Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Melyik Balzsay-meccset adják le, mindkettõt? Ugyanis a McDonald ellenit nem láttuk, sajna :-/ Remélem, most pótolják 8)!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A meccset jövő hét szombaton leadja az RTL Klub Balzsay Karcsi és Mario Veits vs Joe Calzaghe meccsel egyetemben. <br>
"Mindenki a napra tör..."
junior
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2005-04-26 18:07:13

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: junior »

Üdv Bosco!<br>A mérkőzés meglehetősen egyoldalú volt, de ez Castillo hibája. Vlagyimir óvatosan bokszolt, inkább a balegyenesekre helyezte a hangsúlyt. A kubainak volt pár próbálkozása a visszatámadásra, de ennyi, semmi több. A negyedik menetben Vova egy kisebb balkezes után ütött egy megsemmisítő erejű jobbegyenest, ami végképp betette az ajtót Castillonak.<br>Vlagyimir szerintem összességében jól bokszolt: megfontoltan, a neki fekvő vívó-stílusban őrölte fel a mozgékony kubait. Kezdésnek egyáltalán nem volt rossz! :)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Sziasztok,<br><br>mi ez a nagy csönd?  :D<br>Látta vki a meccset? Jó lenne valamit testközelből is hallani a meccsről, túl sokat nem írtak róla..
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vova megint gyenge teljesítményt nyújtott ahogy olvasom. Ez a biztonsáhi bunyó tovább folytatódik. Nagy szerencséje van, hogy ilyen az ütőereje.
"Mindenki a napra tör..."
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: capture »

Én nekem is az a véleményem hogy mindkét vereségét annak köszönheti hogy nem vette komolyan a meccset ez látható volt a Rahman 1.meccsen lógatott kezekkel sétált a ringben és mielött kiütötték gúnyosat mosolygott.A visszavágón pedig látható volt az hogy nagyon összeszedett volt és simán kiütötte Rahmant.Egyébként én is a legnagyobb nehézsúlyú közé sorolom azért szépen megverte Tysont és kihuzta padlózás nélkül és Klicsko ellen is jól teljesitett a 4.menettöl kezdve és nagy kár hogy visszavonult. :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én Lewis inkább túl lazának és könnyelműnek nevezném. Mindkét veresége olyan meccsen volt, ahol ő volt a toronymagas favorit (annak elelnére, hogy McCallról anno ódák keringtek, hogy mennyire megverte edzésen az akkor fénykorában lévő Tysont és stb) és túl lazára vette a figurát. UIlyenkor kihagyott a koncentrációja és megtörtént a baj. A Tua, Klicskó, Tyson hármas ellen simán kihúzta padlózás nélkül, ami azért nem sok mindenkinek sikerült. Ráaádul a korszaka összes jelentős bunyósával ringbe lépett és mindnekit legyőzött, akivel valaha is bokszolt. Nálam ezért Lewis benne van minden idők 5 legjobb nehézsúlyú bunyósába (Louis, Ali, Johnson és Marciano mellett)
"Mindenki a napra tör..."
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1076175174;start=375#377 date=04/20/05 ť 16:57:48]leibigab!<br><br>Akiket felsoroltál, azért nem tudták kiütni, mert felkészült volt és   komolyan vette az összecsapást. Vitalij a kivétel, mert ott nem volt a topon, de mégis hozta a meccset. Briggstől becsúszott egy nem túl kemény ütés, amitől majdnem lement.  Rahmannal felkészületlenül találkozott, ráadásul még könnyelműsködött is, ezért kapott ki. MCcall ellen szintén könnyelmű volt.<br>Tehát, hiába gyenge állú, ha  felkészült nem veri meg senki.<br>A legtechnikásabb, leggyorsabb nehézsúlyú volt, aki jól is védekezett, ezzel ellensúlyozta a  gyenge állát.[/quote]<br><br>Sztrego<br><br>A tények: Lewis kétszer ment le, két olyan ütéstől, amitől bárki lement volna. Találkozott "napjaink" legkeményebb ütőerejű bunyósaival akik nem tudták leütni...(Ezek a bokszolók azért csak csak eltalálták, ami után lábon kellet maradnia, akár mennyire komolyan is felkészült. :) De, azthiszem, hogy az utolsó meccsén amit Vitali Klitschkotól kapott, az elég meggyöző volt arra, hogy annyira azért nem gyenge az az áll. Gyenge állal ennyi ideig nem lehetett volna bajnok, mert olyan nincs, hogy te csak adod a pofont és nem kapsz. Ezért nem nagyon lehet ellensúlyozni igazábol egy gyenge fejet...Mert előbb utóbb eltalálják és vége.) <br>Nem tudom melyik nem túl kemény Briggs ütésről beszélsz, majd visszanézem :) (De, azt írtad, hogy attól sem ment le...én meg erre azt, hogy Klitschko kőkemény jobbkezesétől, ami tisztán állon találta attól sem ment le...)<br>Nem azt mondom, hogy a legkeményebb állú bokszoló akit valaha láttam, de az, hogy gyenge állú meg üveg állú ez túlzás.<br>
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

leibigab!<br><br>Akiket felsoroltál, azért nem tudták kiütni, mert felkészült volt és   komolyan vette az összecsapást. Vitalij a kivétel, mert ott nem volt a topon, de mégis hozta a meccset. Briggstől becsúszott egy nem túl kemény ütés, amitől majdnem lement.  Rahmannal felkészületlenül találkozott, ráadásul még könnyelműsködött is, ezért kapott ki. MCcall ellen szintén könnyelmű volt.<br>Tehát, hiába gyenge állú, ha  felkészült nem veri meg senki.<br>A legtechnikásabb, leggyorsabb nehézsúlyú volt, aki jól is védekezett, ezzel ellensúlyozta a  gyenge állát.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Érdekes, hogy pl. McCline-tól is szedett be tiszta találatokat, mégsem volt, még megfogva sem, pedig az öreg Jameel pl. Byrd-öt, vagy Briggs-t is le tudta küldeni, akik azért nem az üvegállukról híresek. <br><br>Azzal én sem értek egyet, hogy Brewster ellen ugyanazért ment volna le, mint Sanders ellen. A kondiprobléma hatott rá, nem éppen Brewster csapkodása. Sõt, a Williamson elleni sem volt igazi padlózás, szerintem. Kb. olyan volt, mint Erdei seggreülése Santos ellen. <br><br>Egész egyszerûen Sanders egy nagyon buta, és balszerencsés választás volt annak idején. Balkezes, nagy ütõ, amolyan "mostmár minden mindegy" alapon bunyozó emberkeként érkezett oda, akivel igazából Vova semmit nem nyerhetett volna, ha legyõzi sem, pláne, ha nem nyer ellene...mint láttuk :P
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

dp,<br><br>a Sanders elleni első füles igenis nagy bomba volt, nézd csak vissza, nagyon belelépett és nagyon tisztán talált. Wlad úgy dőlt el, mit egy zsák..
Bosco
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1076175174;start=360#372 date=04/20/05 » 12:06:20]<br><br><br>Rahman és McCall ütése is bármelyik nehézsúlyút ledöntötte volna. (Megjegyzem, mindkettõ elég nagy ütõ.) Lewist olyan ütõk sem tudták leküldeni mint Ruddock, Bruno, Mercer, Briggs, Tyson, Tua vagy éppen Vitali Klitschko... Akkor miért is lenne Lewis gyenge állú?<br>(Gyenge állal nem is maradhatott volna annyi ideig bajnok mint ameddig az volt)[/quote]<br><br>Hát igen. Ott inkább azzal volt a baj hogy a legkisebb mértékben sem cselekedett az ütés csökkentésére, amit a bunyósok 99%-ban reflexbõl megtesznek (arcukat befordítják, befeszítik a nyakukat stb.). Õ meg belenézett kristálytisztán az amúgy is nagyütõk csapásába, így senki nem állta volna ki ezeket.<br>Amúgy a McCall elleni "visszavágását" nehogy már valaki annak bizonyítékaként hozza fel hogy Lewis menyire ügyes meg elszánt bunyós. Semmi köze nem volt ahhoz hogy McCall a meccs közben vált pszichiátriai esetté. Pontozással vezetett, ami egyébként McCall ellen igen sokaknak sikerült egy jó kis KO-ig (mint neki is elsõre), jópárszor végig is.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: dp »

A Sanders elleni első füles nem volt egy nagy bomba. Ott is inkább a meglepettség ült ki az arcára mint a fájdalom, és a Dél - Afrikai ezt meglátta és ráment, kihasználva Wlad lelki megingását. Ezzel a kiütéssel olyan gödörbe taszította az ukránt, amelyből eddig nem lábalt ki, és kérdés, hogy egyáltalán ki fog-e jönni valaha.<br><br>Az, hogy az álla mennyire gyenge nem is lehet igazán megállapítani. Eddig nem volt vele gond, még úgy sem, hogy bátrabban ment bele az ütésváltásokba. Sajnos a félelem mélyen bele van ívódva a gyerekbe.<br><br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1076175174;start=360#370 date=04/20/05 ť 11:41:13]Az, hogy gyenge az álla, mi sem bizonyítja jobban, mint a sorozatos padlózásai. Persze a gyenge áll nem mentség a sorozatos gyenge teljesítményére. Lewisnak is gyenge álla volt. MCcall és Rahman is kiütötte őt egy szerencsés ütéssel, de visszavágott nekik. Ez azért sikerült, mert a visszavágóra felkészülten és magabiztosan állt ki, nyoma sem volt rajta a félelemnek.<br>Wlad erre nem képes, ezért nyújt ilyen borzalmasan gyenge teljesítményt az utóbbi időkben.[/quote]<br><br><br>Rahman és McCall ütése is bármelyik nehézsúlyút ledöntötte volna. (Megjegyzem, mindkettő elég nagy ütő.) Lewist olyan ütők sem tudták leküldeni mint Ruddock, Bruno, Mercer, Briggs, Tyson, Tua vagy éppen Vitali Klitschko... Akkor miért is lenne Lewis gyenge állú?<br>(Gyenge állal nem is maradhatott volna annyi ideig bajnok mint ameddig az volt)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Puritty ellen nem tudtam hogy padlózott. Én úgy tudtam, hogy a kondija fogyott el, aminek következtében az utolsó előtti menet végén a sarokba hátrálva elesett. Ekkor lépett közbe Sdunek és leállította a meccset, mivel látta, hogy Wlad már nem tudja folytatni a meccset.<br>Biztos ez a 2-3 padlózás??  ;D
Bosco
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Az, hogy gyenge az álla, mi sem bizonyítja jobban, mint a sorozatos padlózásai. Persze a gyenge áll nem mentség a sorozatos gyenge teljesítményére. Lewisnak is gyenge álla volt. MCcall és Rahman is kiütötte őt egy szerencsés ütéssel, de visszavágott nekik. Ez azért sikerült, mert a visszavágóra felkészülten és magabiztosan állt ki, nyoma sem volt rajta a félelemnek.<br>Wlad erre nem képes, ezért nyújt ilyen borzalmasan gyenge teljesítményt az utóbbi időkben.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Puritty ellen kétszer, vagy háromszor (pontosan nem emlékszem) és Pannel ellen egyszer.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1076175174;start=360#367 date=04/20/05 ť 10:42:12]<br><br>Én úgy kb négyszer láttam előtte padlón.[/quote]<br><br>Romsy,<br>tudod esetleg, melyik meccseken? Én egyedül a Pannell elleni meccsén tudom, hogy padlózott..<br>kössssz
Bosco
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

És azért ne feledjük, hogy előtte sok meccset vívott (nagy meccseket is!) és ha jól tudom, egyszer volt addig padlón, még a pályafutása elején.
<br><br>Én úgy kb négyszer láttam előtte padlón.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Sokan hangoztatjátok, hogy gyenge az álla. Lehet, hogy így van, de szerintem nem lehetünk biztosak benne. Sanders ellen egy nagyon rossz taktikával bunyózva (ha jól emlékszem, folyamatosan rossz irányba forgott le, szinte belelépve ezáltal Sanders hátsó kezes ütésébe), kapott egy bődületes erejű tiszta ütést, amitől szerintem bármelyik nehézsúlyú lement volna. Szerintem az is csoda, hogy egyáltalán fel tudott állni belőle.<br><br>Brewster ellen szerintem nem ütéstől ment igazán le, de nem szeretném most hangoztatni az összeesküvés elméleteket, úgyis ismeri mindenki. :)<br><br>Padlón volt még az utolsó meccsén, de nem igazán tekinthető igazi padlózásnak, rossz ritmusban lépett bele egy közepes ütésbe, amitől leült, majd rögtön fel is állt, nem hiszem hogy picit is meg lett volna fogva. <br><br>És azért ne feledjük, hogy előtte sok meccset vívott (nagy meccseket is!) és ha jól tudom, egyszer volt addig padlón, még a pályafutása elején.<br>Nem azt akarom mondani, hogy félelmetesen jól bírja az ütéseket, de szerintem nem feltétlenül van egy fokkal is rosszabb álla, mint a nehézsúly nagy többségének.<br>A félelemmel kapcsolatban egyetértek. Az utolsó meccsén látszott a padlózása után, hogy megijedt és kapkodni kezdett. Nincs meg (illetve akkor nem volt meg) benne az a higgadtság és az az elszántság, ami korábban jellemezte. Ha ezen tudott változtatni, akkor még visszatérhet az élmezőnybe, ha nem, akkor valóban át fognak rajta gyalogolni a jobb bunyósok.
Bosco
BUTTON_POST_REPLY