Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Golyo »

"Éppen a fenti okoból kifolyólag biztosra veszem, hogy Phillips lesz az ellenfél. Ez sem sétagalopp. Rafinált, kőkemény profi. Az egyetlen ok, amiért be merik vállalni (ha merik), az, hogy jócskán túl van a páylafutása fénypontján."<br><br>És tudja és tudja és tudja...  ;D  ;D  ;D  8)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: donvito »

Hattonnal kapcsolatosan még mindig vannak fenntartásaim.<br>Nem igazán tudom hová tenni a fiatalembert, mert ellenfeleinek vese és epeköveit módszeresen zúzza, de azért ne felejtsük el a - kétséges/kétségbeejtő – színvonalukat. Számomra teljes mértékben érthetetlen, hogy 31 mérkőzése során még nem találkozott egy – akár európai szinten is nevesebb – ellenféllel (OK, Magee és Smith az EBU listán rajta vannak valahol). <br>Tackie véleményem szerintem kemény, ha nem ehetetlen gombóc lesz. Hatton fizikailag oldja meg a problémáit, és valószínűleg Tackie ellen ez nem éppenséggel nyerő taktika. Nagyon nehéz lesz. És máskülönben is Hatton eléggé statikus bokszoló, ami Tackie kegyetlenül megbüntet. <br>Philips-et viszont elveri. Idővel. Talán csak pontozással.<br><br>Mikor lehet majd tudni valami biztosat?<br><br>vito
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Prof<br><br><br>Tudom: "mi lett volna ha" pusztán elméleti dolog. Mindenesetre elég jól leültette Vargast a végére. Nagyon rutintalan volt még akkor Tackie, de tetszett a lendülete, a keménysége és a harci kedve. Mikor "beijesztett" a leküldött ellenfélnek, abban semmi roszzindulat nem volt, de egy óriási dac: "na mi van öreg?" igen.  8)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1041631262;start=0#1 date=01/06/03 ť 23:09:24]<br><br>Na nem má'! Az még nagyon kölyök-Tackie volt és ha még két menetig tart, akkor Vargas kapitulál. Eléggé felőrölte őt a végére Tackie.[/quote]<br><br>Kölyök-Tackie: ez tetszik!  :D<br>"Ha még két menetig tart, felőrli": mindketten tudták, meddig tart a mérkőzés, Goyo meg tudta őrizni előnyét, Tackie nem győzött KO-val. Ma már Tackie lenne az esélyesebb, ez nem vitás.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Hát nem tudom! De azért lássuk be, Tackie némileg többet tett le az asztalra mint Hatton!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Hollywood<br><br><br>Tackie megenné azokat az angol verekedőket reggelire, ha pedig Tackie jobbkeze landol olyan tisztán, mint Magee jobbegyenese, akkor Hattonnál lámpaoltás lesz. Ne becsüljétek alá Tackiet. Tszyu ellen tényleg nagyon gyér volt, de ez annak köszönhető, hogy az ausztrál okosan bunyózott ellene és Tackie minden energiáját felemésztette, hogy végigküzdje a 12 menetet. Ezt meg is tette becsülettel. Amit Tszyu kiosztott neki, attól MAGO és még pár igen kemény legény rendesen kifeküdt. Tackie nem. Ezt egyébként Tszyu is elismerte, aki azt nyilatkozta, hogy az afrikai volt az egyik legkeményebb, legstrapabíróbb ellenfele. Az, hogy technikailag magasan felette áll, nem vitatható.<br><br>Hatton viszont eddig nem mutatta jelét annak, hogy képes lenne kimozogni, vagy távoltartani magától Tackiet. Hatton stílusa nagyon veszélyes Tackie ellen. Mit csinál Hatton? Megy előre, folyamatosan üt testre és fejre, közben beszed elég sok jobbegyenest. Mi Tackie legnagyobb fegyvere? A keménysége, ütésállósága és a rettenetes jobbkeze. Ha választanom kellene, hogy ki bírja tovább: Tackie Hatton testre mért ütéseit, vagy Hatton Tackie jobbegyeneseit, akkor az előbbire szavazok. Nehezen tudom elképzelni, hogy Hatton átmegy technikásba és végigbokszolja a 12 menetet. Ráadásul Tackie valószínűleg nagyon felszívná magát, mivel mostanában nem lesz ilyen jó lehetősége.<br><br>Éppen a fenti okoból kifolyólag biztosra veszem, hogy Phillips lesz az ellenfél. Ez sem sétagalopp. Rafinált, kőkemény profi. Az egyetlen ok, amiért be merik vállalni (ha merik), az, hogy jócskán túl van a páylafutása fénypontján. <br><br>Prof<br><br>Na nem má'! Az még nagyon kölyök-Tackie volt és ha még két menetig tart, akkor Vargas kapitulál. Eléggé felőrölte őt a végére Tackie.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én sem tartozom a Tackie imádók táborában. Szerintem a kisváltósúlyban legalább 10-en simán legyőznék. Köztük Hatton is. tszyu ellen gyakrolatilag nullát nyújtott, sima meccsen menet megnyerése nélkül kikapott. Hatton szerintem néhány kőkemény brit ellen már bizonyított akik vannak olyan kemények verekedésben mint Tackie. És ha szorul a hurok, akkor a Hitman tud külharcosként is bunyózni mint tette Magee ellen. Sima Hatton győzelmet várok.
"Mindenki a napra tör..."
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: prof »

Talán csak azért voltam "szigorú" Tackie-val, mert először Gregorio "Goyo" Vargas ellen láttam... :D Golyó névrokona megérdemelten győzte le pontozással az afrikait.<br>Hatton ellen természetesen szívesen látnám Tackie-t!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hatton-t csak a botranyos Smith elleni meccsen lattam es ott eleg gyatra volt szerintem.Phillips ellen lehet eselye, mert Vince eleg oreg mar es nem mozog tul sokat a ringben,ezert Hatton kibunyozhatja.Viszont Tackie ellen egyaltalan nem fogadnek az angolra.Tackie nagyon jo kuzdo,mindig mindent bele ad,es ha leallnak hirigelni akkor bizony ki fogja utni az angolt.<br>A helyzet az hogy Hatton-t be kell dobni a melyvizben,mert maskep 5 ev mulva sem fog vele kiallni Tszyu.Ha most nem probalja meg akkor 1-2 ev mulva,40-0 rekorddal sem lesznek ra vevok.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Prof<br><br>Nagyra tartom, de nem értékelem túl. Nem vitatom, hogy nincs egy szinten Tszyu-val, de rajta kívül bárkit megverhet. Technikával verhető, nem szereti a mozgékony bunyósokat, ellenük szenved. A belemenős, ütős bunyósok ellen viszont életveszélyes. Én nem azért szeretem, mert virtuóz, hanem azért, mert mindig 100%-ot nyújt és nem ismer vesztett meccset. Ha valaki 11 meneten át veri, a 12. menetben még nincs biztonságban ellene.<br><br>Hattonnal kapcsolatban az zavar, hogy túlságosan is a test-ütésekre koncentrál, ezért nem védi a fejét. Ez egy komolyabb ellenféllel szemben nem fog működni.  Nem mondom, hogy nem vihetné sokra, de pont Tackie ellen elég rizikós lesz az "átállás".<br><br>Éppen ezért szerintem inkább Phillips lesz az ellenfél. Ő a kevésbé veszélyes a kettő közül.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Szerintem is Tackie kemény dió lesz Hattonnak. Phillipsnél meg ki tudja, hogy milyen formát vinne Hatton ellen. Hattont egyenlőre még szinte lehetetlen megítélni, hogy hogy viselné, ha nem csak adja, hanem kapja is a nagy pofonokat.  Az ellenfél választásról az a véleményem, lehet, hogy úgy gondolják, eljött az idő, hogy Rickyt bárkivel össze lehet ereszteni, merthogy a végcél Tszyu. És, ahhoz, hogy ott legyen esélye, ilyen Tackie, Phillips kaliberü bokszolókon át kell mennie. Valamint Tackie legyőzésével, talán hirtelen elérhető közelségbe is kerülne a súlycsoport uralkodója. Ha esetleg mégsem lépne rajtuk túl, még mindig megszerezheti és védheti a középszerű bunyósok ellen az "ABC" szövetségek trónjának valamelyikét.<br>
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: prof »

Golyó, most röviden csak annyit, hogy szerintem te mindig is túlértékelted Tackie-t.  ::) ::)<br>Amúgy Hattonban legalább megvan az a potenciális lehetőség, hogy érdemes legyen elmerengenünk: komoly ellenfelekkel szemben mire is fog menni.<br>Az angoloknál többször fordult már elő hasonló történet: felfuttatnak egy kemény, "belevaló" öklözőt, aztán az igazán nagy megmérettetésen /leggyakrabban amerikai érdekeltséggel: versenyző, vagy/és  helyszín/  keményen küzdve bár, de alulmarad, amitől a pályája megtörik.: Robert McCracken esete pl.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mit gondoltok arról, hogy Hatton legközelebb Tackie vagy Phillips ellen bunyózik? Szerintem Tackieval nagyon "bevásárlonak" az angolok.  Ben most nagyon éhes, feltétlenül bizonyítania kell. Az ő stílusa nem fog bejönni Hattonnak. Mindketten szeretnek előre menni. Ha pedig "középen találkoznak", abból szerintem az angol fiú jön ki rosszabbul. Ezeket a test ütéseket nem lehet élvonalbeli ellenfelekkel ilyen sokszor büntetlenül megcsinálni. Ha Tackie jobbkeze betalál, akkor szerintem Hatton egy ideig nem az ellenfél bordáira, hanem a mennyezetre fog koncentrálni...<br><br>Phillips ellen már jobbak az esélyei, mivel egy idősebb bunyós eleve nehezebben bírja testre a strapát, de itt meg az a macerás, hogy Phillips elég precíz ütő és Hatton védekezése "likas".<br><br>Szerintem egyik sem igazán jó választás. Valami jó nevű, de kevésbé nagy ütőerejű ellenfelet kellett volna keríteni. Ray Oliveria, Ener Julio, Omar Weiss jobban megfelelt volna a célnak.
BUTTON_POST_REPLY