Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Wladimir szerintem a legjobb mozgáskoordinációjú nehézsúlyúak közé tartozik. Egy ilyen hatalmas testet nehéz mozgatni, ez nyilvánvaló. Wladimir gyengéje inkább az, gyenge az álla és elszállt a harci tűz belőle. Ennek hatása, hogy abszolút biztonsági bunyóra épít, nem mer egyáltalán csínbe ütni. Emiatt a meccsei látványosak. Aki fél tőle vagy fizikálisan kevés hozzá azt ki tudja ütni, de aki ezekenk a feltételeknek nem felel meg az megveri szerintem Vovát.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: dp »

Hát igen...anno.<br><br>Anno Wlad a legjobbak között volt. Jó védekezés, jó ütőerő, magasságához és súlyához képest jó lábmunka. Sőt még taktikában is jó volt! De a legfőbb tulajdonsága - ami már hiányzik - az önbizalom volt. Wlad az elmúlt 5 mérkőzésén úgy bokszolt, hogy félelemmel a szemében vonult be a ringbe. Félt a nagy ütésektől és attól, hogy egy ütés következtében a padlóra kerül. Amíg ezt le nem küzdi soha nem lesz a régi! Én az edzője helyében az edzéseken folyamatosan üttetném, úgy, hogy a kezét csak védekezésre használhatná.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Mondjuk a lábmunkája és a védekezése valóban sosem volt az igazi, de ez a nehézsúly többségére igaz. Lassú és darabos?? Ezt azért nem mondanám.. Szerintem jó bunyós volt, és bízom benne, hogy nem csak volt - 7VG-n kiderül.. :)<br><br>Az hogy Lewis ellen mit bírt volna ki? Erről szerintem kár is beszélni, semmi értelme az ilyen utólagos feltételezéseknek.. Szerintem ugyanúgy mondhatjuk azt hogy legyőzte volna Lewis-t, ha vmelyik jobb meccsét vesszük alapul; meg úgyanúgy mondhatjuk azt is, hogy simán kikapott volna, ha a Sanders ellenit nézzük..
Bosco
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: batka »

Bocsássatok meg Sztregonak, nem tudja mit beszél................. :) :) :)<br>Darabos? Lassú? Csak az ütőerő? Mi valyon egy bunyóst láttunk anno?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szerintem Wladnak már régen érett  egy zakó. Tül darabos és lassú bokszoló, akinek egyetlen erénye az ütőereje. Az ellenfelei féltek tőle és inkább védekeztek, hogy kihúzhassák valahogy. Aztán jött a középszerű Sanders, aki nem félt tőle és támadott. Ko!<br>Úgy volt, hogy ő az, aki megverheti Lewist, de Sanders közbeszólt.<br>Most már azt is tudjuk, hogy Lewis ellen egy menetet sem bírt volna!
egyenes

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: egyenes »

No hat meglatjuk.A labda fol van dobva.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1076175174;start=345#347 date=04/16/05 ť 09:38:36]<br><br>Állítólag nem jár rendesen edzésre, állítólag többet foglalkozik a promoter-cégével és egyéb dolgaival, mint az edzésekkel. Állítólag a legutóbbi meccse előtt is ide-oda röpködött Németország és az USA között, a felkészülési időszak alatt. Állítólag sosem magában keresi a vereség okait, inkább kifogásokat gyárt és új edzőért kiált. Állítólag...[/quote]<br><br>Remélem ezúttal tévesek a hírek és újra egy jó Klicskó-Klitschko :D lép majd ringbe..<br>Nekem nagyon hiányzik egy régi jó Vova a nehézsúlyú mezőnyből. <br>Hajrá Klicsko!  :D
Bosco
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: dp »

Holly, <br><br>Jirovot csak példaként említettem. Johnson, Danny Williams, Maskaev, Tua, Tyson, szintén az első ötven körül mozog (a Boxrecet néztem) és meglephetnék Wladimirt.<br><br>De nem is a nevekben szeretném a veszélyforrásokat keresni.<br>A legnagyobb veszély Wlad önbizalomhiánya, és félelme az ütésektől.<br>Csak erre próbáltam az előbbi hozzászólásomban utalni.
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Igen,láttam a meccset és emlékszem hogy Mesi totálisan elkészült az erejével a végére.De azért ezek ellenére sem írnám le teljesen Jirovot Wladimir ellen.Viszont arra kíváncsi lettem volna,hogy vajon Miló és Csepi hány menetig bírja Mesi ellen. :D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Bubi, láttad azt a meccset?<br>Mesi barátunk annyira kész volt, hogy lehet még Miló is leütötte volna, talán még Csepi is :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Sajnos rég eljött már azaz idő,hogy nem mehet biztosra az ember Wladimir-al kapcsolatban.Szerintem a Jirov elleni se lenne egy lefutott meccs a számára.Mert hiába,hogy a kazah bunyós nem tündököl új súlycsoportjában,de azért okozhat még meglepetést.Azt azért nem hiszem,hogy nincs ütőereje,mert Joe Mesi-t is padlóra tudta küldeni.És ez az ütőerő elegendő lenne porcelánállú ukránunk számára,ha Jirov tisztán betalál.Véleményem szerint,ha újra a régi önmaga tudna lenni Wova,akkor nem okozhatna neki gondot Vassiliy.De sajnos ott van ez a sok "ha" :-[    
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem ha ki nem is ütné Jirovot de Jirov se őt.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Dp<br><br>Szerintem Jirov biztosan nem ütné ki Vovát, mivel nehézsúlyban nincs ütőereje és nagyon komoly fizikai hátrányban lenne ellene. Az első Vova balkezesen fenn akadna, a harmadik után meg kidőlne. Jirov nagy bunyós volt cirkálóban, de nehézsúlyban harmatgyenge teljesítményt nyújtott eddig.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1076175174;start=345#350 date=04/16/05 ť 20:47:02]PTM: nem tudok oroszul. De ettől függetlenül továbbra is angol-fonetikával fogom írni a hírekben, ha nem baj :D[/quote]<br><br>Miért lenne baj? Tőlem akár Wlhadhimirh Khlitschkhkoey-nak is írhatod...  ;D  Míg - ahogy említetted -, Téged zavar a helyes írásmód (Maszkajev), addig én letojom, hogy mások hogy írják. A tanulékony ember okul az észrevett hibákból, a makacs meg csak-azért-is széllel szemben pisál (ami egyébként nem jelenti azt, hogy buta). Szóval minek próbáljalak meggyőzni Téged? Te annál sokkal makacsabb vagy. ;)<br><br>Egyébként sem hiszem, hogy egy hobbiból írt cikk színvonalát ez határozná meg, sőt... Szerintem a feeling ez esetben fontosabb.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1076175174;start=345#346 date=04/16/05 ť 09:01:41]Szerintem Vova már soha nem lesz a régi. (...) Szerintem a nehézsúlyban van legalább 8-10 olyan bunyós akitől simán zakózna jelen állás szerint.[/quote]<br><br>Egyetértek azzal, hogy VovaMan soha nem lesz a régi. Egyszerűen már a bevonulásoknál is látszik a félelem a szemében. Nem hiszem, hogy tiszta körülmények között le fog győzni akár egyetlen egy komolyabb bunyóst sem.<br><br>De itt van még a a 8-10-es becslés Hollytól. Szerintem csak egy baráti alacsony számra gondoltál Hollywood.<br>Én úgy gondolom, hogy az első 50-ből problémát okozna neki bárki.<br>Mondok egy példát: Jirovnak nem nagyon jött be a nehézsúly. Ennek ellenére azt mondom, hogy kiütné Klicsusz testvért. Sajnos. pedig korábban azt hittem, hogy ő lesz "A" nehézsúlyú bajnok.<br><br>Volt egy összehasonlítás a két testvérről. Csak egy-egy képet tettek egymás mellé, a bevonulásukkor. Nem tudom, hogy hol láttam, de amíg Vitali arcáról gyilkos indulatokat lehetett leolvasni, addig Wladimir tekintete egy báránykára emlékeztetett. Szerintem az a kép sokkal többet mond minden szónál.<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

PTM: nem tudok oroszul. De ettől függetlenül továbbra is angol-fonetikával fogom írni a hírekben, ha nem baj :D<br><br>on:<br>Egyébként ha lejjebb tekersz, láthatod, hogy én is írtam olyasmit, hogy Eliseo meglepheti. Bár a Castillo családban is a bátty a jobb szerintem, de ő is megteszi.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1076175174;start=345#348 date=04/16/05 ť 13:47:40]<br><br>Miért kéne úgy? Van saját nyelvünk, nem? PTM mondta jól, a cirill betűs nevet csak fonetikusan tudod leírni....miért kéne angol fonetikusan írni egy magyar cikkben? Ne aggódj "Tóni"-t "Uilliemsz"-t "Tajszon"-t ők is fonetikusan írják cirillel.<br>Wladimir-németül (szimpla v-vel ugye "Fladimir" lenne)<br>Vladimir angolul, de mind a kettő gyökér a "gy" betűhöz, a mi nyelvünk meg nem. A legközelebb amúgy is a Vlagyimir áll a valódi kiejtéshez.<br>Pl. Tsypko is azt sugallja hogy ő "Csipko", pedig "Cipko", de a német nyelv ehhez is kevés.[/quote]<br><br>Köszönöm, hogy engem igazoltál, Ecs!<br><br>Romsy: nem a különbözni vágyás miatt írom fonetikusan a ciril betűs neveket, hanem mert így tanította a tanárom (aki elég penge volt az orosz-, az ukrán és több szláv nyelvben is) és számomra evidens volt, hogy ha tudok egy szabályt, akkor alkalmazom is. Ezeket ugyanis magyar kiejtés szerint, fonetikusan KELL írni.<br><br>Egyébként szerintem simán előfordulhat, hogy jobban beszélsz és írsz oroszul, mint én (ugyanis nem vagyok túl erős pa ruszkiból) és lehet, hogy a magyar nyelvtant is jobban vágod nálam, úgyhogy egy off-topikban szívesen elcsevegek veled oroszul a magyar nyelv grammatikájáról (sajnos a PKSZ fóruma nem támogatja a ciril karakterkészletet, így ezt másik fórumon kell megejtenünk). ;D<br><br>Mindentől függetlenül tiszteletben tartom, hogy Te Klitschko-nak írod Klicskot, vagy Jirovnak Zsirovot és eddig soha nem is oktattalak ki a hiba miatt (nem is foglak), pedig Te is tudod, hogy tanárlélek vagyok. Szóval béke...  ;)<br><br>Kiegészítés: egyébként a Forma-1 versenysorozat Takuma Sato-ját Szato Takumának kell írni magyarul, mivel a Szato a családneve és a japánok ugyanúgy a családnevet teszik előre, mint mi. Az angolszász nyelvterületek a szabályaik szerint fonetikusan írják le és felcserélik - hozzáteszem, nagyon helyesen -, hogy a saját írásmódjuk szerint a keresztnév kerüljön előre! Szóval a nyelvtani szabályok esetében a legtöbb nyelvben nyelvi és kultúrális tolerancia = 0.<br><br>Bocs az offért mindenkitől, most jöjjön az On-rész.  ;D<br><br>[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1076175174;start=345#346 date=04/16/05 ť 09:01:41]...Már lehet, hogy ettől a kubaitól ki fog kapni. Szerintem a nehézsúlyban van legalább 8-10 olyan bunyós akitől simán zakózna jelen állás szerint.[/quote]<br><br>Örülök, hogy nem én írtam ezt le először, de szerintem is könnyen kikaphat a kubaitól. A srácnak jó az ütőereje és elég technikás is ahhoz, hogy ki tudja védeni Klicsko bivalyölő ütéseit. Mindenesetre Klicskonak fogok szurkolni.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1076175174;start=330#342 date=04/15/05 » 16:04:28]Pl azt sem szerettem, amikor a magyar bokszportálok egyikén feltûnt ilyen hogy "Oleg Maszkajev legyõzte Julius Francist"... Akkor már inkább "Dzsúliusz Frensziszt". Úgy vagyok vele, a neveket úgy frappáns használni, mint az angolnyelvû cikkekben szokott lenni.<br><br>ui.: A Kovács Istvános példához hozzátartozik, hogy Kozi találta ki. [/quote]<br><br>Miért kéne úgy? Van saját nyelvünk, nem? PTM mondta jól, a cirill betûs nevet csak fonetikusan tudod leírni....miért kéne angol fonetikusan írni egy magyar cikkben? Ne aggódj "Tóni"-t "Uilliemsz"-t "Tajszon"-t õk is fonetikusan írják cirillel.<br>Wladimir-németül (szimpla v-vel ugye "Fladimir" lenne)<br>Vladimir angolul, de mind a kettõ gyökér a "gy" betûhöz, a mi nyelvünk meg nem. A legközelebb amúgy is a Vlagyimir áll a valódi kiejtéshez.<br>Pl. Tsypko is azt sugallja hogy õ "Csipko", pedig "Cipko", de a német nyelv ehhez is kevés.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1076175174;start=330#337 date=04/15/05 ť 14:06:27]PTM,<br><br>mit értesz az alatt, hogy "állítólag problémás a jelenlegi háttere"? Lehet, hogy tudsz valamit, amit én nem??  :D[/quote]<br><br>Állítólag nem jár rendesen edzésre, állítólag többet foglalkozik a promoter-cégével és egyéb dolgaival, mint az edzésekkel. Állítólag a legutóbbi meccse előtt is ide-oda röpködött Németország és az USA között, a felkészülési időszak alatt. Állítólag sosem magában keresi a vereség okait, inkább kifogásokat gyárt és új edzőért kiált. Állítólag...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Vova már soha nem lesz a régi. Már nem félnek tőle az ellenfelek, tudják, hogy egy közepesen jó ütéssel is simán ki lehet ütni. Ráadásul az ő önbizalma is jelentősen megcsappant a Sanders elleni meccs óta, amire a Brester elleni kiváló produkció rátett még egy lapáttal. Már lehet, hogy ettől a kubaitól ki fog kapni. Szerintem a nehézsúlyban van legalább 8-10 olyan bunyós akitől simán zakózna jelen állás szerint.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY