Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

számomra az is érdekes hogy az esetlegesen betöltetlenné váló WBC nehézsúlyú vb öv (érdekes erről most nagy a csend mintha a WBC nem kapkodna a dologgal annyira) miért a maskaev vs gomezzel találna új gazdára mikor ott van dimitrenkó WBC/2 neki kéne megküzdenie gomezzel.
Ennek az lehet a nagyon egyszerű oka, hogy Dimitrenko a WBO inter-kontinentális bajnoka... :) Az Universum WBO-s "ragaszkodását" sem kell vélhetően bemutatni...
Harmadrészt as WBC nagyon jól tudja, hogy Dimitrenko csak egy név egy makulátlan mérleggel Amerikában...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

érdekes meccs lenne. dimitrenkó magas és nem rossz technikájú bunyós. viszont számomra olyan mint egy nagy gyerek aki az első pofontól visszamegy tanulni. persze lehet nincs igazam. más szóval azon múlna a meccs hogy dimitrenkó betojna v nem . ha nem akkor izgalmas is lehetne. sdunek edzi ismeri a hibáit wladnak. számomra az is érdekes hogy az esetlegesen betöltetlenné váló WBC nehézsúlyú vb öv (érdekes erről most nagy a csend mintha a WBC nem kapkodna a dologgal annyira) miért a maskaev vs gomezzel találna új gazdára mikor ott van dimitrenkó WBC/2 neki kéne megküzdenie gomezzel. az uninak jó a kapcsolata a WBC-vel persze lehet a klitschkó meccsre gyúrnak abban nagyobb a zsé...
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Carlsson írtaCOLONÉs Dimitrenko keményebb ellenfél lenne Wova számára, mint mondjuk Arreola? Erről mi a véleményetek?
Hát kérlek, én először ezt a két hapit engedném össze, hogy picit tisztuljon a kép...
(vagy Arreola gyors győzelme vagy Dimitrenko lassabb győzelme lenne a szitu...no meg eggyel előrébb kerülés az ukránhoz)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Carlsson írtaCOLONÉs Dimitrenko keményebb ellenfél lenne Wova számára, mint mondjuk Arreola? Erről mi a véleményetek?
Az biztos hogy nehezebb dolga lenne vele. Bár Nekem Dimitrenko sem tetszik.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

És Dimitrenko keményebb ellenfél lenne Wova számára, mint mondjuk Arreola? Erről mi a véleményetek?
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én Arreolában egyáltalán nem látok többet, mint mondjuk Rahmanban, vagy Thompsonban. Ő is egy jól megtermett amerikai srác, aki Chazz Witherspoon-on kívül nem sok komoly bokszolóval találkozott, összesen 77 menetet bokszolt és a leghosszabb meccse is csak 8 meneten át tartott. Lábon gyenge, a védekezése se túlzottan jó. Klitschko simán megoldja ha csak folyamatosan hátrál és néha bele- bele szurkál az amerikai támadásaiba. Travis Walker és Cliff Couser is bele tudott ütni, pedig egyikőjük sem az a technikai virtuóz. Chris egy nagyon látványos bunyós és ezért kapta meg a lehetőséget. Wladimirnek egy technikásabb változatosabb bokszoló komolyabb problémát okozhatna. Gomez vagy Povetkin ellen szívesebben nézném meg, bár ott is ő lenne a toronymagas esélyes.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Carlsson írtaCOLONMagyarul, ha Arreola nem intézi el az első pár menetben...
Ühüm... magyarul ülni fog (ha nem is ismeri Vác városát)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Szerintem két eset lehetséges. 1. eset: Arreola WTKO 1-3 menet, vagy 2. eset: Klitschko WTKO a későbbi menetekben... Magyarul, ha Arreola nem intézi el az első pár menetben, az ukrán előbb utóbb kicsapja a szellősen védekező amerikait...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Szerintem Arreolat ki fogja ütni. Elég jó ütő a srác de viszont a védekezése elég szellős. De jöjjön össze a meccs :roll:
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

úgy nézem körvonalazódik az arreola vs klitschko az usa-ban. számomra az az ellenfél aki a 3 minőségi kihívó között szerepel. gomez-dimitrenko-arreola. povetkint csak azért nem mondtam és chagát mert velük úgysem boxol egyenlőre.
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem a német RTL az esti híradóban mutatni fogja.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

undespuited írtaCOLONmérlegelésről lesz videótok?
szerintem lesz. :)
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

mérlegelésről lesz videótok?
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Erwin írtaCOLON
Nikike írtaCOLONPersze, hogy fontosabb! És vald be, Erwin, te is alig várod a szombat estét, hogy lásd kedvenc sztárjaidat(!) táncikálni. :lol:
Ez így van, alig várom, hogy lássam, ahogy Klitschko barátunk szambázik, vagy inkább lassúzik Rahman sráccal :)

Csak csendben, és csak nektek árulom el, hogy tervezünk egy kis extra meglepit ezzel a meccsel kapcsolatban (a rutinos pksz látogató talán már sejti is, hogy miről lehet szó :) ), de elkiabálni viszont nem szeretném, így konkrétumot sem írok, mert addig még bármi közbejöhet.
Carlsson írtaCOLONHuhh, vajon mi lehet a meglepi... :)
Na akkor lelövöm a a poént :) Most beszéltem Kokóval, aki supervizorként van jelen a Klitschko vs Rahman gálán, és előbb adott egy exkluzív helyszíni riportot. Pisti - szokás szerint - nagyon jókat mesélt a mérlegelésről, van pár sztori a helyszínen tartózkodó Lennox Lewisról és Vitali Klitschkoról, és még a kesztyűk is ki lettek egy kicsit elemezve, amiket holnap fognak viselni (ennek Nikike fog szerintem legjobban örülni :) ). A cikk holnap reggel fog adásba kerülni, ma csak egy rövid hír lesz a mérlegelésről.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

várom már nagyon a nyilatkozatokat!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Hmm...

http://www.rtl.de/news/artikel/boxen/bo ... 248139.php

A 90nap nem lesz húzós?
Don King ötlete nem rossz.
(már ha jól értettem a leírtakat)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Hozzászólás Szerző: spiller »

Miskolci írtaCOLONPénzből élnek ők is! :lol:
szerintem senki nem hagyni ki bármit is kell reklámozniuk.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Pénzből élnek ők is! :lol:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Edgegod írtaCOLONMilliókért majszolnak a Klicsko fivérek

Az ukrán öklözők béna német kiejtésén mindenki röhögött, amikor tejszeletet reklámoztak, de fodrászként kínosabbak voltak. Hétszázmillió forintért szórakoztatják a népet a sokszoros profi világbajnokok.


http://index.hu/sport/box/080114klics/ :)
ez nagyon durva. érdekes hogy ilyenekre vállalkoznak. :lol:
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Milliókért majszolnak a Klicsko fivérek

Az ukrán öklözõk béna német kiejtésén mindenki röhögött, amikor tejszeletet reklámoztak, de fodrászként kínosabbak voltak. Hétszázmillió forintért szórakoztatják a népet a sokszoros profi világbajnokok.


http://index.hu/sport/box/080114klics/ :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY