UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Ray Sefot (egyik nagy kedvencemet) sokáig hiányolni fogjuk:(((((<br>Ray Sefo breaks his arm..<br>During a training/sparring session with his younger brother, Ronny Sefo , Ray broke his fore-arm and it was that horrible that the bone was poking out! Ray Sefo did a backfist-spinning technique .<br>pedig vártam a nagy visszatérést. <br><br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Tom Erikson<br><br>3 K1 mérkőzés<br>3 Vereség<br>3 KO<br>3 bokszoló ellen Bernardo, Amada, Briggs.<br><br>Nincs velük szerencséje. ;)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Imádkoztam hogy fent legyen mire hazajövök köszönjük Bandi ;D<br>Leírom hogy én miket vártam.<br>1. meccs Semmit mert nem ismertem az embereket.<br>2.Elég valószínű volt Abidi győzelme de egy "kezdő" ellen nyert<br>3.Én Venetian-ra tippeltem volna<br>4.Bernardot mondtam volna te vannak olyan dolgok amiért örülök hogy kikapott a régebbi meccsei miatt.<br>5.Szurkoltam Bothának de isten igazából hidegen hagy hogy ismét kikapott.<br>6.Szurkoltam Briggsnek mert egy állat és Erikson az 1. menetben kiütné szép!(persze Erikson igazi énjét a Pride-ban csillogtatja)<br>7.Szerintem ez nem volt kérdéses de igazán szép K1 MMA-ban lett volna<br>8.Na itt nem mertem tippelni de reméltem Alexey-t(Gondolom kemény meccs volt)<br>9.Nem is volt kérdéses a beugró ellenfél ellen<br>10. Én 2. menetes Musashi kiütést vártam.(Talán kímélte?????????????)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nos, az eredmenyek. :) Nagy kedvencem, Ignashov hozta a formajat, kiutotte Carter Williamset :) Sajna nem tudom, hogy mikor jutnak el hozzank ezek a meccsek :( <br><br><br>Musashi<br>Japan / Seido Kaikan VS Akebono<br>Japan / Team Yokozuna  <br>  WINNER : Musashi ( 3R Decision 3-0 )   <br> <br>8th Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Ernesto Hoost<br>Holland / Vos Gym VS Xhavit Bajrami<br>Switzerland / Team Andy  <br>  WINNER : Ernesto Hoost ( Decision 3-0 )   <br> <br>7th Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Alexey Ignashov<br>Belarus / Chinuk Gym VS Carter Williams<br>USA / Team VooDoo USA  <br>  WINNER : Alexey Ignashov ( 2R 2'42" KO )   <br> <br>6th Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Bob Sapp<br>USA / Team Beast VS Seth Petruzelli<br>U.S.A. / <br>Marcio Simas Brasilian Jiu-Jitsu  <br>  WINNER : Bob Sapp ( 1R 0'57" KO )   <br> <br>5th Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Shannon Briggs<br>USA VS Tom Erikson<br>USA / Freelance  <br>  WINNER : Shannon Briggs ( 1R 1'02" KO )   <br> <br>4th Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Francois "The White Buffalo" Botha<br>South Africa / Steve's Gym VS Aziz Khattou<br>Belgium / Center Gym  <br>  WINNER : Aziz Khattou ( 3R Decision 2-0 )   <br> <br>3rd Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Mike Bernardo<br>South Africa VS Jan "The Giant" Nortje<br>South Africa / Steve's Gym  <br>  WINNER : Jan "The Giant" Nortje ( 1R 2'32" KO )   <br> <br>2nd Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Jerrel Venetiaan<br>Holland / Vos Gym VS Sergei Gur<br>Belarus / Chinuk Gym  <br>  WINNER : Sergei Gur ( 3R Decision 3-0 )   <br> <br>1st Match : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Cyril Abidi<br>France / <br>Challange Boxing Marseilles VS Hiraku Hori<br>Japan / Team Dragon  <br>  WINNER : Cyril Abidi ( 3R 2'58" KO )   <br> <br>Freshman Fight : K-1 RULE 3Minutes x 3Rounds 2Extensions <br> Hiroshi Tajima<br>Japan / Vos Gym VS FABIANO<br>Brazil / TARGET  <br>  WINNER : FABIANO ( 3R Decision 2-0 ) <br> <br>
bandi
-----------------
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A brassoi WKN gala eredmenyei<br>60.300 kg k-1 szabalyrendszer ???(5x2p)<br>Voislan Milosevics (Szerbia-Montenegro) vs Gombos Attila  (Romania) gy. Gombos K.O.  3 menet<br>62.100 kg k-1(5x2p)<br>Iovan Mihajlovics (Szerbia-Montenegro) vs Ionut Atodiresei(Romania) gy. Atodiresei K.O. 3 menet<br>79.600kg fullkontakt (5x2p)<br>Tita Marius vs Florin Ilie (mindketto roman) gy. Ilie p.gy.<br>96.600 kg k-1 (5x2p)<br>Brunner Tihamer (Magyarorszag) vs Daniel Ghita (Romania) gy. Ghita p.gy<br>96.600kg k-1(5x2p)<br>Sora Ciprian (Romania) vs Misel Stojanovics (Szerbia-Montenegro) gy. Sora p.gy.<br>96.600 kg profiwushu (5x2p)<br>Koza Gabor (?) (Magyarorszag) vs Catalin Smarandescu (Romania) gy. Smarandescu K.O. 1 menet<br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

supras:<br>http://www.so-net.ne.jp/feg/k-1gp/top591.htm<br><br>A pair of South African fighters, Mike Bernardo and Jan "The Giant" Nortje will meet in the third bout. There has been bad blood between these two ever since Bernardo left Steve's Gym, where Nortje trains, two years ago. "I think everyone is about fed up with you," said a somber Nortje to Bernardo at the press conference. "When you left our gym, you spoke badly of us. That wasn't very Christian of you, Mike. Well, what goes around comes around, and tomorrow I'll be coming around." <br><br>Replied Bernardo, "If you look between all the lies, you will discover the truth. The only time you are coming around tomorrow will be after the count of ten." <br><br>Nortje meg most is rag Bernardora, mert otthagyta a klubjukat es "nem tul szep" dolgokat mondott utana roluk.
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

"Bernardo meg Nortje utaljak egymast, erdekes meccs lesz"<br><br>Ezt honnan tudod?
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Alig varom mar a holnapi k-1 galat, sajna vszeg csak jokora kesessel jut el hozzank majd :(<br>Kar, hogy nem lesz Bonjansky, kivancsi lettem volna, mit kezd Hoosttal. Mindenesetre igencsak remelem, hogy Carter Williams jokora verest kap majd Ignashovtol :) Briggsre es Bothara kivancsi vagyok nagyon, Akebonot sajnalom, nem illik hozza ez a bohockodas. Abidi, Sapp es Hoost nyerni fog, Bernardo meg Nortje utaljak egymast, erdekes meccs lesz.
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

[quote author=vicorex link=board=profiboksz;num=1076483707;start=120#120 date=03/25/04 ť 22:48:40]ha jól látom akkor itt mindenki fedornak írja a nevet, de én úgy láttam a weboldalán, hogy az igazábol kiejtve Fjodor nem ? legalábbis ha jól emlékszem orosz tanulmányaimból, akkor az e betü két pöttyel, az jo-nak ejtendő... (?)[/quote]<br>Szerintem az Amcsi honlapok nem veszik figyelembe az általad említett két pöttyöt és kihagyják. De nem tudom
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: vicorex »

ha jól látom akkor itt mindenki fedornak írja a nevet, de én úgy láttam a weboldalán, hogy az igazábol kiejtve Fjodor nem ? legalábbis ha jól emlékszem orosz tanulmányaimból, akkor az e betü két pöttyel, az jo-nak ejtendő... (?)
vicorex
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Ha a kérdés a kyokushin M.B. -ra vonatkozott.<br>A kyo K.O. küzdelem, nincs védőfelszerelés- semmilyen, viszont így fejre "csak" lábbal lehet k.o.-zni, testre, combra bármivel, nincs fogás, földharc. Tatamin zajlik, nem ringben. a Legjobb 4-ben törés is van- fenyődeszkák.<br>stefi
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Szilárd (Szecsei) sajnos nem küzd a román gálán, ahová már úton vannak a többiek. Tudtommal Brunner Tihamér is ringbe lép.<br>Viszont 3 hét múlva van itthon egy shidokan európa kupa, ahol bemutató mérkőzése lesz, feltehetően Szilárdnak és Varga Péternek is, K-1 szabályok szerint.<br>stefi
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Mire lehet itt számítani van fejütés?
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

2 román srácot ismerek, és már láttam őket verekedni, jobban mondva Mariussal bunyóztam is. <br><br>03.27 10 óra Bp. BM sporttelep Vágóhíd utcai Sportcsarnok Kyokushin Karate Felnőtt Súlycsoportos Magyar Bajnokság.<br><br>
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Egy Romániai rendezvény - sok magyar sráccal:)<br>WKN ROMANIA<br><br><br>26 of MARCH / BRASSOV / ROMANIA<br>LOCAL KOMBAT  5 / " THE ROMANIAN PRIDE "<br><br>WKN ROMANIAN FULL CONTACT Title - 79,600 kg<br>Tita MARIUSZ ( BUCAREST )  vs  Ilie FLORIN ( TIMISOARA )<br><br><br>WKN INTERNATIONAL Fight / KICKBOXING /  5x2mn<br>- 96,600 kg<br>Gabor KOZA ( Hungaria ) vs Catalin ZMARANDESCU<br><br><br>WKN INTERNATIONAL Fight / KICKBOXING /  5x2mn<br>- 96,600 kg<br>Szilard SZECSEI ( Hungaria )   vs  Sora CYPRIAN ( Romania )<br><br><br>WKN INTERNATIONAL Fight / KICKBOXING /  5x2mn<br>+ 96,600 kg<br>Dezso BERTALAN ( Hungaria )  vs  Daniel GHITA ( Romania )<br><br><br>WKN INTERNATIONAL Fight / KICKBOXING /  5x2mn<br>- 62,100 kg<br>Ionut ATODOREISEI ( Romania )  vs  MICHAILOVIC Iovan ( Yougoslavia )<br><br><br>WKN INTERNATIONAL Fight / KICKBOXING /  5x2mn<br>-60,300 kg<br>Voislan MILOSEVIC ( Yougoslavia ) vs Gabor GOMBOS ( Romania )<br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Nincs meg valakinek a Natural bron fighters a reality-ről illetve nem tudjátok mikor ismétel a reality?
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Szükségem lenne információkra a Májusi Magyar K-1 edzőtáborról. A szervezők elérhetőségéről. Ha valakinek van infója, légyszives ossza meg velem.ill. a akészülő magyar k-1-es honlapról.<br>"sürgős" jeligére.<br>Előre is köszönöm.<br>stefi
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1076483707;start=105#105 date=03/17/04 ť 12:19:23]Esetleg meghajgálja v. lefojtja esetleg karkulcsolja. Ne várd egy ex szambóstól, hogy ökleljen. ;)[/quote]<br><br>Gondolom hogy leviszi a földre az elején de ha nem akkor 2-3perces KO lesz valamelyik részről. Ha úg rárohan ahogy Goodridge-re akkor akkor CroCop elkezd rugdosni majd ütni mind a kettő és valakinek vége lesz. Ha így kezdenek én elég brutális KO-t várok
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: stefi »

Ugy látszik Petas orra, "vonzza  bajt"!<br><br>A kyokushin V.B.-n- ha jól emlékszem a 95-ösön, mindenki várta a Petas- Filho bunyót. ez létre is jött, és az történt, hogy Filho, a szokásos "brazil mawashijával" támadott, ami elöl petas lépéssel védekezett, de mivel látta, hogy nem került ki rúgótávból, így még kissé kihajolt törzsből. de nem eléggé, mert Filho lábújja még pont elérte az orrát, ami csúnyán elferdült. A brazil kapott rá egy wazarit, ámbár Nicolas Petas talpon maradt, de megállt persze. Utánna még volt a bunyoból egy kevés, amiben nem sikerült a hátrányát ledolgoznia, így Francisco Filho ment tovább.<br>Videón is vannak bunyóid? Nekem igen sok van, de "gyűjtöm" ezeket. Érdekelne sokminden.<br>stefi
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszönöm Stefi!<br><br>Amada és Nakasako is verekedett idén már 2-3szor és Amada megverte nemrég Nakasakot pontozással.<br><br>Letöltöttem a Petas - Ignashov meccs végő mozzanatát. Hát nagyon kemény Petas üt egyet amit Ignasohv véd aztán Alexey behúzza a fejét egy térdelésbe és hallani ahogy reccsen az orra. Mondjuk nem nagyon viseli meg Nick-et.
BUTTON_POST_REPLY