Szűcs István

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Molt olvasom a PX-en, hogy Szücsi talán mégsem szerződik profinak? Mit mondjak, nagy vihart kavartak Peruék, mert az elmúlt egy hétben sokkal többet hallunk-olvasunk róluk, mint hittem volna.<br><br>Személy szerint örülök, hogy Szücsi marad amatőrben. Ha már aláírta a szerződést a MÖSZ-szel két hete...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1109083781;start=0#6 date=02/22/05 ť 19:36:48]...remélem elég kemény lesz profiként és jól lesz féléíptve a karrierje. Minden tehetséges magyra bunyóst meg kell becsülni.[/quote]<br><br>Igazad van, a kérdés (részemről) az, hogy az Actionnél képesek lesznek-e Peruék ügyesen felépíteni Szücsit - ha tényleg ott marad a pályafutása első csúcsáig és nem szerződik át máshová. Kíváncsian várom és szurkolok Szücsinek!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szűccsel az a baj, ahogy láttam amatőr korában, hogy ő az a fajta bunyós, aki bárkitől képes kikapni. remélem elég kemény lesz profiként és jól lesz féléíptve a karrierje. Minden tehetséges magyra bunyóst meg kell becsülni.
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: Darien »

Jó kis bunyós volt amatőrben, bár ő az iskolapéldája a "nagy ígéret" sportolónak. Az eb bronz nagy dolog, de ezen kívül nem sok említésre méltó dolgot csinált. Pont mint Balzsay. Remélem profiban beváltja a hozzá fűzött reményeket, mert hogy jó bunyós, az vitathatatlan. Persze sok múlik azon, hogy Peruék mennyire lesznek képesek betörni a piacra. Én drukkolok neki.
Brendt
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2004-01-12 12:35:09
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: Brendt »

Kicsit bizonytalan vagyok! Vagy lehet, hogy mégsem?  ;)<br>Hie, neked hozzászólási kényszered van vagy csak a 100 hozzászólásra hajtassz?<br>Ha ez utóbbi, akkor inkább kérj egy jelszót valamelyik rendszergazdától, úgy mindenki jobban jár!  :)<br>Elnézést az OFF-ért!<br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1109083781;start=0#2 date=02/22/05 ť 17:45:14]Európa-bajnoki bronzérmes volt, csakúgy mint Kótai vagy Nagy Jani.[/quote]<br><br>Akkor visszavonom, hogy nem voltak amatőrként nagy eredményei.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Európa-bajnoki bronzérmes volt, csakúgy mint Kótai vagy Nagy Jani.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Szűcs István

Hozzászólás Szerző: HIE »

Reméljük szép karrierje lesz majd a profik között. Mert úgy tudom, hogy amatörként nem voltak olyan nagy eredményei. Aztán lehet, hogy tévedek.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Szűcs István

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Gondoltam, nyitok egy topikot Szücsinek, mert - ha minden igaz -, hamarosan úgyis szorítóba lép a profik között.<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... 093<br><br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY