UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Helló!<br>"egyenes"!<br>Honnan tudod, hogy Tibi verekszik a svéd gálán?<br>Sajnos sehol nemtaláltam erre vonatkozó adatot, és a nevét sem. <br>stefi
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Bandi78, <br><br>Tihamér edz keményen. Most Szekszárdon (február 28) indul utcai harcon. Fiatal még, így az edzővel megbeszélve még vár a nagy kiugrással. Bár Magyarországon nem sokan vannak akiknek ekkora nemzetközi múltja lenne, na meg Maksutaj "skalpja". :)<br>Ha lesz érdekesebb hír szívesen beszámolók róla. Persze csak ha ez nem minősül bújtatott propagandának, és senkit sem untat. <br>Kisede-az összefoglaló klassz. videókat nem tudsz az eseményről? <br>sz<br>
SzaRABB
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

Itt egy nagyon jó összefoglaló (angolul) a legutóbbi Pride-ról:<br>http://www.insidefighting.com/betweenRo ... <br>Nagyon sajnálom Kerrt, kiütötte magát a saját földrevitelével. Nem tudom tudjátok -e, hogy Kerr keményen, intravénásan narkózott (meg kokszolt) már régóta. Van egy dokumentumfilm róla "The smashing machine", ami bemutatja, ki is ő igazán. Kerr nem szeret verekedni, csak a pénzért csinálta, hogy legyen a barátnőjének és neki egy kis vénábavaló. A barátnője befolyásolja, teljsesen kontroll alatt tartja. Kerr egy igazi emberi roncs. Meg is lepődtem, amikor bejelentették, hogy visszatér a Pridba, már teljesen leírtam őt.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Tényleg, mi van mostanában Tihamérrel? Alig lehet róla hallani valamit...
bandi
-----------------
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A svédországi k-1 viadalon a magyar színeket Nagy Tibor fogja képviselni. ;)<br>
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Sajnáltam az "öreget", de hát ennyire meggondolatlanul előre menni....<br>Egy hír: Brunner Tihamért rávettem, hogy olvassa a fórumot, remélhetőleg később regisztrált és aktív tag lesz. Így lesz egy igazi K1, thai box szakértőnk is - a többiek mellett:)<br>
SzaRABB
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: edge »

Megnéztem tegnap a Belfort vs Couture meccset. Sajnos elég nulla volt, bár errõl senki sem tehet, mert Couture már az elsõ akciónál megsérült (bal szeme alatt csúnyán elkezdett vérezni). Se ütés se rúgás, csak még egy kis taszigálás..aztán a bíró beszüntette a meccset. Pedig nagyon vártam ezt a mérkõzést...  remélem lesz folytatása (vagy visszavágója... bár itt nem nagyon van miért visszavágni :) ).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY