UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Nakasako-t én szeretem. nem az a tipiku japán fighter. Nekem a többségük kicsit sablonszerű. Ő abszolút nem az. megjelenésében sem, hisz általában szőkítve van a haja. paratátereiben, hasonló méretű Musashihoz, aki minden japcsinál sokkal rutinosabb, és "vagányabb". Kicsit tartanak is tőlle a többiek, én gyakran úgy látom, ill. nagyon tisztelik. Nakasako nagyon jó felépítésű, opicivel magasabb Musashinál, hosszabbak a kezei, lábai. Eredetileg Seidokan karatéban, talán 2.danos. Elég pontos, de az ütő- rúgó erejét én kicsit keveslem. Az átlag japánokhoz képest nagyon kidolgozott az izomzata, de ez elsősorban genetika. Mostanában nem láttam verekedni.(a Zebra 244 dojo embere)Egyébként a 2oo1-es japán Gp.-n, amit Nicolas Petas nyert, Nakasako pont Musashival megy, a döntőbejutásért. Úgy tűnik jó viszonyban vannak emberileg. Elég x a meccs, de a második menetben Nakasako benyel egy tempo, bal jodan mawashit- ami egyébként nagyon szép, és le is megy tőlle, de talán max 4-et számolnak rá, és simán folytatja. Húzza az utolsó menetet, de kevés. talán 29-28, 30-28, 29-28 a pontozás, és Musashi megy a fináléba, ahol az extra menetben (4.) Petas leüti, és elmondja utánna, hogy Andy Hugnak ajánlja a győzelmét- az Ő emlékére is rendezték a versenyt, egyébként Petas kiválóan beszél japánul, és kyos.<br>Utánna van egy K-1 MMA bunyó, Mirco Cro Cop- Fujita,és pár másodperc alatt Cro-Cop letérdeli Fujitát, akinek annyira vérzik a szemöldöke felett- ömlik, Cro- Cop is tiszta vér- hogy beszüntetik a bunyót, amit Fujita- nem is ért.<br>Az összes k-1-es nagyon örül Mirco győzelmének, mind felmennek a ringbe hozzá.<br>stefi
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Amadáról úgy tudom, hogy boxoló volt eredetileg, tehát jogosan lehet jó a keze. Eredményei tekintetében közepes, de a 99-es ill. a 2000-es japán bajnokságon dobogós volt. A mérete alapján, ott nagynak számít- 100 kg körül van. A hazaiak közül ott egyellőre Musashi és Masato a nagy sztár. <br>stefi
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Úgy látom fedor a nagy kedvenc. Én is kedvelem - bírom a stílusát, meg egyébként is egy kedves fickónak tűnik. Itt egy link pár pride mérkőzésével: <br>http://fedor.bel.ru/video/index_eng.shtml
SzaRABB
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Esetleg meghajgálja v. lefojtja esetleg karkulcsolja. Ne várd egy ex szambóstól, hogy ökleljen. ;)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Fedor vegigver mindenkit, remelem osszejon a crocop elleni meccs, es kiuti jol  ;)<br>
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Stefi!<br><br>Te egyszer mondtad nekem hogy vannak Japán K1-eid és megszeretném kérdezni nem e tudsz valamit Nakasakóról illetve Amadáról mert Nakasakónak megvan a Sapp elleni meccse és ott bár kikap küzdeni akarásból 5-s Amadáról meg úgy tudom hogy gyors a keze. Nem tudjátok ők nagyon el vannak maradva Mushasitól?
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Leko? Nekem új hogy megy Prideba de jó lenne! Bár nem tudom hogy mire fog menni mert én inkább a dinamikus verekedőt látom benne aki kézzel nagyon jó de hát mit tud a földön? Jackson nagy szinfolt lenne az biztos hogy pusztytana szerintem egy két embert az agresszív stílusával. Coleman tuti találat de nem tudom milyen formában van most. Don Frye szerintem össze fog kerülni Cro-Cop-al és kikap K.O.-val.<br><br>Ja de Igor a király!!!!!!!!!!!!!
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

...és ismét egy kis komolyság-miután kioffoltuk magunkat: <br>PRIDE HEAVYWEIGHT GP <br>itt találhatóak a versenyzők nevei akik indulnak a  PRIDE Heavyweight Grand Prix-on. <br><br>Az első kör 16 versenyzőnek-áprilisban: <br><br>Hivatalosan leszerződve: <br>Rodrigo 'Minotauro' Nogueira <br>Mirko 'CroCop' Filipovic <br>Fedor Emelianenko <br>Igor Vovchanchyn <br>Sentoryu <br>Heath Herring <br>Sergei Karitonov <br>Igor Vovchanchyn <br>Yoshihisa Yamamoto <br><br>Még nincs leszerződtetve de erősen várható: <br>Don Frye <br>Mark Coleman <br>Murilo 'Ninja' Rua <br>Stefan Leko <br>Quinton Jackson <br>Tom Erikson <br>Hidehiko Yoshida <br>Kazushi Sakuraba <br>Kazuhiro Nakamura <br>Hirotaka Yokoi <br>Yoshihiro Takayama <br><br>Lehetséges, de nem várható<br>Vanderlei Silva  <br>Yuki Kondo  <br><br>És akiket a média a szájára vett, de nem: <br>Royce Gracie <br>Dan Henderson <br>Hiromitsu Kanehara <br>Kiyoshi Tamura <br><br>
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Engem nem zavarna a tekintete és ábrázata, csak én másik ringben lennék:)<br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Azért nem szeretném ha ring másik sarkából tekintene rám. :)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

bandi
-----------------
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Amadáról és Nakasakóról tudtok valamit én Nakasakoról annyit hogy Sapp csúnyán megtaposta egy K1 meccsen
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Hát igen Abidit nem is szeretjük túl sokan ;D<br>Eredmények: <br>JAPAN SPECIAL <br>K-1 BEAST 2004 in Niigata <br>March 14th, 2004 <br>Bandaijima Messe Convention Center <br>Nigata, Japan <br><br>MMA matchups: <br>Bob Sapp defeats Dolgosurem Sumbayazer by TKO, RD 1. <br>Alexey Ignashov defeats Steve Williams by KO at 0:22, RD 1. <br>Sam Greco defeats Stefan Gamlin by rear naked choke, RD 1. <br>'Lyoto' Machida defeats Micheal McDonald by guillotine choke, RD 1. <br>Ivan Salaverry defeats Haliun Boldbaatar by unanimous decision. <br><br>K-1 rules matchups: <br>Hiromi Amada defeats Eric 'Butterbean' Esch by unanimous decision. <br>Tatsufumi Tomihira defeats Petr Vondrachek by unanimous decision. <br>Tsyoshi Nakasako defeats Mavrick by KO at 1:30, RD 1. <br>Masaaki Miyamoto defeats Cliff Couser by unanimous decision.<br>
SzaRABB
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Szerintem kifejezetten kiegyensúlyozott mérkõzés volt, Abedinek viszont ahogy láttam nem újkeletûek a mérkõzésközbeni pszihikai esései. ;)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim, hogy sikerüljön ébren maradni a Mosley meccsig, kapcsolgattam a tévét és éppen a Sefo-Hoost meccset adták... Azt hiszem, hogy az a Sefo, akit Hoost ellen láttunk nem kapott volna ki Musashitól, viszont ennek a Sefónak csöppnyi esélye sem volt mr Perfect ellen (akkor). Nagyszerű meccs volt, megvan valakinek bedigizve?<br>
bandi
-----------------
sakuraba39
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2003-12-13 13:41:49

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: sakuraba39 »

Kedves Edgegod.<br><br>A Pride Fc Bushido 2 február 15.-én volt nem értem ez a március 21. dátum mit takar,esetleg ez egy tvs közvetítés dátuma?
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Helló!<br><br>Tényleg próbálkoztam az rtl-nél és az euro-nál is, de nem szakmai alapokon dől el, hogy ki szakkomentál, de ezt sokan "észreveszik" és jelezték, akár itt a órumon is.<br>Szilárd (Szecsei) 1. danos mester Kyokushin karatéban. Nem tudom jelenlegi súlyát pontosan- de 110 kg körül van. Volt már súlycsoportos és abszolút magyar bajnok, ill. talán e.b. 3. Nemzetközi eredményei is vannak. Sajnos az utóbbi e.b.-je nem túl jól sikerült. Jó viszonyban vagyunk, és egy nagyon szerény, rendes srác. Lelkes és hajlandó sokat dolgozni, edzeni. A súlyához képest nagyon mozgékony, és az álllóképessége is nagyon jó. A maximális ereje is, megeitélésem szerint nagyon jó, de ez egyellőre még nem teljesen jött át, ütő és rúgó erőben. Már több éve kesztyűzik is. Tudtommal most Sensei Gódor dojojában tréningezik.<br>hírtelen ennyi.<br>stefi
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Edge!<br><br>Nem hiszem hogy harapnának egy kommentátorra mert ott van a "csodálatos" Pesuth Rita és Meiszter Gábor. Meiszter Gábort szerintem nem cserélik le mert a Magyar K1 miatt sokan megkedvelték és mert ott van mint versenyző. Az meg szerintem nem érdekli az RTL-t hogy olyan Magyar versenyzőkről beszél valaki aki nincsen ott de még a nézők sem ismerik.<br><br>Én inkább a Euro-Sportban gondolkoznék bár egyszer Stefi próbálkozott ott sikertelenül. Amikor volt a Jerom Le Banner Gary Goodridge meccs semmit nem mondtak Goodridge-ről mintha egy senki lenne.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: edge »

Március 21-én: PRIDE FC: BUSHIDO VOLUME 2<br><br>Fight Card<br><br>Chute Boxe (Brazil) vs. Team Japan<br>Wanderlei Silva (Brazil) vs. Ikuhisa “The Punk” Minowa (Japan)<br>Mauricio “Shogun” Rua (Brazil) vs. Akihiro Gono (Japan)<br>Jadson Costa (Brazil) vs. Takanori Gomi (Japan)<br><br>Additional Matches:<br><br>Mirko “Cro Cop” Filipovic (Croatia) vs. Yoshihisa Yamamoto (Japan)<br>Hayato “Mach” Sakurai (Japan) vs. Rodrigo Gracie (Brazil)<br>Mario Sperry (Brazil) vs. Mike "Batman" Bencic (USA)<br>Ryuki Ueyama (Japan) vs. Sean Sherk (USA)<br>Daiju Takase (Japan) vs. Chris Brennan (USA)<br><br>szarabb<br><br>Szerintem fogalmuk sincs arról, hogy ki kicsoda vagy mekkora név a küzdõsportokban. Sõt, szerintem örülnének, ha valaki segítene ebben. Akár egy mailt is érdemes lenne dobnod nekik ezzel kapcsolatban. Lehet, hogy egy következõ mûsorban már Te lennél a meghívott szakértõ :).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY