Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: greg »

Egy Hatton vs. Gatti-ra én is vevõ lennék.  ::)
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: justy »

Golyo,<br>Sajnos Hatton vedekezese eleg szellos, ezert Kosztya ellen szinte semmi eselye sincs, de Gatti ellen megneznem. Gatti sokkal technikasabb, de eleg konnyu belevinni egy kis hirigelesbe, amiben Ricky nagyon jo. Ha jol emlekszem, akkor Gatti a Ward elleni elso meccsen testutestol padlozott, ami nem sok joval kecsegtet Hatton ellen. Nem aludnank at a meccset, az biztos es lehet, hogy az dontene, hogy ki szakad fel kesobb ;)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mit gondoltok Hatton-ról? Szerintetek képes lenne a súlycsoport ászait legyőzni? Engem még nem győzött meg. <br><br>Szerintem Tszyu, Mitchell és Gatti is elverné, a feltörekvő bunyósok közül pedig Cotto.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: edge »

Hatton a Pinto helyett beugró Holbaeket 6 menetben TKO-val verte.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: edge »

Hatton április 3-án bunyózik legközelebb a veretlen brazil Kelson Pinto (20-0-0 18 KO) ellen. Látta már valaki bunyózni ezt a srácot vagy tudtok róla valami közelebbit?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Mit szóltok a Hatton-Abdualev merkozeshez???<br><br>Szerintem irto jo mecs lesz mert mind a ket bunyos nagyon agressziv, es a vedkezes masodlagos mindketto bunyojaban....<br><br>A gyoztes pedig mehet Tszyu ellen!
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: justy »

Es ez az arcbor mar tul van egy kozmetikai muteten is, hat kepzeld el milyen lehetett eredeti allapotaban.<br><br>A bukast illetoen ugy hiszem, hogy Warren jobban vigyaz ra, mint tyukanyo a csirkeire: dehogy fogja akar csak kozelebe is engedni egy veszelyes jatekosnak.  :-[
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: donvito »

Nekem is nagyon tetszik Hatton, de vele kapcsolatosan – különösen, amikor látom meccselni - mindig az az érzésem, hogy valahol rosszul van összerakva. Ő nálam még valahol a kupac homok szintjén van, és csak ha gondos kezek növelik a rendezettséget abban a káoszban, amit esetenként Hatton a ringben csinál, akkor lesz belőle egy böszöm-böszöm-processzor … de addig is egy primitív 286-os proci is jobb nála. Véleményem az, hogy Hatton bukását egy technikailag és állóképességben is jó bunyós fogja kiváltani. <br><br>vito<br><br>u.i. <br>1. Phillips lábon állta ki a 12 menetet. Eljátszhatnánk a gondolattal , hogy mi lett volna ha Phillips képességeivel, de fiatalabb bunyós lett volna a helyáben.<br>2. Hatton arcbőre [nagyon sérülékeny, ami ugye ebben a sportban fontos szempont, lásd Leija] is okozhatja Ricky vesztét.<br><br>Ideális ellenfél – szerintem Vivian Harris. Technikás, de nem nagy varázsló és rajta le lehetne mérni, hogy Hatton mennyire szenvedne mondjuk egy Judah, vagy Mitchell mérkőzésen
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: justy »

Lehet, hogy eljott Hatton napja...<br><br>"Although there has been talk of stripping him since he declined to fight Gianluca Branco, the WBC is reportedly considering letting world junior welterweight champion Kostya Tszyu out of his mandatory while Branco would fight for an interim title. Australia's Daily Telegraph quoted WBC president Jose Sulaiman as saying, "this week the WBC is voting on (whether) the highest two available challengers would fight for an interim championship, because Kostya apparently is going to fight in September with the understanding that the interim champion would fight Kostya," Sulaiman said today. Ricky Hatton is currently rated second, while Sharmba Mitchell, who many would argue should be number one instead of Branco, is mired in seventh.  - fightnew.com"<br><br>Roviden: elkepzelheto, hogy a WBC megsem fosztja meg Kosztyat a bajnoki cimetol, amiert nem all ki Brancoval, hanem egy interim-bajnoki cimet ir ki a ket legmagasabb pozicioban allo es elerheto bunyos kozott.  Ezen a listan Branco mogott Hatton all a masodik helyen.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Sama »

Megneztem a Phillips elleni meccset es nagyon tetszett. Nem mondom, hogy Hatton a legjobb, de nekem egyik kedvencemme valt igazi harcos bunyoja miatt.<br>(halkan jegyzem meg, hogy Kotai Misi elso meccseit latva azt hittem, hogy Hatton tipusu bunyos lesz belole, de egyre tavolodik ettol a stilustol... azert hajra Misi!)
If you don´t want pain
You don´t understand
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem meg Urkalt sem szabadna lebecsulni, foleg ha olyan teljesitmenyt nyuhtana mint anno Tszyu ellen... Szerintem az eleg lenne Hatton legyozesehez.<br><br>mineden esetre tenyleg igeretes bunyos, es akar Ward akar Gatti ellen szerintem jo latvanyos mecseket csinalna.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Golyo »

A napokban beszéltem egy norvég promoterrel, aki szerint Hattont csak Tszyu tudná megverni. Én azért ennél szkeptikusabb vagyok. Phillips valaha nagyon jó bunyós volt, de mára azért már nincs a közvetlen elitben. Mindenesetre szép teljesítmény Hatton szombati győzelme. Én inkább Tackie, Gatti, esetleg Ward ellen szeretném látni, de a Witter elleni meccs sem rossz párosítás. Számomra Hatton még alig több, mint egy ígéretes feltörekvő bunyós. Ahhoz képest mondjuk elég sok meccset lenyomott eddig. Nagyon óvatosan menedzselik. Túl óvatosan, bár tehetik, hiszen az idő nem sürgeti őket, elég fiatal Hatton.<br><br>Most jutott eszembe: Hatton vs Camacho Jr.   ;D
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: guesswho »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1041631262;start=0#0 date=04/08/03 ť 19:38:02]Witter és Hamed stílusa azért annyira hasonló mert az edzőjük ugyanaz (volt, mert mert Hamed másnák készül) Brendan Ingle.[/quote]<br><br>Azóta is siratják azt a napot, amikor szétváltak. ;)<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Witter és Hamed stílusa azért annyira hasonló mert az edzőjük ugyanaz (volt, mert mert Hamed másnák készül) Brendan Ingle. Egyébként Ingel össze bunyósa ezt a stílust csinálja valamilyen szinten. Hamed, Witter, Johnny Nelson stb.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: greg »

Így van!<br><br>Bár én akkor is megnézném Gatti ellen! Micsoda tüzijáték lenne :D!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Edgegod,<br><br>Jol emleszel, Witter nem egy rossz bunyos, de Hatton rakkolos stilusa szerintem kiutest eredmenyezne. <br><br>Philips tul oreg volt ahhoz hogy Hattont meg tudja verni..., a pontozasos gyozelem nem meglepetes, Hattonnak KOval kellett volna nyernie ahhoz hogy a boksztarsadalom felkapja a fejet.
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Amikor először láttam Wittert bokszolni, akkor úgy éreztem egy kicsit mintha Kokót látnám, aztán rájöttem, hogy ez azért enyhe túlzás és inkább Hamira hasonlit a stilusa. Mikor ezt megemlitettem egy Hatton közeli ismerősömnek, ő azt mondta, hogy jó megfigyelés mert valamikor egy "iskolába" jártak, azóta is Hamedet majmolja és pont ezért utálja őt a fél Királyság. Na meg a nagy szája miatt. Ettől függetlenül én is szeretem nézni, de nem hiszem, hogy Hattonnal elbírna.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: edge »

Guesswhonak majdnem igaza lett, pontozást nézve nagyon simán hozta Hatton a meccset, jól úszkált a mélyvízben. Junior Witternek mennyi esélyt adtok ellene? Ugye õ volt az a fickó, aki a Tyson vs Savarese meccs elõtt kapott ki Zab Judahtól? Nekem nagyon tetszett a "stílusa", kár hogy a végére elfáradt.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Nagyon meglepődnék ha Phillips bármilyen meglepetést tudna okozni a maga 39 évével, szerintem Hatton őt is elintézi félidő előtt, de minimum pontozással veri. Ha mégsem, akkor is biztos, hogy Anglia győz.  :) Szerintem, az utána következő hazai derby sokkal több izgalommal kecsegtet, de én igazából Witternek sem adok sok esélyt a nyerésre.   ;)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Hatton "mélyvízben"

Hozzászólás Szerző: donvito »

Golyo!<br><br>„Szerénységet, elvtársak, szerénység! Amit én magamban szeretek az a szerénység!” ;D<br><br>De nézzünk bele a tükörbe – messziről, hogy az arcunk is beleférjen: csak az elvetemült barmok – és a bokszőrültek – vállalnák be Tackiet, ha ott van a legalább annyira (és papíron nagyobb) név, mint Philips! Továbbra is tartom azt a változatott, hogy Philips verhető … idővel … talán pontozással!<br><br>De hogy fenntartsam az ázsiót: Golyo „TE VAGY A KIRALY”! Egyszer majd Debrecenben leborulok valahol *(Petőfi tér jó?), hogy istenítselek! ;D<br><br>vito
BUTTON_POST_REPLY