Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=BUBI link=board=profiboksz;num=1041631262;start=60#69 date=04/01/05 ť 17:05:55]Egyetértek veled capture.Mondjuk talán Harris ellen lenne esélye az ötösfogat közül,hogy legyőzze.A Többiek ellen nem sokra menne,ebben biztos vagyok.Sok meccsét láttam már Hattonnak,de engem nem győzött meg arról,hogy felveszi a versenyt az elittel.Klasszissal jobb bunyósnak tartom Mayweather-t,Cotto-t,Tszyu-t és Gatti-t.De ez csak az én véleményem.SZERINTEM. :P[/quote]<br><br>Hm. Szerintem nem biztos, hogy igazad van. Szerintem.  ;D Úgy gondolom, Cju és Mayweather Jr. tényleg kemény falat lenne neki (még), Cotto és Gatti ellen van reális esélye Hattonnak.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: capture »

Szerintem Hatton talán Harris ellen kereshetne valamit igazad van BUBI.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: justy »

Gattit meg lehet fogni testen, ezt mar Ward bizonyitotta es hat Hatton nala egy kicsit kemenyebben dolgozik testre. Es vajon kibirja-e Gatti bore a meccset, ami persze Ricky eseteben kerdeses, de o legalabb mar jart plasztikai sebesznel ;D Szoval Gatti ellen messze nem lenne eselytelen...
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Egyetértek veled capture.Mondjuk talán Harris ellen lenne esélye az ötösfogat közül,hogy legyőzze.A Többiek ellen nem sokra menne,ebben biztos vagyok.Sok meccsét láttam már Hattonnak,de engem nem győzött meg arról,hogy felveszi a versenyt az elittel.Klasszissal jobb bunyósnak tartom Mayweather-t,Cotto-t,Tszyu-t és Gatti-t.De ez csak az én véleményem.SZERINTEM. :P
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: capture »

Hát igen és ez az az 5 aki nagyon megverné ezek dominálnak a súlycsoportban.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én is jó bunyósnak tartom Hattont, de a sok testütés miatt nagyon nyitva marad a feje. Szerintem Tszyu ezt ki fogja használni és pontozással hozni fogja a meccset. Ettől függetlenül az angol a kisváltósúly legszűkebb elitjéhez tartozik. A klasszisokon kívül mindnekit megvert már szinte. Már csak a Tszyu, Cotto, Mayweather, Gatti, Harris ötösfogat hiányzik neki szinte. Ha Tszyut nem is, d emást még talán el is kaphat ezekből a fentiekből. Szerintem.
"Mindenki a napra tör..."
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Azért álljon meg a bicikli: Hatton nagyon jó kis bunyós, aki nem hurkákkal, hanem másodvonalbeliekkel mérkőzött eddig. Jobb lenne, ha a megfelelő fogalmakat használnánk. Magee, Oliveira, Stewart nem hurka. Amúgy meg mérkőzött volna ő Harris-szel is, aki azonban a nagy szája ellenére végülis annyit kért, hogy ne legyen meccs.<br><br>Ráadásul Hatton az egyik legjobb, legizgalmasabb bunyót csinálja, akinek ez nem tetszik, lelke rajta.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: atya »

Azért ez a meccs eléggé kétesélyes lesz, szvsz.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Én se nagyon csipázom ezt a Hattont.Egyszerűen nem tetszik a bunyója.Hurkák ellen könnyű veretlennek maradnia.De most nagy fába vágta a fejszéjét,mert Tszyu szétveri azt a jóllakott óvodás képét.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mi bajod Hattonnal? Oliveira-t szépen lerendezte.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: capture »

Tudom hogy megkapta és drukkolok hogy üsse szét ezt a Hattont mert nagyon nem bírom.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Már megkapta Tszyut...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: capture »

Szerintem ez a Hatton fiu csak addig lesz "sztár" amíg nem kap valami kemény ellenfelet mint pl: Tszyu,simán kifogja ütni az én véleményem szerint.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Alien »

Érdekes kép az biztos, de aki olyan sportágat ìz(ött) ahol  súlycsoportok vannak , annak nem  meglepô ez a fotó.  <br>Minden klubnál, csapatnál akad 1-2 ember akik  pár héten belül hihetetlen súlyingadozásokat <br>( 1-13kg) képesek  fel-le  produkálni.. ami érthetôen sokkolja a civilket....<br>Ez abszolut alkati adottság....leginkább  örökölt tényezôk játszanak szerepet. Izom-zsírszövet  minôsége, összetételének aránya és az anyagcsere....<br><br>Jahh és a jó öreg mozgás...<br><br>Tipp:..A lelkes közönség  Tszyu "karjaiba fogja hajtani" Hattont.<br>Max 5 menet ...
Fight....
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Golyo<br><br>Azért Arturo Gatti és Miguel Cotto is a jelöltek közé kerülhetne. Cotto például a legutóbbi meccse napján középsúlyúként lépett ringbe:-))
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ezen a képen fél óráig röhögtem.  ;D<br><br>Érdemes lenne egy olyan topicot nyitni, hogy melyik bunyós képes a leglátványosabb súlygyarapodást elérni. A jelöltjeim:<br><br>1) Hatton<br>2) Vargas<br>3) Oscar<br>4) Morales<br><br><br>Az első helyért kemény lesz a harc...<br><br>Komolyra fordítva: Tszyu jobbegyenese sokszor utat fog találni a brit szellős védekezésén át. Hatton bőre nem fogja bírni a strapát még a műtéttel együtt sem. Tszyu WI TKO.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: kozi »

Golyo kb 10 hozzászolással ezelött linkelte be a képet, de íme mégegyszer:<br><br>http://dpiercydesigns.com/boxing/hatton.jpg
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: greg »

Annyit beszéltek Hatton túlsúlyosságáról...nincs valami kép róla? Szívesen megnézném, mennyire van ténylegesen elhízva! :)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Darien »

Úgy tűnik végre megvan az oly régóta várt brit nehézsúlyú reménység! ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Kép
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY