Joe Calzaghe

Minden, ami profiboksz!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: WNB »

Alberto: MM "hivatalosan" kötelező címvédésként lett letudva, WBO #1 pozíció - a Freeman Barr elleni győzelemmel jut(hat)ott oda - de lehet, hogy Warrenék sem tiltakoztak nagyon, hogy pont ő jusson oda...de lehet, hogy a kérdésed inkább költői volt...bocs... :)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem tudom, ezek után, hogy Sturm-ot ilyen könnyen beadták Oscar-nak, lehet, hogy az Erdei vs. Calzaghe-nak sem lenne akadálya - az áprilisi címvédés után... :o
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Honnan vették MM-et????? Valahol a III ligában a helye.... Ezek után semmi panaszunk nem lehet az UNI ellenfélválasztási stratégiájára. <br><br>Joe Calzeghe magabiztosan nyert, de az ellenfél nagyon gyenge volt. Lassú volt, merev, technikátlan, bátortalan...<br><br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: WNB »

"It was noticeable from the third round onwards how few right hands Calzaghe was throwing but he made no mention as to any hand problems in the ringside interviews afterwards."<br><br>http://www.fightnews.com/holland23.htm< ... r>Calzaghe még a meccs előtt:<br><br>"It has often been difficult to get up for fights against unknown and unpronounceable boxers but this guy has done his best to try and get under my skin by claiming he is going to knock me out," Calzaghe said.<br><br>;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: iceman »

Szerintem Calzaghe-Johnson lesz, begyűjti az övet, aztán irány az USA és a nagypénzes meccsek!<br>Kiváncsi leszek, hogy az UNI Madárt mennyire nyomja majd arrafelé, mert akkor még összefuthatnak. Azt nem hiszem, hogy a walesi elmenne most NO.-ba egy kockázatos meccsre, Zsoltit pedig tuti nem engedik idegenbe. Bár azt sem hiszem, hogy Calzaghe ellen akár egy otthoni meccset is bevállalnának most.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: edge »

Calzaghe ma este a hetedik menetben TKO-val nyert a kimondhatatlan nevû Mger Mkrtchian ellen.  :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: ppal »

Miért gondolják sokan , hogy Calzaghe súlycsoport váltása veszélyes Madárra nézve?<br><br>Egyrészt, ha elismert világbajnok akar lenni majd valamikor, akkor mindenkit le kell győznie egy _erős_ súlycsoportban. Nem hiszem, hogy az jobb lenne, ha egy kiürült súlycsoport bajnoka lenne. RJJ és Darius például már nem lesz itt sokáig szerintem, és akkor kik maradnak? Olyanokra gondoljatok, akiknek a legyőzésére bárhol a világon felkapná valaki a fejét, mint Hopkins a középben, ODLH nagyváltóban, Tszyu a kisváltóban, Mayweather a könnyűben, vagy MAB a pehelyben, stb.<br><br>Calzaghe egy olyan hiteles bajnok lehet egy ilyen helyzetben, akit ki lehet tűzni célként, mint Pistinek annak idején Hamedet. Egyébként ki lesz a cél, akin keresztül Madár igazi bajnokká válhatna? Reggie Johnson, Harding vagy Woods?<br><br>Másrészt nemrég még sokan a nagyközépsúlyt emlegették Madárral kapcsolatban, és Calzaghe akkor is ott volt.<br><br>Szeretném ha nemsokára azt látnám, hogy Calzeghe felment félnehézbe, és Madár egy éven belül jó ellenfelek legyőzésével felkészülve, tőle veszi el az övet. Sweet dreams :) . Remélem csak egyelőre!
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Én azt olvastam már sajnos nem is tudom hol, hogy Calzaghe a WBO-t preferálja. Én is attól tartok, hogy ez nem jó hír Madárra nézve...
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: greg »

Ez tényleg baj, Zsoltra nézve. Bár Calzaghe állítólag Branco-t és a WBA-t részesíti elõnyben.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ha Reid legyőzi Ottkét, győzelme utat nyithat egy Calzaghe elleni visszavágó felé! Jujjjj, de nagyon izgalmasan hangzik! ::)<br><br>http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/boxing/ ... br><br>Már csak az a baj, hogy hivatalos címvédőmeccse után Calzaghe egy súlycsoporttal feljebb akar lépni...  <br><br>http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/boxing/3239665.stm
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Levente »

Bevallom Calzaghe a kicsit csapkodó stílusa ellenére is az egyik kedvenc bunyósom. Mindenképp el kell ismerni, hogy izgalmas, látványos meccseket produkál, de félek hogy egyszer ez lesz a veszte is. Ezt a stílust nem mindenkivel szemben lehet eredményesen alkalmazni. Már ezen a meccsen is meglátszott, hogy azért le lehet küldeni őt is a padlóra. Sokakkal egyetértésben szerintem sincs komoly esélye Hopkins ellen. Egy ilyen párosításnál mindenképp Hopkins WI tippelnék. Viszont Ottke már más tészta. Véleményem szerint őt mindenképp felőrőlné és kiütné.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: coccodee »

uraim,ahogy mar egyszer elmondtam Calzaghe egy meccsen tobb bunyo es tobb izgalom van mint Ottke egesz palyafutasaban.Nalam Calzaghe a legnagyobb ebben a kategoriaban.Szerintem Ottke-t kiutne 7-8 menetben,de Echols ellen nem tudom...Echols egy sotet lo.Ugyanugy ki tudna utni Ottket es Calzaghet mint hogy ki tudna kapni toluk ,mert nagyon kemeny de rendezetlen a stilusa.Ami Hopkins-t illeti,szerintem nincs eselye egy Ottke vagy Calzaghe elleni meccsre,mert Europaban nem tudjak kifizetni Hopkinst es amerikaban nem fogjak osszehozni egy ilyen meccset,mert nem hiszem hogy erdekli a nezoket.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Sama »

Nagy kar, hogy nincs ismetles, nem sok latszik belole, hogy hogy utottek le Calzaghe-t. <br>Mondjuk elotte is bekapott mar 2-3 nagy jobbost.<br>Jo kis meccs :)
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez a Calzaghe vs Mitchell meccs marha jó volt. Calzaghe legjobb meccse az utóbbi időkben (talán még a Brewer elleni volt hasonló). Szerintem a leállítás jogos volt, Mitchell nagyon el lett verve, de ennek ellenére Calzaghe a padlózás után nehéz pillanatokat is átélt. Ilyen kőkemény verkedést, mint ami ezen a meccsen volt nem is láttam mostanában. Calzaghe egyértelműen jobb mint Ottke és szerintem Echols is kiütné. Echolssal az a baj, hogy egyrészt nagyon fegyelmezetlen és önfejű, másrészt az ilyen Calzaghe méretű pofonokat nem fogja bírni. És fejtelenül nem lehet megverni egy ilyen Calzaghet, ezzel leállni verekedni életveszélyes. Szóval én Joet 90-10%-ban esélyesebbnek látom Echolsnál.<br><br>Hopkins az már más tészta, neki van esélye kibokszolni Calzaghet.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Én is megnéztem a meccset, köszi a feltöltést. Nekem úgy tűnt, hogy Mitchell megpróbálta kifigyelni az előrenyomuló Calzaghe-t, miközben testre azért jól dolgozott az amerikai. A jobbkezes nagyon kemény volt, szerintem utána Calzaghe kicsit kétségbeesetten szórta az ütéseit, de elég jól elkapta az amerikait. Még várhatott volna kicsit a bíró a leállítással, mert Mitchell azért visszaütött. <br><br>Jó kis bunyós ez a Calzaghe, de ha Echols talája el ilyen tisztán, akkor érdekesen alakulhat a meccs. Ottke ellen szerintem győzne Calzaghe, mert nem hagyna elég levegőt és teret a németnek, hogy hozza a szokásos stílusát. Azt nem hinném, hogy ténylegesen kiütné Ottke-t, de jó esély van egy TKO-ra, figyelembe véve Ottke papírvékony bőrét. <br><br>Hopkins ellen necces lesz. Ő az a fajta bunyós, aki komoly gondokat okozhat Calzaghenak. Hopkinst nem lehet így bedarálni, mert nagyon bírja és közelről ő sem kímélné Joe fiút. A rutin sokat számít, szerintem Hopkins sokoldalúsága nehezen leküzdhető Calzaghenak. Igazából Joet még nem láttuk olyan helyzetben, amikor meccs közben drasztikusan meg kellene változtatni a taktikát. <br><br>Végül mindegy, hogy Hopkins, Echols vagy Ottke, mindkettő igazi csemege más-más okok miatt. Csak nehogy megint valami 3. osztályú ellenfél legyen a következő, aztán 1 évig semmi.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: edge »

Neki sem volt még ezen a fórumon topikja, valamint a tegnapi esti Mitchell elleni gyõzelme felkerült a szerverre. Ezek lennének röviden a topiknyitás "felbujtói". Szerintem nagyon jó kis meccs volt, sokkal élvezetesebb mint a "parázs hangulatú" (by Peru) Ottke vs Mitchell.<br><br>"A gyõzelem vélhetõen sokat lendít Calzaghe elismertségén, hiszen a rutinos Mitchell eddig egyetlen alkalommal sem szenvedett KO vereséget. A walesi bunyós promotere, Frank Warren állítólag újra megpróbálja felvenni a kapcsolatot Bernard Hopkins-sal, miközben továbbra sincs kizárva az IBF/WBA bajnok Sven Ottke elleni meccs sem. A 3. lehetõség a Mitchell elleni visszavágó. Az amerikai sajtó szerint ugyanis a meccset túlságosan gyorsan leállította a bíró, pedig Mitchell még képes volt a védekezésre és Calzaghe sem tért teljesen magához a leütésbõl." (Golyo)<br><br>A leállítás talán korai volt, bár elõtte többször is megrendült Mitchell és a hátralévõ fél percben Calzaghe valszeg befejezte volna a meccset (szerintem). Nagyon szeretnék végre egy Ottke vs Calzaghet, mert nem hiszem, hogy Ottke ki tudná húzni pontozással a 12 menetet. Mit gondoltok az esélyekrõl (illetve J.D.-n kívül gondolja-e valaki, hogy Ottke lenne a meccs favoritja?) ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY