Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Mielőtt láttam a meccset elolvastam a cikkeket, és borzalmasan meg voltam lepődve. Nem hittem, hogy egy világbajnok szintű sportember, akinek komoly céljai vannak ennyire felelőtlen, felkészületlen.<br><br>Hasonlóan látom én is a dolgokat, mint Alien és TKO:<br> <br>Brewster előtt le a kalappal!!! Igaz, hogy keveset talált, de az elég volt ahhoz, hogy világbajnok legyen, ráadásul a padlóról, ami nagyon nagy szó szvsz. Szerintem ezt a meccset nem lehet elvenni Brewstertől, azzal, hogy azt mondjuk, hogy Wlad vesztette el. Megérdemelte a kitartásáért, és a győzni akarásáért is a győzelmet, és a győzelemért járó rangos világbajnoki övet. Az egyedüli baj talán csak az, hogy nem biztos, hogy sokáig nála marad. A következő ellenfél már komolyabban fogja venni őt is és a bokszot is.<br><br>Az, hogy Wlad 7 vagy 8 órát aludt előző nap, és hogy a bejárónőnek kificamodott a bokája, ezért Wladnak kellett takarítani, meg bevásárolni, ezen a szinten már senkit nem érdekel. Ott volt a lehetőség előtte. Négy menetet tisztán vitt, egy nagyon jó bunyóval, duplákkal, amik rendre találtak, és súlyuk is volt. Nem nagyon értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy fáradt volt már a meccs elején (bocs Pisti! ;)). Ennyi fáradtság látszik minden egyes bokszolón, mégis végig tudják állni a 12 menetet, sőt! Az ötödik menet számomra egy óriási kérdőjel volt. Ahogy TKO is írta, én is úgy láttam: Wlad pillanatok alatt elfogyott... Én még ilyet nem nagyon láttam. Egy profi sportolótól ez teljesen elfogadhatatlan. Hogyan lehet, hogy egy profi sportólónak ekkora legyen a vércukorszintje? Magától - gondolom - nem lesz ekkora, ahhoz nagyon durva mennyiséget kell elfogyasztani... Megérdemli, annak ellenére, hogy az első négy menetet símán vitte. Ettől boksz a boksz, hogy mindkét félnek megvannak az esélyei, és bárkinek lehet szerencséje. Bár itt szvsz nem szerencséről volt szó. Nagyon szépen ült az a három (!) balhorog. Nagyon szépen.<br><br>Most már Vitali-n van a sor, és mint mindig, ő majd rendbe hozza öccsének újabb hibáját... Ebben biztos vagyok. Ő legalább profi.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

[quote author=Schobert Norbert link=board=profiboksz;num=1076175174;start=60#64 date=04/12/04 ť 19:13:19] ( hozzáteszem én is elhittem anno Kokó "hihetelen" pályafutását, amivel eljutott egy 30-ad rangú övig ).<br>[/quote]<br><br>Azért én nagyon örülnék, ha lenne még pár ilyen 30-ad rangú öve Magyarországnak... Amink van (volt) azt nem ártana tiszteletben tartani.<br><br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hein »

Nagy figyelemmel olvastam a hozzászólásaitokat, de a következő kéréd még mindíg aktuális:<br><br>Ez a csávó tényleg képes volt ilyen csúnyán, amatőr módon kikapni?!<br><br>Ez a nehézsúly egyre gázabb...
Hein
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Alien »

Nem az a baj, hogy elengedik vásárolgatni mert ugye felnõtt, felelõs emberrõl van szó, hanem ha tényleg igazak az infók, magasan sz..t bele az edzésekbe vagy esetleg túlságosan is lebecsülte Brewster képességeit.<br><br>A "cukorbetegsége" azért sántít, mert ilyen szinten renszeresen ellenõrzik a versenyzõket és ugye  ennek a betegségnek vannak félreismerhetetlen nyomai amik lassan elõjönnek, nem pedig egyik napról a másikra hirtelen a négyszeres eredményt produkálják.<br><br>Anno divat volt az un szénhidrát diéta mely abból állt, hogy a mérkõzés elött  1-2 héttel (ugyanolyan edzésmennyiség mellett)szénhidrát szegény táplálékot adtak a sportolónak (kiürítették,felemésztették a szervezet szénhidrátraktárát) erre a szervezet a feed-back mechanizmus révén (ha sok van akkor nem termel, de ha  kevés akkor termel) termelte a vércukrot mint állat.. ;D....majd a meccs elötti napokban pedig  kalória és szénhidrátdús ennivalókat etettek vele. A szervezet pedig elsõdlegesen a szénhidrátból nyeri az energiát ......Nos ilyenkor lehetett az, hogy a szervezet inzulinháztartását megbolygatták és aki erre érzékenyebb volt annál pont az ellenkezõjét váltotta ki......Fáradékony, levert, tompa lett.<br>Ez a módszer a vérdoppinghoz hasonlóan, mivel nem mindenkire volt ugyanolyan hatással lassan a feledésbe merült.<br>
Fight....
Schobert Norbert

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Schobert Norbert »

Az a baj az ilyen bokszolókkal mint Klitscko, hogy tényleg elhiszik, hogy azokat a boxolókat, akiket idáig megvertek igazi ellenfelek, nem pedig megélhetési bunyósok akik 3 - 5 menet után csettintésre fekszenek!<br>Aztán amikor mélyvízbe kerûlnek, pl. amerikai-angol tényleg jó bokszolók ellen, két igazi profi boxos pofon, azt csókolom.<br>Brewster egy másodosztályú bunyós, aki a Klitscko meccs alatt 5 menetig nem csinált semmit, kivéve egy 100% nyaklevest, ami tényleg gyönyörû volt, mégis 3 ütéssel lealázta Klitsckót. Kíváncsi vagyok mit csinált volna egy komolyabb bokszolóval szemben... ;D.<br>Nagyon megérdemelte a vereséget Klitscko és ezáltal az egész német boxipar, megmutatván ezzel, hogy amit nálunk boxnak neveznek, nem más, mint egy showmûsor, amit a K-Kelet Európába a sok tudatlan, egyszerû, laikus emberekkel símán meg lehet etetni ( hozzáteszem én is elhittem anno Kokó "hihetelen" pályafutását, amivel eljutott egy 30-ad rangú övig ).<br>Ezekután nagyon kíváncsi leszek, bátyus mire viszi két hét mulva. Vitaljit egyébként profibb bunyósnak találom, akinek talán van valami keresnivalója a profi boxban, nemúgy mint öccsét
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: dextra »

Úgy tűnik, Klicskó számára nem megfelelőek az amerikai edzésmódszerek. Ez nem meglepő, hiszen aki a szovjet és a német iskolára van beállva, ahol mindig megmondják helyetted, hogy mit kell tenni, kis túlzással mégé vécére is akor mész ki, amikor az edző megengedi, az nem tud mit kezdeni azzal, hogy elengedik büvészdobozt vásárolni, és Vegasban csatangolni két edzés között.
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Azokkal értek egyet, akik szerint Wlad-ra ilyen állal semmi jó nem vár. De szerintem neki nem csak az álla, hanem a regenerálódási képessége is a 0-hoz közelít.<br><br>Lassan Vitalij "testvér-bosszúja" listája hosszabb lesz, mit Uma Thurmané a Kill Billben ;)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=stefi link=board=profiboksz;num=1076175174;start=45#56 date=04/12/04 ť 10:32:19]Mindez persze nem biztos, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy az Ő.[/quote] Nekem is úgy tűnt, hogy őt látom.<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: TKO »

Akkor most Vova cukorbeteg vagy mi  ???<br><br>Ha valami betegség okozta a vereséget, akkor sajnálom, de ha nem<br>akkor örülök, hogy kikapott.<br><br>Nekem az furcsa, hogy Klicsko hirtelen "fogyott el", gyakorlatilag 1-2 perc alatt, ami<br>több mint gyanús. <br><br>Azért az elég gáz, hogy egy Brewster világbajnok lehet,  mert azon kívűl, hogy nincs üvegálla, meg tudott 5 menet alatt 4 ütést bevinni, szerintem mást nem csinált, mert csak ennyit tud.<br><br>Vova meg a Dr. Chin név mellé, most már felveheti a Dr.Stamina -t is.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Levente »

Brewster a mérkőzés elején hihetetlenül okosan, azonnal nekiment Vladimirnek, ezzel szerintem elérte, hogy féljen tőle az ukrán. Utána Klicsko eszméletlen mennyiségű feltartó ütést engedett meg, hogy távol tartsa magától az amerikait. A második menetben, kb. 120 inditott ütése volt, ami nehézsúlyban óriási szám. Ez a szám a későbbi menetekben ugyan csökkent, de végül is a pocsék kondíciót tetézte a még pocsékabb erőbeosztással. Véleményem szerint, ha a negyedik menet után Brewster helyett egy bokszzsákot állítottak volna ki a ring közepére, s azt kellett volna csépelnie, akkor sem bírta volna ki a 12 menetet.<br><br>Az RTL Klubbon, felvételről láttam a mérkőzést, de már a meccs előtt Kokó arckifejezéséből sejtettem, hogy mi várható.  ;)
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: stefi »

Tysont külön nem mutatták, de szerintem Ő volt, ki is lassítottam. Szóval Klicskó leütésénél volt többször látható- egy szintén jó kötésű néger mellett volt akin sötét zakó volt, míg a "Vasemberen" világos, talán drappos szinű, és felugrik a helyéről, nagyon vigyorogva, talán a 3.-5. sorban ül. Mindez persze nem biztos, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy az Ő.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Alien »

.....Ezek szerint a kezdõ, botcsinálta bûvész a zsebórákon kívül a saját kondiját is képes eltüntetni. ;)<br><br>Egyszerûen nem fér a fejembe és  nem tudom elképzelni,hogy milyen állapotok uralkodhatnak a Klicskó team -en belül...Tudom azt is , az edzésmunka elég  tudatosan fel van építve,határidõkhöz van minden kötve de,......... Nincs egy ember (tesó, edzõk,..stb)aki megmondaná a frankót, hogy:.... Nézd öregem a kondid még nem 100-as, vmilyen kamu indokot kitalálva ráhúzunk 1 hónapot .Futkározol,sprintelgetsz és utánna 6 menet alatt megeszed ezt a Brewster gyereket...<br>Más.......Nagyon sok sportágban így az ökölvívásban is alkalmazzák az un  Spiroergometriás tesztet, az élsportolók "kondícionális állapotának mérését ",  amivel  nagyon egyszerûen kimutatható, a maximális oxigénfelvevõ képesség, az aerob kapacitás....Ez egy  könnyen elvégezhetõ, lépcsõzetes  terhelésen alapuló teszt, amit  1 órán belül  lazán el lehet végezni és innen kezdve nyitott könyv a sportoló edzettségi állapota....Pár napja beszéltem Káté Gyuszival és nemrég velük is megcsináltatták a válogatottban.....Vagy ilyenekre  ott nincs idõ?<br><br>Ja és a lényeg, minden elismerésem Brewsternek,bár Pisti azt mondta, hogy ezt nem õ nyerte meg hanem az Urkán(Khmm..amerikai) vesztette el...Nos én nem így látom, mert padlóról felállva megfordítani egy mérkõzést............na ehez kell ember........ ;)<br>
Fight....
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: edge »

A Boxingtalk szerint a meccs utáni tesztekbõl az derült ki, hogy Vova cukorszintje négyszerese volt a normális emberének. Azt nem tudom, hogy ebbõl pontosan mi következik, de elég rosszul hangzik.<br><br>http://www.boxingtalk.net/<br><br>Wladimir Klitschko’s blood test has come back with a sugar level four times the normal level for a person. To put this into perspective, a diabetic has sugar level 1.6 times the normal. Doctors in Las Vegas carried out multiple tests, which have returned with questionable results. Further tests are being done, results of which should be known in the coming days.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: supras »

Klicskó részről szerintem a meccs legszebb momentuma az volt mikor a leütés után fogásból kiosztott egy balfelütés jobb egyenes? kombót. Ez Steward nélkül talán nem ment volna.<br><br>Stefi mikor mutatták Tyson-t? Sajnos lemaradtam róla  :'(<br>Amikor lemegy Brewster szerintem simán átmegy rajta az ütés és abból megy le térdre de  aszándékosságban is lehet valami
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: paja »

A lényeg szerintem nem az hogy Vova milyen mentális és fizikai állapotban jött a meccsre, sokkal inkább az hogy teljesen bebizonyosodott az hogy üvegálla van. :(<br>Most nem hideg fejre kapta már az ütéseket (mint Sanders ellen), ::) de nekem kifejezetten tetszett a bunyója egészen addig amíg be nem kapott egy maflást a másodikban (vagy harmadikban?). Úgy tünt hogy a kondi látványos fogyását az okozta hogy az a bizonyos ütés benne volt végig.<br>Ennek fényében pedig  esélye a győzelemre a továbbiakban csak a Chris Byrd-höz hasonló, ütőerőtől teljesen mentes palikkal szemben lehet. Talán ha meg tudná tanulni Lewis biztonsági bunyóját...<br><br>Tehát szerintem hiába szedi össze magát mentálisan és fizikailag is, a nagyot ütők nagy valószínűséggel meg fogják verni. :'(
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: stefi »

Alapvetően egyébként nagyon vártam ezt a mérkőzést is, és nagyon érdekes képeket láttam. Furcsa volt a nagy mennyiség amit produkált K., de szinte folyton mentek az előkészítő vagy inkább feltartó egyenesek, de komoly befejezéseket nem láttam. hatékonyan védekezett B., és szerintem semmilyen  komoly találat nem volt, a kommentátor által jónak, Klicsó menetnek értékelt 1. 3 percben. Az ütések többsége a kesztyűn landolt. A fogásokban többször láttam, hogy az Ukrán karral és vállal is támaszt (nem lábból), sokat lökdös, sokat üt- ezek mind "eszik" a kondíciót.<br>Minden egyes alkalmat, próbált kihasználni az amerikai, ami csak adódott. Vlagyimir miután megfogta Brewstert, nagyon lassan reagálta le, hogy utánna kellene menni, és igen tétova, koordinálatlan léptekkel tette mindezt. Egyébként is lelassult.<br>Nekem nem volt szép mérkőzés, de nagyon érdekes.<br>Egyébként Vitalij neve ki volt írva ringsegédként, csak a "szakkommentátor"- talán Szabó Gábornak hívták nem látta.<br>stefi
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Na, megnéztem a meccset és azonkívül, hogy Vlad kondija a nullával volt egyenlõ, tetszett, amit boxolt. <br><br>Nem volt statikus, sokat mozgott lábon (ez utóbbit mindig hiányoltam tõle), és jól tartotta távol gyors balosokkal az ellenfelét. Abszolút máshogy ütötte a balos szurkákat, mint eddig. A romboló erõ hiányzott a balegyenesekbõl, viszont a jobbost sokkal többet szedte elõ, mint eddig. Azokból a kesztyûre csattanó balhorog-csapottakból talán nem kellett volna annyit kiszórni, azon sok oxigén "ment el". <br>Látszik Stewart munkája, nem tudtam nem felismerni Vova bunyójában a "Lennox-os" elemeket. Hasonló dolgokat csinált, próbált, mint Lewis Tyson, vagy Tua ellen.<br>Szó, ami szó, én látok fejlõdést nála, mégpedig pozitív irányban(ami a szakmai oldalt illeti), úgyhogy, ha nem vonul vissza, még újra tudja építeni a karrierét sztem.<br><br>Szóval nekem tetszett a bunyója. Jó kondival simán nyert volna.<br><br>Amúgy van lehetõsége: <br>- ha az Uni visszavágós szerzõdést kötött Brewster-rel <br>- vagy ha elszerzõdik Don King-hez, 1-2-re egy WBA, vagy IBF címmeccsen találhatja magát, de az IBF-et valószínûbbnek látom, hisz Byrd azóta kapar a visszavágóért...
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: stefi »

Lamon jól láthatóan fogva volt a leütésnél, de ahhoz képest elég tisztának tünt utánna, illetve már a számolás közben, tiszta tekintettel jelzett valamit a sarkába, talán hogy érti amit mondanak. Sőt, nekem úgy tűnt, persze nehéz hátulról megmondani, de mintha a leütést követően, amikor megvolt hajolva, de még állt, talán balhorgot indított Klicskó, és úgy tűnt mintha szándékosan "vetné" magát a földre az amerikai.<br>Tyson- ha jól láttam, nagyon örült a hazai győzelemnek.<br>Nekem határozottan dekoncentráltnak tűnt már az elejétől, ill. hamar jól láthatóak voltak a kondi problémák. Rendre tolósan ütött, nem találta az ütőtávot, és a koordinációja rohamosan romlott. Sőt, én motiválatlannak is láttam.<br>Nem akarom kicsit sem védeni, de ezek a jelek, ill. utánna ahogy "kinézett" nem biztos, hogy a fizikális felkészülés hiányát jelzik. Lehet bármi más, pillanatnyi kimerültség (érdekesek voltak a részletek amiket Adám írt ezzel kapcsolatban) betegség, hírtelen rosszullét stb... Igazából nehéz elhinni, hogy egy profi küzdő ennyire "igénytelen" és felelőtlen legyen magával szemben, hogy ne tréningezzen. Persze ettől még lehet, hogy így van.<br>nagyon kíváncsi leszek a nyilatkozatokra!<br>stefi
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ebben teljesen egyetértünk, Dextra, ugyanakkor hozzátenném, hogy Klicskó tud ennél sokkal jobb is lenni. Tegnap (ma) éjjel (hajnalban) Lamon Brewster jobb bokszoló volt Wlagyimir Klicskónál. Máskor lehet, hogy másként lenne. Ez a szép ebben a sportágban. Semmi sem fekete-fehér.<br><br>Most akkor kicsit részletesebben a mérkőzésről. Nos, Stewart hatása szvsz érződött Wova bunyóját, de nem pozitív értelemben. Sokkal többet ütött, sokkal agresszívabb volt, mint szokott, a bunyója egy kicsit Vitalijéra emlékeztetett. Mindannyian tudjuk azonban, hogy Vitalij azért engedhet meg magának ilyen nagy iramú adok-kapok meccseket, mert bírja az ütést, még Lennox tiszta ütései sem rendítették meg. Wlagyimir sokkal jobban tenné, ha visszatérne a McCline vagy Byrd ellen látott taktikus, ám sokkal-sokkal hatásosabb bunyóhoz.<br><br>Ez az érem egyik oldala, ám van egy másik is, ami sokkal inkább felelős Klicskó tegnapi (mai) bukásáért: a kondíció. Számomra egészen elképesztő, hogy a tavalyi produkciója után ennyire alulmotiváltan (mert nem tudom ezt a hozzáállást máshogy értelmezni), szétszórtan, nagyképűen, elhamarkodottan álljon oda. Még elképesztőbb az, hogy 2 világhírű edző mindezt tétlenül nézte és hagyta. Abszolút érződött Wlagyimiron - ahogy Hollywood remekül rámutatott - a nagyképűség, a szakítás a ˝mucsai Universummal˝, stb. Megérdemelte ezeket a pofonokat, mert úgy látszik, nem tanult a jóból tavaly.<br><br>Wlagyimirről már hosszan beszéltünk, Brewsterről, a meccs hőséről viszont kevesebb szó esik. Mindenki hülyének nézte, mikor elsírta magát a sajtótájékoztatón, pedig íme az élő bizonysága annak, mire is képes a motiváció, az elszántság, az eltökéltség. Nem Klicskó ütőerejével volt a gond, hanem Brewster keménységével. Nem hozta zavarba sem a leütés, sem a többi igen pontos és erős találat sem, mert az első perctől az utolsóig tudta, hogy itt ma nyernie kell. Nem véletlen volt a győzelme. Már az első másodpercben rárontott Klicskóra és nagyon is sejthető volt - Pisti észre is vette -, mennyire nyitott és veszélyes meccs ez mindkettejük számára. Brewster előtt le a kalappal.<br><br>Azt hiszem nem mondok újat azzal, hogy a mérkőzéseket az edzőteremben kell megnyerni. Brewster megnyerte. Gratula hozzá. Wlagyimirnek pedig sok sikert - nem a bokszban, hanem a szükséges önértékelés terén.<br><br>Végül, de nem utolsó sorban: a mérkőzés remek volt (különösen nehézsúlyú viszonylatban - már most rettegek mi lesz a Ruiz-Oquendon), fordulatos, izgalmas, ilyen szempontból grat mindkettőnek.
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: dextra »

Mindenki azt mondja, hogy Wlagyimir ilyen jó, meg olyan jó, csak a kondi, meg a szerencse, meg a sok teher, stb, stb. Én azt mondom, hogy ahhoz, hogy valaki milyen bokszoló ugyanúgy hozzátartozik az, hogy milyen az állóképessége, hogy milyen a kondija, hogy milyen a felkészültsége, hogy milyen a taktikai készsége, hogy milyen a sporthoz való alázata, stb, mint hogy milyen képzett, és tehetséges, jó felépítésű ökölvívó.<br><br>Egyszóva, ha így vesszük, Klicskó rosszabb bokszoló, mint Lamon Brewster, mert bár képzettebb, és tehetségesebb, de kevésbé alázatos, és felkészült, mint ellenfele.<br><br>Egy esetben nem tudnám LB győelmét elfogadni, ha az bírói részrehajlás eredménye lett volna, erről pedig jelen esetben nincs szó.<br><br>Tehát LB jobb bokszoló, hiszen taktikailag, felkészültségben, és alázatban magasan WK fölé nőtt, aki mindezt nem tudta ellensúlyozni tudásbeli fölényével.
BUTTON_POST_REPLY