Érdekesebb amatõr eredmények

Minden, ami profiboksz!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1051295977;start=0#2 date=04/29/03 ť 10:36:06]vajon hol lehet Hart Peti?[/quote]<br>Úgy tudom Péter kiment Amerikába a feleségével, még két éve. Nem tudom visszajött-e azóta.<br>Engem is érdekelne, hogy mi van vele!<br><br>Csepi
judo
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2003-02-04 09:49:28

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: judo »

Füzesy Zoli 6x bokszolt Maskéval, 2x Ottkéval. Ja, és 1x Jose Gomezzel!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Azota Big Dady bortonben van.....vajon hol lehet Hart Peti?
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Bowe az elsö menetben döntö fölényel verte Hart Petit azt hiszem a 87-es Junior vb-n. Hatalmas mübalhét csapot a meccs elött. 10 percel a meccs elött farmernadrágban, félmeztelenül, három haverjával berontott a magyar csapat öltözöjébe ahol Hart Peti már javában iskolázott az Öcsi bácsival. Üvöltözött hogy, Hart, Hart, és amikor mondta a Peti hogy én vagyok akkor kamubol neki akart esni és a társai fogták le és tuszkolták ki az öltözöböl. Ezek után szegény Hart Petit ketten tolták fel a szoritóba annyira "nem kivánta a bunyot"...<br><br>Pisti
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Teofilo Stevenson KO Lévai István<br>1989 Petrányi Zoltán p.gy Lévai István(Csepi első felnőtt magyar bajnoki címe)<br>és akkor már: Kovacs István p.gy. Váradi János(koko első felnőtt magyar bajnoki címe)<br>Erős Lajos Fa.gy.3 Alexander Gurov<br>Arnold Vanderlijde p.gy. Andrzej Golota<br>Arnold Vanderlijde p.gy. Axel Schulz<br>Petranyi Zoltán p.gy. Hart Péter<br>Riddick Bowe ?gy Hart Péter<br>Kimmuel Odum p.gy Mike Tyson<br>Lennox Lewis p.gy. Szikora István (Bunyós Pityu)<br>Anders Eklund ?gy. Alex Stewart<br>Tyrell Biggs p.gy. Francesco Damiani<br>Duanne Bobick p.gy. Larry Holmes<br>Michael Dokes p.gy. John Tate<br>Michael Dokes ?.gy Greg Page<br>Eddie Davis ?.gy. Gerry Cooney<br>Ronni Shields ?.gy. Donald Curry
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Khalif »

PTB!<br><br>"(de miert kellek en ahhoz, hogy felidezzem, mit irtal egy temaban?) "<br><br>Egyáltalán nem kellesz hozzá. Viszont én ugye a meccsről szeretnék infot, mert mint anno is írtam, nem tudok róla semmit. Ha te tudsz róla, akkor megoszthatnád velem, ha meg nem akkor nem kéne direkt kétértelműen fogalmazni. Csodálkoztam volna, ha olyanról írok, amit nem láttam. <br><br>Persze ha nincs jogdíjas védelem alatt, befejezhettem volna eme hozzászólásom így is:<br>Ha te tudsz róla, akkor megoszthatnád velem, ha meg nem akkor ...
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>PTB!<br><br>Segítek. Visszaolvastam. Ezt írtam:<br><br> "( a Savon-os esetet amúgy én nem tudtam, de ha 17 éves volt Tua valóban, akkor a fentebb vázolt módon nézett ki az biztos, Savon meg ugye akkor lehetett a legjobb formája körül! Nem mellesleg ha valakinek, hát Tua-nak (és az ő stílusának) sokkal inkább fekszik a profi bunyó, mint az amatőr.) " <br> <br><br>És itt ugyanezt mondtam -mármint, hogy semmit nem tudok a meccsről- és kértem a jóakaratú és indulatú emberek segítségét, hogy aki tud a meccsről (netán látta, vagy megvan neki felvételen) az írjon róla. Így fogalmaztam meg:<br><br>"Savon - Tua-ról esetleg valamit? Arról nem tudok semmit. "<br><br>Azért köszi a segítséged.<br><br>Üdv!<br>
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Khalif »

PTB!<br><br>Nagyon sejtelmes a megfogalmazás, főleg a 3 pont a végén....<br><br>"Khalif <br> <br>Tuaman topicban mar volt errol szo, meg te is hozzaszoltal... "<br><br>Akkor segíts nekem légyszi, és mondd el mit is írtam a Tua - Savonról, úgy, hogy én nem láttam azt a meccset.<br><br>Köszönet!
judo
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2003-02-04 09:49:28

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: judo »

kotai-saitov WP 2000 Tampere.<br>azert ez is valami!
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Én a koromnál és a habitusomnál fogva elég kevés dolog előtt „esek hasra”. De amit ezen a fórumon Pistiről a megnyilatkozásain keresztül és mások hozzászólásaiból megtudtam, annak alapján ma sokkal jobban kedvelem és tisztelem őt, mint fénykorában. Akkor is nagy rajongója voltam, viszont csak a médiából ismertem, s voltak vele szemben fenntartásaim is. Az volt a bajom, hogy a média úgy mutatta, mintha a pehelysúly csak Hamedből és Kokóból, esetleg Erik Morales-ből állna. Bár ez nem az ő hibája, de nem tapasztaltam, hogy szólt volna ellene. Ezen a fórumon viszont felüdülés a hozzászólásait olvasni, mert a fölényes szakmai ismeret élvezetes stílussal is párosul. Írjon könyvet!<br><br>Előbb-utóbb kamatoztatni kell a személyiségét az egész magyar box javára is!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Pisti!<br><br>Vagy aki tudja.... Savon - Tua-ról esetleg valamit? Arról nem tudok semmit. Egyáltalán Tua akkor már elérte a nehézsúlyú súlyhatárt?  ;) Ez nagyon érdekelne. És KO? Fejvédőben.... nem rossz. ;D<br><br>Köszönet!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Jó kis topic ez.  ;) Gratula Edge-nek, jó ötlet volt.<br><br>Én sajnos nem tudok ilyeneket (nincs ilyen memóriám  :( ) de biztatnék mindenkit, hogy írjatok. Olyan érdekes ezeket olvasni. És ha láttatok élőben is ilyeneket (gondolok elsősorban Pistire) akkor ha tehetitek írjatok róla egy rövidke értékelést! Előre is köszi, gondolom többek nevében!<br><br>Legjobbakat!
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Berlinben bukott le és állitolag ezért ment Vova Atlantába...
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Ottke vs Michalchewski  WP 1989 nem láttam<br>ODH  vs Petrovics Jancsi  TKO 1992 fél perc volt<br>Koko vs Peden WP 1991 ;D<br>Rudolph vs Grigorian WP 1991 Csalás volt<br>Tszyu vs Szücs Laci  WP 1991 sima<br>Michalchewski vs Elekes Tomi TKO 1991 csunya KO<br>Ulrich vs Béres Zoli KO 1996 még csunyább<br>Todorow vs Casamayor WP 1994 kipofozta<br>Casamayor vs Mc Coullogh WP 1992 szoros meccs<br>ODH vs Rudolph WP 1992 iskolaboksz<br>Ariel Hernandez vs Chris Byrd WP 1992 (középsúlyban!!)<br>Savon vs Tua TKO 1992 ez egy állat<br>Balado vs Nielsen TKO 1992 valaha élt legjobb amatöt szupernehéz bunyos<br>Tszyu vs Forrest WP 1991 állva tapsolt a csarnok<br>Todorov vs Mayweather WP 1996 egál meccs de Emil Zecsew a goré<br>Chacon vs Nagy Jani WP 1996 szépen elfolyt a meccs<br>Sinan Samilsan vs Ottke WP 1994 Jó a török, törökországban<br>Szaitov vs Santos WP 1996 Tanár úr<br>Simeon vs Vargas WP 1996 4000 ütés<br>Bert Schenk vs Ariel Hernandez WP 1994 gusztustalan csalás<br>Juan Hernandez vs David Reid WP 1995 nem emlékszem a meccsre<br>Mc Coullogh vs Bartha Zsolti TKO 1991 nem láttam<br>Tosten May vs Montell Griffin ??nemtom 1992talán WP<br>Marco Rudolph vs Diego Corrales WP 1995 Berlin<br>Malakbetov vs Casamayor WP 1995 Sima meccs<br>Dorint verte Urkal és Grigorian is azt hiszem 1994ben<br>Palliani vs Harrison WP 1996 Kezdö volt még Harrison<br>Tarver vs Jirov WP talán Berlin(95)<br><br>Casamayornak 4 vereségét láttam..Falk Huste, Paliani, Malakbetov, Hristov ellen...mind a négy a "keresztfiam"<br><br>ennyi...<br><br><br>Pisti<br><br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Érdekesebb amatőr eredmények

Hozzászólás Szerző: kozi »

Montell Griffin vs. John Ruiz W 1992<br>Chris Byrd vs William Joppy WP 1992<br>Luan Krasniqi vs Wladimir Klitschko WP 1995<br>Szücs László vs. Ike Quartey WP 1986<br>Kovács István vs. Tim Austin WP 1991
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Érdekesebb amatõr eredmények

Hozzászólás Szerző: edge »

A http://boxing-records.com/ -ot böngészve jónéhány érdekes amatõr eredményt találtam. Ha Ti is tudtok ilyeneket vagy van kedvetek keresgélni akkor írjátok be ide azokat, amelyek érdekesek lehetnek. Kezdetnek itt vannak az alábbiak:<br><br>Sven Ottke vs J.C. Gomez WP 1994<br>A. Grigorjan vs Shane Mosley WP 1990<br>G. McClellan vs Roy Jones WP 1988<br>Augie Sanchez vs F. Mayweather WP 1996<br>Tyrrell Biggs vs Lennox Lewis WP 1984
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY