UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Stefi kösz az infót. én egy példányt kisérletképpen megveszek-remélem jó beruházás lesz:)<br>Közérdekű infó: Brunner Tihamér Csütörtökön Prágában vesz részt street fight eseményen-nehézsúlyban. korlátlan idejű földharc+5 újjas kesztyű és ketrec. mi már izgulunk:) <br>sz<br>
SzaRABB
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Sziasztok!<br>remélem nem vétek a fórum szabályai ellen, ha megosztok egy infót.<br>Megjelent a Szaku kultúrális és küzdősport magazin új száma, ami mostmár az újságárúsoknál is kapható. Van benne K-1, Kyokushin, Profo boksz, Kick- Box<br><br>stefi
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Barin.<br><br>Én is nagyon szeretem CroCop ot. Hogyan tudnék ahoz a videohoz hozzá jutni? Mikor lesz kész a server?
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Fiúk (vagy lányok?:))<br>OK-lehet én reagáltam a kelleténél érzékenyebben. <br>Az ötlet, hogy digi anyagot csináljunk Tihamérről-nagyon jó. Próbálkozni fogok. Videón sok anyag megvan-magyar és külföldi meccsek is. Ha valami elkészül rögtön jelzem. <br>sz
SzaRABB
Barin
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2004-01-12 02:45:40

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Barin »

Szia Jani! Igen, én vagyok az.  ;)<br><br>Mazsolino: a Crocop story egy horvát TV-n leadott adás Mirko életéről, horvátul, (elég gyenge) angol felirattal.<br>Az elején azt mondják, hogy Japánban kiadtak egy DVD-t róla, és ez annak a rövidített verziója.<br><br>Számomra nagyon érdekes volt, de én nagy Crocop fan vagyok.
sakuraba39
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2003-12-13 13:41:49

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: sakuraba39 »

Kedves Szarabb...<br><br>Nem volt szándékomban megsérteni senkit aki kedveli Tihamért.Nem vitatom az érdemeit.Muskataj legyőzése nagy fegyvertény ő tényleg ott van és nagyon jól üt.Gratulálok a győzelemhez.<br>A véleményemet a Magyar K-1 gála alapján mondtam ott tényleg szar volt.A hosszú vágtagjai segítettek neki abban,hogy kivédekezze ellenfelei rohamait,de ebben ki is merült a tudása aznap estére.Én Varga Petire tenném a Pénzem ő jól üt csak a lába gyenge.<br>Nem vagyok szakértő ez csak a személyes véleményem semmi több.<br>K-1 MMA FOREVER.<br>PEACE
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

szarabb<br><br>Azt hiszem, nem jött át, amit mondani akartam... Én szurkolok Tihamérnek és azt hiszem, inkább neki kéne képviselnie a magyar színeket, mint Meiszter Gábornak. Azt továbbra is vallom, hogy egy kis izmot még kéne szednie magára, hogy nemzetközi szintes is eredményes legyen. Az ütésállóságát meg nem ismerem, hiszen igen kevés alkalommal láttam (sajna a thai boxot nem nyomatják úgy a tévében, mint a profi boxot...) (erről jut eszembe: kedves Szarabb : nincs valami bedigizett anyagotok Tihamérről, amit fel lehetne tenni a szerverre? Legalább többen megismernék.)<br>Az említett leütést egyszer láttam, ráadásul ismétlés nélkül, nem elemeztem ki tízszer. mellesleg a "furcsa" stílus mióta hátrány? Szerintem egy sziont fölött kimondottan előny lehet.<br> Hajrá Tihamér, remélem, hogy legközelebb már kiüti Meisztert :D
bandi
-----------------
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Meg van a CroCop vs Ron Waterman meccs(Pride 27). Rakjam fel a serverre? 110mb<br><br>Erröl a CroCop sztoriról hallotatok már?  <br>Kíváncsi vagyok mi az.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Alien »

[quote author=Barin link=board=profiboksz;num=1076483707;start=15#19 date=02/14/04 » 01:58:34]Nnna megérkeztem.<br>És remélem, mindannyiunk számára fontos mondanivalóm van:<br><br>Van vagy 25 giga MMA videóm, és szeretném felrakni a netre, hogy minden sporttárs és érdeklõdõ hozzájuthasson.[/quote]<br>Szia Andris!<br><br>Remélem az vagy, akire gondolok... ;D  <br><br>Ui:annak pedig külön örülök, hogy egyre több, az igényes küzdõsportok felé elkötelezett ,hozzáértõ  ember bukkan fel az oldalon... ;)<br>Légy üdvözölve!
Fight....
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Kedves Bandi 78, Sakuraba39, <br><br>Nem tisztem Tihamért képviselni, de azért egy két dolgot a tisztánlátás miatt: <br>Meiszter Gábor ellen nem ütéstől "padlózott", hanem egy tóló rugást indított és Gábor pedig testtel elökte a rúgást. Tízszer megnéztük videón. A bírónak is látnia kellett volna-mégis számolt:( ez már egy másik történet. <br>Tihamért még nem ütötték, ki ha jól tudom, csak technikai vereségei voltak-sérülésből adódóan. <br>Tihamér mozgása lehet, hogy furcsa egyesek számára, minden azért van mert kung-fut, wu-shut is tanul, ezért az ütéseket és rúgásokat védi-nem csapkod, hanem véd. Sokszor nem is találják el. Hogy a magyar mezőnyt ne ő képviselje? akkor ki? <br>Gondolom Tihamér nem csalással lett kétszer is amatőr világbajnok, nem előre egyeztett módon verte meg Azem Maksutajt (aki K1-ben azért elég jó nevű), úgy hogy annak arcsontja is eltört. Sakuraba mielött ilyen hevesen és indulattal utasítassz el valakit jó lenne ha elötte tájékozódnál is:)<br>És Tihamér ellen egyszer érdemes kipróbálni a ringben is-nekem hála isten van lehetőségem rá. Hát nem elég, hogy erős, de gyors és iszonyatosan technikás is. Próbáljátok ki-én leszervezem.  
SzaRABB
Barin
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2004-01-12 02:45:40

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Barin »

Nnna megérkeztem.<br>És remélem, mindannyiunk számára fontos mondanivalóm van:<br><br>Van vagy 25 giga MMA videóm, és szeretném felrakni a netre, hogy minden sporttárs és érdeklődő hozzájuthasson.<br><br>A problémám a következő:<br>Nekem nincs kellő sávszélességem (ADSL, felfelé csak 128kb) ahhoz, hogy akár egyikötök is épelméjű tempóban tudjon tőlem letölteni, nem hogy mindannyian, ezért segítségre van szükségem.<br><br>Van ugyan egy haver, aki tud szervert és a sávot biztosítani, viszont nekem kéne szolgáltatni a winchestert.<br>Speciel van egy 20 gigás HD-m, amit maximum 1-2 hónapig tudnék csak erre a célra kölcsönadni.<br>Lehetőleg csak akkor választanám ezt a megoldást, ha nem találok olyan embert, aki tud biztosítani<br>- egy szervert<br>- szélessávon<br>- huzamosabb ideig<br>- 25 giga hellyel<br>- és lehetőleg budapesti legyen, mert nem akarom messzire elcipelni a vinyómat.<br><br>Ez minden.<br><br>Hogy miféle filmekről van szó:<br>Egy rakat highlight, meccsek, klipek, egész (egy vagy több CD-s) események (UFC, Pride), amatőr meccsek, stb<br><br>A nagyobbakból (a teljes anyagokból) egy pár:<br>UFC 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (ezekből 2-3 db MÉG hiányzik pár napig)<br>UFC brazil<br>UFC Highlights 1<br>UFC Highlights 2 fele<br>Pride Shockwave<br>Pride Body Blow<br>UFC 46<br>World_Vale_Tudo_Championship 1<br>Mark Kerr - Smashing Machine<br>Rites of Passage-The Rebirth of Combat Sports<br>Pride Special<br>Pride Bushido<br>...meg még van 1-2 full anyag, csak a másik gépemen.<br><br>Hamarosan meglesz:<br>Gracie - Choke<br>Crocop story<br>World Wale Tudo Championship 2<br><br>Anyagi hasznot ez nem jelentene a szerver gazdájának, mint ahogy nekem sem jelent közzétenni a gyűjtögetésem eredményét.<br><br>Ennyit tudok egyelőre nyújtani, most rajtatok a sor, hogy segítsétek a projectet.  ;D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Szerintem meg Meiszter Gábor borzasztó, igaz, technikásabb, mint Tihamér. Jelenleg az egyetlen magyar versenyző a hivatalos k-1 honlapon: http://www.so-net.ne.jp/feg/k-1gp/fight ... ter.htm<br> Tihamér kellő felkészüléssel igenis eredményes lehet. Bár az ütésállóságát nem ismerem, ez fontos tényező lehet. Meiszter ellen is padlózott, pedig ő aztán nem rendelkezik nagy ütőerővel a nemzetközi színvonalhoz viszonyítva...<br>Akkor is: Hajrá Tihamér! :D
bandi
-----------------
sakuraba39
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2003-12-13 13:41:49

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: sakuraba39 »

Szerintem Tihamér borzasztóan rossz.<br>Azt sem értem,hogy került oda a Magyar K-1 gálára.<br>Roszul üt rosszúl rúg a nemzetközi mezőnyben a leggyengébbek is kivégeznék.<br>Szörnyű lenne ha a hozzá hasonló szintű bunyósok képviselnék az országot a nemzetközi porondon.<br><br>Sama kültem neked egy e-mailt olvasd el és válaszolj. <br>Köszi.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Hajra Tihamer! :)<br> Szerintem jo eselyei lesznek nemzetkozi szinten is (sima k-1-es szabalyok szerint), ha sikerul par plusz kilot felszednie izombol.<br> Hany eves is o pontosan?
bandi
-----------------
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: vicorex »

Már régebben is írtam milyen király az MMA hub a DC-n ! <br> <br>K1 oldalon van cikk, hogy kik indulnak idén valszeg a K1 GP-n
vicorex
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Sikerult ratalalnom a dc++ nevu jo dologra es mar szedem is a Smashing Machine-t, a pride 27-et es az ufc46-ot :)<br><br>Mar le is jott minden  (most pride bushido kovetkezik...)
If you don´t want pain
You don´t understand
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

[quote author=szarabb link=board=profiboksz;num=1076483707;start=0#10 date=02/12/04 ť 07:27:03]Kisede, <br>Tihamér már volt is MMA versenyen Prágában, ahol földharc is volt. Itt 3 meccsből kettőt megnyert. harmadikon technikai KO-val kikapott. De az igazi műfaja a muay thai. A BJJ tréninget Sztraka Mihály Klubja szervezi? [/quote]<br>Hajrá Tihamér!<br><br>Nem a Sztraka Misiék szervezik, hanem egy capoeirás srác, aki ki szokott utazgatni a brazilokhoz. Most is kint volt napozni :-) és közben pedig ezt szervezte.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Pride 27-ről van egy highlight az ironlife.com-on. <br>70 mega. egész jó. <br>cro cop fejrúgása még mindig életveszélyes:)<br>
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Kisede, <br>Tihamér már volt is MMA versenyen Prágában, ahol földharc is volt. Itt 3 meccsből kettőt megnyert. harmadikon technikai KO-val kikapott. De az igazi műfaja a muay thai. A BJJ tréninget Sztraka Mihály Klubja szervezi?
SzaRABB
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

[quote author=szarabb link=board=profiboksz;num=1076483707;start=0#6 date=02/11/04 ť 14:53:31]Bandi78, <br><br>...<br>Kisede-az összefoglaló klassz. videókat nem tudsz az eseményről? <br>sz<br>[/quote]<br><br>Majd megpróbálok egyet-kettőt összekapirgatni, sajnos a melóhelyemen nem tudok letöltögetni.<br><br>Gondolt már Tihamér arra, hogy MMA-ban is induljon? <br><br>Most hallottam az egyik sráctól, hogy áprilisban BJJ workshop lesz Budapesten, igazi brazil Gracie Barra instuktorral. Lehet, hogy beindul a BJJ oktatás brazil oktatókkal. Ez jó hír! Itt írországban sajnos nincs lilaövesnél nagyobb fokozatú oktató és egyik iskola sincs kapcsolatban a Gracie Barraval vagy valamelyik brazil iskolával.<br><br>Supras:<br>Csak egyet nyomtak a fiúk ez még nem a GP.  A közelgő Pride GP válogató meccsei voltak és három másik meccs. Négyen kerültek be a Pride GP-re: Vovchanchin :-) (TKO), Yoshihisa Yamamoto (KO), Heath Herring (dec.) és Sergei Kharitonov (karfeszítés).  A másik három meccs győztese: Murillo "Ninja" Rua (triangle choke), Kazuhiro Nakamura a Yoshida Dojoból (dec.) és Cro Cop :-) (TKO)
BUTTON_POST_REPLY