Isaszegi Róbert

Minden, ami profiboksz!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem előre senki sem mondhatott neki ilyet, hogy nem fizetnek... én inkább azt tudom elképzelni, hogy miután gyors feladta, közölték vele, hogy ezért nem jár pénz. És azt jogosnak tartom.<br>Aztán valaki gyors kanyarított egy új történetet.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Santos »

Akkor ne menjen fel a ringbe. Egyszerűen nem értem az egészet. Ha nincs pénz ne menjen fel, ha meg van menjen fel, és bokszoljon. Ha nincs de felmegy, akkor meg bokszoljon, mert ha nem teszi, saját magát járatja le... Sajnálom tényleg, de ha fejelés utáni reklamációt követően döntött úgy, hogy feladja, akkor ez van....  >:(
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1071203452;start=45#48 date=12/10/05 ť 12:53:38] Bár az eleve necces, ha csak a pénz motiválja... .[/quote]<br><br>Hát,,nem tudom,,,,Mi más motiválhatna egy profi bokszolót?<br>A pénz elég fontos dolog szerintem ebben a játékban.<br>Robi esetében ugyanúgy, mint másokéban..<br>Szerintem legalábbis.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ilyet akkor sem lehet csinálni, hogy csak úgy feladja.<br>Golotát is évekig utálták, miután feladott egy meccset járomcsont-törés (!) miatt, pedig az egészen más. <br><br>Ha tudja, hogy nincs pénz, fel se menjen. Bár az eleve necces, ha csak a pénz motiválja... Örülök, hogy nem jött össze a vb-meccs.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1071203452;start=45#45 date=12/10/05 ť 12:41:21]Én azt nem értem, hogy egyáltalán akkor miért mentek fel a ringbe, ha tudták, hogy nem lesz pénz? Hiszen amikor felmentek, már Robi tudta, hogy feladja, nem? Miért nem kezdtek el csomagolni? Ezek után ezt az eredményt már nem nagyon lehet megváltoztatni... Max az EBU nem ismeri el címvédésnek, mert nem volt gyakorlatilag meccs, de ez Robi döntése miatt volt csak, erről Pozo nem tehet... :([/quote]<br><br>Szerintem Robi egy rossz helyzetből kihozta a lehetőség szerinti legjobbat. Ha csak simán nem megy fel, akkor nem teljesíti a szerződés feltételeit,,már ha volt ilyen.<br>Felment, és hangot adott a csalásnak, rávilágított, hogy tulajdonképpen átverték, csaló társaság rendezte a gálát..<br>Egy saját pénzen fizetett potya spanyol út, a tél közepén,,,ezért valakinek meg kellene fizetnie..<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Az első verzió, amiről tudok az volt, hogy Robi fejelést reklamált a bírónál, majd mikor a reklamációját nem fogadták, visszasétált a sarokba, ezzel feladva a mérkőzést.<br><br>Beszéltem vele, de nem tudtam kihúzni belőle semmi épkézláb magyarázatot, nagyon megtört.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én azt nem értem, hogy egyáltalán akkor miért mentek fel a ringbe, ha tudták, hogy nem lesz pénz? Hiszen amikor felmentek, már Robi tudta, hogy feladja, nem? Miért nem kezdtek el csomagolni? Ezek után ezt az eredményt már nem nagyon lehet megváltoztatni... Max az EBU nem ismeri el címvédésnek, mert nem volt gyakorlatilag meccs, de ez Robi döntése miatt volt csak, erről Pozo nem tehet... :(
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Arról nem tudok, hogy előre kijelentették volna, hogy nem fizetnek, de az biztos, hogy most ott ülnek a hotelszobában, mindenki lelépett, pénz nincs. Holnap jönnek haza.Robi elkeseredett és bizonytalan.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Santos »

...<br>A magyar bokszoló feladta a küzdelmet az első menetben, nyilvánvaló motiválatlanságból, arra sem engedve időt, hogy egy ütést elindíthasson az ellenfele. Isaszegi a mérkőzés hirtelen feladásával igencsak meglepte spanyol ellenfelét, és annak ringsarkát, akik egyáltalán nem értették döntésének okát. Az eset előtt a Spanyol Bokszszövetség úgy döntött, hogy visszatartja az Isaszeginek fizetendő mérkőzéspénzt, ami magyarázatot szolgáltat a bokszoló oly hirtelen mérkőzésfeladására.<br>...<br>A jorgemata.info oldalon egyébként azt írják, hogy a második menetben KO-val győzött Pozo...<br>...<br>Scarggy: ha eléred őket írd meg lécci mi volt...  :(
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

A meghívás egy szerződéssel jár,,abban megjelölnek egy bizonyos összzeget, és az illető ha az teccik neki, aláírja, megjelenik, és teljesíti. <br><br>Isaszegi megjelent. <br><br>Ha a helyszínen előre kijelentették számára, hogy nem akarnak fizetni neki, ( a szerződésben leírt összeg ellenére) akkor ez egy nagyon szemét dolog. <br><br>Ha jól tom, Isaszegi most saját maga menedzsere, és esetleg ezért merték ezt megtenni vele. Ha lenne megette komoly háttér, az biztosan nem hagyná ezt annyiban. <br><br>Már ha valóban az történt, hogy nem akartak fizetni, és ezt előre ki is jelentették..<br><br>Elképzelem Robi mit érezhetett ekkor. Ez micsoda szemétség! Ilyet még nem is hallottam profik között. <br>Erre valóban a legjobb "válasz" az volt, hogy passzívan visszalépett, és feladta a mérkőzést. Egy profi sohasem verekszik ingyen!!<br><br>Ui..Írom mindezt arra respektálva, hogy pénzügyi vita állt a dolog hátterében..Ha valóban ez volt a gond..
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én sem nagyon értem ezt az egészet, kiváncsi leszek Isaszegi mit mond majd.<br><br>Itt van pár link:<br><br>http://elmundodeporte.elmundo.es/elmund ... 98978.html
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1071203452;start=30#39 date=12/10/05 ť 11:26:23]Ha minden igaz az történtm, hogy az elsö menetben Robi nagyon hamar feladta a meccset, amiröl elöre az edzöje sem tudott, hogy ezt tervezi. Az ok álitolag az volt, hogy a spanyol szövetség elöre kijelentette , hogy nem fizet Isaszeginak. Annyi biztos, hogy a spanyol lapok ezt írják (legalábbis öcsém a felsőfokú spanyoljával ezt szedte össze:)).[/quote]<br><br>Bameg! Ilyet! Nem fizetni??!! Ez még testvérek között is durva...<br><br>Milyen meghívás volt ez tulajdonképpen? Ingyen fellépést ki vár el? Ez nem normális dolog,,,<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ha minden igaz az történtm, hogy az elsö menetben Robi nagyon hamar feladta a meccset, amiröl elöre az edzöje sem tudott, hogy ezt tervezi. Az ok álitolag az volt, hogy a spanyol szövetség elöre kijelentette , hogy nem fizet Isaszeginek. Kiváncsi vagyok ez volt-e a valódi ok, de annyi biztos, hogy a spanyol lapok ezt írják (legalábbis öcsém a felsőfokú spanyoljával ezt szedte össze:)).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tulajdonképpen lehetséges, hogy most indulna Robi második karrierje,,a pénzkeresős.<br><br>Eddig elvileg túl kockázatos ellenfél lett volna egy jővőbeni bajnok számára, ezért lehetőleg kerülték.<br>Ám most a két utóbbi vereségével talán kinyíllanak előtte a zárt ajtók, és minden eddiginél több hívást kaphat.<br>És esetleg most nem jelentene terhet a megfelelési vágy, és simán mérkőzhetene "pénzért"..<br>Mellesleg jegyezném meg, hogy nagyon jól tenné...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Scraggy nyomd be légyszi a spanyol linket.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Megtudtam, hogy mi volt tulajdonképpen. Marha nagy botrány!
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Sajnos ez lett a vége, pedig szorítottam neki.<br>A legszarabb az, hogy se őt, se az edzőjét nem tudjuk elérni.<br>Volt a meccsen valami balhé, de csak spanyolul találtam róla cikket, nem tudom lefordítani.<br><br>Tud valaki spanyolul?
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: HIE »

Nagyon sajnálom, hogy kikapott. Reméltem, hogy ő fog nyerni.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hát ez sajnos egy súlyos vereség lett. Sima első menets TKO. Kiváncsian várjuk a fejleményeket. A jövő héten remélhetőleg egy interjú is összejön Robival.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Beszéltem Robival, tegnap este volt a mérlegelés. 52,5-töt kellett hozni, sikerült neki.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
BUTTON_POST_REPLY