Nők a boksz világában

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ma este hazai női rangadó.<br>Kép<br><br>Szerintem elég rossz ötlet két ilyen magasan jegyzett magyar ökölvívót egymásnak engedni,a várható tv-s bevételek miatt.A SuperBox-ban Sváby azt nyilatkozta,hogy ezt a meccset Ő találta ki.Én a helyében nem lennék erre túlzottan büszke :-[.Van két női világbajnok bunyósunk,miért kell az egyikket ledönteni a trónról? ???Ez kicsit olyan (bár tudom,hogy rossz a hasonlat a nagy súlykülömbség miatt) mintha Kótai Misi felhízna félnehézsúlyba,és kiállna Madár ellen.Biztosan lenne érdeklődés itthon,de akkor is hülyeség az egész :P.Csábi egyébként csak második nekifutásra hozta a súlyt.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: nk76 »

egyenes<br><br>Félreértetted amit írtam.<br>Amikor Judit címéről írtam, akkor a lakcímére gondoltam, nem a vb cimre.<br>Van egyébként nem egy olyan román állampolgár, akinek magyar a versenyengedélye. Ezért nem értem, hogy Palacian Judit miért román versenyengedéllyel van ellátva. Tippem van, de inkább nem tippelek.<br>
egyenes

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: egyenes »

nk 76<br>A  a vb. cim gondolom nem magyar hanem a világszövetségé. De Palecián Magyarország számára szerezte meg, habár õ Maros megyei és román állampolgár.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1035742255;start=45#51 date=05/30/04 ť 11:42:11]nk 76<br>Mért, a cime nem Magyarországnak van beirva. ???[/quote]<br>Gondolom Palacian Juditra vonatkozik a kérdés.<br>Magyarországi címe van, de mégis román a versenyengedélye. Nem tudom miért van így.
egyenes

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: egyenes »

greg<br>Azok után amit a bolgár lány ellen mutatott Miló tényleg nem volna mit keressen Almichal eggy ringben. Dehát nincs két egyforma mérkõzés. ;)<br><br>nk 76 <br>Mért, a cime nem Magyarországnak van beirva.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: greg »

Halmlich lenyomta Lang-ot a háziversenyen!!! Kíváncsi leszek, összehozzák-e valaha a Halmlich vs. Miló Viki meccset. Szerintem Milónak (még) nem sok esélye lenne...
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1035742255;start=45#47 date=05/01/04 ť 19:25:38]Furcsa , hogy Palecian Juditot itt senki sem latszik ismerni pedig o az elso magyar noi profiboxvilagbajnok. >:([/quote]<br><br>Valamelyik topicban már kb. egy éve írtam, hogy Judit az első magyar női világbajnok. Ő Magyarországon él,  de azt tudni kell, hogy román versenyengedélye van. Így nem teljesen magyar bokszoló.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: supras »

Egy kis érdekesség.<br><br>Jessica edzője Goosen és Ray Sefo. Sefo edzője Goosen és 94'-01' között 5 meccsen hagyta el győztesként a ringet 1szer pedig pedig vesztesen. A Srác Új-Zélandi és Sugar a neve. Aki nem ismeri meg innen annak mondom hogy barátunk igen sokat bizonyított a K1-ben.<br>Szerintem ez a Sefo az a Sefo.
egyenes

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Furcsa , hogy Palecian Juditot itt senki sem latszik ismerni pedig o az elso magyar noi profiboxvilagbajnok. >:(
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Van neki honlapja is: <br>http://www.jessicaboxing.com/<br><br>Nem csúnya szőke lány.<br><br>Magyar származású lehet, de a honlapján nincs erre utalás. Írtam neki egy emailt, megkérdeztem, hogy magyar-e, de nem válaszol az emailomra.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Romsy »

"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Mi volt itt? 2 magyar pontozó és egy lefizetett?<br><br>Csábi ellenfele iszonyú jó volt. Nagyon komoly mérkőzés volt.<br>Nem lehetett megfogni. Minden pontos és nagy ütést ő vitt be.<br>Bettina, meg iszonyúan jól bírta az ütéseket.<br>A pontozásról nem érdemes sok szót szólni. A 96-95 reálisnak érzem. Csábi sok pontot érő ütést vitt be. <br>Igazából az a furcsa, hogy a bolgár mindig akkor ütött, amikor Csábi indított és rendre betalált. Ezt még az utolsó menetekben sem sikerült kezelni :(<br><br>Miló Viki. Mindenkinek azt mondtam, hogy most figyeljenek, mert ez a bunyó sokkal jobban fog hasonlítani a bokszra...<br>jól beégtem... :D<br>Viki félt az ellenféltől. lehet, hogy komoly ütést kapott, nem tudom, de nagyon tartott attól a cséphadarós kiscsajtól.<br>De ez csak az egyik. elfogyott a szufla. emlékszem, hogy mondta, hogy szúr az oldala. Hihetetlen. A pontozás olyan amilyen az nem érdekel, de látni, hogy egy bokszolni nem tudó csapkodó néni megfélemlíti Vikit, nos az a szomorú. :(
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Egyorru
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2003-05-18 22:51:53

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Egyorru »

Véleményem nem változott a korábbi TV2-Félix gálához képest, miszerint ez a parasztvakítás nagyon sokat árt a magyar bokszsportnak.<br>Baromi kíváncsi leszek, hogy hová fognak fajulni ezek a "gálák".<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: TKO »

Eddig sem volt kedvencem a női bunyó, ezután pláne nem lesz.<br><br>Csábi szerintem is szűken, de kikapott.<br>A tiszta ütéseket rendre ő nyelte be a cséphadarótól.<br>Enyhe jóindulattal (hazai pálya) talán egy döntetlen, na de kérem 98-93???<br><br>Miló Viki teljesítménye szerintem még gázabb volt.<br>Arra nem is mondok semmit.<br><br>Summa summarum: a Nők inkább maradjanak a balettnál  :-X
magus
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2004-02-12 21:41:49

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: magus »

viszont jobban bírja az ütésket mint 1-2 féfi :)<br>/mármint bettína/
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: paja »

Csábi Bettina meccsével kapcsolatban néhány gondolat.<br>Női bunyó mércével egy kifejezetten pörgős, izgalmas meccs volt, kár hogy a nagy és látványos pofonokat rendre a mi lányunk kapta. :(<br>Kilóméterről indított és tolt egyenesekbe a bolgár(?) lány simán bele tudott ütni, viszont az első meneteket szvsz Bettina elvitte... Az egyik pontozónál 1 ponttal nyert Csábi, ezt nagyjából reálisnak tartom, a másik két pontozólap viszont nevetséges. :-X<br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1035742255;start=30#39 date=04/18/04 ť 13:14:24]Kérdés az mire lessz majd képes Csábi Langal, és Miló Almichal szemben.<br>Mert magyarországra igen nehéz lessz a nemzetközi mércéhez képest siralmas meccspénzekkel áldozati báránykákat csalni további népbútítások reményében. :-/[/quote]<br><br>Csábi megveri Lángot, erre még fogadni is mernék. Daisy Láng nem egy nagy szám. <br><br>Miló szerintem kikapna Hamlichtől. Viki láthatóan zavarban van ha valaki folyamatosan nyomás alatt tartja.  Ez éppen Regina legerősebb fegyvere.
egyenes

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A balkáni mentalitás ütötte fõl fejét a magyar profi ökölvívásban. Többen példázódnak a németekkel de ott Csábi ellenfele legyõzte Daisy Langot.<br>A föntebb említett mentalitás szerint az idõ multával úgyis csak a hivatalos eredmény marad fönn ,senki sem emlékszik majd a körülményekre.<br>Kérdés az mire lessz majd képes Csábi Langal, és Miló Almichal szemben.<br>Mert magyarországra igen nehéz lessz a nemzetközi mércéhez képest siralmas meccspénzekkel áldozati báránykákat csalni további népbútítások reményében.<br><br>Nekem úgy tûnt, hogy a gála során jópárszor hamarabb gongattak a kelleténél legalábbis a képernyõn látható órához képest.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Miló Viktória a magyar Ottke lány. Ilyen unalmas meccset utoljára Ottkétől, illetve Ruiztól lehetett látni. Nagyon gyengén bokszolt szerintem. Szerencséje volt, hogy a női Tyson nem egy világverő.:-)<br>Csábi Bettina sokkal jobb volt és egy kemény meccsen azért oda lehetett adni neki azt a meccset.
"Mindenki a napra tör..."
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: poraur »

Üdv, <br><br>örülök annak amit írtok (feltéve ha örülni lehet egyátalán ennek), mert és is úgy láttam, hogy Dr. Csábi kikapott. Pontosabban szólva: szét lett verve.<br><br>Egyébként a végén látszott is ez, az arcán - csak akkor "mert" mosolyogni, amikor "felsúgták" az eredményt...<br><br>A meccs színvonala ternészetesen a béka segge alatt volt. A bolgár hölgy is inkább egy cséphadaróra, vagy gyorsúszóra hasonlított...<br><br>A közvetítés meg....abcúg tv2!!!
BUTTON_POST_REPLY