UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Edgegod, <br>engem is érdekel a szecsei szilárd előélete-tervei, de annál is jobban érdekel, hogy létező-aktív és eredményeket elérő kűzdősportot űzök miért nem jutnak szóhoz a médiában-kik szerkesztik ezeket a műsorokat? Miért nem jut szóhoz-nem készítenek vele riportot a Nagy Tiborról (svéd k1), Lechner Zsoltról (francia K1), Tihamérról:), és még sorolhatnánk. és ez nem sértettség, vagy valamiféle kisebbségi érzés táplálta düh, hanem szakmai kérdés-szerintem. De ha valakinek van Szecseiről bármilyen infója-küldje. Hátha minden magyar K1 terveket dédelgetőnek számolni kell vele:)
SzaRABB
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: edge »

Egy Szecsei Szilárd nevû srácról volt tegnap szó a TV2-n, aki K1-ben szeretne komoly eredményeket elérni. Tudtok róla vmi közelebbit?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Nekem nincs meg az egész, csak egy highliht. az ironlife.com-on megtalálod. fórum-video section. de biztos klassz meccs volt. talán Golyónak megvan az egész. Kérdezzük meg tőle. Szóval? :)<br><br>
SzaRABB
Isti
Reménység
HozzászólásokCOLON 60
CsatlakozottCOLON 2003-12-17 13:27:25

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Isti »

Szarabb,<br><br>a földharc része valóban eléggé eseménytelen volt. A Silva-Yoshida megtalálható a neten valahol?
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Isti,<br>Örülök, ha tetszett-vagy tanulságos volt. A testfelépítésről. Mindketten 90 kg-sok, izmosak. Ennek elenére hajlékonyak. A földharc esetében tényleg előnyösebb a kigyós testalkat, de a videón láthattad, hogy a földharc itt kimerült az egymáson fekvésben és egymás fejének ütlegelésében. Silva egyébként nagyon jó földön is - ezt pont Yoshida ellen bizonyította, aki pedig judo olimpiai bajnok volt. de azért jobb szeret lábon kűzdeni-amit a thai boxos előélet alapján meg is értek. <br>
SzaRABB
Isti
Reménység
HozzászólásokCOLON 60
CsatlakozottCOLON 2003-12-17 13:27:25

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Isti »

Szarabb, köszi a linket az ortiz-silva meccsről. <br>Egy dologon elcsodálkoztam: mind a két fiú igen komoly (kicsit gyúrós) izomzattal rendelkezik és Silva nekem meglehetősen kötöttnek tűnt. Judós koromban volt egy srác, aki baromi laza volt és földharcban olyan volt mint egy kígyó, nem lehetett rajta fogást találni és karfeszítésnél a képünkbe nevetett. Lehet, hogy rosszul látom, de nekem ez a fajta izomzat a földharcban hátrányosnak, sérülékenyebbnek tűnik. Figyelembe véve azt is, hogy általában a küzdősportokban a kigyúrt izomzat nem előny.<br><br>Isti
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Ortiz jobban "otthon" érezte magát a ringben és jobban ott volt a földön is.<br><br>egyenes te linkelted be régen a martialcombat.com-ot?
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Visszatérve a Yoshida vs Silvára szerintem még mindig nem dõlt el ki a jobb. Mindenképpen szükséges lenne még egy összecsapás.
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

[quote author=szarabb link=board=profiboksz;num=1076483707;start=75#77 date=03/05/04 ť 07:31:09]Thai videót is linkelek-de most így munka elött egy tito ortiz vanderlei silva meccs. szerintetek ki volt a jobb? <br>http://www.angelfire.com/rings/pridegp/ortiz-silva.WMV[/quote]<br>Döntetlen szagú, de Tito akkor vitte földre Silvat, amikor akarta, ezért szerintem megérdemelten nyert.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Tenyleg nem volt egy nagy utes, amitol CroCop megrogyott, de jo helyen talalt az biztos :)
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Supras én pécsről vagyok-blazsekovics mesterhez járok. Ha lesz már jegyvásárlásra lehetőség akkor rögtön írok és segítek. <br>Thai videót is linkelek-de most így munka elött egy tito ortiz vanderlei silva meccs. szerintetek ki volt a jobb? <br>http://www.angelfire.com/rings/pridegp/ortiz-silva.WMV
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Megköszönném ha belinkelnéd őket. Megnéztem a videót azt a kisebb pofont én úgy látom hogy egy rövid horoggal nagyon keményen állbavágja Cro-Cropot és aztán meg vége.<br><br>Muay Thai megy az Euro Sporton. Van itt valaki Pécsről? Mert ha igen akkor megköszönném ha meg lehetne vele oldani a gálára való jegyvételt. Nehogy elkapkodják.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Én is tegnap néztem meg. Most sem értem mitől szédült meg - egy klincs szerű összekapaszkodásnál ad mcdonald egy kisebb pofont - lehet pont halántékra ment? utánna meg csak hátrafelé tántorgott:)
SzaRABB
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

CroCop sem verhetetlen: McDonald vs CroCop - teljes meccs
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Supras nekem van pár burmai thai videóm - bandázsban-könyök térd fejre. ha érdekel küldök elérhetőséget ahonnan letöltheted. de asszem egyszer már linkeltem-lehet az a web oldal borulása elött volt ???<br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Ez jónak hangzik keresem  a könyökölős összecsapásokat.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Sziasztok, <br>Április 24-én Pécsett lesz egy nemzetközi thai box gála - Blazsekovics Ferenc (SAYUGYM) és Rehák György szervezése. Tihamérnek és Vulics Józsinak komoly meccset igyekeznek leszervezni - könyök térd fejre, védőfelszerelés nélkül. Ha lesz plakát és több infó akkor linkelem ide. DE előre is mindenkit szeretettel várunk!:)<br>
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

kisede 1etertek, hihetetlen az az edzesmunka, amit elvegeznek<br><br>Mazsolino en meg mindig a dc++-t ajanlom, en mindent onnan szedek. Regi ftp-n sosincs hely, az ujra accom sincs :) DC-re, ha feljon vki, jojjon a NSF.zapto.org hub-ra, ott megvan minden, ami MMA (en [Hun]Sama nick-kel vagyok, lehet szedni tolem is eleg jol)
If you don´t want pain
You don´t understand
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

hol lehet megszerezni ezt a dokumentum filmet?<br>a serverre nem tudnátok felrakni???
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
BUTTON_POST_REPLY