Edwin Valero

Minden, ami profiboksz!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Amíg mindenki gyors KO-t vár tőle, egy-egy ilyen meccs mindig meglepetés lesz. Nem mintha túl sok viszonyítási alapom lenne, hiszen nekem a Mosquera elleni összecsapás eddig a mérce.

Az eredmény szempontjából szerintem szinte mindegy, hogy fekszik a vesztes, vagy az orvos látja úgy, hogy nem szabad tovább erőltetni. Vérfürdő volt, a japán fejének nem tett volna jót több találat, bár megértem a dühét.

Valero az eddig megszokott tempóhoz képest lassabbnak látszott, viszont nem vettem észre rajta, hogy a sok beszedett találat ellenére meg lett volna fogva. Nyilván egy nagyobb ütő ellen nem lehet így védekezni - ahogy az sem lehetséges, hogy valaki minden meccsen egyformán teljesítsen.

Még mindig kevés az összes - ringben eltöltött - menetszáma ahhoz, hogy túlontúl messzemenő következtetéseket vonhassak le belőle. Az viszont nem lehet véletlen, hogy a managere egyelőre nem engedi neki Pacman-nek.

Én sem siettetném, pedig borzasztóan szeretném megnézni a párharcukat - viszont 4-5, a mostanihoz hasonlóan sok tapasztasztalatot adó meccs után vélhetőleg sokkal élvezhetőbb lesz a két bombázó találkozója.
Camo
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

grabanc írtaCOLONBlaze! Nem lácc a sorok mögé...nem nagy dolog, hogy ismerik egymást...ki is kell próbálni 1mást, abból lesz címmeccs és bajnoki cím...
Azaz: más ismerni és más méreckedni :twisted:
Nos?
:)
nos rakd el a kozhelyszotarat. ismerik valerot, pacman is pontosan tudja ki o. a kiprobalas meg nem rajtuk mulik,hanem a managementen.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

BlaZe írtaCOLON
grabanc írtaCOLONMondjuk én nem ismerem a bunyóját, de a súlycsoport menői sem... :) Meg kéne méreckedni...
Azért ebben ne legyél olyan biztos :) Meglepne, ha lenne olyan top bunyós, aki nem ismeri a potenciális szintén top ellenfelei bunyóját :)
Látom általában más a véleményed...ez így tökéletes, hiszen így nem unalmas...
Blaze! Nem lácc a sorok mögé...nem nagy dolog, hogy ismerik egymást...ki is kell próbálni 1mást, abból lesz címmeccs és bajnoki cím...
Azaz: más ismerni és más méreckedni :twisted:
Nos?
:)
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

grabanc írtaCOLONMondjuk én nem ismerem a bunyóját, de a súlycsoport menői sem... :) Meg kéne méreckedni...
Azért ebben ne legyél olyan biztos :) Meglepne, ha lenne olyan top bunyós, aki nem ismeri a potenciális szintén top ellenfelei bunyóját :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Mondjuk én nem ismerem a bunyóját, de a súlycsoport menői sem... :) Meg kéne méreckedni...
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

palfipisti írtaCOLONNekem nem játsza le a meccset! amit letöltöttem, mi lehet a baj?
innen toltsd le az mplayer/mpui parost, ami kb 3M. nagyjabol mindent lejatszik.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

palfipisti írtaCOLONNekem nem játsza le a meccset! amit letöltöttem, mi lehet a baj?
Mik a konkrét tünetek (nincs kép, hang, vagy egyik sem)? Nálam nincs gond, ezért én kodek hibát tippelek nálad így első nekifutásra.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

palfipisti írtaCOLONNekem nem játsza le a meccset! amit letöltöttem, mi lehet a baj?
Ha nincs fenn a gépeden, akkor Divx 5.0-ás kodeket telepíts.
palfipisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON 2005-10-23 00:46:47

Hozzászólás Szerző: palfipisti »

Nekem nem játsza le a meccset! amit letöltöttem, mi lehet a baj?
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

valahogy ugy nezem, keves lesz ez a nagyok ellen... videok topikban mindjart fenn a meccs.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

pacquiaofan írtaCOLONSziasztok!

Egy valamit azert erdemes megemliteni. Mindenki azzal foglalkozik hogy Valero milyen kemeny puncher (ami vitan felul igaz). Azt azert ne felejtsuk el, hogy ha veletlenul o is kap egy pusztito ereju utest akkor a koponyajaban levo szegecsek ezt nem biztos, hogy jo neven veszik. Lehet, hogy tenyleg nem lenne tanacsos a fejet uttetni egy motorbaleset utan. Persze az is lehet, hogy csak szivatasbol nem engedik bunyozni az USA-ban.
Sajnos nem kell motorbaleset ahhoz, hogy meghalj a ringben kapott pofonoktól.
Camo
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

na véletlenül ment 2x
В Советском Союзе нет секса, только любов!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Ilyen sutyerák közép-amerikai utcagyerekbõl naponta egy rakás pusztul meg erõszakos halállal. Valeronak jobb lenne csóriként éldegélni, és mondjuk a zöldséges pakolóemberének lenni, esetleg lezülleni, vagy kockáztatni a valószínûleg elég kicsi veszélyt?
Persze lehet hogy Valero vagyonos ember a box nélkül is, vagy egyetemet végzett, de nem hiszem.
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 ecstasy999-kor.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Sziasztok!

Egy valamit azert erdemes megemliteni. Mindenki azzal foglalkozik hogy Valero milyen kemeny puncher (ami vitan felul igaz). Azt azert ne felejtsuk el, hogy ha veletlenul o is kap egy pusztito ereju utest akkor a koponyajaban levo szegecsek ezt nem biztos, hogy jo neven veszik. Lehet, hogy tenyleg nem lenne tanacsos a fejet uttetni egy motorbaleset utan. Persze az is lehet, hogy csak szivatasbol nem engedik bunyozni az USA-ban.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Azt hiszem, mégiscsak jobb így, hogy nem Pacquiao ellen fog legközelebb bunyózni. Remélem, találnak neki valami magasan rangsorolt ellenfelet, s lehetősége nyílik tapasztalatokat szerezni. Jó lenne, ha találkoznának, de nem most, hanem mondjuk 1 év múlva. Bár bízok Valeroban, de a realitások talaján maradva veszíthetett volna egy ilyen derbin. Nem kellene elsietni semmit sem a karrierjének építgetése során. Lehet, hogy az eddigi meccseihez képest most baromi sok pénzt kereshetett volna, de ha Pacman után is a csúcson marad, akkor aztán eljön a Kánaán. :)
Camo
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

miszter írtaCOLONEz pedig a 20., a legutóbbi Michael Lozada elleni:
http://www.youtube.com/watch?v=f79F8dY_D-s
lozada elleni a 21. volt (elotte volt a 10 menetes mosquera elleni), a meccs pedig jo minosegben 70M- hosszban letoltheto a videok topikbol.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

http://www.youtube.com/watch?v=YAZregpxgAQ

A rövid bokszvideók közé már belinkeltem, de itt is jó helyen lesz.

Ez Valero elvileg egyetlen két menetes profi mérkőzése, a 19.

Ez pedig a 20., a legutóbbi Michael Lozada elleni:

http://www.youtube.com/watch?v=f79F8dY_D-s
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Romsy írtaCOLONLe vagytok maradva, Valero az egyik meccsét nem idő előtt nyerte, most olvastam a px-en.
je, tenyleg ;D

"A makulátlan mérleggel rendelkező bokszoló statisztikája szinte egyedülálló, hiszen 20 meccsét nyerte meg "idő előtt", sőt a mostanihoz hasonlóan az első 18 összecsapását is a nyitó három percben fejezte be."

csak hogy tudjatok :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
BUTTON_POST_REPLY