Nők a boksz világában

Minden, ami profiboksz!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Te leone! Ez a topic nem a nők a boksz világában címet viseli? Mert akkor az amit ide betettél elég off... :D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

:?:

Ezt ne akard bemesélni,,,illetve ki hiszi el, hogyez a faszi egy nő,,,?

Max egy átoperált...

Monnyuk, ilyet már láttam. Olyan tenyere volt a nőnek, mint a lapát, és előtte családapaként élte a hétköznapjait, egészen addig, amig úgy nem érezte, hogy neki változtatnia kellene az életén.

Változtatott is.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Nesztek...

Ana "Dinamite" Pascal, Panama

Kép
Kép
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Először azt hittem, hogy Ann Marie Saccurato úgy akar májerkodni, hogy felhúzza a szemgolyóját :-&
Éppen ki akartam akadni, hogy ez nem valami bájos egy hölgytől, még férfiaktól sem láttam ilyet, amikor megláttam, hogy csak nagyon jobbra néz :D
You will never walk alone!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Miló Viki három súlycsoportban küzdött övekért: kislégsúly (105-108 font, 48,988 kg), légsúly (108-112 font, 50,802 kg) és nagylégsúly (112-115 font, 52,163 kg). Jó, mi?
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Santos írtaCOLON Nem sok kicsit az övek ill. súlycsoportok száma a nõi bunyóban?
Miló Viki szerint biztos nem, mert õ kb 2 kiló természetes súlykülönbség miatt érezte eleve unfairnek a Csábi Bettina elleni mérkõzést. Meg "bajnok" se lehetne már akkor még mindig.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Namármost, van ez a Holly Holm (17-1-2, 5 KO) nevű női bokszoló. Szóval ő úgy a 11. meccsén egy negatív rekordú hölgyemény ellen az IBA kisváltósúlyú világbajnoka lett. Ezzel a címmel bokszolgatott még párat, majd tegnap este a WBC váltósúlyú világbajnok Ann Marie Saccurato-t megverte egyhangú pontozással.

Kép

Eddig ugye nem olyan érdekes a történet, ám a meccsen a következő címek voltak a tétek:

WIBA váltósúlyú világbajnoki cím
WBC váltósúlyú világbajnoki cím
WBA váltósúlyú világbajnoki cím
IFBA váltósúlyú világbajnoki cím
GBU váltósúlyú bajnoki cím
IBA váltósúlyú bajnoki cím


Kép

Szóval Holm kisasszony jelenleg a 22 bokszolóból álló váltósúlyú mezőny vitathatatlan világbajnoka lett, amihez nagyon gratulálok neki! =D>

Most komolyan, ha ezekből a címekből külön külön rendeznek egy-egy meccset, akkor a 22 bokszolóból 12 világbajnoki meccset vív... Nem sok kicsit az övek ill. súlycsoportok száma a női bunyóban?

A látvány viszont nem rossz. :D

Kép
Holly Holm

Kép
Ann Marie Saccurato

Kép
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én azt hallottam valahol, hogy ha leülsz két menet között, az alhasi vérbőséget okoz, vénapangás áll be, kihűlnek az izmok, ez kihat a mozgékonyságra, s nehezebben tudsz utána felállni. Egy esetleges sérülésnek is nagyobb az esélye, ha kiesel a ritmusból.
Camo
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ha jobb lenne, szerintem senki sem ülne le. De szerintem is csak megszokás kérdése.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nincs véletlenül biológiai összefüggés? Úgy értem, hogy pl. a vérkeringés szempontjából nem-e jobb az, ha nem ül le?
Camo
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1035742255;start=60#60 date=06/18/05 ť 23:57:26]Kérdésem a következő: mennyivel jobb vagy rosszabb az, ha a bokszoló a menetek közötti szünetekben áll, nem pedig ül? Csábi Bettinánál tűnt fel először ilyen, majd később láttam külföldi gálákon, egyes férfi bunyósoknál is.[/quote]<br><br>Ez szerintem egyénenként változik. Van akinek az a jó, ha szó szerint "nem ül le" a szünetekben, mert utánna kiesik a ritmusból, lemerevedik, vagy a később menetekben a szünetek utáni felállás is plusz energiát fogyaszt, stb. Sokszor látni, hogy pl. az edző szabályosan felemeli a szünet végén a bunyósát a székről, hogy így is egy kis energiát spóroljón. De a többségnek szerintem az a jó, ha ülve pihenhetnek egy percet a menetek között. <br>
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Camo »

Kérdésem a következő: mennyivel jobb vagy rosszabb az, ha a bokszoló a menetek közötti szünetekben áll, nem pedig ül? Csábi Bettinánál tűnt fel először ilyen, majd később láttam külföldi gálákon, egyes férfi bunyósoknál is.
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Camo »

Elöljáróban leszögezném: nem vagyok elvakult rajongója a női profiboksznak, de újabban némelyik meccset növekvő érdeklődéssel nézem meg. Sajnos többnyire csak hazai küzdelmeket láttam, de szívesen megtekintenék pl. egy Laila Ali meccset. <br><br>Egy kicsit utánaolvastam a témának, de egyenlőre elég kevés infóval rendelkezem. Egy biztos: abban nagyon hasonlít a férfiak világára, hogy itt is számos szervezet öveiért lehet versengeni. Nem tudom, hogy melyik lehet a legrangosabb, illetve azt sem, hogy az ezidáig kizárólag a férfiakat rangsoroló szervezetek közül melyiknek van nők által is elnyerhető trófeája. ( A WBC-n kívül, aholis ugye éppen Laila Ali az első női világbajnok.)<br><br>A világszervezetekkel foglalkozó topicban nem esett szó azokról, amelyek kifejezetten a nőkért léteznek. Talán itt érdemes megemlíteni őket. Nem tudom, hogy teljes-e a felsorolás. Amennyiben ki tudjátok egészíteni a listát, kérlek tegyétek meg. <br><br>Világszervezetek:<br><br>WIBF - Women's International Boxing Federation <br>GBU - Global Boxing Union <br>IWBF – International Women’s Boxing Federation (Nemzetközi Női  <br>            Bokszszövetség)<br>IFBA – International Female Boxers Association (Női Bokszolók Nemzetközi <br>           Szövetsége)<br>WEBF - Women's European Boxing Federation<br>NABAW - North American Boxing Association's Woman's <br>WIBA – Womens International Boxing Association<br>
Camo
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: berti »

Valodi
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2004-10-02 20:23:41

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Valodi »

Leginkább azok vannak rosz véleménnyel a női boxrol akik az edzéseket sem látták és ők soha nem is edzettek csak mint kibicek magukat hozzáértöknek kikiáltva mondanak elvből kritikát.A mostani férfi mezönybeb is nagyon ritka az olyan boxxoló mint a holland Lüszi Rájker vagy Leila Ali
Fremen
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2004-09-26 18:13:00

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Fremen »

Segits nekem Romsy! Ird meg hol irtam! Elvégre te mégis csak jobban tudod mint én. <br>Söt mindent jobban tudsz mindenkinél, ezért erkölcsi kötelességed segiteni a gyengébbeken ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Fremen, te csak véletlenül elírtad az url-t, 2 hónapja nem egészen ezen a fórumon irogattál..
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Fremen
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2004-09-26 18:13:00

Re: Nők a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Fremen »

Sziasztok!<br><br>Kb két hónapot kénytelen voltam kihagyni a fórumozásból >:(. Tök megváltozott az egész oldal.<br>Újra kellett regelnem :(<br>Ráadásul a két leglátogatottabb topic is olyan témával foglalkozik amihez ha hozzászólok nagyon nem leszek népszerü egyesek elött:)<br><br>No de nem elöször megyek a falnak fejjel:)<br><br>Sztem. nöknek ringbe zászlót tartani, vagy menetszámot jelzö táblácskát mutogatni lenne szabad bemenni.<br><br>A tegnapi "meccs" helyett is moziztam inkább. Ma azért olvastam mi lett a vége. Szánalmas.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: Alien »

A meccs utáni nyilatkozatokat hallgatva Miló Viki mint ember, elöttem leszerepelt..... :-/<br>
Fight....
egyenes

Re: Nõk a boksz világában

Hozzászólás Szerző: egyenes »

lehet nem tudtak kulfoldi ellenfelet hozni, (ez Csabival tobbszor is elofordult) az uzletnek peddig mennie kell tovabb.<br>Csabi erobokszolo a fogyasztas sokat levehet majd a ma este nyujtando teljesitmenyebol ha pedig Milo ugyanugy fog felni mint Debrecenben a bolgar lanytol(habar most a hazai kozonseg elott bizonyitania kell) eggy dogunalmas meccsnek nezunk elebe. :-/
BUTTON_POST_REPLY