UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

[quote author=Sama link=board=profiboksz;num=1076483707;start=60#67 date=03/03/04 ť 15:57:58]Talaltam egy jo kis dokumentum filmet: DAY OF THE ZEN (Brazilian Top Team)<br>Marrio Sparry egy napjat mutatja be (rengeteg edzes, kozben beszelgetesek vele + a top Team mas tagjaival, pl: Antonio Rodrigo Minotauro, Murilo Bustamante, Ricardo Arona...)[/quote]<br>Ez meg van nekem is. Maga a film nem valami high bugdet (valaki videokamerával követi Sperryt mindenhová) :-), de nagyon érdekes. Bemutatja, hogy mennyire felkészült egy MMA harcos még akkor is, amikor versenyidőszakon kívül van. Ezek a srácok már nem hobbiból űzik azt, amit csinálnak :-)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Igen, azert lett dontetlen, mert nem voltak pontozok, vagy KO vagy dontetlen :)<br><br>Talaltam egy jo kis dokumentum filmet: DAY OF THE ZEN (Brazilian Top Team)<br>Marrio Sparry egy napjat mutatja be (rengeteg edzes, kozben beszelgetesek vele + a top Team mas tagjaival, pl: Antonio Rodrigo Minotauro, Murilo Bustamante, Ricardo Arona...)
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Nekem itt  vagy egy mások fórumon írták hogy Silva nyert csak mivel nem is egy súlycsoportban vannak nem voltak pontozók tehát hogyha végigmegy akkor automatikusan döntetlen.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Sama, <br>egy rövid videót sikerült megnéznem a meccsről. és bár én is silva fan vagyok, elfogultság nélkül mondhatom, hogy cro-cop tényleg gyenge volt. az ironlife.com-ról letölthető a videó. Cro Cop talán azt hitte, hogy sikerül Silvát kihozni a sodrából? nem sikerült-elég higgadt volt végig. A meccs pedig döntetlen lett ugye-ezért nem szeretik Cro Copot.
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Supras   Pl.: ha jol emlexem az elso szunetben puszikat dobalt Silvanak, a meccs vegen pedig, amikor Silva odament hozza es meghajolt elotte, CroCop le sem sz@rta, hanem kezet fogott a biroval, majd visszamnet a sarkaba... hirtelen ezek jutottak eszembe<br><br>A merkozesrol: CroCop az 5 menet alatt osszesen 6 db korives rugast tudott bevinni Silvanak testre. Kesz, ennyi. Silva tobbszor megsorozta utesekkel, foldrevitte tobbszor, foldon utotte, stb. (Es megint modanam, hogy egyertelmuen latszott CroCop-on, hogy nagyon tart Silvatol, amikor Silva megindult, CroCop erosen vedekezve szinte visszautni sem mert...)<br><br>ui.: azert hozzatartozik, hogy nagy Silva szurkolo vagyok, szoval hallgassatok meg mas velemenyet is   ;D
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

A sherdogon találtam egy kevés infót, ebből arra lehet következtetni, hogy silva megnyerte a meccset, ami végül mégis döntetlen lett. talán ezért? mellékelem az eredeti leírást. nincs meg a meccs senkinek?  <br><br>Vanderlei Silva drew with Mirko "Cro-Cop" Filipovic 3:00 5R <br><br>Click to enlarge <br>Was Silva going to stand with the K-1 standout, and possibly get knocked out? Or was he going to fight smart, and take the fight to the ground. Well, a little of both. <br><br>Throughout the fight it seemed like Silva was dying to rush in and throw bombs, which he did in the right situations. Cro-Cop stayed patient and just looked for the right opportunity to unload his arsenal as well. At one point, Cro-Cop landed a huge kick to Silva's side, leaving a perfect foot-shaped red mark. Cro-Cop's kicks were so fast, it was amazing. But, at the same time he was not attacking. <br><br>Click to enlarge <br>Silva also was able to clinch and get Cro cop down a few times, to effectively ground and pound him. We saw Silva land a few big rights to the chin of Cro Cop. We saw Silva take Cro-Cop down. Last, but not least, we didn't get to see much of Cro-Cop's awesome kicking. But, Silva's knees never buckled in the trades, but neither did Cro-Cops. Unfortunately, since they were fighting under the adapted K-1 rules, any fight that goes the distance is a draw - no judges. Silva would have won the decision, though.
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Mit csinált Cro Cop a Silva meccsen amit nem kelett volna? Nagyon sokan utálják külföldi fórumokon.
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A Crocop vs Bonjavski mérkõzést 2002 július 14-én vivták. A hivatalos végeredmény a második menetben a holland által elszenvedett TKO volt.<br>A mérkõzés a második menet elejéig kiegyensúlyozott volt ekkor az addig kéz-láb kombinációkkal dolgozó horvát kétszer is kézsorozatokkal lepte meg ellenfelét, a második után a lábon megroggyant Bonjavskit a biró közbelépése mentette meg a kiütéstõl.<br>Mirko Filipovics igy vett revansot a szintén horvát nemzetiségû de svájci szinekben küzdõ Majostrovicsot az azévi (májusi) Párizsban ért brutális Bonjavski ko-ért.<br>Crokop ezután 2003 március 3-án Bobb Sapp felett aratott KO gyõzelme után már csak Pride rendszerben küzdve lépett a ringbe.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Egyenes, <br><br>És ez egy mai-mostani meccs volt, vagy régi felvétel? <br>Mi történt? <br>
SzaRABB
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Tegnap az Eurosporton a Fight Clubban Crocop jól lekalapálta Bonjaskit. ;D
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Igen az Inokin. De ott edz ahol Silva<br><br>
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Mar volt.Ki is kapott fojtasfogassal.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Úgy tudom Le Banner is megy MMA-be
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: vicorex »

én a Hoost vs Bonjasky mellett kiváncsi lennék egy<br>Le Banner vs Cro Cop K1 meccsre is!<br>egyszer már találkoztak 96-ban, akkor még mindkettő 23-24 éves volt csak, ott Cro Cop pontozással nyert, de csak épphogy.<br>Most megnézném őket a mostani szintjükön is.<br>Egyáltalán, örülnék, ha lenne újra Cro Cop K1-ben és<br>Le Banner is visszatérhetne már...<br>Meg én Hunt-ot is hiányolom-
vicorex
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

http://www.man-magazine.nl/images/2004/ ... wmv<br>Egy kis hazai:) nagy tibor és martin holm. egész jó meccs volt. 2-dik menet végén a ring lányra is érdemes figyelni. ilyen felsőt:)
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Hát, hogy itt Hoost bácsi mit csinált? lógatta a kezeit mint valami szatyrokat cipelő nyugdíjas:) klassz videó. <br>köszi. <br>
SzaRABB
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

Az öregek: Francisco Filho (kyo) vs. Hoost<br>Andy Hug mellett Filho is jó kyokushin karatés volt :-) LeBanner azért neki is elkapta a száját.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Bandi78, <br>Tihamér vitatott pontozással kapott ki Dinitől. egy magyar amatőr thai meccsen -88 kg-ban. most szedem össze a meccseket Tihamérről - lassan meglesznek és akkor felrakom a szerverre. Az adminisztrátorok nagylelkű engedélyével:)<br>Cro Copra én is kiváncsi vagyok Fedor ellen. Szerintem Cro Cop csak állva jó - földön sebezhető-ezt Nogueira ellen is "bizonyította". <br>Hoost megveri Bonjaskyt. De szerintem is csak pontozással. Bonjasky ügyesen és határozottan védekezik-szerintem nem fogja tudni Hoost kiütni. <br>
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Erdekes ez a CroCop ember. A bal korives rugasa fantasztikus, eros, gyors, jol idozitett, pontos, stb. Ezen kivul kidrult hogy gyorsan es erosen ut, de vmiert ritkan, ezen kivul igazan semmit sem mutatott meg. <br>Silva elleni meccs jo pelda volt ra, hogy egy felkeszlut harcost nem lehet fejberugni, az utesvaltasoknal pedig latszott, hogy CroCop is ember es egyszeruen tart Silvatol.<br>Nagyon varom a Fedor elleni meccset, szerintem ott ki fog derulni, hogy valojaban olyan jo-e, mit azt sokan gondoljak.<br>Az en tippem szerint Fedor KO lesz par percen belul (foldrevitel es utesek).
If you don´t want pain
You don´t understand
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ahogy hallottam, Kiss Dénes (ha jól emlékszem Dini volt a beceneve?) még Brunnert is megverte egyszer. Bár sajna nem vagyok annyira otthon a hazai eseményekben :(<br>Ignashov pedig leüti Cartert, bár az ellenkező eredményen sem csodálkoznék. <br>Megnéztem néhány Cro Cop és Rickson Garcie videot mostanság. Cro Cop köríves rúgásai nem semmik :) Egy meccs Bonjaskyval igazi csemege lenne (nem kérdés, hogy Mirkora tenném a pénzem :))<br>Rickson Garcie... amit az a pasi művel a ringben az valami hihetetlen... Maga az a tény, hogy maguk a Garcie-k is őt tartják a legjobbnak, már sokat elárul.
bandi
-----------------
BUTTON_POST_REPLY