Joe Calzaghe

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1056909422;start=30#34 date=05/07/05 ť 11:22:55]Calzaghe kiütéses győzelmét nem érzem a levegőben - bár annak örülnék igazából.[/quote]<br><br>Én is walesi győzelemnek örülnék, és tartom is a korábbi véleményemet, hogy Calzaghe legyőzi Veitet, méghozzá kiütéssel, a 8. menet környékén. Elég motivációs tényező kell, hogy legyen egy esetleges Lacy elleni meccs. Viszont az utóbbi időben látott "történések" tükrében nehezen tudom elképzelni, hogyha nem üti ki a németet, akkor győztesen tudja elhagyni a braunschweigi szorítót, mert nem lepődnék meg nagyon, ha ismét lejtene a hazai pálya.<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1056909422;start=30#33 date=05/07/05 ť 11:15:54]Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire motiválja Calzaghet, az, hogy ismét megverheti Veitet. Joe a legutóbbi meccsein (korábbi formáját figyelembe véve) baromi gyengén bokszolt, és padlózott is párszor. Veit ezzel szemben óriásit fejlődött motiváció, és koncentráció téren. A boksztudását is fejlesztette valamelyest. <br><br>Nagyon hasonlít a meccs előélete a Beyer - Green meccshez. Szerintem most Calzaghénak kell többet kiadnia magából, a magabiztos győzelemhez. Két végkimenetelt tudok elképzelni: vagy Calzaghe kiüti Veitet, vagy a német győz UD12.[/quote]<br><br><br>Szerintem Veit MD 12 lesz a vége. Calzaghe kiütéses győzelmét nem érzem a levegőben - bár annak örülnék igazából.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: dp »

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire motiválja Calzaghet, az, hogy ismét megverheti Veitet. Joe a legutóbbi meccsein (korábbi formáját figyelembe véve) baromi gyengén bokszolt, és padlózott is párszor. Veit ezzel szemben óriásit fejlődött motiváció, és koncentráció téren. A boksztudását is fejlesztette valamelyest. <br><br>Nagyon hasonlít a meccs előélete a Beyer - Green meccshez. Szerintem most Calzaghénak kell többet kiadnia magából, a magabiztos győzelemhez. Két végkimenetelt tudok elképzelni: vagy Calzaghe kiüti Veitet, vagy a német győz UD12.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: PTM »

Nagyon csípem Calzaghe bunyóját, de szerintem is előfordulhat, hogy a 4-5 meccs óta tartó szerencseszériája most megszakad és elveszíti veretlenségét.  :-[<br><br>Véleményem szerint már bő 2 éve egyre harmatosabb a produkciója, egyszerűen beleszürkült a hurkák felborogatásába.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: greg »

Volkswagenhalle, Braunschweig, Germany:<br>Joe Calzaghe 167.6 vs Mario Veit 167.6<br>(WBO super middleweight championship)<br>Note: After their stare down in front of the scales Veit made this last statement: "On Saturday I will replace Calzaghe as best fighter at super middleweight in the world."<br><br>Remélem, Joe papa tesz az ellenkezõjérõl...
lark
Újonc
HozzászólásokCOLON 27
CsatlakozottCOLON 2005-04-27 18:24:31

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: lark »

 Egyetértek a Calzaghet bírálókkal (motiváció hiánya, mentális felkészületlenség, nem meggyőző teljesítmény az utóbbi időben) de ennek ellenére kiégettségről még nem beszélnék. Most úgy érzem, hogy dühös a walesi és nagyon fog nyomni. Ha végigmegy Veit nyer, de szerintem nem fog végigmenni és így mi is jobban járunk.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Greg<br><br>Szerintem Calzaghe nagyon rövid időn belül ki fog kapni. Olyan gyenge formában bunyózik az utóbbi 5-6 meccsén, hogy csoda, hogy világbajnok tudott maradni. Ez csak annak köszönhető, hogy gyenge ellenfelek ellen bokszolt. Calzaghe nagy pofája és a teljesítménye messze nem áll arányban egymással szerintm. Kb olyasmit csinál mint Grigorian. Néha-néha jön egy-egy erősebb ellenfél, de zömmel hurkákkal etetik. Ez nagyon kevés. Calzaghe már csak a nevéből él szerintem. Veit sem egy világklasszis azt mindenki tudja, de a hosszú kezeivel kipontozhatja a walesit. Láttam a Salem vs Veit meccset, nagy csalás volt ismerjük el, de ennek ellenére olyan érzésem van, hogy a német most nyerni fog.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: greg »

Calzaghe vs. Veit<br><br>Ti komolyan gondoltátok Veit pontozásos sikerét?! Nem értem, mi predesztinálja Veit-ot arra, hogy le tudja gyõzni Calzaghe-t. A nyilatkozataiban nagyon magabiztos a német, meg fogadkozik, de én nem hiszem, hogy sokkal többet tud hozzátenni a meccshez, mint annak idején, max nem fog elfeküdni az elsõ menetben.<br><br>Abból a Brewer elleni gyõzelembõl én nem sokra következtetnék, azóta Brewer-t ismételten kiszórta valaki, mégpedig elõbb, mint Veit. Szerintem Brewer egyszerûen a Veit elleni meccsen ért oda, ahol kb. most Holyfield tart. Amúgy pl. Salem ellen állítólag elég nagy pontozói segítséggel nyert, aki azért (jó, tudom, leküldte Calzaghe-t) nem az a kimondott világverõ.<br><br>Én nagyon nem szeretném, ha kikapna Calzaghe, egyrészt a Lacy elleni meccs miatt, másrészt, mert nem bírom Veit-ot (ahogy a német bokszolók 95%-át sem).
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: dp »

Én úgy gondolom, hogy a következő két meccsén megkapjuk a választ.<br><br>Erwin sok fontos dologgal egészített ki engem. Kétségre az is adhat okot, hogy egy jó csapattal/háttérrel rendelkező bunyós jó ideje nem tudja megtalálni a megfelelő motiváció tényezőt.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1056909422;start=15#24 date=04/04/05 ť 21:21:22]Nem mellékesen egyetértek azzal, hogy Calzaghénak érik egy vereség. Motiválatlan, és pár esetben mintha a kiégés jeleit lehetne látni rajta. [/quote]<br><br>Azt hiszem, itt a motiváltság lehet a kulcs momentum. Szerintem ha Calzaghe újra motivált tud lenni, akkor még Lacyt is meg tudja verni. Ha pedig egy ilyen meccs nem hozza lázba, akkor tényleg vége a dalnak  :P :(. Szerintem jó bunyós a walesi, csak egyszerűen az utóbbi időben talán belefásult abba, hogy egyszerűen nem jött neki össze egy jól fizető és nagy érdeklődésre is számottartó ellenfél. Ezért is variált több alkalommal, hogy felmegy félnehézsúlyba, mert úgy nézett ki, teljesen lyukas és halál unalmas lesz az amúgy sem túl acélos nagyközépsúly. Amig Lacy nem jelent meg a színen, addig tényleg hiányzott egy igazán színes egyéniség a súlycsoportból. Mert hiába volt Ottke papíron veretlen, azért Őneki oltári mákja volt, hogy ebben a kategóriában szerepelt. Ettől viszont még tényleg belefuthat egy kiadós zakóba Calzaghe, akár már Veit ellen is, ha nem kapja össze magát mentálisan.<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Igen pont most beszéltük a chaten Kozival, hogy még van egy Veit elleni meccs. Nekem is van egy olyan érzésem, hogy már lehet ez se lesz meg Jonek. Mostanában írtó rapszódikus a walesi és Veit szépen lerendezte Brewert. Várjuk ki a végét én is azt mondom.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: dp »

Annyira nem veszitek figyelembe (és gondolom nagyon sokan mások sem), hogy Veit ellen még van egy meccse a Walesi Sárkánynak. Még a végén kikap tőle...<br>Ne feledjétek, hogy Beyernek se adtunk (én sem  :-[) esélyt, és jól meglepett minket! Én azt mondom, hogy várjuk meg a soron következő meccs végét. Nem mellékesen egyetértek azzal, hogy Calzaghénak érik egy vereség. Motiválatlan, és pár esetben mintha a kiégés jeleit lehetne látni rajta. <br>Kicsit visszatérve a Beyer - Green meccsre. Green is egy oltári kiütést ígért német ellenfelének, akárcsak Joe...
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Hát igen ez a meccs még nagyon a jövő zenéje.Mindenesetre nagy érdeklődéssel várom Lacy vagy valamelyik közép;félnehézsúlyú bajnok ellen Calzaghe-t.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én inkább Calzaghét látom esélyesebbnek egy ilyen meccsen. A rutin legalábbis mindenképpen az ő oldalán van. De őszintén szólva Calzaghéval kapcsolatban mindig egy kicsit szkeptikus vagyok. Annyi meccs került már szóba vele kapcsolatban, és annyiból nem lett aztán semmi, hogy én majd akkor hiszem el, hogy tényleg bokszol Lacyvel, ha bent állnak a ringben. De lehet, hogy még akkor sem...  ;D
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Osztom a véleményeteket,mert szerintem is Lacy túl nagy falat lesz Calzaghe-nak.Habár nekem az egyik kedvenc nagyközépsúlyú bunyósom,de az utolsó meccsén mutatott teljesítménye nem volt túl meggyőző a számomra.Sőt Salem ellen még a padlón is volt,mert a nagy ütésváltás közben a védekezésről is teljesen megfeledkezett.És szerintem a közeljövőben ez is fogja a vesztét okozni.Lacy jóval erőteljessebb felépítésű,mintha nem is egy súlycsoportban lenne Calzaghe-val.Nem utolsósorban gyorsabb és aggresszívebb bokszolónak is tartom őt.Még Veitet szerintem meg tudja verni,de Lacy ellen nem mernék nagy összeget tenni Joe győzelmére. :(
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: pyngy »

A Lacy-Calzage meccsre nagyon kíváncsi leszek!<br>Az amerikait utolsó meccsein mutatott teljesítménye alapján én is esélyesebbnek látom. Lacy stílusa, és őszinte boksza nagyon tetszik nekem. Szerintem ki is üti a Walesit!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: capture »

Igazad van szerintem is ki fog kapni Lacy ellen már az egyiptomi ellen is rendesen megszenvedett.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Úgy tűnik ha túljut Veiten Calzaghe akkor Jeff Lacyvel bokszol címegyesítő meccset. Szerintem Lacy jelen állás szerint esélyeebb. Joenak már pár meccs óta érik egy nagy zakó, szerintem a következő meccsén rá is fog lépni az aknára.
"Mindenki a napra tör..."
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Ha tényleg összejön a Johnson elleni meccs, akkor Zsoltit elkerüli (egy időre) a walesi.<br>Johnsont szerintem simán verni fogja. Utána Tarver? Arra kíváncsi lennék! ;) ;D
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Joe Calzaghe

Hozzászólás Szerző: WNB »

(Az MM-meccs utáni megerősítés)<br><br>Promoter Frank Warren said he was looking at new IBF champion Glencoffe Johnson as Calzaghe's next opponent. <br><br>"We are speaking to his people this week and will have no problem in making a deal. He wants those big fights and that's what will happen."<br><br>http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/boxing/3480303.stm
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY