Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Kép
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

off: feljöttem a pksz.hu-ra és valami trójai vírust blokkolt éppen az avast.
on: valakinek a következőt írtam a Klikcsó(k) kapcsán a minap:

"függetlenül attól, hogy én is elismerem Vlagyimir hiányosságait, azért már ne haragudj, de mindenkit fölényesen elver, akit elé hoznak... szerintem nem jogos úgy beszélni róla, mintha totál szar kutyaütő bokszoló lenne... nem jött el az új messiás és sokan még mindig Vlagyimirt "hibáztatják" emiatt.

oké, értelemszerűen bunyójában arra helyezi a hangsúlyt, ami hozza neki a meccseket. Te nem ezt tennéd? Oké, a legtöbb néző hiányolja a hiriget, a horgokat, a felütéseket, miközben Vlagyimir a jab-jab néha jobbossal mindenkit kicsinál, vagy legalábbis alig add esélyt az ellenfeleknek. Mindezt elég jó kondival. Miért kellene, hogy változtasson? Megint rekord nézettséget produkált, megtöltött egy futballarénát, stb. dollármilliókat kaszál folyamatosan, stb. A helyében én sem sokat változtatnék... "
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

A "szopós" kép kemény. :D
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

grabanc írtaCOLONGondolom ez most jól kiaknázható. Persze, mert VlaKlics nyert. Csak ezért...

(persze a kölkömmel jót röhögtünk rajta)
Persze, nyilván Klitschko most dob 1-2 fricskát Haye-nek a sok arcoskodás miatt, de ennyi szerintem bele is fér :)
Bosco
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Gondolom ez most jól kiaknázható. Persze, mert VlaKlics nyert. Csak ezért...

(persze a kölkömmel jót röhögtünk rajta)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Bosco
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Jah, utána találtam egy közelebbi képet, ott jól látszódik, hogy a WBA Super Champ ővről van szó, ami nagyban hasonlít a ring övére távolról. :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Wlad vállán az nem a Ring Magazine öve, hanem a WBA szuper bajnoki öve... Aki Super Champion státuszba kerül a WBA-nál, az már nem a klasszikus fekete övet kapja meg, hanem ezt a piros-fehér-kék színűt... Ward-nak is ilyen már az öve egyébként...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
zsoltii
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2010-01-27 14:31:19

Hozzászólás Szerző: zsoltii »

érdekes,a Blikkben a Wlad vállán levő ring öv van feltüntetve WBA övként ...
A hozzászólást 2011 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 zsoltii-kor.
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Kép

Már értem, miért volt ott a WBC öv is. Amúgy érdekes, két különböző ring-övet kapott Vitali és Wladimir?
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nah akkor egy kérdést feldobok én is, amire inkább a fórumos téma.
Barátommal arról beszélgettünk a meccs alatt, hogy mind Haye mind Klitschko nagyon bitangul néz ki. Valaki nem tudja milyen erőnléti edzést nyomnak a boksz mellé, mert kötve hiszem, hogy csak a boxtól lettek ilyen formásak. Bárki ha esetleg találna videót vagy vmi leírást ezekről azt elküldhetné.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

alain írtaCOLONmegvolt a "nagy" meccs Vlagyimir és Haye között, rekord hozzászólás a cikkekhez és nulla komment a fórumban...

legalább legyen egy:

Ki legyen a következő ellenfél Vlagyimirnak? Legyen-e visszavágó? Adamek után mi lehet a Klicskók célja?
Ez nagyon egyszerű. Az, hogy Vitali visszavonulása után, Wladimiré legyen az összes öv.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

megvolt a "nagy" meccs Vlagyimir és Haye között, rekord hozzászólás a cikkekhez és nulla komment a fórumban...

legalább legyen egy:

Ki legyen a következő ellenfél Vlagyimirnak? Legyen-e visszavágó? Adamek után mi lehet a Klicskók célja?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Carlsson írtaCOLONNagyon remélem, h összejön a meccs... Ha Vitali kipucolja Gomezt, utána jöhet nyáron Haye (akit szintén elismerne a WBC címvédésként), aztán pedig jöhetne Maskaev, aki felé szintén van még egy kis törlesztenivalója a múltból... :) Ezalatt Wova pedig kitakarítaná az IBF/WBO kihívóinak a rangsorát: Arreola, Povetkin, Dimitrenko. Közben megmérkőzne egymással a két WBA bajnok Valuev és Chagaev, majd mindezek után jöhetne a várva várt címegyesítés valamelyik Klitschko fivérrel... :) Jó kis forgatókönyv lenne... :P
Mikor írtad is tudtad, h utópisztikus gondolatok kergetnek... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Carlsson írtaCOLON Jó kis forgatókönyv lenne... :P
És Sztregót megütné a guta. :D
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Nagyon remélem, h összejön a meccs... Ha Vitali kipucolja Gomezt, utána jöhet nyáron Haye (akit szintén elismerne a WBC címvédésként), aztán pedig jöhetne Maskaev, aki felé szintén van még egy kis törlesztenivalója a múltból... :) Ezalatt Wova pedig kitakarítaná az IBF/WBO kihívóinak a rangsorát: Arreola, Povetkin, Dimitrenko. Közben megmérkőzne egymással a két WBA bajnok Valuev és Chagaev, majd mindezek után jöhetne a várva várt címegyesítés valamelyik Klitschko fivérrel... :) Jó kis forgatókönyv lenne... :P
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

A boxrec szerint Vitaly Gomezzel bunyózik március 21-én. Ez kamu vagy tud vki vmit?
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

hááát...az hogy ki melyik szervezetnél interkonti bajnok nem mindig jelent sokat..pl. vitali és wladimir a WBA/WBC szervezeteknél voltak ilyen övvel rendelkezőek mégis a WBO-nál kezdték vb pályafutásukat. az hogy a WBC figyelné-e hogy dimitrenkó amerikában nem ismert-szerintem nem . ez a promóterek és a tv-társaságok dolga. az uni a WBO/WBC/WBA szervezeteknél nyomul most inkább nem akarja gomez ellen küldeni dimitrenkót mert klitschkó elleni meccsben nagyobb a pénz de a vereség kockázata is. én a helyükbe beküldeném gomez ellen a WBC-nél. talán még nyerhetne is. 8)
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
BUTTON_POST_REPLY