UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
Slajos
Újonc
HozzászólásokCOLON 28
CsatlakozottCOLON 2007-08-07 11:49:21
Tartózkodási helyCOLON Slovakia

Hozzászólás Szerző: Slajos »

A jövő P4P MMA bajnoka

http://www.youtube.com/watch?v=_ItfImyc ... re=related

Jon Jones még csak 23 éves de már a jövő héten kiderülhet, hogy beválik-e a "jóslat" hiszen a súlycsoportja (és a világ egyik) legjobbjával Mauricio "Shogun" Rua-val fog megmérkőzni. Nála jobbat képességei felmérésére Jones jelenleg nem talál az biztos.

Mindenki szuperlatívuszokban beszél erről a srácról úgyhogy rettentő kiváncsian várom a március 19-ét, már csak azért is mert Rua az egyik kedvenc bunyósom.
Láttam Jones néhány mérkőzését, melyek alapján elkönyvelhettem, hogy tényleg őstehetség, hiszen elképesztő dolgokat művel a srác de azért meglepett, hogy a fogadóirodák ennyire magasan favorizálják az amerikait.

Jon Jones győzelmi esély: 1,4 odds
Mauricio Rua győzelmi esély: 2,5 odds

Mondjuk szerintem a tudása megvan rá, hogy legyőzze a "brazil gyilkost" de azért kérdés, hogy ilyen fiatalon hogyan tudja majd kezelni a reá nehezedő pszihikai nyomást a nagy elvárások miatt.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Borz Elemér írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
Nekem inkább úgy tűnt mintha kondició problémái lettek volna Fedornak ami eléggé meglepő mert még soha nem láttam, hogy gond lett volna a kondijával. Lehetséges, hogy az előző vereség is benne volt de mint azt már irtam is itt valahol én akkor bizonytalanodtam el Fedor legyőzhetetlen mivoltával kapcsolatban miután láttam az Arlowski elleni meccsét. Ott Arlowski nagy fölénnyel vezetett és gyakorlatilag maga cseszte el a meccset azzal a hülye felugrásával. Ott megmutatkozott, hogy Emelianenko egy gyors, állóharcban tehnikás ellenfél ellen bizony gondban lehet.

Szerintem nem véletlen, hogy Fedor menedzsmentje az utóbbi években kerülte a többi top nehézsúlyút. Például Overeem többször is kihivta és az UFC-ből is kaptak ajánlatokat Brock Lesnar, Couture, Frank Mir elleni meccsekre amelyeket visszautasitottak.
Habár úgy gondolom, hogy a "standard" állapotú Fedor mindegyik ellen minimum 50 százalékos eséllyel indult volna, Velasquez vagy Junior Dos Santos ellen már inkább csak 40%.
Igen, azért majd egy évtizedig uralta az MMA-t, sok jó nevű harcost győzött le, de olyan igazi mma-s harcost, akikkel most fut össze, azelőtt ritkán vert meg. Noguiera mondjuk pont ilyen, őt nagyon megverte, de a többség inkább álló hacrban volt jó.
Azért az is nyilvánvaló, hogy már ő sem a régi, most nagyon erőtlennek tűnik, persze csak régi önmagához képest. De ezekkel az ufc-s srácokkal régen is megszenvedett volna, pláne egy vadállat Overeemmel, aki most fasirtot csinált volan belőle, tehát jobb is, hogy nem vele küzdött meg.
Nagyszerű harcos volt, de vissza kell vonulnia.
Slajos
Újonc
HozzászólásokCOLON 28
CsatlakozottCOLON 2007-08-07 11:49:21
Tartózkodási helyCOLON Slovakia

Hozzászólás Szerző: Slajos »

Sztrego írtaCOLONJó meccsek voltak! Fedor veresége nem lepett meg, szerintem benne volt az előző vereség, nagyon tanácstalannak tűnt, és hiányzott belőle a régi őserő. Ő maga is így érezheti, ezért beszélt a visszavonulásról.
Arlowski is visszavonulhat, eddig sem az ütésállóságáról volt híres, de ez már egy igen hozzszú és rossz vereségi sorozat.

Nekem inkább úgy tűnt mintha kondició problémái lettek volna Fedornak ami eléggé meglepő mert még soha nem láttam, hogy gond lett volna a kondijával. Lehetséges, hogy az előző vereség is benne volt de mint azt már irtam is itt valahol én akkor bizonytalanodtam el Fedor legyőzhetetlen mivoltával kapcsolatban miután láttam az Arlowski elleni meccsét. Ott Arlowski nagy fölénnyel vezetett és gyakorlatilag maga cseszte el a meccset azzal a hülye felugrásával. Ott megmutatkozott, hogy Emelianenko egy gyors, állóharcban tehnikás ellenfél ellen bizony gondban lehet.

Szerintem nem véletlen, hogy Fedor menedzsmentje az utóbbi években kerülte a többi top nehézsúlyút. Például Overeem többször is kihivta és az UFC-ből is kaptak ajánlatokat Brock Lesnar, Couture, Frank Mir elleni meccsekre amelyeket visszautasitottak.
Habár úgy gondolom, hogy a "standard" állapotú Fedor mindegyik ellen minimum 50 százalékos eséllyel indult volna, Velasquez vagy Junior Dos Santos ellen már inkább csak 40%.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Kép
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Fedor Emelianenko vs Antonio Silva
http://www.megaupload.com/?d=K1D09GZ4
jelszó: sweetmma

Andrei Arlovski vs Sergei Kharitonov
http://www.megaupload.com/?d=HI60GXUU
jelszó: sweetmma
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Jó meccsek voltak! Fedor veresége nem lepett meg, szerintem benne volt az előző vereség, nagyon tanácstalannak tűnt, és hiányzott belőle a régi őserő. Ő maga is így érezheti, ezért beszélt a visszavonulásról.
Arlowski is visszavonulhat, eddig sem az ütésállóságáról volt híres, de ez már egy igen hozzszú és rossz vereségi sorozat.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Fedor valóban amatőr hibát vétett, ami azelőtt nem volt rá jellemző. Gyakorlatilag helyzetet teremtett az ellenfelének, mint egy rossz sakkos az elbaltázott lépéssel.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ebbe a mezőnyben senkit nem írnék le. Overeem azért 2007-es Kharitonov vereség óta elég sokat fejlődött, mind bunyóban mind fizikálisan. Werdum mindig is ott volt a legjobbak között és hatalmas csatákat vívott már, nem mellesleg Fedort is begyűrte. Antonio Silva kérdőjel számomra, elég hullámzó teljesítményt nyújt. Arlovski képességei figyelemre méltóak és látványos meccseket képes csinálni, de azért párszor bele nézett már csúnyán a pofonba. Kharitonov az az ember aki sokkal többre vihette volna, mint ahol jelenleg áll. Számtalan nagy meccsen, rengeteg nagy nevet győzött le, most itt az alkalom a bizonyításra. Barnett évek óta ott van a legjobbak között, Rogers viszont nincs csúcsformában, de ha összeszedi magát csodákra képes. Fedor meg hát Fedor és a veresége ellenére is legtöbben őt tartják mindig a nehézsúly legjobbjának, köztük én is. Werdum ellen nagyot hibázott, de ilyen hibát ekkora volumenű sportoló életében csak egyszer visz véghez. Szóval elég tanácstalan vagyok a végeredményt illetően, de jó kis tornának ígérkezik!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Szerintem Fedor, Werdum visszavágó lesz a végén. Overeem MMA szabályrendszerben nem olyan jó, minden nagyobb név legyőzte / Rua, Arona, Nogueira, Liddel / sőt már Kharitonovtól és Werdumtól is kapott ki. Arlovskinak lenne egy kis elintézni valója a "Bigfoottal", Rogerssel és Fedorral is, biztos éhes mint a kutya. Barnett is jó formát mutat már egy ideje. Jó mérkőzések lesznek, az biztos, még semmi sem lefutott!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Komnoly párosítások! A friss K1 bajnok még meg is nyerheti?!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Kép
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Fedor újra meccsel. Antonio Silva ellen lép ringbe Februárban.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Már hallottam miskolcon pár helyen, de nem gondoltam, hogy tényleg lesz Bob Sapp vs Kunkli Tivadar, de már annyi helyen megjelent, hogy csak van valóság alapja! Erről valami vélemény!?:D Én Tivadar Ko-t várok:D

Egykis bestof:
http://www.tasnadipeter.com/tasnadi/flv ... ds/6_4.flv
http://www.tasnadipeter.com/tasnadi/flv ... ds/6_7.flv
http://www.tasnadipeter.com/tasnadi/flv ... s/6_10.flv

http://www.tasnadipeter.com/tasnadi/flv ... s/31_5.flv

http://www.tasnadipeter.com/tasnadi/flv ... s/31_7.flv

http://www.tasnadipeter.com/tasnadi/flv ... s/31_9.flv

16 éve volt pont....
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Fedorrol nem tud senki semmit, ki ellen mikor, hogy mit tervez!? A vereség óta egy videót láttam róla és fogalmam sincs mit akarnak belőle kihozni. Én úgy gondoltam, hogy 4 hónapra rá összehoznak egy visszavágót és visszaálítják a világ rendjét lassan eltelt 5 hónap és semmitse tudni! :(
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Köszi szépen:)
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

HAMED írtaCOLONHari Bonjaski hol van hogy nincsenek ott a döntőben?
http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopi ... highlight=
Olvasd végig és meglesznek a válaszok. :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
BUTTON_POST_REPLY