UFC, K-1, Pride

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Edge<br><br>Igen, cseles a nevük.<br><br>Golyó: hiába adják el jobban Ortiz az az UFC-t, mert kimennek az emberek és látnak egy csomó nagydarab, képzetlen barmot, de mind1 értem, hogy mit mondasz. És azért furcsák a párharcok a két ágazat között, mert ugye a ketrecben nem lehet fejre rúgni és az azért nem annyira kellemes mondjuk Ortiznak se ha Silva megtehette volna és arra hajt.<br><br>Hogyan tudok képet beilleszteni illetve a nevem mellé tenni?
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ma még meg lehet tekinteni az Eurosporton16.30-tõl a Nagy Tibor mérkõzését a Skandináv K-1-en.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Barin, Supras<br><br>Nem arról van szó, hogy szégyen-e kikapni Jackson ellen. Persze, hogy nem szégyen.  Az viszont biztos, hogy van egy jól érzékelhető rivalizálás az UFC és a Pride között, hogy ki az első számú MMA verseny. Ebből a szemszögből nem mindegy, hogy ki kit győz le. Valószínűleg éppen ezért vitték Lidellt annak idején a GP-re, mert vele nem volt olyan kockázat, tekintve, hogy akkor kapott ki Couture-tól.<br><br>Abban, hogy mindegy ki adja el jobban az UFC-t, nem értek egyet. Ortiz nagyon sokat tett azért, hogy az UFC igazi "mainstream" legyen és ehhez ő sokkal jobb reprezentáns, mint Lidell. Ennek nincs köze ahhoz, hogy ki a jobb küzdő. A hardcore fanatikusok persze megnézik a meccseket a marketing nélkül is, de amerikában ezt el kell adni, el kell fogadtatni, ott nem olyan értő a közönség, mint Japánban. Ortiz  személyisége jobban vonza a nézőket. Ortiz rengeteg talk-showban volt meghívott vendég, sokat mutatkozott színészek és híres sportolók társaságában rendezvényeken. Chuck egészen más karakter. <br><br>Egyébként én is jobban szeretem a Pride meccseket, azokban valahogy több a kreativitás. ;)
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Megnéztem a kis Belfort videómat. Az alapján rá teszem a voksom. Ahogy Tank Abottot, meg 44 másodperc alatt Silvát elintézte az elég meggyőző. Szóval szerintem Belfort.
SzaRABB
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: edge »

Furcsa meccs volt, inkább egy bokszmérkõzésre emlékeztetett. Alig használták a lábukat, fejre mindössze egyszer (Liddell Ortizt az elsõ menet végén). Ortiznak semmi esélye nem volt (pedig mintha Liddellen lett volna egy kis súlyfelesleg), földrevitellel alig próbálkozott és akkor sem sok sikerrel.. Chuck sokkal pontosabban ütött és szerintem Tito már az elsõ menet végén komoly gondba került. Úgy tûnt, mentálisan sincs a csúcson, mert  pl ugyanekkor (elsõ menet végén) a bírót, McCarthyt is arrébb lökte és a vereséget is nehezen viselte. Egyiküket sem szeretem, Belfortnak fogok szurkolni a Belfort vs Liddellen :)<br><br>Egy kérdés: jól láttam, hogy õk ketten vannak:<br>Antonio Rogerio Nogueira "Minotoro"<br>Antonio Rodrigo Nogueira "Minotauro" ?<br>Ha igen, akkor legalább nicknek választhattak volna valami különbözõt, mert elég könnyû összekeverni õket.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Barin
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2004-01-12 02:45:40

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Barin »

Szerintem Quinton Jacksontól kikapni senkinek sem szégyen, még akkor sem, ha utána a döntőben Wanderlei le tudta teríteni.<br>Azt pedig, hogy Dana White eljátszotta a szokásos kis hisztijét, hogy Liddell azon a Pride meccsen lejáratta az UFC-t, semennyire nem befolyásolja a közvéleményt, sőt, szerintem azok az emberek, akik ezzel egy kicsit is foglalkoznak, röhejesnek tartják ezt a hozzáállást, hogy "vannak UFC-s harcosok meg vannak Pride harcosok, nézzük, melyik a jobb".<br>Ez annyira kreált, annyira szar! >:(<br>Magyarul: az UFC-nek tökmindegy, hogy melyik nyer, az idegbeteg módon üvöltő Chuck ugyanúgy eladja az egészet, függetlenül attól, hogy mi volt azon az ominózus Pride-on. Ha romlik a népszerűségük, azt az elpuhult szabályaiknak, és az unalmasan küzdő, fantáziátlan  harcosaiknak köszönhetik, akik izomból, és nem agyból verekednek. (Ezalatt pl. nem Genki Sudot, hanem a Matt Hughes meg Robbie Lawler féle alakokat értem.)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Én Liddelre mert szerintem sokkal akaratosabb bár itt mindenki az. Azért Jacksontól nem nagy szégyen kikapni és szerintem azt mindenki tudja hogy a Pride-ban jobb és képzetteb harcosok küzdenek.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ami azt illeti, én nagyon megdöbbentem ezen az eredményen. Lidell a közelmúltban 2 súlyos verést is beszedett (Couture és Jackson) és még így is képes volt kiütni Titot. Sajnálom, mert engem nagyon érdekelt volna egy Tito vs Belfort meccs. Lidell már legyőzte Belfortot egyszer, de a visszavágó messze nem lefutott. <br><br>Az UFC vezetői most valószínűleg egymás vállára borulva sírnak, mert Tito volt az ikon, az UFC poszterfiú, aki sokkal jobban eladható, mint Lidell. Ráadásul Lidell kikapott a Pride GP-n egy olyan küzdőtől, aki később KO vereséget szenvedett a címvédőtől. Ez most elég rossz színben tünteti fel az UFC-t, mert eddig mondhatták, hogy Tito jegyez egy győzelmet Silva ellen. Ez mondjuk Vitorra is igaz...<br><br>Szerintetek ki nyeri a visszavágót? Vitor vagy Lidell. Én Vitorra voksolok. <br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Hopp, ezt elnéztem, tegnap volt a meccs. Lidell kiütötte Titot. Ezt nem hittem volna. <br><br>Jöhet a Lidell vs Belfort 2<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Szerintem is Ortiz. Pontozással. Tito elég jó állal rendelkezik és remekül viszi le földre az ellenfelet. Lidellnek lesznek jó pillanatai, de nem fogja tudni végigállni a meccset. A földön egyértelműen Tito domináns.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Mi ez a nagy Ortiz gyűlölet? :)<br>Én csípem de Randy teljesen egyértelműen verte csak úgy mint Liddelt. De én egy kicsit 60-40%ban Ortizra teszem a voksomat a földharc miatt
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szerintem Randy ugy lealazta Ortizt, hogy annak pillanatai sem voltak, jo volt nezni ;)<br><br>Azert visszaterve a Chuck meccsre, azert en neki fogok szurkolni es bizom benne, 1x-2x jol eltalalja Ortizt es vege lesz.<br>Kulonben nagyon erdekes Chuck-ban, hogy mennyivel vekonyabbnak tunik a tobbieknel es megis micsoda 1uteses KO-kra kepes, jo peldaja annak, hogy nem az izom merete szamit :)
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Én is Ortizra szavazok mert befogásból is jól üt de Chuck jobban rúg 100szor<br><br>Egyébként Randy ellen jobb kézzel Ortiz
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: szarabb »

sama, <br><br>Én meg Chuckra fogadok. Ha sikerül állva küzdeni akkor győzhet. Tito birkózó volt - Randy Couture simán megverte földön. Állandóan levitte és könyökölte. Talán még chuck papa is jó lehet földön-ha készült rá. <br>Tito egyébként az egyik legkeményebben edző srác. Láttam videót ahol kerékpárost húzott maga után viszonylag meredek emelkedőn felfelé. Tour de Franc is irigyelte volna. szóval biztos jó meccs lesz. kár, hogy nem láthatjuk:(
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hetvegen Lidell-Ortiz UFC meccs lesz.<br>Szerintem sima Ortiz gyozelem lesz, bar nem szeretem ot tulsagosan...
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Sefonak eltört az alkarja bár nem tudom miért vártál visszatérést mert Ő nem tünt el<br><br>Krüth-öt a PS2-es játékból ismerem de jó volt!
egyenes

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ma este 20 órátol Skandináv k-1 az Eurosporton a Fight Clubban. ;)
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Mi van Ray Sefoval? Mi történt vele?
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem nagyon versenyez ott csak 1-1 meccset
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: UFC, K-1, Pride

Hozzászólás Szerző: kisede »

Nem értem miért versenyez Tom Erikson K-1 rendszerben. Még szép, hogy elseggelik, egy bírkózóból nem lesz bokszoló csak azért mert nagyot tud ütni.
BUTTON_POST_REPLY