Eltûnt bokszolók

Minden, ami profiboksz!
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Holly, Williams előkerült! ;)<br><br>RESULT<br>Galloway beats Olympian Williams!<br>Former WBO welterweight champion Manning Galloway came into Ricardo Williams' home town Saturday night and took away a stunning eight round split decision over the highly regarded Olympic silver medalist at the Mitchell Armory in Cincinnati, Ohio. The loss was the second in the last three fights for Williams, who falls to 10-2. Meanwhile, the 43-year-old Galloway (59-17) will attempt to knock off two hot prospects in six days when he faces Ian Gardner (15-1) in the main event at The Roxy in Boston on Friday.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Edge<br><br>Igen azt tudom. Az volt az első meccse miután szakított DiBellával. De egy fiatal bunyóstól több aktivitást várnék mint félévente 1 meccs. Ráadásul Viloria nagyon lendületben volt egy időben és ahhoz képest értem az eltűnést.<br>Ha megvan az a meccs azért nem baj ha felteszed ;)
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Eltûnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: edge »

Viloria múlt hónapban bunyózott valami furcsanvû fickó ellen :).  Mintha még a meccset is feltettem volna ftpre... vagy mégsem?:) Az elején nagyon nekiment a fickónak, de nem tudta kiütni, a 3-4 menet után visszavett a tempóból, de így is fölényesen nyert.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Norwood még tavaly leszerződött Wlad Wartonhoz (ő Tszyu promotere) és be is volt kalkulálva egy visszatérő meccs neki, de megsérült és azóta semmi hír róla. Szerintem visszavonult.<br><br>Harry Simon sorozatban két halálos balesetet okozott Namíbiában, így ő most Afrikában hűsöl egy kicsit. Szerintem soha többet nem fog már bunyózni.<br><br>Ricardo Williams se sok mindent csinál mostanában. Pedig róla mindenki azt hitte, hogy sokra viszi. Mióta DiBella kidobta nem talál megának megfelelő promotert, mert olyan magasak az anyagi követelései (egyenlőre), hogy azt mindn épeszű ember visszautasítja.<br><br>Jerson Ravello és Brian Viloria is nagyon csendben van mostanába. Mindketten DiBellánál bunyóztak, de összebalhéztak és eljöttek onnan.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Eltûnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: edge »

" "Mi van vele?" - azok a bokszolók, akikrol keveset hallottunk mostanában" címmel már a régi fórumban is volt egy hasonló témájú topik (azt hiszem Sasi követte el). <br><br>A Pacquiao vs Marquez meccs kapcsán jutott eszembe elõször Freddie Norwood neve, akirõl nem sokat hallani mostanában. Õ volt aki annak idején megverte Marquezt. Valami rendõrségi ügye rémlik, de nem vagyok biztos benne.<br><br>Harry Simon is valami büntetést tölt ha jól emlékszem. Az mikor tellik le?<br><br>A harmadik David Telesco, aki már régóta nem bokszol, pedig lenne keresnivalója. Vajon miért? (Ugyanez a kérdésem Tuával kapcsolatban is. Tudunk valami újat róla a tavaly óta?)<br><br>No és persze ilyenkor mindig elõkerül Ike Ibeabuchi neve is, aki már 4 éve nem versenyezhet, de még mindig visszatérhetne (31 éves). Egyszer mintha olyat olvastam volna, hogy a besorolását kevésbé veszélyesnek minõsítették. Aki a fentiekrõl bármi közelebbit tud az írjon ! :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY