Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ricky Hatton szexbotránya

Épp mikor Hatton számára úgy tűnt, hogy már nem jöhet rosszabb... Emma Bowe - az amatőr ír bokszolónő, aki nyilvánosságra hozta azt a videofelvételt, amin az angol bokszoló kokaincsíkokat szív fel - bejelentette, hogy 11 hónapig viszonya volt a kétszeres világbajnokkal! Hatton már 5 éve együtt van menyasszonyával, Jennifer Dooley-val, de ez a botrány a kapcsolat végét is jelentheti. Bowe állítása szerint a bunyós még azt is megígérte, hogy elhagyja kedvesét miatta.
"Mikor lefeküdtem Ricky-vel, mintha egy álom vált volna valóra" - mesélte Bowe a Sunday Mirrornak. "Ő volt a példaképem, el sem akartam hinni, hogy engem akar! Tudtam Jenniferről és hogy ő a menyasszonya, de annyira hízelgő volt, hogy érdeklem Ricky-t. Szenvedélyes időszakot töltöttünk együtt. Szex előtt felszívott egy kis kokaint, aztán utána csak össze akart bújni velem és romantikus filmet nézni. Olyan oldalát láttam Ricky-nek, amit senki más. Kedves volt és gyengéd. Mint egy játékmackó - és én reménytelenül beleszerettem."

Bowe azt állítja, hogy a viszonyuk egy 3 napos dublini hancúrozással kezdődött tavaly októberben. Meztelen képei vannak Hattonról egy hotelbéli légyottról, amely bizonyítja, hogy igazat mond. Szerinte Hatton csak mint a barátjaként tekintett a menyasszonyára és nem úgy, mint akit 5 éve odaadóan szeret.
"Mikor a menyasszonya kereste a mobilján, olyan hűvösen beszélt vele, mintha csak egy ismerőse lenne" - emlékszik vissza Emma. "Még annyit sem mondott neki, hogy 'Szeretlek'. Aztán folytattuk a szexet. Később megkérdeztem, hogy nem vele kellett volna-e bejelentkeznie a szállodába, mire azt mondta, hogy nem, azt csinál, amit akar!"

Az élete azonban Bowe-nak sem könnyű manapság. Mióta nyilvánosságra hozta Hatton kokainfogyasztási szokásait, azóta a világ minden részéről meccseire érkező szurkolóinak a céltáblája lett. Halálos fenyegetések tucatját kapta már szurkolóktól, akik azt gondolják, hogy csak személyes célokra használta fel a híres bunyóst, de ezt Bowe tagadja.
"Aggódom érte, de talán ezzel most észhez tér Ricky! Minden ízében szeretem és nem tudom elhinni, hogy vége. Imádom őt és csak azt szeretném, hogy tiszta legyen" - mondta Bowe.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Na most egy kicsit többet bokszolt, bár kapott is rendesen...
Ezzel a teljesítménnyel ki ellen akar kereskedni? Mert, hogy ő nagyon bevállalós, mint mondta... :roll:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

arra képes lehet hogy a kisváltósúlyt rendbe rakja.sajnálom hogy kikapott. bár tudom hogy sokat bírkózik de most még erre rátett 1 lapáttal. most szinte csak birkózott mint bokszolt....
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

ir lapokban az edzoje is, o is azt mondja, hogy nem fejezi be, mindenkep hepiendet akar. maradni fog az eredeti sulycsoportjaban, mert ez mar kicsit nagy volt neki. tovabbiakban 140 fonton fogja nyomni.

abszolut korrekten elismeri vereseget, szerinte tokeletesen sikerult a felkeszulese, es egyszeruen kikapott egy jobb bokszolotol.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Az ökölvívás ismét győzött a box felett...(vagy ez hülyén hangzik?)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Jó kis bunyós Ricky..de túlpróbálta magát...egy számmal kisebb köntösben kéne járnia...ott a legjobb lehet. Sajnálom, bár én Pretty Boy-nak drukkoltam.
Gyakorlatilag győzött a boksz a bunyó (birkózás) felett...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

kozi írtaCOLON Tudjuk róla, hogy egy nagyképű tahó zseni.
Én nemtom...de színésznek se utolsó, bár nem ezzel az erényével küldi haza vasárnap reggel miszter Ínglendet \:D/
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ott van a smájli tehát csak hülyéskedtem :). Amúgy szerintem Floyd sose volt jófiú szerepben. Tudjuk róla, hogy egy nagyképű tahó zseni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

kozi írtaCOLONFloyd a bármikor szabadon felhasználható jolly joker, hogy mind a két csoportba bekerült? :)
Judah ellen jófiú, Oscar ellen rosszfiú szerep, így érthető?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Floyd a bármikor szabadon felhasználható jolly joker, hogy mind a két csoportba bekerült? :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Floydnak gyorsaságban eddig Judah okozott meglepetést az első 4 menetben a többiek lassabbak voltak tőle és éppen ellene volt Floydnak a rendes illedelmes szépfiú szerep kiosztva, Judahnak meg a megeszek mindenkit reggelire nyilatkozatok.

Boksz eladhatósága és nézőcsalogatása miatt mindig kell egy "bunkó, paraszt, nagyarcú" és egy illedelmes, családapa majd a ringben válaszolok fazon. (Nézettség = Pénz)

Ellenfél személye szerint vannak akik mind a kettő csoportban is megfordultak.

1. csoport : Mayorga, Toney, Floyd
2. csoport : Oscar, Floyd
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

grabanc írtaCOLONNo igen...dulakodni és fogni jó lesz a teste... :wink:
most nemtom mit vagytok ugy oda. latni ricsinel sokkal ragaszkodobb bunyost is neha, amugy inkabb nezem ot, mert ugyan szereti keblere melengetni az ellent, de emellett oda is csap azert atlagosnal magasabb peldanyszamban..

egyebkent nagyon jo a 24/7, floyd hozta a fuxkedvelo "kiralyvagyok" format, bar van azert egy "peldas csaladapa profil" is, de azert nem tagadja meg onmagat.
nekem leginkabb hatton torolkozos jelenete tetszik ahogy egy szal f**-ban eload egy rovid floyd-parodiat(kizarolag humorkernt ertekelem, mielott valaki megkredojelezne a nemi hovatartozasom) :D.

Amugy egyre inkabb azt gondolom, hogy hatton elmeszeli may-t, es most mar nemcsak puszta szimpatiabol hiszem. Sztem az angol nagyon is elhiszi hogy le tudja verni PB-t, de nem akar semmi extrat bevetni, csupan azt csiszoljak amit nagyon tud es sztem pont ez a kulcs. ugy velem meglepo lesz hatton sebessege ezen a meccsen, a keze amugy is gyors, de ha lepest is tud majd tartani floyddal akkor meglehet. ezek a veszett testutesek amit oszt nagyon jol jon majd, mert mayweather fejen szinte uthetetlen.
mindenesetre nagyon varom mar a meccset, jobban mint barmit ebben az evben, hajra hatton!!!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No igen...dulakodni és fogni jó lesz a teste... :wink:
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Itt van egy pár kép Hattonról, ami 1 nappal Amcsiba utazás előtt készült. 143 font volt.


Kép
Kép
Kép
Kép
You will never walk alone!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

leibigab írtaCOLONNémi túlzással ez "napjaink váltósúlyú Ali V Frazier mérkőzése" lehet. Hasonló stílust képviselnek emberileg (Floyd a nagyszájú, Hatton visszafogottabb, szerényebb). A küzdő stílusuk is hasonlít, Floyd a villámgyors, brilliáns tachnikájú, Hatton a szívós, ízzig-vérig verekedő. Igazi boxer v fighter összecsapás. Igaz, hogy annak idején Ali ugyan az eltíltása miatt éppen nem volt bajnok, csak Frazier, de ahogy annak idején mindkét legenda, itt is mindkét harcos veretlen, Floyd egy rövid idejű visszavonultságból, míg Ali egy némileg hosszabb idejű eltíltásból tért vissza nemsokkal korábban...Ne felejtsük, akkor az első összacsapásukat Frazier nyerte! (aztán még kétszer összecsaptak ahol Ali diadalmaskodott.) Kérdés, hogy december 8-án hányadik "Ali V Fraziert" láthatjuk majd....
JÓÓÓ!!!
Grat. =D> \:D/ :D

Komolyan na, nem gúnyolódok!

Reméljük, hogy ennek is 3 felvonása lesz!

Bár: 1. Ennek szinte semmi esélye. :cry: (3 mérkőzés, de szép is lenne- de a (lehetséges) esetleges visszavágót már mintha valahol rebesgették volna.) (?)
2. Lehet, hogy a meccs után egészen másképpen beszélünk. :lol: Abban az értelemben, mint a Floyd-ODLH meccs után, miszerint a többség nem igazán kívánt visszavágót látni. (Én nem túlságosan.)

Na, azért bízzunk a legjobbakban! :!:
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Némi túlzással ez "napjaink váltósúlyú Ali V Frazier mérkőzése" lehet. Hasonló stílust képviselnek emberileg (Floyd a nagyszájú, Hatton visszafogottabb, szerényebb). A küzdő stílusuk is hasonlít, Floyd a villámgyors, brilliáns tachnikájú, Hatton a szívós, ízzig-vérig verekedő. Igazi boxer v fighter összecsapás. Igaz, hogy annak idején Ali ugyan az eltíltása miatt éppen nem volt bajnok, csak Frazier, de ahogy annak idején mindkét legenda, itt is mindkét harcos veretlen, Floyd egy rövid idejű visszavonultságból, míg Ali egy némileg hosszabb idejű eltíltásból tért vissza nemsokkal korábban...Ne felejtsük, akkor az első összacsapásukat Frazier nyerte! (aztán még kétszer összecsaptak ahol Ali diadalmaskodott.) Kérdés, hogy december 8-án hányadik "Ali V Fraziert" láthatjuk majd....
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

menyus írtaCOLONnalam siman belefer a Hatton Ko, de csak akkor ha Ricky kb olyan kondival es elszantsaggal lep ringbe ahogyan tette azt Tszyu ellen. Ott nagyon kajak volt, minden menetre ugy ment ki mint akiben elemet csereltek...
Floyd ha nagyon ki akarja majd osztani Hattont konnyen rafaraghat, es sztem a hosszu meccs is az angolnak kedvez, ha birja azt a tempot diktalni amit Kostya ellen bemutatott... szal nincs mese, tapadni kell, nyelni az uteseket es figyelni arra hogy a szepfiu is kapjon.
Sok tekintetben egyetértek veled, mert magam is gondoltam hasonlókat már, de sztem érdemes a fellelhető kérdéseket, együtt újra átgondolni!
Mert, bár Hatton atomerős volt Tszyu ellen, ahol a könyökléstől a fogáson, fejelésen keresztűl sok szabálytalanságot elnéztek neki (ha jól idézem vissza), de Collazo ellen az utolsó 3 menetben fáradt volt, sőt meg is volt fogva többször. Már máshol én is mondtam, meg más, nálam fontosabb személyek, hogy valójában ki is kapott. Szorosan...
A másik része a dolognak, hogy Hatton valszeg bírni fogja a szépfiú ütéseit, ezért viszonylag bátran támadhat. (most lehet, hogy durván melléfogtam)
Továbbá nagy kérdés, hogy Hatton egyáltalán képes lesz-e alaposan, úgy "izomból" el-el találni Mayt?
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

nalam siman belefer a Hatton Ko, de csak akkor ha Ricky kb olyan kondival es elszantsaggal lep ringbe ahogyan tette azt Tszyu ellen. Ott nagyon kajak volt, minden menetre ugy ment ki mint akiben elemet csereltek...
Floyd ha nagyon ki akarja majd osztani Hattont konnyen rafaraghat, es sztem a hosszu meccs is az angolnak kedvez, ha birja azt a tempot diktalni amit Kostya ellen bemutatott... szal nincs mese, tapadni kell, nyelni az uteseket es figyelni arra hogy a szepfiu is kapjon.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

leibigab,
Teljesen igazad van, ez lehet a megfejtes.
faceload,
Bocsi az ertetlensegemert!
Ricky,
C'mon, u r da man!:-)
justy
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Én is bízok abban, h végre lerendezik a Prettyboyt. Bár szerintem kétfajta lehet a vége: Hatton KO vagy Floyd pontozás(olyan Taylor fíling, de remélem Hatton lesz Pavlik :D )
BUTTON_POST_REPLY