Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Santos »

SPORT1<br>00:45 Ökölvívás <br>profigála, Manchester, Kostya Tszyu-Ricky Hatton (élő) <br><br>U.i.: Ott van a főoldalon a TV műsor. Ajánlom mindenkinek! Erwin szépen tartja karban!!! ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Laikus »

gyerekek Daniaban,vagyok nem tudok semmit.<br>Mikor kezdodik a meccs?<br>esv vajon az itteni SPORT1 adjae a meccset?
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Izgalmas kis esténk (hajnalunk ;))  lesz!<br><br>Én is  Tszyu győzelmét várom, és óriási fölényét, ám ahogy közeledik a mérkőzés egyre jobban motoszkál bennem, hogy trónfosztás lesz! Valahogy simán eltudom képzelni, hogy meglepetés születik a meccsen. Lásd anno Roy Jones.<br>Mindenesetre szorítok Tszyunak nagyon! Nagyon kell ő a profiboksznak!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én Tszyu kiütéses győzelmére tippelek. Nekem mindkét bunyós szimpatikus, de talán azért szorítok az "öregnek", mert ha most kikap, akkor szerintem szögre is akasztja a kesztyűt. Azt pedig nagyon sajnálnám, mert úgy is tendencia az utóbbi időben, hogy a régi nagy bajnokok közül egyre többen futnak bele egy súlyos zakóba, és aztán be is fejezik a pályafutásukat. Hattonnak viszont még talán nem lenne végzetes a karrierje szempontjából, ha most vereséget szenvedne egy olyan bajnoktól, akitől ez nem lenne szégyen. Én úgy érzem, szüksége van a mai profi bunyónak a fiatalok mellett a nagy öregekre.<br>A mérlegelés körüli gondokból én egyenlőre nem vonok le semmi féle következtetést. Garay is kétszer eljátszotta Erdei ellen a vetkőzős mutatványt, aztán mégsem tűnt úgy a meccseken, hogy gondja lenne kondícionálisan.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: dp »

Nekem is a második verzió szimpatikus, de ennek ellenére Tszyuért szorítok!  ;)<br>Nem tehetek róla, szimpatikusabb!<br><br>Meg valahogy az "öreg" bajnokokért szorítok. Már alig várom a meccset! Már egy hete bejelentettem a barátnőmnek a ma esti programot!  :D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Meglepetést sejtek ma estére:-)).<br><br>Nem tudom mi a jobb: ha egy hétpróbás veterán klasszis marad a súlycsoport legjobbja, aki évente egyszer bokszol vagy egy nagyon aktív, sokszor ringbe lépő, szimpatikus, fiatal srác lesz új király. A másodikkal valahogy jobban tudok azonosulni.<br><br>Valahol olvastam, hogy Hattonnak nem volt komoly amatőr karrierje. Nos ez viszonyítás kérdése. Amatőr világbajnokságon ezüstérmes volt Havannában azt hiszem (de mindenképpen érmes) és ezurán a torna után csapott le rá Frank Warren és igazolta le a profiként jóval hatékonyabbnak tűnő szinte serdülőkorú srácot. Nem csinált rossz vásárt vele.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: dp »

Nálam is Tszyu az esélyesebb, de a mérlegelési herce hurca kicsit aggaszt. Nem tudom, hogy korábban volt-e ilyen gondja Kosztyának?! Hatton pedig ma este végleg le lesz mérve. El fog dőlni, hogy az élmezőny tagja, vagy csak egy újabb kihívó, aki feledésbe fog merülni.
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Szerintem is Tszyu nyeri a meccset.Fatman sose tartozott a kedvenc bunyósaim közé és éppen itt az ideje,hogy valaki móresre tanítsa végre.Még most is tartom a véleményem,hogy az óvodás képű Ricky nem veszi fel az elittel a versenyt.Kivégzés lesz a Király részéről,ahogy azt Mitchell ellen is tette.Ugyan egy kicsit féltem Kostyát hogy Manchesterben fog bokszolni,de csak a fanatikus szurkolók miatt,akik szerintem a mérkőzés végén meg akarják majd lincselni őt.Azért remélem,hogy az ausztrál team a felkészülés alatt már jó előre gondoskodott a győzelem utáni menekülés útvonalának kidolgozásáról. :D
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Tszyu nyeri a meccset, remélem Ko-val.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Tszyu mérlegelése  :o! Volt már, hogy vetkőznie kellett???<br><br>Egy pici + jel Hatton mellé (sajnos még így sem látom azt, hogy ő nyerne).
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: capture »

Szerintem pontozással Tszyu nyer egyhanguan bár Hatton ála kevésbé bírja az ütést. ;)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem hinném, hogy végigmegy ez a meccs.<br><br>Szerintem itt minden Hatton ütésállóságától függ. Ha jól bírja, van esélye egy késõi KO-gyõzelemre, ha 8-9 meneten át módszeresen szétveri Tszyu testét, és az ausztrál szépen el fog fogyni. <br><br>Ha gyenge az álla, akkor Tszyu KO lesz, mégpedig elég korán, a 3-4. menetben, szerintem. <br><br>
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Darien »

Hát ha tippelni kellene, tuti Tszyu KO/TKO 8-10-et mondanék, de valahogy bízom a meglepiben. Hátha Fatton megrázza magát...  ;D
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: berti »

Szerintem Hatton viszi az első menetet (lsd.: Judah), második: Tszyu hátralép, majd kilő egy nagy jobbost. Oszt kész!  8)<br>Viccet félretéve, úgy érzem Hatton nagy rohamai menetről menetre átcsapnak tanácstalanságba, majd egyre több hibát vét. Persze relatíve, mive Tszyu sok hibát nem hagy kiaknázatlan.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: donvito »

Itt lehet tippelni?<br><br>Tszyu KO a középtájt. (60%)<br>Tszyu pontokkal (20%)<br>Hatton KO az elején (20%)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ez pont elég is  :D, Tszyu jobb keze félelmetes..
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hatton sokat üt testre ballal is és ez pont teret enged Tszyu jobbegyenesének. Ez lehet a legfőbb gond Ricky számára.
"Mindenki a napra tör..."
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Én azért izgalmas meccsre számítok. Semleges pályán szerintem Tszyu 5 menet alatt bedarálná Hatton-t, de Ricky-t szerintem nagyon fel fogja pörgetni a hazai légkör, ami akár jót is tehet a meccsnek. Ő eleve egy rakkolós srác, kíváncsi vagyok Tszyu "bölcsessége" (idézet tőle  :D) mennyire fog érvényesülni. <br>De valamiért úgy érzem, érvényesülni fog. Tszyu kiütéses győzelmére tippelek a meccs 2. felében.<br>Remélem ezúttal jobban tippelek, mint az utóbbi 2 alkalommal  ;D (Tito és  Golota)
Bosco
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Nagyon, nagyon közel vagyunk Hatton karrierjének csúcsától / mélypontjától.<br><br>Én - bár Kostyát is kifejezetten kedvelem - Hattonnak szurkolok. Sok esélyt nem adok neki, elsősorban azért nem, mert nézegetve a meccseit, szerintem pont a jobbegyenesre nincs igazán felkészülve a védekezése, ami itt gyors boruláshoz is vezethet, hiszen Tszyunak éppen ez a legfőbb fegyvere. <br><br>Ha Hatton álla ellenállna, akkor persze úgy látom nagyon jó esélye lehet. Tszyu nem igazán bokszolt mostanság ilyen tempóban bokszoló fickóval (Leija meccset ne említsétek - ütőerő 0, vagy ha mégis, akkor láthatjuk, hogy az első menetekben igencsak szenvedett Tszyu), testét sem támadták ilyen agresszívan jó ideje.<br><br>Hattonnál kiderült, hogy a súly az csak azoknak volt kérdés akik nem figyelték szorosabban a karrierjét (pl. nekem  :-[) - mint olvastam általában meccsek közt 168 fontig is felszalad a súlya. Na ja valószínűleg a Man City meccsek sörözgetéssel járnak együtt.<br><br>Ha nem feltételes tippet kellene adnom akkor Tszyu 1-3 menetet mondanék...
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: capture »

Ja van reális esélye arra hogy döntetlent csinál,győzni nem nagyon szerintem
BUTTON_POST_REPLY