Élménybeszámoló mérkőzésekről

Minden, ami profiboksz!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ezt a meccset BONIEK bácsi jóvoltából láthattam :D<br><br>De nagyon értékes beszállitó Ádám és még egy skót uriember is.<br>Ja és még innen-onnan  ;D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: menyus »

Boniek<br><br>Nekem már adott egy tuti forrást:<br>"innen-onnan"   :P
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: Boniek »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1047826409;start=0#2 date=04/16/03 ť 19:07:09]Kozi<br><br>...honnan szerzed ezeket?[/quote]<br><br>Kozi bátyó, igenis tessék megjelölni a forrást  ;)  ;D
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: berti »

jobbfelütés-jobbhorog-jobbhorog-balleütés-jobbfelhorog  -  t biztos elég furcsa fejmozdulatokkal kísértem - a végére egész belemelegedtem - de a kollegák nem igazán tudták átérezni a meccs fílingjét, így gúnyos mosolyt kaptam. "Biztosa' megin' boxszot néze', ahelyett, hogy dógozná". Van benne valami... :P
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: menyus »

Kozi<br><br>Esküszöm, hogy kb 2 sorral a vége előtt sem mertem volna tippelni a győztes személyére :o<br>Királyos lehetett, honnan szerzed ezeket?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: kozi »

William "Caveman" Lee vs. John LoCicero<br><br>Ilyen meccset! Az első 3 menet csordogált de már az is hatalmas. A negyedikben Lee a kiütés szélén van már, de jön a gong és megmenti(amugy Lee sarkában Many Steward van). Az 5. menet meg valami elképesztő. Ilyen majdnem 3 percet tényleg csak nagyon keveset találni a boksztörténelemben!!<br><br>Amugy a meccs 80-ban volt, csodás a hangulat, olyan cuccokban,  vannak az emberek mint a Dallasban :D .<br><br>Tehát visszatérve a meccshez! A menet elején LoCicero kiront a sarokból de Lee egy szük jobbhoroggal állon vágja - ezzel talán icipicit meg is fogja - és utána szépen jab-ekkel pötyögteti. LoCicero jobb szeme nagyon komolyan bedagadt eddigre már. Kb fél perc telik el amikor Lee komoly belharcba kezd, több felütés is eltalálja Johnt amikor egy brutális jobbfelütéssel megfogja és Lee elkezdi a kivégzést! Minden létező utésfajtát bemutat, de föleg jobbhorgokkal és jobbfelütésekkel dolgozik, LoCicero teljesen elkészült erejével, gyakorlatilag Lee-re támaszkodik és próbálja pihenéssel tölteni a menet ezen részét, de Lee kimászik a fogásból és folyamatosan dolgozik jobbhorgokkal az oldalbordákra. Iszonyatos balhorog csattan LoCicero fején aki megtántorodik és ekkor Lee egy kökemény jobbfelütéssel padlóra küldi Johnt!! Locicero 9-re valahogy feltápászkodik, de láthatóan benne van az ütés. Lee odarohan és rögtön eldurrant egy balfelütést! John fog - odahuzza William fejét balkézzel magához - de itt már számolatlanul osztja Lee a pofonokat( föleg felütéseket). Ezt ami a ringben folyik elmondani szinte lehetetlen ezt látni kell!!! John már szinte az életéért küzd, próbál talpon maradni.Három balhorog csattan az állán, de nem dől el! Ekkor valami hihetetlen dolog történik. Eltalálja Locicero Leet egy jobbhoroggal amitöl az megtántorodik és hátrál. A következő jobbhorog-jobbegyenes totál telibe kapja Leet aki már a köteleknek támaszkodva próbálja túlélni LoCicero támadását! John kinyitja a pofonládát: balhorog-jobbfelütés-balhorog-jobbhorog-balhorog-jobbfelütés-jobbhorog-jobbhorog-balhorog-jobbhorog-balhorog nagyon tisztán egy-két másodperc alatt!! Ekkor két pusztitó ütés Lee állán balhorog-jobbhorog de olyan tisztán amit csak elbirunk képzelni!!! Most jobbhorog-balhorog-jobbfelütés ismét hihetetlen tisztán! 38másodperc van hátra az 5. menetböl és ekkor Lee utolsó erejével egy szűk jobbhoroggal telibe kapja Locicero állát!! Hihetetlen!!! Locicero összegörnyedve áll kezeit megpróbálja kettösfedezékben tartani, de Lee balegyenes-jobbfelütés kombinációval ismét telibe csapja! Locicero teljesen elkészült erejével, feje gyakorlatilag Lee derekánál van és tolja elöre. A biró szétválasztja öket. Locicero egy hatalmas jobbhorgot üt de nem találja el tisztán Lee-t. 24 másodperc van a menetböl. Lee üt egy jobbhorgot és egy jobbfelütést fejre de nincs bennük már az a pusztitó erő. De ekkor egy elképesztő balhorgot még elhelyez Lociceró állán! John a padlón! 13 másodperc van a menetböl. A mérközésvezetö tizig számol, eddigre Locicero csak félig tud felállni. A mérközést KO-val William "Caveman" Lee nyerte!<br><br>Ilyen menetet  nem láttam még csak egyszer(Hagler vs Hearns elsö menet)! Ebben minden benne volt. Kitartás, tudás, akarat, alázat minden!!!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Élménybeszámoló mérközésekrõl

Hozzászólás Szerző: edge »

Freitas vs Ramirez:<br><br>Nagyon jó kis meccs volt. Az elsõ menet viszonylag eseménytelen, de azután nagyon felpörög. Tényleg Freitas megy le a második vége felé (J.D. vajon mit láthatott?) és inkább egyensúlyvesztés miatt, de számomra kicsit határozatlannak tûnt utána. A bíró rászámol, ráadásul az õ szemszögébõl még jobban is látniaz esetet, tehát a fene se tudja. A harmadikban nagy hirig van, Freitas hamar megrogyasztja Ramirezt és itt már sejthetõ a vég. A negyedik elején Ramirez sarkában még próbálkoznak vízkilocsolós-törölgetõs trükkökkel, de a bíró úgy kivágja õket mint annak a rendje. Freaitas meg gyorsan pontot tesz a meccs végére.<br><br>Kirk Johnson vs Lou Savarese:<br><br>Ez a legjobb (legkevésbé rossz:)) Johnson meccs amit eddig láttam (bár ez nem nagy teljesítmény, ráadásul összesen 4-bõl). Van egy jópár kiló fölösleg Johnsonon, mégsem tûnik lassúnak és rendre megelõzi Savarese-t, akit a negyedik menetben elõször megrendíti majd nagyon szépen ki is üt. Igazából emiatt a menet miatt érdemes megnézni a meccset.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: atya »

Hát.<br>Most láttam az Eurosporton a Marcel Beyer- Andreas Sidon meccset (Sidon a címvédő).<br><br>Adam:<br>Jó volt a cikkedet olvasni annó, Sidonról, jónak tűnt belőle Sidon, de egy kicsit hihetetlen volt.<br><br>Hát most láttam. <br>Nem csinált semmi különöset (szerintem), de azt pontosan, megállás nélkül. A végére Beyer, aki (ha jól értettem) 24 éves ás egy fejjel magasabb Sidonnál, teljesen kifulladt, csak tántorgott a ringben. Kétszer földre került. Ha van még egy perc, vége van.<br><br>Megdöbbentő volt ezt látni. Minden elismerésem Sidonnak  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: berti »

Kedves Csepi!<br><br>Gratulálok a pénteki győzelmedhez, ha tudnád milyen kalandos volt kiérni, hogy elcsípjem még a 1/2 8-at, de megérte. - Még havert is cipeltem magammal - . Az egész gála jó volt, egy kicst hiányoltam a Boxutcában megszokott arcokat, de hát péntek lévén...<br>Akire nagyon felfigyeltem - persze rajtad kívül Csepi  8) - az Takács Zoltán. Érdemes lesz rá odafigyelni.
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1047826409;start=0#1 date=03/16/03 ť 19:20:01]Csepi!<br><br>Ha van érdeklödés akkor elviszem a következő meccsnézésre.<br><br>Szerintem teljesen tisztán nyert Carbajal!<br><br>Kozi[/quote]<br>Kozi<br>Mindenképp hozdd el, ha másképp nem megy, akkor a menümeccs után egyedül megnézem.<br>Előre is köszi.<br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: leibigab »

A Bacskai V Gatto meccsnél előjött az, hogy Bacskai már már félig visszavonultan állt szemben egy fiatal feljövőben lévő bunyós ellen. De, míg Bacskai mellett egy óriási amatőr múlt, rutin állt, ráadásul technikailag is képzettebb volt. Gatto viszont "csak" a keménységét (bár azért Bacskai-nak sem kellett a szomszédba menni) és a fiatalos lendületet tudta felvonultatni ellene. <br><br>Reméljük ez a tendencia erősödik egy idei, Petrányi Zoltán V Rubin Olivér mérkőzésen is :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: kozi »

Csepi!<br><br>Ha van érdeklödés akkor elviszem a következő meccsnézésre.<br><br>Szerintem teljesen tisztán nyert Carbajal!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1047826409;start=0#2 date=03/16/03 ť 15:53:29]Michael Carbajal vs. Isaszegi Róbert<br>88 Szöul elödöntő<br><br>Sokat volt már szó erröl a meccsröl itt a forumon is, hogy könnyen lehet, hogy ezt inkább Isaszeginek kellet volna adni. Véleményemm szerint nem! Carbajalnak kb háromszor annyi tiszta találata volt. Érdekes, hogy sosem szerettem az amatör bunyót,de ez a meccs(és a Tszyu is) sokkal jobb volt mint a mai profi meccsek legtöbbje! A pontozás 4:1 lett Carbajal javára, de, hogy ez, hogy jött ki fogalmam sincs. Rengeteg találat volt.<br>[/quote]<br>Ezt a meccset én is láttam, és nálam simán nyert Isaszegi. Nagyon fel voltam háborodva akkor, az eredményen.<br>Kiváncsi vagyok, hogy mit mondanék ma, ha megnézném.<br>Hol lehet hozzájutni? Tudja valaki?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hollywood!<br><br>Köszi.<br><br>Nem vagyok jártas az amatör bunyóban.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Élménybeszámoló mérközésekről

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Kozi<br><br>A szöüli olimpián 5 pontozóbíró volt és hasonlóan pontoztak mint a profiknál. Így alakult ki a 4:1. Tehát nem a pontgép dolgozott. Így kapott kis Jones is 3:2-re.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Élménybeszámoló mérkőzésekről

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem tudtam hova irni amit szeretnék ezért nyitottam ezt a topicot(pályafutásom során az elsőt:))<br><br>Ma megnéztem 3 régi mérközést:<br><br>Forrest vs Tszyu a 91-es VB-röl<br>Tszyu fantasztikus volt. Esélyt nem adva Forrestnek tulajdonképpen leiskolázta (32:9). Akkor és ugy elözte meg ahogy akarta. Tszyu bundesliga frizurájával elég szörnyen mutatott:). Volt közöttük egy fej különbség, de olyan volt mintha Tszyu javára lett volna, pedig nem. Láttam Kostya legalább 15 profi meccsét, de én ezzel az "ezeréves" amatör meccsel szerettem meg, ma:)<br><br>Michael Carbajal vs. Isaszegi Róbert<br>88 Szöul elödöntő<br><br>Sokat volt már szó erröl a meccsröl itt a forumon is, hogy könnyen lehet, hogy ezt inkább Isaszeginek kellet volna adni. Véleményemm szerint nem! Carbajalnak kb háromszor annyi tiszta találata volt. Érdekes, hogy sosem szerettem az amatör bunyót,de ez a meccs(és a Tszyu is) sokkal jobb volt mint a mai profi meccsek legtöbbje! A pontozás 4:1 lett Carbajal javára, de, hogy ez, hogy jött ki fogalmam sincs. Rengeteg találat volt.<br><br>Bacskai Imre vs. Gálfi András<br>96 Vasas csarnok(ha minden igaz:))<br><br>Gattó 19-0-3-as rekorddal veretlenül kezdte az összecsapást, Bacskai 1:1-es rekorddal(nem elirás!). Bacskai 6(!!) éve nem volt ringben és 35 éves volt ekkor(Gatto 23).<br>Valami elképesztö meccset produkáltak! Bevallom én még két hazai bunyósoktól ekkora mérközést még nem láttam. Az elsö két menet kicsit visszafogottabb volt, tapogatozással telt de már itt is voltak nagyon komoly találatok. A meccs közepétöl aztán Bacskai egyértelmü fölénybe került és ő tudta a nagyobb ütéseket is bevinni. A 6.-7.-8. menet volt a csúcs! Folyamatos akciódús bunyó amiböl  Bacskai jött ki jobban(sokkal jobban), ballal szinte mindig megelözgette Gattót és többször meg is renditette. A hetedik menetben Gattó 2-szor is padlóra került igaz egyszer sem számolt rá a mérközésvezetö. Pedig kellett volna! Egyszer ütéstöl egyszer pedig a Augie Sancheztöl is látott(Hamed ellen) bokáravetödéstöl:) került földre. Gattó elképesztöen elfáradt az utolsó menetekre és Bacskai teljesen megérdemelten tulajdonképpen minden menetet megnyerve gyözött!<br><br>Szerintem mindhármat fel kellene tenni a szerverre:)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY