Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: magicheads »

A képen mint egy öntelet,felfújt nagy disznó. ;D<br>Kíváncsi leszek a mérlegelésen mit mutat?Vagy tényleg az ütõerõre megy?... :D
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Szerintem Hatton elég nagyképű  ;D ;D ;D
Az erő legyen Velem!
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: iceman »

Dulpa akkorának tűnik a feje, mint Tszyu-é. Persze lehet, hogy alapból is nagyobb.<br>Tszyu most hasonló kategória nekem, mint Hopkins. Nehezen tudom elképzeni, hogy a jelenlegi mezőnyből megverjlék. Nem becsülöm le Hattont, de ilyen kategoriájú, rutinú ellenféllel még közelítőleg sem találkozott.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Darien »

Tényleg úgy tűnik, hogy túlságosan elengedte magát. De kétlem, hogy ez komolyan rányomná a bélyegét a felkészülésre. Június 5 azért még elég messze van. Szerintem gond nélkül képes lesz hozni a súlyát, és a fizikai állapota is megfelelő lesz. Ő pontosan tudja, hogy mekkora lehetőség neki ez a meccs.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ne legyetek ilyen rosszindulatúak! ;) Hatton nem azért ilyen jóltáplált, mert fegyelmezetlen, hanem rájöttek, hogy gyorsaságban nem tudja felvenni a versenyt Tszyuval, ezért fejleszteni akarja az ütőerejét és a fizikumát, azért szedett fel ennyi izmot  ;D ;). Viccet félretéve, tényleg elképesztő  :P. Lehet, hogy nem is kajálni szeret nagyon, hanem nem veti meg a jó angol sört? Attól bizony fel lehet puffadni rendesen.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1041631262;start=45#46 date=03/07/05 ť 10:11:04]http://dpiercydesigns.com/boxing/hatton ... br>Érdemes megnézni...[/quote]<br><br>Tiszta Deák-Bárdos...  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Nekem az egyik fórumban írt Ricky Fatton név is tetszett. Fotót láttam csak és tényleg megdöbbentő. Valahogy így képzelem el Döbrögit  :) Egyébként Hatton hajlamos a felpuffadásra, a Vilches meccs előtt is elengedte magát, ami mondjuk bele is fért. Na de ahogy dp is írta, itt Tszyu lesz az ellen!!!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1041631262;start=30#43 date=03/07/05 ť 07:24:57]Úgy néz ki nemcsak nekem tűnt fel, mert egy igen ismert külföldi szakportál már a főoldalán is Kosztya Tszyu vs Ricky Fattman-t ír  :)[/quote]<br><br>Ez durva... Hatton évekig vár a lehetőségre és amikor már kezdenek egyenesbe jönni a dolgok, akkor engedi elszaladni a súlyát...  ??? :o ???<br><br>Így lehet szépen elnyesni egy ígéretes karriert.  :-[
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: kozi »

Úgy néz ki nemcsak nekem tűnt fel, mert egy igen ismert külföldi szakportál már a főoldalán is Kosztya Tszyu vs Ricky Fattman-t ír  :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: dp »

Én nem tudom, hogy Hatton-nél ez mennyire normális reakció egy mecs után.De az előző Oliveira utáni meccse után nem sokkal kiderült, hogy összejön a Tszyu elleni derbi.Ennek tudatában szerintem bármelyik más kisváltósúlyú odafigyelne arra, hogy több barnarizset egyen és kevesebb pacalt...<br><br>Junius 5-én majd kiderül, hogy mennyire volt rendben Ricky súlya és felkészülése...<br>De azt nem árt megemlíteni, hogy Tszyu már ebben a pillanatban is edzésben áll!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem tudom ki látta még a hajnali gálát, de a két meccs között müholdas kapcsolat segitségével Hattonnal és Tyszuval volt egy interjú. Beszéltek a meccsröl meg mi várható stb. De a lényeg, hogy Hatton - nincs rá jobb szó - dagadt disznó volt. Olyan tokája és gömbölyü feje volt, hogy alig ismertem meg. Ez nála normális, hogy így leereszt(felfújódik:)) meccsek között amikor nincs edzésben? Ha valakit érdekel feldobhatom az interjút a szerverre.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: dp »

Amíg nem bokol Hatton top 10-es bunyóssal, addig nem tudjuk megállapítani, hogy valójában mire képes.<br>Bár az én véleményem szerint képes a meglepetésre.<br>Én egy Harris, Gatti sorrendet képzelnék el.<br>Ha Harrist képes lenne leiskolázni, netán kiütni akkor Gattival jó meccset vívhatna.<br>De ha nem tudná Harrist megoldani akkor szerintem kár lenne a többiekkel megmérettetnie.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: edge »

Mit szóltok Hatton gyõzelméhez? Látta vki a meccset? Ez a Stewart nem okozott túl nagy gondot Mitchellnek sem, de nem tudta kiütni, míg Ricky elég gyorsan "hidegre tette" :). Tényleg jó lenne már látni õt a TOP10-bõl vki ellen.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
szt68
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2003-07-11 08:43:34

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: szt68 »

Sziasztok!<br><br>Szerintem Hatton stílusa a statikus, egysíkú bunyósokkal szemben eredményes. A "kétkezes" amerikai bunyó kevésbé fekszik a stílusának, pláne ha ez jó lábmunkával és tempóérzékkel párosul.<br>Harris ez utóbbival nyerte az Mbaye meccset. A láthatóan felkészült Mbaye gyorsabbnak tűnt, de Harris az ütéseit pont akkor indította, amikor kellet. OK, Mbaye talán nincs benne a TOP 10-ben, bár jól menedzselik.<br>Elfogulatlan pontozás esetén 60%-ot adnék Harrisnak Hattonnal szemben.<br><br>Abdullaev remek bunyós, de túl sok időt töltött az amatőrök között. Talán ki is égett, nehezen motiválható. Nem lesz ott (hosszútávon) a súlycsoport elitjében. (Szerintem ezért kellene Bedáknak és és Káténak is szerencsét próbálni a profik között az Olimpia után.)<br><br>Tszyu: képzett, iskolázott bokszoló, jó tempóérzékkel és nagy ütőerővel. De már veteránnak számít, mindent elért, nehezen motiválható.<br><br>Gatti: nagy harcos, de nem dobogós a súlycsoportban, és ő is kiöregszik lassan.<br><br>Cotto: fiatal, képzett, tehetséges. Szerintem ő lesz a súlycsoprt meghatározó alakja a következő néhány évben.<br><br>Üdv:<br>Tamás
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Szerintem Harrisnak jó esélye van Hatton ellen. Hatton még mindig nem győzött meg arról, hogy benne van a top 5-ben. Én úgy látom, hogy ha Hatton nem dolgozhat annyit testre, amennyit szeretne -márpedig az elit ellen ez képtelenség- akkor nem érzi igazán elemében magát. A védekezése ráadásul elég szellős. Majd meglátjuk. Nálam ez olyan 50-50%. Ha tippelnem kellene, akkor inkább Harris, de a meccs Angliában lesz és nehezen tudom elképzelni, hogy pontozással is győzhet Harris, ha szoros a meccs.
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1041631262;start=30#35 date=07/12/04 ť 19:42:35]Hatton vs Harris lesz október 2-án Manchesterben! Végre egy komoly ellenfél Rickynek, akit azonban le fog tudni győzni (szerintem). Mbaye ellen láttam csak Harrist, de ott nem produkált semmi olyat, amivel képes lehetne megállítani Hattont. Tippem : Hatton WP. Ti mit gondoltok?[/quote]<br><br>Szerintem egy nagyon jó meccs lesz. Azért Harrist nem írnám le teljesen, elég nagy ütőerővel rendelkezik, technikás is, de kérdés hogyan reagál egy pressure-fighterre.Igen nagy verekedésre van kilátás... :D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: edge »

Hatton vs Harris lesz október 2-án Manchesterben! Végre egy komoly ellenfél Rickynek, akit azonban le fog tudni gyõzni (szerintem). Mbaye ellen láttam csak Harrist, de ott nem produkált semmi olyat, amivel képes lehetne megállítani Hattont. Tippem : Hatton WP. Ti mit gondoltok?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Hattonnál jelenleg csak Cotto és Tszyu jobb egyértelműen a kisváltósúlyban. Gatti ellen én 70 % esélyt adnék Rickynek, mivel Gatti testen megfogható, így Hattonnak nagyon jó esélyei lennének. Mitchell elleni meccs azért kockázatosabb, mert az amerikai mozgékony bunyós, aki akár még ki is pontozhatja Hattont. Azért ellene is úgy gondolom, hogy az angol valamivel esélyesebb. Judah már váltósúlyban gondolkodik, így őt nem veszem számításba most.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: edge »

Nagyon sûrû a mezõny, nehéz tippelni. Tszyu valószínûleg megverné, bár lassan már 35 éves és nem tudni, milyen formában lesz másfél év kihagyás után. Cotto ellen sem Rickyre fogadnék, valamint a "környékrõl" még Mayweather és Judah is verné szerintem.<br><br>Mitchell Ndou ellen gyengén muzsikált, a Stewart elleni meccsbõl meg mindössze 1 menetet láttam. Itt már jobban tetszett, de nem tudom, hogy Hatton ellen mire lenne képes. Kiütéshez kevés lenne az ütõereje, ezért hazai pályán, szoros meccsen inkább 51-49% arányban Hattont tippelném.<br><br>A leglátványosabb kétségtelenül a Gatti vs Hatton lenne, én itt Rickyre fogadnék. Aki még szintén megszoríthatja (vagy le is gyõzheti szerintem) egy látványos mérkõzésen az Bojado.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY