Isaszegi Róbert

Minden, ami profiboksz!
Lemming
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2004-02-16 16:37:07
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Lemming »

Egész véletlen nem tudja valaki, hogy a Cloete elleni címmeccs idején ki volt Isaszegi edzője? Nagyon erős a gyanúm, hogy az egyik edzőm (név nélkül mesélte, hogy volt kisvilágbajnoka, meg hogy a 8. menetben ütött ki egy dél-afrikait, és ilyenből azért nem sok van), és azt, hogy ez így van-e, még ugyan a következő edzés alkalmával megkérdezhetném tőle, viszont az a ciki, hogy a vezetéknevét is szeretném megtudni, az meg hülyén néz ki, ha neki vagy a másik edzőmnek szegezném, hogy milyen Gyuri bácsi a Gyuri bácsi. :) Előre is köszi, ha valaki információval tud szolgálni, nekem netről hosszas kereséssel se sikerült megtalálni.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szörnyű, ha mindenkinek igaza van, sokkal jobb lenne, ha csak egy valakinek. <br><br>Megértem Isaszegit, hiszen erőszak nélkül is vannak dolgok, amiket az ember elvállal, mert úgy érzi, megtudja csinálni. <br><br>20 éves pályafutás után ez végül is nem volt egy parttalan gondolat. <br>Robi megpróbálta, kellett a pénz, és belevágott. <br>A fogyasztás gyorsan történt, így gondolom a legrosszabb hangulatban, és erőnléttel lépett szorítóba, feltételezem a pénz motiválása miatt, amit a legmesszebbmenőkig megértek. <br>Esetleg már voltak dilemmás pillanatai közvetlen a fellépés előtt is. <br>Az, hogy az első ütésekre meglett fogva, vagy feladta, vagy pedig leállították, ez persze nem mindegy. <br><br>Korábban már leírtam azt a gondolatomat, hogy azok, akik az első menetben kerülnek padlóra, vagy vesztes helyzetbe, gyakorlatilag nem tekinthetőek szerződésszegőnek. Szerintem.<br><br>Ezt a dolgot látni kéne, hiszen minden eset más, és más. <br>Aki kikap az első menet első percében, az inkább szerencsétlen, mint pl. Golota, és a többiek megszámolhatatlanul. <br>Nem hiszem, hogy Golota nem kapta volna meg a pénzét. Szerintem az jár ilyenkor. <br><br>Most a brazil srác esete ennek ellenére elég érdekes kontra volt, hiszen véleményes kinek mi jutott róla eszébe, de gondolom Félix sem ilyet képzelt el,,,, <br><br>Viszont mégis így esett. <br><br>De amikor gubanc van pl. a közrendőrökkel, a rendőrfőnököt veszik elő. Ez van. Ő felel mindig. <br><br>Értem ezt a rendezvényére. <br><br>Ez elég szarul sikerült, a kilátogatók elég csalódottnak érezhették magukat, és azzal nem nagyon lehet takarózni, hogy a rossz meccs is benne van a lehetőségekben, (annak ellenére, hogy ez így igaz) ,mert a brazil srác valahogy inkább egy utcáról összeszedett valakinek látszott, mint bokszolónak. <br><br>Isaszeginek legalább meg lehet nézni az előéletét...Mert neki van..<br><br>Az viszont, hogy egy korábban remekül teljesítő, sohasem lúzer sportembert valaki leírjon, az nem korrekt. Senkitől sem! <br><br>Mindenki hibázhat. <br>( Én egész életemben ezt teszem  :)<br><br>Nem tudom mennyi párhuzam van Barros, Isaszegi, és Félix teljesítményében, de valahol mindegyik mellényúlt valaminek, és ez beza előfordul. (Barrost még mindig nem tudom hova tenni.) Isaszegit, Félixet is megpróbálom megérteni, de a brazil srácnak is meg kellene szóllalnia ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani. Őszintén szólva, rettenetesen kiváncsi volnék arra, hogy ki ő, és miért csinála amit csinált...<br>Persze egy fórumozó véleménye semmit sem jelent.<br>Még százé se...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Azt kell mondanom, hogy Félixnek teljesen igaza van.<br>A cikkhez azért nem fűzök semmit, mert kedvelem Robit, és nagyratartom évtizedek óta.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ezt a levelet kaptam ma Rácz Félixtől, aki megkért, hogy tegyem fel a fórumba az Isaszegi témával kapcsolatban.<br><br>"Először is az ajánlatott nem Isaszeginek tettem, hanem edzőjének Takács Gábornak és nem 4 nappal hanem pont 13nappal előtte, aki konzultálva Isaszegivel, ELVÁLALTÁK !!! <br>Azért sem lehetet 4 nap hisz az MPÖL szabályai értelmében nem boxolhatott volna külföldön mivel utsó összecsapásán TKO-s verességet szenvedett! Adtam neki lehetőséget egy meccs megvivásához amit meg is nyert ( vasárnap 2005 dec. 4-én ) egy héttel előtte ott már 55.2 <br>kg-al mért !<br>Nem volt kényszer, nem volt kötelező ez a meccs sem !Csak hát ez egy sima győzelem volt számára, amivel tisztában volt...<br>Ők kerestek meg azzal még nyár végén, hogy ha lehet és adódik még egy lehetőség (  CSAK cimmérkőzés ) akkor inkább alacsonyabb súlyban boxolnának mint magasabb súlycsoportban. Kaptak...<br><br>Remélem nem kell kommentálnom és mindenki tudja, hogy az életben csak egy dolog kötelező, meghalni! <br>Mellesleg Isaszegi támogatója és menedzsere O. Gábor is támogatta a lehetőséget. Nekem nincs szerződésem Isaszegivel igy a meccsre nem tudtam kötelezni. Itt megjegyezném, hogy azokat sem szoktam akikkel van. Javasolnám más érintett személyek megszólalását is ilyen helyzetekben a cikk leirása előtt. Én a részemről ennyi szerettem volna. "<br> <br> <br>Tisztelettel Rácz Felix<br>
"Mindenki a napra tör..."
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ma nekem is rossz napom van.<br>Tudom milyen az, amikor kikészül az ember.<br>Biztos Isaszeginek is rossz napja volt.<br>Sokat fogyasztott, kimerült volt, nem ment neki.<br>Én teljesen megértem őt, hogy csalódott.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hungarian flyweight Robert Isazegi has had his purse withheld by the Spanish Federation after losing to EBU champ Ivan Pozo on a dubious first round TKO. The 40-year old Isazegi came in as a late sub and had problems making the weight. According to ringside reports, he never attempted to fight and went down as soon as he was hit. After a second similar "knockdown" the fight was stopped. This kind of performance has probably never been seen in a EBU title fight. In June, Isazegi (18-2) was knocked out in four against EU bantamweight champ Carmelo Ballone for his first loss as a pro. Isazegi won bronze medal in the 88 Olympics.
"Mindenki a napra tör..."
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Nagyon várom a riportot.<br>Így előre a beírásokból azt tudom, hogy mindenkinek vannak rossz pillanatai az életében, amikor olyan dolgot tesz, ami nem nagyon egyeztethető össze az egész egyéniségével.<br>Ha ilyen ügyről van szó, én megértem őt.<br>Ilyenkor szerintem arra kellene nézni amit már felmutatott és ha valamilyen kapcsolatba kerülnék vele (vagy ilyen emberrel), akkor türelmesen időt adnék neki, hogy ebből a kellemetlen élethelyzetből ki tudjon kerülni.<br><br>Ha ilyen előfordulhat bárkivel, akkor egy volt olimpiai bornzérmes profival is.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Nem, én itt befejeztem, majd felteszik az írásukat azok akiknek ez a dolga, és dolgoztak vele, ez a tisztelet nekik ki jár.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Manoka link=board=profiboksz;num=1071203452;start=75#82 date=12/12/05 ť 22:09:46]Én, ha tudnám akkor vagy örülnék neki, vagy kérném, hogy ne tegyék fel. Ennél rosszabb a helyzet, tudom az igazságot.[/quote]<br><br>tulkeppen akkor el is mondhatod. vagy jatszod tovabb a bennfentest, de ettol hajlott korod ellenere ovodasnak fogsz tunni :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Én, ha tudnám akkor vagy örülnék neki, vagy kérném, hogy ne tegyék fel. Ennél rosszabb a helyzet, tudom az igazságot.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Manoka link=board=profiboksz;num=1071203452;start=75#80 date=12/12/05 ť 21:58:59]Ja ja, a válaszai, azok szimpatikusak, de van mögötte valami amit nem szeretnék kifejteni, miatta. Valóban nem gondolom, hogy rosszindulatú cikket írnátok róla, de az igazság az borzasztó számára, de látom nem mindent értettetek meg, vagy nem gondolkodtatok az Ö fejével, így valőban nem lesz ránézve nagyon rossz. [/quote]<br><br>gyonyoru ez a selymesen selytetos, bennfentes duma ;) te mar biztos tudod, mi van az interjuban.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Ja ja, a válaszai, azok szimpatikusak, de van mögötte valami amit nem szeretnék kifejteni, miatta. Valóban nem gondolom, hogy rosszindulatú cikket írnátok róla, de az igazság az borzasztó számára, de látom nem mindent értettetek meg, vagy nem gondolkodtatok az Ö fejével, így valőban nem lesz ránézve nagyon rossz.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Manoka<br><br>A pksz-en még soha nem olvashattál olyat egy cikkben vagy hírben, hogy rosszindulatúan lett volna megemlítve magyar bunyós. Egyik se. Ez ráadásul egy interjú, amibe ő válaszolt a kérdésekre, tehát ez itt nem állhat fennt, hiszen az eseményeket ő mondja el. Egyébként szerintem szimpatikus válaszokat adott.
"Mindenki a napra tör..."
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1071203452;start=75#77 date=12/12/05 ť 20:47:24]Manoka,<br><br>De az olvasok nagy része nem beszélt egy órát ma Robival, ugyhogy ha nem bánod azért holnap felrakjuk az interjut.[/quote]<br>Oh persze persze, csak elvagyok kenődve miatta, én nagyon kedvelem, és ez olyan nagy butaság az egész. Nem kellet volna elvállalnia, túl sokat kellett fogynia, aztán ott kint ketten az edzőjével, aki szintén nem tud semmit, kitalálnak egy ostobaságot, és nem kérdezték meg Flórián Bélát a következményekről, ez olyan borzasztó. Remélem, hogy szépen írjátok meg, mert ez nekem nagyon fáj, ezrt is nem írtam meg mindent.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: kozi »

Manoka,<br><br>De az olvasok nagy része nem beszélt egy órát ma Robival, ugyhogy ha nem bánod azért holnap felrakjuk az interjut.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1071203452;start=75#75 date=12/12/05 ť 20:19:51]Kész az interjú Isaszegi Róberttel, holnap tiszta víz kerül a pohárba.[/quote]<br>Hát sokat nem tudhattál meg, ma közel egy órát beszéltem vele, hát csak sajnálni tudom Robit, mindent saját magának köszönhet, sajnálom, mert szeretem.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Kész az interjú Isaszegi Róberttel, holnap tiszta víz kerül a pohárba.
"Mindenki a napra tör..."
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: iceman »

Hát Isaszegi akciója hasonló lehetett, mint a Félix gálán Vipera ellenfeléé.<br>Miért kell Robit így megalázni?<br><br>Igazából Robi már az utolsó interkonti címmérkőzéseit is bukta, de kihozták győztesnek. Aztán már nem láttak benne fantáziát és ejtették. Most hurkának megy, vagy mi?
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sajnálom, hogy ilyen botrányos körülmények között kellett véget érnie a meccsnek. Bár az elhangzottak alapján valamilyen szinten megértem a Spanyolokat, hogy nem fizettek.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Re: Isaszegi Róbert

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Romsy!<br>Félix sosem tett Robiba egy fillért sem, mert van neki saját menedzsere a ki fizette. Félix meccseket szervezett neki, s azt vagy elfogadták vagy nem. A kezdeteknél még volt tűz ás pénze Robi menedzserének, és Félix nek meg jól jött a siker, mert az Ö gáláin boxolt Robi, de nem neki kellet fizetnie.
BUTTON_POST_REPLY