Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
magus
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2004-02-12 21:41:49

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: magus »

hollywood<br><br><br>úgy 3 éve ehhez hasonlókat mondtam klicskóékról, és a legtöbben azt mondták , hogy ez nem igy van ;)<br><br>üdv
vagany
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:57:38

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: vagany »

Korhazba vittek kivizsgalni
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: justy »

Hali,<br>En szerettem volna, ha a ket teso egy idoben kezben tartja a nehezsuly mind a negy ovet, de most azt mondom, hogy Vladimir szepen vonuljon vissza. Aki nem erez annyi alazatot a boksz irant, hogy fizikailag felkeszulten megy egy vilagbajnoki cimmeccsre, az megerdemli, ha kiutik es a promoterek leirjak egy eletre... >:(<br><br>Velemenyem szerint Vitali teljesen mas kaliberu, mint az occse: messze nem olyan technikas, de ezzel nem kerul hatranyba, mert hatalmasakat ut es birja is a gyurodest; nem beszelve arrol, hogy benne megvan a gyilkos oszton es mukodik a "fear factor" is. Persze nyilvan o is kiutheto, mint mindenki mas, de Sandersnek ez tul nehez lecke lesz szvsz...
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát nagyon jó kis meccs volt. Élőben néztem a ZDF-en és én nagyon örülök Brewster győzelmének. Ez az ember fektetni és nem feküdni jött. Felált a leütésből és olyat osztott ki ami miatt Vlagyi ezt nem tudta utána csinálni.<br><br>Nem tudjátok hogy Vlagyimir ennyire rosszul volt hogy ennyit ült bambán vagy a bánat miatt?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Még egy dolgot elfelejtettem leírni. Milyen dolog az, hogy egy világbajnok bunyós a 4. menetben elfárad. Az oké, hogy a 10-11-12. menetben elfáradnak a bokszolók, de a 4.-ben. Hol élünk kérem? Ez olyan lenne mintha Totti vagy Zidane a 30. percben fáradság miatt cserét kérne. Ilyen amatőr hibát utoljára Abdullaevtől láttam, aki meredten nézte ahogy kiszámolja a bíró és helyesen mosolygott hozzá.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vlagyimir Klicskóból a következő dolgok hiányoznak azokból az összetevőkből, amik a komolya bajnokok ismérvei: akarat, küzdenitudás, agresszió és ütés állóság. Ami megvan az a ütőerő és a megfelelő technikai képzettség. A lábmunkáról és a mozgáskordinációról azért nem beszélek mert ezzela  legtöbb nehézsúlyúnak problémái vannak, így ebben a tekintetben nincsennek olyan komoly elvárások mint mondjuk egy kisváltósúlyú bunyósnál.<br><br>Ami Vlagyimir kondicióját és hozzáállását illeti sajnos el tudom képzelni, hogy olyan nagyképű lett, hogy már a végén saját magával sem állt szóba. nem ő lenne az első akivel ez megtörténne. A helyébe én is visszavonulnék mert ha így folytatja teljesen lerombolja azt a róla kialakult mítoszt, aminek már most repedeznek a falai. Végülis több lehetséges pálya is előtte áll a civil életben: van egy doktori címe azzal biztos el tud majd helyezkedni vagy ha jól tudom torna tanári diplomája van azzal is lehet mit kezdeni, de lehet hivatásos ringsegéd is a testvérénél.<br><br>Igazság szerint azért is nem sajnálom Vlagyimirt, mert el akarta árulni azokat akik naggyá tették. A németeket illetve Kohlékat. Azt nem vitatom, hogy az Universum minnél több pénzt akart kisajtolni a tesókból, de végülis ők tették nehézsúlyú világbajnokká, azzá aki eddig volt. Sokkal hálásabbnak kellene lennie nekik, nem pedig pár százezer USD miatt máris promotert váltani.  
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Az alábbi cikkeket találtam, az elsőt bemásoltam. Érdemes elolvasni.<br> <br>Brewster KO’s Wladimir Klitschko<br> <br>10.04.04 – By Frank Lotierzo - GlovedFist@Juno.com - Well it’s official, Wladimir Klitschko has a glass jaw. The jury has spoke. It’s a shame because Wladimir has all the offensive skills in the world. The problem is that he has no stamina and chin to back them up. I guess the Corrie Sanders fight was no fluke after all.  <br> <br>After having his way with Lamon Brewster who let’s be honest didn’t show much else other than a good chin, was devastated in the end by him. Brewster who was not ranked in anybodies top ten took a terrible beating before catching Wladimir with some powerful hooks and right hands stopping him at the end of the fifth round. <br> <br>You could almost sense Brewster was willing to take Wladimir’s best knowing inside that he could turn the fight with one punch, which he basically did. This stunning upset is most likely the end of Wladimir Klitschko, and ruins the hopes that he and his brother Vitali had of being co-Heavyweight Champions. The burden of proof was on Wladimir to prove that he was durable enough to become a force in the Heavyweight division. We now know the answer. After seeing Wladimir tonight, there can be no doubt in anyone’s mind that he doesn’t have it. <br><br>A másik egy kicsit hosszabb, azt nem akartam iderakni:<br>[link]http://www.eastsideboxing.com/news.php?p=949&more=1[/link]
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

Egyetértek azzal, amit mondasz, de azt kétségbe vonom, hogy bárki ki tudja-e ezt javítani... Vova boxtudása hatalmas, sokkal nagyobb, mint Vityáé, de a hozzáállása - az alapján, ahogy Ádám jellemezte, huhha! - hagy "némi" kívánni valót maga után. Vitalij tán biztos tud annyit, de kemény, szívós, és sokkal szorgalmasabb, alázatosabb, szerintem.<br>Így Ádám írását olvasva már nem is sajnálom annyira Vovát, sõt... Nem tudom; azt gondolta, hogyha felveszi Steward-ot edzõnek, attól már õ lesz a köv. Lennox Lewis, úgyhogy közben õ semmit nem tesz érte?!  :P
vagany
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:57:38

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: vagany »

Vovanak mindene meglenne hozza,hogynagy bajnok legyen,ezt mindenki eszrevette ezert foglalkoznak vele jobbnal job edzok de valami pici hianyzikes ugy latszik azt nem talaljak mi is az!a tegnapi merkozest ha megnezitek azt csak igy lehetett elveszteni maskepp nem!Vova kivulrol ugy nez ki mint egy kesz profiaranyat tojo tyuk lenne.Most kivancsi leszek a nagy profik mit fognak kitalalni!A velemenyem az ,hogyvovanal jobb boxolo nincs most a mezonyben,de az a pici valami ami nem mukodik az ott van! ha valaki megtalalja es kijavitja sok penzt fogy csinalni vele!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ilyen szintű bokszoló az ötödik menet végén fáradtságtól nem tud a sarokig elmenni, egy világbajnoki meccsen? ??? Mond, te is KKTB-s vagy? ;D<br><br>Tréfát félretéve, este megnézem, és majd okosabb leszek én is. Egyébként arra számítok, hogy az 'üvegáll-hatás' maradt benne Wladban, és jogos volt a leléptetés...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
vagany
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:57:38

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: vagany »

En nem hivnam kiutesnek! A biro beszuntette a merkozest a gong utan mert a vova a sarokig nem tudott elmenni de csak a faradsagtol! majd nezd meg a merkozest!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Santos »

vagany:<br><br>Ettől függetlenül kiütötték... és ez a tény, a többi csak magyarázkodás... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
vagany
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:57:38

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: vagany »

Vovat nem vertek meg Vova verte meg sajat magat a masodik menetben mar furcsan vette a levegot, az otodik vegen lepni sem tudott.a mecs utan korhazba vittek
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1076175174;start=15#29 date=04/11/04 ť 10:34:52]Paez<br><br>Akkor ezt másképpen látjuk. Szerintem Vitali 3-4 évig biztosan verni fog mindenkit (sérülést leszámítva :)) .[/quote]<br><br>Ezt én is így látom. Vitali mindig meggyőzően nyerte meccseit (ha épp nem léptették le vagy nem kellett abbahagynia a mérkőzést sérülés miatt). Sohasem értettem, hogy Wladot miért futtatják annyian, és miért mondja mindenki, hogy jobb, mint Vitali... (persze a történtek után ez tűnhet okoskodásnak, de ha jól emlékszem ezt már korábban is leírtam... ;))
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
egyenes

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Klicskóék, legalábbis Vladimir bevették a maszlagot. Pénzéhségtõl hajtva ott akarták hagyni az õket felfuttató klubbot. Pereskedni, jól bevált edzõtõl (Sdunek) tétmérkõzés elõtti finisben megválni ezek mint óriási szarvashibák. Don King pedig röhög a markába. :-/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1076175174;start=15#26 date=04/11/04 » 09:58:54] Mostmár a top 10-bõl szerintem mindenki megveri akinek egy csöpp ütõereje van.[/quote]<br><br>Nna, azért McCline-nak, vagy Mercer-nek is van egy csöpp ütõereje, mégsem bírták kiütni Vovát. Itt inkább pszichikai problémák vannak, szvsz.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: edge »

Paez<br><br>Akkor ezt másképpen látjuk. Szerintem Vitali 3-4 évig biztosan verni fog mindenkit (sérülést leszámítva :)) .
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: polo »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1076175174;start=15#25 date=04/11/04 ť 09:58:43]Lassan itt az ideje, hogy a két Klitschko pályáját végleg külön kezeljük.<br><br>Vitali szerintem még mindig ugyanannyira esélyes a "hosszútávú uralkodó" címre mint eddig. Ő mindkét alkalommal sérülés miatt kapott ki.. és az összes többi meccsét fölényesen megnyerte.[/quote]<br><br>Kérdés,hogy ki mit ért  a "hosszútávú uralkodó" kifejezés alatt.<br>Egyébként valóban ugyanannyi erre az esélye mint azelőtt....10%. :)
Maromero the unforgettable
BUTTON_POST_REPLY