UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Pride eredmények: <br>1  Heath Herring   Yoshiki Takahashi  KO (Strikes)  4:53       <br>2  Sergei Kharitonov  Murilo Rua  KO (Punches)  4:14      <br>3  Paulo Cesar Silva  Henry Miller  Submission (Kimura)  6:44      <br>4  Semmy Schilt  Gan McGee  Submission (Armbar)  5:02     <br>5  Naoya Ogawa  Stefan Leko  Submission (Choke)  1:34    <br>6  Kevin Randleman  Mirko Filipovic  KO  1:57      <br>7  Antonio Rodrigo Nogueira  Hirotaka Yokoi  Submission (Front Choke)  1:25       <br>8  Fedor Emelianenko  Mark Coleman  Submission (Armbar)  2:11    <br><br>És nem láthattam Fedor győzelmét:( meg ahogy Crocopot kiütik:) (ja akinek neve elöl olvasható ő nyert)<br><br>
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

sziasztok, <br>k1-mma szabályrendszer: <br><br>ha a versenyző mindkét keze és lába lent van a földön akkor tilos a testet, fejet , lábat, arcot támadni ütéssel. ha a versenyzők között 10 kg  vagy ennél nagyobb súlykülönbség van akkor lehet támadni - ha a versenyzők ezt elfogadják. <br><br>ez a fő különbség a pride-hoz képest. és természetesen ennyivel kevesebb is. földön nincs ütés. fojtás-feszítés van. egyik meccs gy, másik meccs sima k1 szabályok között. tényleg pride ellenfele akar lenni-de nem fog menni.  ;)<br><br>egy összefoglalóm van a k1 premium versenyről-2003-ból. itt volt elösször k1mma rendszer. <br>még az ironlife.com-ról szedtem le-amíg működött. ignashov is küzd - elég jó meccs. <br><br>
SzaRABB
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A k-1 MMA szabalyrendszere olvashato (volt?) a K-1 honlapjan . Szerintem azert hoztak letre, hogy betartsanak a komoly konkurrencianak szamito Pridenak. ;)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Srácok<br><br>Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem ez a K1-MMA azt jelenti, hogy az egyik meccsen K1, a másik meccsen Pride szabályrendszer szerint mennek, mint a Shockwave rendezvényeken. Rosszul gondolom?
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszönöm.Egyébként jó a meccs?<br>Te tudod kb. a K1 MMA szabályait?Mert én bevallom lusta voltam elolvasni.<br> <br>Szombaton Székesfehérváron Ifi Kempo Magyar bajnokság.<br><br>Nincs valakinek K1 MMA meccse?
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Supras, <br>nekem még működött - de most már nekem se. sorry. <br>k1-mma - elég furcsa szabályrendszerben küzdenek. figyelni kell mit tehetsz meg mit nem - gondolom végig mormolják magukban a szabálykönyvet:)<br><br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Május 22 K1-MMA verseny. A főmérkőzés Bob Sapp vs. Kazuyuki Fujita<br><br>Fellép továbbá:Ignashov vs. Nakamura<br><br>Don Frye, MARK HUNK(ezt lehet hogy elírták és ez Mark Hunt),Sam Greco, Genki Sudo, The Predator, Gary Goodridge, Yoshihiro Nakao, Josh Barnett, "Kid" Yamamoto
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Shanon Brigs és Tom Erikson: <br><br> http://www.redrum.neostrada.pl/K-1_Sait ... ickson.avi
SzaRABB
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Robiról azt írták, hogy azt a John Pop volt birkózót kézzel, lábbal, vencsellővel megalázta, majd a menet végén egy jobbcsapottal megrendítette. Ezek után már ki se jött a következő menetre.<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Én i semlékszem valamire a ketrecharcról.<br><br>Úgy hiszem azt nyilatkozta, hogy a bírók szerint elveszítette az eszméletét (ütés következtében), de ő erre nem emlékszik :D<br>Ő arra eszmélt fel, hogy az ellenfél győzelmét hirdetik ki éppen. (ez nem biztos, hogy jó megfopgalmazás)<br>Nem is értettem a nyilatkozatát, mert az teljesen egybevágott azzal, hogy kiütötték.<br>Nos amennyiben rosszul emlékszem és tényleg fojtás volt, akkor bocsi. :)
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Köszönöm Uraim!<br>Egyenes adatai egyeznek az enyémekkel, és a Gyula is stimmel. Köszönöm szépen! Komoly tájékozottság! Elismerésem! Keresett a menedzsmentje, szeretnének a Szakuban szerepelni.<br>Megjelent az új Szaku! Ma adtuk le a hírkernél!<br>Van benne a szokásos japán nyelvlecke, japán kultúra, érdekességek, történelem, japán konyha stb..<br>A küzdősport rovat: Szecsei Szilárd interjú, K-1 torna 93', Brunner Tihamér Romániai szereplése, Branco Cikatic, K-1, K-1 MMA hírek, kyokushin, shidokan hírek stb..., Kyokushin Magyar Bajnokság, Funakoshi Gichin, Kyokushin Diákolimpia, Rei- japán küzdősportok köszönései, Edzéselméleti módszertani sorozat stb...<br>Illetev a szaku.hu   oldalon is sok hírt találtok, heti 1-2 szeri frissítéssel! <br>Várom a visszajelzéseket! És köszönöm mindenkinek a segítséget! <br>stefi
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

En a szegedi Sarkozirol tudok aki a gyulai shidokan klubbnal  volt leigazolva. Az allamokbeli Shidokan vilagkupan legyozte (terddel) a debreceni profi fullkontakt vilagbajnok egykori nagy rivalisat is. ;)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem a Róbert a jó amit te nézel mert a TotalFight 2 az a Magyar de valahogy bennem is a Zsolt élt.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

össze vagyok keveredve. segítsetek. van sárközi zsolt és róbert is. <br>a sherdog sárközi róbertről: <br>        <br> Win  John Pop  TKO (Corner Stoppage)  GC 24-Gladiator Challenge 24   3/20/2004     <br> Loss  Jean Francois Lenogue  Submission (Choke)  TFC 2-TotalFight 2   1/10/2004     <br> Win  Noe Barrara  TKO (Cut)  GC 20-Gladiator Challenge 20   11/13/2003     <br> Loss  Terry McDougall  Submission (Guillotine Choke)  CWFC 2-Fists of Fury   11/30/2002     <br> Loss  Phil Baroni  TKO  WMMAA 1-MegaFights   8/10/2001 <br><br>na most ti kiről beszéltek?
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Én láttam itthon mikor Ő nyerte az utcai harcot akkor számomra meggyőző volt ám a ketrecharcon csúnyán lefojtották (lehet, hogy nem lefojtották nem emlékszem tisztán). Van valami öve de nem tudom miért én is úgyhallottam hogy amerikában hamar lecsavarták. Azt hiszem garden? öve.<br>Egyébként kint volt a Shidokan kupán is mint néző.
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Stefi<br>Sárközi eredetileg thaibokszos, utcai harcokon is indult . Az elsõ magyar aki az USA-ban UFC rendezvényen vett részt. Itt másodpercek alatt szenvedett vereséget, állitólag Silvával szemben. Tipikus kokszoló, a legutobbi Budapesti ketrecharcon is elverték. Stilusában inkább Németh Gábor, Varga Péter edzõtársa emlitésre méltó. ;)
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Van aki már látta a magyar Sárközi Zsoltot verekedni? Mondanátok rólla valamit? Az eredményeit ismerem,de mi a véleményetek a bunyójáról, vagy akár az eredményeiről, jövőjéről?<br>stefi
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Fedor kiuti Coleman-t :)<br>Mino siman nyer vmi szep submission-nel.<br>Randleman alla igencsak uveg, eleg konnyen megfexik, gyors CroCop KO-ra szamitok.<br>Herring-Takahasi ?<br>Ninja-Kharitonov jo kis meccsnek igerkezik. Kharitonov 2 vagy 3 meccset lattam es nagyon meggyozo volt, bar elsore nagyon 'torekenynek" tunt, de aztan elmult  ;D<br>Ninja-nak eleg sok unalmas meccse volt, szoval en Kharitonov KO-t remelek (foldrevitel utan, sok nagy utes :) )<br>Ogawa-Leko elnezve 2 nagy K1-est, CroCop-ot es Ighnashov-ot, nem hiszem, hogy Leko, hacsak nem tudja egy nagy talalattal eldonteni a meccset, mint Ighnashov, nyerhetne egy jo foldharcos ellen, bar eleg komoly nevek keszitik fel a foldharcra... szoval szerintem Ogawa foldon nyer<br>7. meccs ?
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Supras, Golyó - kösz az elemzéseket. <br>Én Fedornak szurkolok. Kharitanov pedig nagyon érdekel - egy rövid videóm van róla-ott elég meggyőző. erős és kemény. <br>Ogawaról pár infó: <br><br>36 éves, 193cm/130kg. Atlantai olimpián volt ezüstérmes. <br><br>technikák: Osoto-gari / Harai-goshi / Tao-otoshi / Sasae-tsurikomi-ashi / Uchimata<br><br>nagydarab erős fickó - ha ütni is tud....;)
SzaRABB
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

1. Fedor Emelianenko vs. Mark “The Hammer” Coleman <br><br>nem értem, hogyan tehették be Fedort az egyik legnehezebb ellenfél ellen. Ettől függetlenül Fedor mozgékonyabb, sokoldalúbb, mint Coleman. Coleman egyetlen esélye a GnP. Fedor viszont győzhet állva, GnP, submission. Fedor <br><br><br>2. Antonio Rodrigo “Minotauro” Nogueira vs. Hirotaka Yokoi <br><br>Nog győz. Hogy is lehetne másképpen. A döntőbe várom.<br><br>3. Mirko “Cro Cop” Filipovic vs. Kevin “The Monster” Randleman <br><br>Az lehet, hogy Randleman a földön sokkal jobb, de általában szenved a mozgékony, ütő-rúgó ellenfelekkel. Crocop ki fogja ütni. <br><br>4. “The Texas Crazy Horse” Heath Herring vs. Yoshiki Takahashi <br><br>Herring az utóbbi időben elég hullámzó formát mutat. Ez a rendezvény most nagyon fontos neki. Az ellenfelét nem ismerem, de a tippem Herring.<br><br>5. Murilo “Ninja” Rua vs. Sergei Kharitonov <br><br>No, ez egy nagyon érdekes meccs lesz! Láttam ezt a Kharitonovot és nagyon penge a fickó. Jó esély van egy Kharitonov submissionra. Szerintem itt meglepetés lesz, annak ellenére, hogy Rua-t nehéz submissionnel verni. Az orosz győz pontozással.<br><br>6. Naoya Ogawa vs. Stefan “Blitz” Leko <br><br>Ogawat nem ismerem. Passz. Lekora tippelek.<br><br><br>7. Paulo Cesar “Giant” Silva vs. Henry “Sentoryu” Miller  <br><br>Nem tudom, hogy milyen ez a Miller, de ha csak kicsit is tehetséges, akkor megveri Silvat. Ez a Giant Silva a cirkuszba való, nem a Pride GP-re....
BUTTON_POST_REPLY