UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
kisordog
Újonc
HozzászólásokCOLON 25
CsatlakozottCOLON 2003-09-24 10:16:35

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisordog »

[quote author=sakuraba39 link=board=profiboksz;num=1076483707;start=45#46 date=02/25/04 ť 07:56:23]Williams sz*rrá veri Ignashovot KO 2nd<br>[/quote]<br>A két srác előző évi teljesítménye alapján szerintem is inkább csak az kérdéses, hogy hanyadik menetes KO lesz.<br><br>Hoost - Bonjaskyra pedig az a tippem, hogy egy unalmas meccsen Hoost kipontozza (talán csak +1 menettel) Remit.<br>Nagyon jó versenyzőknek tartom őket, de szerintem Hoost óvatos lesz, hiszen neki ez egy visszatérés-szerűség, és a bajnok éppen Bonjasky, Bonjasky pedig azért lesz óvatos, mert Hoost nagy név, és nem fogja megpróbálni lerohanni.<br>Úgyhogy szerintem az egész meccs egy nagy óvatoskodás lesz... Ráadásul az idény elején járunk.<br><br>Nem tudjátok egyébként nem lehet valahol fogadni? Szívesen megjátszanám a tippjeimet, akár pénz nélkül is, mondjuk valamilyen oldalon, ahonnan ha eltalálom az eredményeket, kiküldenek egy emailt, amin az álll, hogy én vagyok a legfaszább csávó a világon? :)<br><br>Gondolom ilyen sporteseményekre nem jó a tippmix...
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

[quote author=sakuraba39 link=board=profiboksz;num=1076483707;start=45#46 date=02/25/04 ť 07:56:23]Williams sz*rrá veri Ignashovot KO 2nd<br>[/quote]<br><br>Remélem tévedsz és fordítva lesz. ;D De mint írtam én bírim Wiliamst
sakuraba39
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2003-12-13 13:41:49

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: sakuraba39 »

Williams sz*rrá veri Ignashovot KO 2nd<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Most sikerült leszednem az Akebono - Sapp meccset és nagyon sajnálom Akebonot, mert egy nagy kövér kedves embernek tartom. Viszont annyian szídják Sapp-et hogy vadállat ha nézitek a meccs végét mikor bemennek ünnepelni nem ünnepel hanem  aggódik Akebonoért. Szerintem Musashi hülyét csinál Akebonoból és a 3. menetben szerintem TKO de egy felspanolt Musashitól akit nem érdekel a Sumo legenda egy hatalmas és brtális K.O.-t várok. Ha az 1. menetben nem üti ki Akebono szerintem tulságosan le fog lassulni. És mindannyian láttuk hogy Musashi mennyire fel tud készülni. Szerintem is kivégzi Ignashov de más esetben Carternek szurkolnék. <br><br>A Remy- Ernestoo meccsre nem mernék fogadni de szerintem az öreg megfogja lepni Remy-t és K.O. győzelemet várok Hoost-tól
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Remelem, hogy a Wiliams-gyerek borulni fog :) Sefot elegge alazta, de Ignashov szerintem kivegzi :)<br>Hoost vs. Bonjasky... Ha itt veszit, Mr. Perfect nyugdijba megy szerintem. Nagy falatot valasztott a visszatereshez... Ez egy nagyon erdekes meccs lesz.<br>Akebono vs. Musahi... Remelem, hogy Akebono nyer es visszavonul, bar erre nem sok eselyt latok. Hozza a sumo valo :(<br>
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

egyenes: köszi!<br>a másik srácot, akiről anno sokat írtak még ha jól emlékszem, Kiss Dénesnek hívták. Ő még versenyez?
bandi
-----------------
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: vicorex »

nem írják, hogy milyen meccsek lesznek, de ahogy az arcokat elnézem, sima K-1 szabályok szerint tudom elképzelni...<br><br>engem a Hoost vs Bonjasky is izgat, mert mindketten elég jók, az egyik lassan a múlt, a másik talán a jövő :)<br>a 4-szeres bajnok a tavalyi bajnok ellen...
vicorex
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Ignashov-Wiliams egyik szemem sír másik szemem nevet Ignashov a kedvencem Wiliams meg zoral és kezdem csípni. Nem tudod hogy K1 vagy K1MMA lesz? Mondjuk mindkettőnél Ignashov győzelmet várok
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: vicorex »

most nézem a K-1 official oldalon, hogy 14-én volt Skandináviában K-1 bajnokság és Martin Holm ellenfele bizonyos "Tibor Nagby" volt, ami gondolom el lett írva a Nagy-ból.<br>Őróla tudunk valamit ?<br><br>ja és márc 27-én lesz Japánban a GP nyitó bajnokság :<br>2 meccs jónak tűnik, így elsőre :<br><br>Ernesto Hoost vs Remy Bonjasky<br>Alexei Ignashov vs Carter Williams
vicorex
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Süveges Szilárd<br>A mintegy hat éve megrendezett Tumbász-Hugyetz gálán tûnt fel Kunkli Tivadar ellenfeleként.<br>Utcai harcban kétszer is szerepelt a magyar keretben Románia ellen. Mindkétszer gyõzött Daniel Burlacu ellenében. <br>Emlékezetes csatában maradt alul Lelekács Csabával szemben thaiboksz szabályrendszerben, majd revansot vesz igaz ekkor csak pontozással gyõz.<br>Utóbbi években Bécsben szerepel sikeresen, többek között a profi világbajnok Fadi Merzát is legyõzte.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Sama azt nem láttam. ott mit csinált? rendőrhöz méltóan viselkedett?:) <br>
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Nem ez az elso eset CroCop-tol, amikor "furcsan" viselkedik. Pl a Silva elleni meccs vegen (es a szunetekben) sem volt harcoshoz melto, amit csinalt!
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

bandi78, <br>Ha jól tudom (még nem beszéltem velük) elmaradt Tihamér meccse, mert az ellenfelének eltört a keze:(<br>Cro Cop igen kedves volt. Mikor Yamato a kezét nyútja, ő üdvözlésül rúg egy combost. Lassan olyan lesz mintVanderlei Silva - ő sem semmi mentálisan:)
SzaRABB
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Mit tudtok Süveges Szilárdról? Veszprém megyében igen sokszor jelent meg már pár szó róla a megyei napilapban, de amúgy sok mindent nem lehet róla tudni.<br><br>szarabb: mi lett a prágai meccs végeredménye?
bandi
-----------------
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Megnéztem a Mirko vs Yamato meccset. Nagyon aggresszív volt CroCop. Nagyon durván szétverte Yamatot.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

[quote author=szarabb link=board=profiboksz;num=1076483707;start=30#33 date=02/18/04 ť 13:49:30]ezt nézzétek meg: <br>http://www.ironlife.com/forum/showthrea ... adid=26248[/quote]<br><br>Ez k*rva jó! Kungfu a javából :-D
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Leszedtem a 15-i Crocop-Yamamoto es a Silva-Minowa meccseket, nem nagyok, szoval ha erdekel vkit felrakhatom a regi ftp-re (38Mb csak a ketto)
If you don´t want pain
You don´t understand
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Fenn van a régi serveren a Pride 27 Mirko Cro Cop vs Ron Waterman. 120mb kb. Lehet leszedni!
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Kíváncsi leszek a véleményekre!<br>Nagyon sok japánnal kapcsolatos kultúrális, közéleti írás van a 60 oldalas, amatőr magazinban, Van benne Andy Hugról egy nagy cikk, sok kyokushin anyag, ashihara karate cikk, eyg irás a zenről, sok rövidhír k-1,profi boksz. kyo stb..<br><br>stefi
BUTTON_POST_REPLY