Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Zamat
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2003-05-21 19:24:49

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Zamat »

Vova vagy visszavonul, vagy bravúros teljesítménnyel egészen fiatalon felhozóember lesz belőle.<br><br>Kíváncsi vagyok, vajon most Roach után Stewardot is kirúgja?  ;D<br><br>
Let´s get ready to rumble!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nme hittem volna, hogy egy ilyen középszerű bunyós mint ez a Brewster kiütheti Klicskót (csak reménykedtem benne:-)). Vladimirnek nincs ütésállósága, így pedig nem lehet. Sanders óta pedig az önbizalma is romokban van. Ideje abbahagynia, mert most már elszállt az a Fear Factor, ami őt övezte az ütései miatt. Mostmár a top 10-ből szerintem mindenki megveri akinek egy csöpp ütőereje van.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: edge »

Lassan itt az ideje, hogy a két Klitschko pályáját végleg külön kezeljük.<br><br>Vitali szerintem még mindig ugyanannyira esélyes a "hosszútávú uralkodó" címre mint eddig. Õ mindkét alkalommal sérülés miatt kapott ki.. és az összes többi meccsét fölényesen megnyerte.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Azt remélem, Vitalij ettõl még tiszta fejjel tud majd bunyózni Sanders ellen, és nem áll oda verekedni, agressziótól fûtve és áldozatot látva abban az emberben, aki kiütötte az öccsét...mert akkor õ is földön végezheti.  :o<br><br>Nem tudom, ez hogy hat a felkészülésére, de amilyen szoros testvéri kapcsolat van közöttük, attól tartok Vitalij ezt két hét alatt nem fogja megemészteni. Erre a vereségre nem gondoltak a szervezõk valószínûleg, mikor ilyen közel rakták a 2 meccset egymáshoz. Kár volt, sztem ezt Sanders ki tudja majd használni... :-/<br><br>Amúgy olvasom, hogy Vova kondicionális gondokkal küzködött, már a 4. menetben???? A fizikai felkészítés Sdunek dolga volt, nem?! Hogy van ez?!  ??? ???
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: polo »

Nos mindenesetre az a vágy,óhaj vagy jóslat,hogy a Klicskok egyidőben lesznek világbajnokok,és hosszú időre a nehézsúly uralkodói lesznek,immár rombadőlt.
Maromero the unforgettable
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: WNB »

Talán mégsem lett volna annyira haszontalan és rangon aluli végigjárni Roachnál azt a "meg vagyok ütve, szanaszét ölöm a boxot" tanfolyamot... :) [Lehet, hogy Vitalij is másképp látja már ezt mostanra... :)]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Basszus! Én sajnálom Vovát... Tulképpen az egész karrierét, fejlõdését nyomon követhettük... Meg a visszafejlõdését is.<br>Nem tudom, mi történt vele, de Sdunek jól mondta: abba kellene hagynia. Szerintem nagyon benne volt a bizonyítási vágy és fejben szúrta el az egészet. Ugyanolyan padlókirály, int Grant.<br> :P
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: edge »

Mit szóltok Vova "remek" hajnali teljesítményéhez ? :) Nekem tetszett :)<br><br>Úgy gondolom viszont, hogy - vele ellentétben - Vitali 1-2 menetben ki fogja végezni Sanderst
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Lennox hol járhat már? 125 kiló körül?<br> :o
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kezdődik a bemelegítés:<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: WNB »

A KBBT figyelmébe - nem csak doktor, de rekorder is volt anno (mondjuk elég speciálisan - PR-osan :) - személyre a kategória :))...egy részlet Vitalijról a Sanders-elleni meccs promó anyagából:<br><br>"On Nov. 11, 1999, the Guinness Book of World Records added Klitschko for becoming the fastest heavyweight to win 26 fights by KO in the least amount of rounds (60). Twenty-five of Klitschko’s knockouts have come inside of three rounds."<br><br>http://www.boxing-central.com/modules.p ... e&sid=3842
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Paez!<br><br>Szerintem meg könnyen elképzelhetõ, hogy a sok vak között meglesz a súlycsoportnak a maga királya. Amúgy azzal egyetértek, hogy igazán nagy csillag nincs feltûnõben a nehézsúly egén, még a legnagyobb felbontású távcsõvel sem látok senkit, úgyhogy még egy ideig a Klicsko-Tua-Ruiz-Rahman-Oquendo neveket láthatjuk majd címmeccseken. <br><br>Pont tegnap néztem, hogy Rahmant annak ellenére, hogy az utolsó 4 meccsébõl egyet sem tudott megnyerni és annak ellenére, hogy mennyire gyenge boxoló, még mindig igen magasan rangsorolja a WBA és az IBF. A WBC ledobta a 15. helyre, szerintem ez a reális. <br><br>Ruiz meg bármit csinál is, úgy fest, mindig a WBA világbajnoka marad. <br>Byrd meg egy olyan noname ellen véd címet, akirõl még véletlenül sem hallhattunk.<br>És folytathatnám a sort.<br><br>Szóval egyetértek a sötét jövõbe vetett elképzeléseddel.
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: polo »

Sandersnak legalább annyi esélyt adok,mint Klicskonak.Hogy végülis melyikőjük győz,számomra teljesen lényegtelen,mert ez két középszerű nehézsúlyú ütközete lesz.  Holmes,Hollyfield,Tyson és Lewis pályafutása zenitjén ilyen képességekkel ez a két őkőlvívó labdába sem rúghatott volna. Nagy reménység sincs a láthatáron,úgy hogy ez van,ezt kell "szeretni". Azt,hogy ez a kettő semmivel sem különb az őket követő "szürke- nyolc"-tól,az fogja megmutatni,hogy bármelyik nyer,képtelen lesz - kihívóval szemben-kétszer egymás után megvédeni a címét. ???
Maromero the unforgettable
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Nagypapi,<br><br>Igen, végig. <br>Amikor láttam az emlitett Klicsko interjút csak mosolyogtam magamban... Nem gondoltam volna hogy valaha lesz ennek realitása, és tessék, ha most jobban megnézzük csak egy ügyes menedzserlés kérdése, hogy a két ukrán felüljön a világ tetejére...<br>Tényleg kemény dolog ez...<br><br>
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

<br>Még réges-régen, amikor Kokó miatt mentek a bokszközvetítések az RTL Klubon, mesélte alighanem a kisebbik Klicskó, hogy nekik az volna a cél, ha a négy nagy szervezet közül kettőnek az öve lenne az egyik toronynál, kettőnek az öve meg lenne a másiknál.<br><br>Szerintem a WBC és WBO öv már a zsebükben van.<br>Chris Byrd-ön szvsz mindketten átgyalogolnának (ilyet már láttunk is).<br>Hogy mi a helyzet a WBA-nál, azt hirtelen nem is tudom. Talán Ruiz-McCline lesz, alighanem. McCline-t is láttuk már egy Klicskó ellen, Ruíz-t pedig ismerjük: nem akkora durranás.<br><br>Szóval, négy mérkőzés és nagy papírforma győzelem kell ahhoz, hogy ezek ketten legyenek a nehézsúly urai.<br>Ráadásul mindketten fehérek. Kemény dolog.<br><br>Persze, gondolom, mindezt már Ti is végigjátszottátok magatokban.<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Klicskó KO győzelmét tippelem, de ez lehet, hogy egy jó meccs lesz. Sandersnek kellő önbizalma van Klicsko ellen és szerintem nem fog bekulázni ha meglátja Vityát. Klicsko pedig az utóbbi idők elismertsége és jó teljesítménye után nagyon magabiztos lesz és Sandersre is mérges szerintem (emlékeztek, hogy a Sanders vs Vova után még ott helyben revansot akart venni az öccsért amit trágár hangnemben tudatott a világbajnokkal). Minden adott egy jó meccshez.
"Mindenki a napra tör..."
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: chubba »

Én sem tartom Sanderst nagy bokszolónak. Vova elaludta és szerintem picit elnagyképűsködte a meccs elejét, Sanders kihasználta és büntetett. A rekordját megnézve nem vert semmilyen igazán ismert ellenfelet, sőt, nem is bunyózott ilyennel (Rahman kivétel).<br>Vitya elszánt lesz és szerintem max 6 menet és lemészárolja!
Főtápász
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Vitalij szerintem simán lemészárolja Sanderst. Legalábbis az előző meccsein(Lewis, Johnson) mutatott formája alapján. Sanderset én nem tartom nagy boxolónak, és őszintén meglepődtem, hogy a Fightnews a 2. helyen rangsorolja. ???<br>
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Igazából nem értem, miért erõltetik annyira a WBO-t. Chris Byrd az IBF-nél már régóta szeretne ismét megvívni Vovával. Nem hinném, hogy nagyobb falat lenne Byrd az ukránnak, mint anno, és az IBF öv lényegesen nagyobb elismerést jelent. Mondjuk, ha Klicskoék átmennek egy másik promoterhez, az biztos összehozza ezt a találkozót.
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: paja »

Be kell vallani zseniálisan nagyszerű húzás lesz az Uni-tól ha összejön a Sanders-Vitya meccs. Sanderst biztosan verni fogja az ukrán (az nem biztos hogy könnyen), de nem tudom elképzelni hogy egy biztonsági bunyóval és az ő ütésállóságával veszthet. Márpedig akkor 2 legyet üt 1 csapásra (a hőn áhitott világbajnoki öv, + testvér bosszúja ;D). Vovábol pedig a WBO-nál csinálnak bajnokot Brewster ellen.
BUTTON_POST_REPLY