Eltûnt bokszolók

Minden, ami profiboksz!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Alexander Frenkelrol tud valaki valamit? Nagyon brutalis kiutesei voltak, de a Maccanirelli meccs ota nem igen hallani rola semmit.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Boniek »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1080739745;start=15#20 date=08/16/05 ť 15:33:56]Esteban<br><br>Úgy, hogy ez a Collins rohadt kemény egy pali volt, Nigel Bennt egyszerűen felőrölte... :) Nem klasszikus KO-k voltak. Nem vagyok benne 100%-ra biztos, de nekem úgyrémlik, hogy (legalább is a 2.) Nigel a menet végén egyszerűen képtelen volt folytatni és feladta a meccset.[/quote]<br><br>Tökéletes memória. A második meccsen az 5. és 6. menetben meglehetősen nagy zakót akasztott le Nigel és a sarok jobbnak látta feladni. Benn utolsó meccsén megtapasztalhatta milyen az amikor kifütyülnek valakit...<br>Az első meccs is érdekes befejezéssel bírt, Bennek a 4. menetben kifordult a bokája és bár megpróbálta folytatni, mozgás nélkül egyszerűen nem volt értelme és feladta.<br>Collins pontosan az ellenfelek "begyűrésében" volt nagy. Sem technika, sem ütőerő, sem jó védekezés nem jellemezte, igazából mindent megoldott erőből, úgy hogy közben elég zavaró lehetett az, hogy minden ütés lepattant róla. Szegény Big Bennek is ez lett a végzete. (Azért nem minden ütés - Eubank az első meccsen leültette.) <br>(Ja és Esteban: Eubanknek általában vacak volt a kondija - köszönhetően annak, hogy cipőskanállal kellett betuszkolni a közép/nagyközép súlycsoportba. Watson ellen a kiütés határán állt amikor a második meccsen elengedte a végzetes felütést, Benn a második meccsen jobban bírta a végét, az elsőn pedig ő maga is elfogyott, mázlija volt Benn bedagadt szemével és azzal, hogy lehetett vagy 1 mp. hátra a 9. menetből)<br><br>Apró pontosítás: Collins 99-ben nem RJJ-re edzett, hanem Calzaghe lett volna a cél. Milyen érdekes, hogy 97-ben még azt mondta, hogy nem tud motivációt találni Calzaghe ellen. Bár ne feledjük, Calzaghe akkor 25 éves volt és relatív ismeretlen, ráadásul 96-97-ben Collins csak RJJ-t akarta.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Szerintem képes lett volna kipontozni, de nagyon megszenvedett volna vele. Ugyanakkor azt is eltudom képzelni, hogy Collins felőrőlte volna a mérkőzés végefelé. Collins valóban nagy munkabírású bunyós, aki ha kell, stabilan megállva, keményen odateszi magát és "elnyomja" az ellenfelet, testre fejre egyaránt ütve...Bennt pedig elkapná a hév és ő is leállna vele hirigelni (ahelyett, hogy elmozogna) de az pedig már nem igazán neki kedvezne, mert Collins a strapabíróbb.
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Leibigab<br><br>És szerinted Benn fénykorában se tudta volna legyőzni Collinst?
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Esteban<br><br>Úgy, hogy ez a Collins rohadt kemény egy pali volt, Nigel Bennt egyszerűen felőrölte... :) Nem klasszikus KO-k voltak. Nem vagyok benne 100%-ra biztos, de nekem úgyrémlik, hogy (legalább is a 2.) Nigel a menet végén egyszerűen képtelen volt folytatni és feladta a meccset.
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Köszönöm szépen a sok infót amit írtatok. Most már értem miért vonult vissza pályálya csúcsán.Nemrég láttam a tévében a Eubank elleni meccsét és nagyon meglepett , hogy így el tudta intézni Eubank-et , ráadásul a 12. menetben nagyon frissnek látszott Eubank pedig nagyon fáradtnak. Pedig Eubank-nek mindíg is jó kondija volt.Ennek köszönhette  Benn és Watson elleni győzelmét is. azon viszont már nagyon meglepődtem , hogy Nigel Benn-t kétszer is ki tudta ütni.Egyszerűen nem értem (nem láttam a meccset) , hogy ha nem volt olyan nagy ütő akkor , hogy tudta kiütni?Benn viszont nagy ütő volt , fizikálisan is bírta , jól mozgott , és nagyon bírta az ütést (Gerald McClellan)!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: miszter »

De jó,,most megnézem megint miatta is a filmet. Ez a mondat nagyon sokat mondó, de igazából csak most lett meg számomra súlya. Persze aki felismerte, már korábban is értette a miértjét... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Boniek »

...persze sokan láthatták a U2 The sweetest thing klipjében is ahol Bonot legyezi, gyúrja sőt talán még egy ír színekben pompázó foggumit is a szájába gyömöszöl (rég láttam, nem biztos, U2 rajongók előnyben  :)).<br><br>Ó, Steve Collins. Ha jól emlékszem már 97-ben is RJJ-vel akart volna meccselni, de nem jött össze. Calzaghe-val meg nem akart???, nem tudom, mindenesetre tény, hogy Eubank eléggé utolsó pillanatban ugrott be jó Joenk ellen (ráadásul Eu akkoriban már félnehézben volt). <br>Ja Collins a téma... Nem ütött nagyot, inkább sokat dolgozott - az álla viszont tényleg jó volt. Ő azon brit szigetekről származó öklözők egyike, aki az USÁ-ban alapozta meg karrierjét és csak később jött vissza Európába. Még edzett együtt Haglerrel is. Érdekes az is, hogy karrierje elején sokkal többet vérzett, mint a pályája végefelé. <br>Írországban finoman fogalmazva is népszerű a mai napig - jó téma, beszélgethetünk róla :)!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: leibigab »

...majd később, "A ravasz az agy és két füstölgő puskacső" című filmben "domborított" néhány pillanat erejéig, mint kidobóember. ;) <br><br>"...fogd vissza magad kiscsávó, én is visszafogom magam!" :)
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltûnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: justy »

Esteben,<br>Lehet, hogy krisztusi korban akart visszavonulni :)<br>Egyebkent ra ket evre egy RJJ meccs miatt vissza akart terni, de sparring kozben osszesett es az orvosok valasztas ele allitottak: vagy vegleg felhagy a boksszal, vagy elokeszitik a temetesi ceremoniat. O az elobbit valasztotta. Jo dolog a gugli ...:D<br>justy
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Volt szuperközépsúlyban egy bokszoló , bizonyos Steve Collins , aki Chris Eubank-ot kétszer verte pontozással , Nigel Benn-t pedig két egymást követő meccsen kiütötte. Általában kiütéssel nyerte a mérkőzéseit , és amikor vesztett (3-szor) , akkor is "csak" pontozással. Soha nem tudták kiütni.Majd 1997-ben egy győztes címvédő meccs (WBO) után már nem bokszolt többet.Tudja valaki ,hogy mi történt vele? Miért vonult vissza?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Holnap újra világbajnoki mecscet bokszol egy elég hányatott sorsú bunyós Joan Guzman. A dominikai bokszoló a WBO kispehelysúlyú bajnoka, de menedzserével és az ügyvédeivel való folyamatos problémázás miatt nagyon megakadt a karrierje. A stílusa alapján igen élvezetes meccseket produkáló bokszolóra érdemes lesz figyelni. Ellenfele szintén kemény gyereknek, tűnik a veretlen Francisco Beltran, aki egy híres mexikói ökölvívó edző és menedzser fia. Jó meccs lesz, érdemes lesz figyelni rá pénteken.
"Mindenki a napra tör..."
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: berti »

Holly!<br><br>Mi van Abdulaevvel?
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Eltûnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: edge »

Egy jó hír Ike-ról:<br><br>http://sports.espn.go.com/sports/boxing ... <br><br>"I refuse to be forgotten," Ibeabuchi says. "I refuse to be denied. I refuse to be deprived. I'm ready to get back what is mine." :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: chubba »

Mai Nemzeti Sport hír:<br><br>Visszavonul az aktív versenyzéstől Gálfi András ökölvívónk, aki bő egy évtizedes profi pályafutása alatt 53 mérkőzésen léphetett a szorítóba, és ezek közül 42–szer győztesen is hagyhatta el azt. Legnagyobb eredménye profiként, hogy mind a WBU, mind a WBO világbajnoki övéért is ringbe szállhatott, sajnos azonban nem tudta azokat megszerezni.<br>
Főtápász
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Morrison HIV pozitív már hosszú évek óta. Úgy tűnik, (eltekintve a betegségtől) a magánélete "rendeződött". Gyógyszerek garmadáit szedi, ezzel lassítva a betegséget, külsőleg nem is látni rajta. Nincs lefogyva, vagy ilyesmi, úgy néz ki, mint fénykorában.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: supras »

Én itt olvastam hogy Ibeabuchi még mindíg bent van Morrison pedig AIDS-es
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Eltűnt bokszolók

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Pont most akartam beírni ezt ;D<br><br>Azt gondolom, hogy Williamsnek ezzel a teljesítménnyel nincs keresnivalója az élvonalban. Egyetlen esélye az talán, hogy ha Bojado és Cotto menedzsmentje látva a gyenge formáját megpróbál összehozni velük egy meccse és esetleg ott győzni tud majd. Mondjuk Cotto ellen esélye nincs, de még Bojado ellen se.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY