Nők a boksz világában

Minden, ami profiboksz!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: kozi »

Bettina valóban jol harcolt, de ezt a mérkőzést a bolgár lány nyerte. A pontozás (98-93:)) röhejes volt.<br>Miló Viktória elég gyengusz teljesítményt nyújtott, de neki még oda lehetett vékonyan adni a meccset(kis jóindulattal).<br>A hangulat és a közönség már megvan, jó lenne ha legközelebb már a pontozás is korrekt lenne.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Bubba
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-04-18 07:35:22

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Bubba »

Üdv. Mindenkinek!<br>Én csak Bettina meccsét láttam,mivel utána kikapcsoltam mérgemben a TV-t.<br>Természetesen a hazaiaknak szurkolok,de az igazságtalanság az mindig felháborít.Nem Bettinára haragszom,mivel mindent megtett és jól bokszolt,de az én szemszögemből nézve a bolgár hölgy sokkal több tisztább és keményebb találatot vitt be.Néha azt hittem,szegény Bettinának leszakad a feje.Persze lehet,hogy én vagyok a vak.Nagyon jó meccs volt,viszont az eredmény felháborít.Érdekes volt a bolgár hölgy keménységéhez képest kissé "negatív" mérlege.Valszeg nem ismerik arrafelé a töltelékbunyós fogalmát.Hazai mérlegek kissé Universum feeling.Most már ránk is igaz a régi olaszokra jellemző mondás.Magyarországon ki kell ütni a magyart egy döntetlenért.De ha valaki túl jó,akkor számítson rá,hogy a magyar ellen tökönrúgásos KO vereséget szenved.<br>Lehet túlzásba viszem a háborgást,de a szó:SPORTSZERŰSÉG<br>De ez már lehet,hogy nem is sport.Egy nagy cirkusz<br>A két kommentátor pedig lehúzhatja magát a klotyón.<br>üdv. >:(<br>Ja még annyit:ilyen hozzáállás után jön még ide értelmes bunyós bokszolni? <br>Csak az olcsó töltelékbunyósok.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: edge »

Bettina szerintem is bukta a meccset, Viki (a nõi Ottke by Hollywood :)) inkább jó volt egy egálra :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: iceman »

Kedves Prof!<br><br>Sajnos, nem tudok egyetérteni veled!<br>Bettina szűkebben ugyan, de objektíven nézve, kikapott!<br>Viki pedig módszeresen meg lett verve! :-/<br>A pontozás röhjes volt, bár az eddig közvetített Félix gálákat nézve, nem lepett meg!<br>Nagy Jani produkciója edzőmeccsnek szódával lecsúszott.<br>Viszont a TV2 komentátorai és "szakértője" csak rontottak a dolgon! :'(<br>Egyszerűen hihetetlen, hogy egy sportember nincs, aki megmondja az igazat a "vesztes" meccsekről!<br>Én, sportszerető emberként, immár inkább károsnak látom Félixék tevékenységét, legalábbis, a sportág hazai hitelessége és a sportszerűsége szempontjából. >:(
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: prof »

Bettina megérdemelte a vb-övet: szoros meccset vívott, hála az ellenfélnek (bár pragmatikusan nincs értelme viszonyítani, de tényleg többet ér egy igazi küzdelemben igazi győzelmet aratni, mint akár egy komolytalan meccsen győzni, netán egy valójában elvesztett meccset hátszéllel  megnyerni). Nemcsak látszott rajta az akarat, hanem ez még technikával és viszonylagos pontossággal párosult nála, amikor meg az utolsó menetben a szíve vitte, az is elismerésre méltó volt. <br><br>Teljesítményéhez képest különösen kontrasztos Miló Viki produkciója: mint amikor asztaliteniszben csak visszanyomom, tolom a labdákat, de nem merek pörgetni. Sebaj, mert azért az eredmény megítélése mégsem annyira egzakt a profi bokszban, mint a ping-pongban...  ;)<br>Persze, merőben elméleti -és felesleges- a két amazon összehasonlítása. <br>Bettina felkészültsége, keménysége, akarata szimpatikus volt.<br><br>A TV2 által generált médianépszerűséggel egyenes arányban csökken a kondicionális felkészültség? <br>Bettinát nem nagyon sztárolták, míg Jani és Viki esetében érdekes összefüggést lehet felfedezni, merőben elméleti szinten persze.  ;)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: gallien »

Kerülget a sírógörcs...<br><br>Inkább nézek traktorhúzást...  ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jinghis<br><br>Nem, van egy Iwona Guzowska nevű női bunyósuk aki szintén világbajnok. Egyébként Rylik veresége kb akkora sokk a lengyeleknek mint Vova zakója a németeknél. Ő volt Lengyelországban a Polish zászlóshajója. Megjegyzem ha az Universumot temetjük akkor ennyi erővel a lengyelek felett is keresztet vethetünk lassan. Sosnowskit leütötte az elő olyan bunyós aki vissza is ütött, Rylik is hasonlóan járt, de ő pontozással kapott ki. Dzuman nem tudott IBO bajnok lenni Khaliq ellenében, Marcuk is simán kikapott Jerry Elliottól. Most már csak Guzowska és Misi maradtak a feljövő ágból származó bunyósok közül. Remélem beváltják azért a hozzájuk füzött reményeket. Nem lenne jó ha egy olyan kelet-európai bunyósokat foglalkoztató klub mint a Polish eltünne a süllyesztőben. Mostanában valahogy nagyon kevés a bokszgála Lengyelországban és Budapesten is régen volt Polish rendezvény. Olyan híreket is halottam, hogy Zbarski vállakozásival is probléma van. Remélem csak átmeneti a visszaesés és júniusban már Misi WBF világbajnoki címével a kezükben megindulnak felfelé.
"Mindenki a napra tör..."
csodagyerek
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: csodagyerek »

Nem Agnieszka volt a Polish egyetlen világbajnoka?  :'(
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: kozi »

Agnieszka Rylik kikapott Chris Byrd hugától<br> :o<br><br>In a major upset, Polish female jr lightweight star Agnieszka Rylik, who came in with a record of 13-0 with 11 KOs, lost a split decision to Tracy Byrd in a ten rounder that was televised back to Poland. Byrd, the sister of IBF heavyweight champion Chris Byrd (who worked in her corner), was on the deck in round two, but came back to win 95-94, 96-93 on two cards. Rylik was up 95-94 on the other card.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Az alma meg a faja...<br><br>http://boxing-videos.com/Ali%20vs%20Fra ... Folytatjak a csaladi businest :) Bar Marvis Frazier is azt tette anno.
bandi
-----------------
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1035742255;start=0#0 date=03/05/03 ť 11:48:27]<br>15-0-0(13KO) mérleggel nem is lehet képzetlen[/quote]<br><br>Attól, hogy valakinek jó a mérlege nem biztos, hogy képzett. Sajnos sok példa van erre föleg európában...<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1035742255;start=0#0 date=03/05/03 ť 08:35:39]Ilyen képzetlen nöi bokszolót mint V.W. még soha nem láttam![/quote]<br>Szerintem nem volt képzetlen csak rosszul védekezett,és még talán nem volt ilyen szívből támadó ellenfele mint ez a Martha ;)Ráadásul egy rettentő izgalmas,jó meccset produkáltak. ;) :P<br>15-0-0(13KO) mérleggel nem is lehet képzetlen,ha jónéhány nálánál 20kilóval nehezebb tankokat ütött ki ;)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ilyen képzetlen nöi bokszolót mint V.W. még soha nem láttam!<br><br>Akiket már láttam azok közül a sorrend nálam:<br><br>1. Christy Martin (ő döbbenetesen kemény)<br>2. Laila Ali <br>3. Agnieszka Rylik <br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Jolly!<br><br>De én azt hallottam hogy a RJJ vs Ruizon felbuzdulva  össze akarják hozni a Laila Ali vs Vonda Ward meccset.<br>Végülis csak 10 kiló van a 2 amazon között.Meg 25 centi ;D<br><br>[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1035742255;start=0#1 date=03/04/03 ť 23:26:42]Atya, remélem egy nyíltsisakos küzdelemben is kezelni tudnád a 230-240 fonttal bemérő "kis mexikói dugót"... ;)<br><br>[/quote]<br><br>Attól függ milyen szándékkal közeledne a kis plumper ;D ;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: WNB »

Atya, remélem egy nyíltsisakos küzdelemben is kezelni tudnád a 230-240 fonttal bemérő "kis mexikói dugót"... ;)<br><br>Martha Salazar rekordja, kommentekkel:<br>>> http://www.womenboxingrecords.com/salazarmartha1.htm <<
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: atya »

A női boxot ócsárlóknak  >:( :<br>A RJJ előtti Ward meccs szvsz jobb volt, mint egy _átlagos_ ffi előmérkőzés.<br><br>És tekintve a kis mexikói dugó kinézetét, most nem feltétlenül a HÍM szól belőlem  ;D<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Te jó Isten!<br>Nem szivesen találkoznék vele egy elhagyatott,sötét utcában!! ;)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Nem semmi volt ez a Vonda Ward a 197centijével :D<br>Azt mondják ő minden szervezet bajnoka.Én azt hittem Ali lánya áll mindenek felett ???<br><br>Kép
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nekem sem tetszik a noi boksz, ennek ellenere regebben tobbszor lattam edzes kozben Pataki Vikit, aki elotte ha jol emlexem taek-won-do (na ez tuti elirtam:)) bajnok is volt nemzetkozi szinten. Nos, amikor lattam, mennyi energia tud egy ilyen kis nobe beleszorulni, raadasul edzeseken tobbszor a fiukkal is bokszolt, akkor azt kell mondjam, hogy emelem kalapom elotte, de ettol meg altalanossagban nem tetszik a noi boksz. A noi kickbox az mar mas teszta.<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
BUTTON_POST_REPLY