
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Ma reggel a rádióban hallottam, hogy az év elején Mauricio Martinezzel (27-5-1; 18KO) fog bunyózni az interim vb címért.<br>Az ázsiai események miatt meguresedett cím világbajnoka a Thai, RATANACHAI SOR VORAPIN , ennek a meccsnek a győztesével valamikor márciusban fog mérkőzni.<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha sikerül Robinak tető alá hozni egy VB címmeccset, akkor nagyon nehéz dolga lesz.
BUTTON_POST_REPLY