Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

most néztem meg Dimitrenkó meccsét. soha nem lesz belőle Klitschko utód. sőt nem is tartom világbajnoki anyagnak. csak 1 fölfújt luftbalon amely az első komoly bombázónál szétpukkad.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

VRRRT írtaCOLONSima Vova KO lesz, Ibragimov Austin ellen nagyon szenvedett, aki aztán nem nyújtott vmi maradandót Vova ellen...
Nemtom...én sose éreztem hitelesnek, ha két bokszolót ugyanazon ellenféllel méretnek meg...arról nem besz, hogy sokszor sántított már az ilyen összehasonlítás (persze VlaKlics esélyesebb, ez vitán felül)
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Sima Vova KO lesz, Ibragimov Austin ellen nagyon szenvedett, aki aztán nem nyújtott vmi maradandót Vova ellen...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

azt hiszem Ibragimov ellen hoznia kell a meccset Wologyának kötelező jelleggel. Iggynek talán nem fog feküdni Wologya magassága (mint Austin ellen láthattuk). kérdés hogy megint másodszándékból akar-e bokszolni magára húzva megkontrázni az ukránt vagy megpróbálja inkább nyomás alatt tartani. szerintem az első taktikát fogjka használni. nagyon tatpogatózó és elhúzódó valamint unalmas meccsre számítok de a címegyesítésnek örülök.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

undespuited írtaCOLONwladimirban azt az egyet sajnálom hogy nem csinál olyan élvezhető bunyót mint a bátyja. nagyon biztonsági játékos lett sajna... :?
...és képzeld el, amikor még élvezné is?! :?:
Isten őrizz a többiek testi - és lelkivilágát...brrr :wink:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

értem uram, korrekt válasz az ilyeneket szeretem. én is ilyen vagyok ha nem is szeretek valakit de jó bokszoló akkor is elismerem az erdeményeit. ezért utálom az olyanokat aki csak érzelem alapján kritizálnak.
nekem kedvenc bokszolóm (Vitali távozása óta) az ifjabbik Klitschko. bírtam mindig is a 2 ukránt pályafutásukat végigkisértem. szimpatikusak számomra emberként is. persze nem tartom őket sem istennek sem legyőzhetetlennek (mint ezt 1-2 elvakult gondolja a Klitschko szurkolókról).
wladimirban azt az egyet sajnálom hogy nem csinál olyan élvezhető bunyót mint a bátyja. nagyon biztonsági játékos lett sajna... :?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

undespuited írtaCOLON
grabanc írtaCOLON
undespuited írtaCOLONszrettem volna peter ellen látni Vitalit...bár Peter utóbbi szereplése szerint lehet hogy maskaev ellen bokszolt volna... :D
Lehet hogy mind1...családban marad...bár Vitalijból "csak" főjegyző lesz :wink: , de VlaKlics még egyszer elverheti a nagy AFRIKA száját...

na, ezt érdeklődve olvasom, hiszen te utálod az ifjabbik Klitschkot...
Köszönöm kedvességed, hogy megelőlegezed érzelmeim,de...:
Marha nagy balgaság lenne VlaKlics eredményeit kisebbíteni általam... :?: :roll:
ende hogyé jövök ehhez? :wink:
Nincs vakera...nincs jobb nála...de mindenképp várom a "társát"...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

grabanc írtaCOLON
undespuited írtaCOLONszrettem volna peter ellen látni Vitalit...bár Peter utóbbi szereplése szerint lehet hogy maskaev ellen bokszolt volna... :D
Lehet hogy mind1...családban marad...bár Vitalijból "csak" főjegyző lesz :wink: , de VlaKlics még egyszer elverheti a nagy AFRIKA száját...

na, ezt érdeklődve olvasom, hiszen te utálod az ifjabbik Klitschkot...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

undespuited írtaCOLONszrettem volna peter ellen látni Vitalit...bár Peter utóbbi szereplése szerint lehet hogy maskaev ellen bokszolt volna... :D
Lehet hogy mind1...családban marad...bár Vitalijból "csak" főjegyző lesz :wink: , de VlaKlics még egyszer elverheti a nagy AFRIKA száját...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

szrettem volna peter ellen látni Vitalit...bár Peter utóbbi szereplése szerint lehet hogy maskaev ellen bokszolt volna... :D
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

undespuited írtaCOLONelméletileg február 2 az újabb visszatérésének dátuma. félek ez a dátum megint kútba esik 1 sérülés miatt. múltkor már a showtime bokszolójaként gyorsult volna de a sérülés...félek nem lesz belőle semmi...
ennek a címegyesítésnek örülök, bár tény a meccs nem lesz izgalmas. de remélem létrejön [-o<
Szvsz. van mitől félj...ebből már nem lesz attrakció...már mint VitKlics visszatéréséből...azért én is sajnálom, de sokat kockáztatna vele...lehet túl sokat
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

elméletileg február 2 az újabb visszatérésének dátuma. félek ez a dátum megint kútba esik 1 sérülés miatt. múltkor már a showtime bokszolójaként gyorsult volna de a sérülés...félek nem lesz belőle semmi...
ennek a címegyesítésnek örülök, bár tény a meccs nem lesz izgalmas. de remélem létrejön [-o<
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Folynak a tárgyalások, a nép végre megkaphatja a címegyesítést... Vitalijal mi van mostanában?
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Camo írtaCOLONEgyébként Holyfieldék nem beígértek 20 millió dodót valakinek egy címmeccsért? Ezzel a történettel mi van?
Csak igérték. Mikor jelentkeztem közölték, hogy inkább
elnapolják a meccset. Smucigok!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Újabban nem nagyon tudok izgulni a meccsein. A felsoroltak egyike sem jelentene neki kockázatot.

Egyébként Holyfieldék nem beígértek 20 millió dodót valakinek egy címmeccsért? Ezzel a történettel mi van?
Camo
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

kár is odaengedni. Lyakhovic, Hollyfield, Gomez. ők akik ELÉRHETŐK és izgalmas meccset is tudnának Wladimirral bokszolni. a többi hulladék.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Rahman nagyon szar formát mutatott utso meccsén. Legjobb ellenfélnek semmiképp nem tartom.
You will never walk alone!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Szerintem Holyfield vagy Rahman, remélem inkább utóbbi. Nincs kedvem végignézni, hogy végzi Evander.... Az öreg várja meg inkább a Chagaev-Ibragimov meccs győztesét.

Elég ratyi a helyzet ellenfelek szempontjából, nagyon nincs lehetőség válogatni, az elérhető nevek közül (tekintve, hogy az USA-ban lesz a meccs), Rahman a legjobb.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

A nép szerint ki lesz Vlagyimir következő ellenfele?
Én Hollyfield v. Sanders befutóra tippelek.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Junior,<br><br>köszi a beszámolót!  :D<br><br>Remélem, ez tényleg az első lépése volt a sikeres visszatérésnek..
Bosco
BUTTON_POST_REPLY