Kermit Cintron

Minden, ami profiboksz!
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Most látom, hogy a főoldalon a "TV műsorok" link alatt is szerepelt a meccse - mi történt? Elég naprakésznek tűnik?  ;)<br><br>Egyébként Cintron meccsét csak a 6. menettől adták és ezekben a menetekben nem volt túl meggyőző a teljesítménye. Ramatyul védekezett és alig tudott pontos ütést bevinni a mexikói ellenfelének. Gondolom nem ez volt a legjobb meccse...<br>
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Ha valakit érdekel (rajtam kívül):<br><br>Ma este 19:30-kor a EuroSport-on:<br><br>BOXING - INTERNATIONAL WELTERWEIGHT CONTEST<br>PENNSYLVANIA (USA)<br>KERMIT CINTRON v JESUS VALVERDE<br>
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Cintron kovetkezo meccse a jovo honap vegen lesz. Ellenfele Jesus Velverde. A rekordja eleg jonak mondhato: 20-9-0 (15KO). Biztos jo kis meecs lesz.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Boxfun<br><br>Azon a meccsen Trabant eléggé megverte Matolcsit, akinek a meccs elött nem sokkal elmondták, hogy meghalt az édesapja. A történtek fényében nem csoda, hogy Matolcsi nem tudott felnőni a feladathoz. Egyébként az elején elég jól tartotta magát Matolcsi, Trabant szeme fel is szakadt elég csúnyán, de aztán testen kiütötte a magyar bunyóst. Ennyi. Trabant nincs benne szerintem a legjobb 20 váltósúlyúban csak jól van menedzselve. Már ürgék ellen is sokszor komolyan megszenvedett.
"Mindenki a napra tör..."
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Most nezem csak Trabant merleget; Bokszolt Matolcsival is?  Elnezest, hogy ennyire le vagyok maradfva a magyar bunyosokat illetoen. KO5, nagyon egyertelmu volt a meccs?  :(
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

<br>Boxfun<br><br>Viccelsz? Trabantot és Daamgardot egyszerre is kiüti Cintron az első menetben. ;D<br><br>Ezek elkényeztetet túlságosan óvatosan felépített európai bunyósok akik pont az ilyen fazonokat kerülik egész életükben nagy ívben mint ez a Cintron.<br><br>Margarito szerintem elég kemény dió lesz. Érdekes meccs lesz az biztos.
"Mindenki a napra tör..."
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Ertesulesek a Floridai baratomtol Cintronrol.<br>Allitolag a keze meg most is faj folyamatosan. Ahogy a cimbim hallotta, allitolag ossze akarjak hozni az elso cimmeccset a jovo ev elejeig legkesobb, minden valoszinuseg szerint Margarito ellen.  Az egy erdekes kis meccs lesz.<br>Ezenkivul egyelore biztosan marad valtosulyban, gondolom legalabb addig, amig egy cim be nem jon.<br>Egy kerdes hozzatok: a valtosulyu bajnokok es jeloltek kozul egyedul Trabantot es Damgaardot nem ismerem. Van eselye Cintronnak ezek ellen?<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Tegnap megnéztem Cintron legutóbbi meccsét. Meg kell mondanom, kicsit csalódtam. Valahogy merevnek, görcsösnek tűnt. Perszer lehet, hogy nem regenerálódott 100%-ig a baleset óta. A fizikuma még brutálisabb mint eddig, de szerintem a sok gyúrás töredezettebbé tette a mozgását. Az ütőerő és a hatékonyság azért megmaradt...  ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Santos »

Cintron KO aids cancer fight!<br>Main Events announced that the “Knockout Cancer Campaign” generated over $2500 as a result of Kermit Cintron’s first-round knockout of Luis Rosado on Saturday. Fans were offered the opportunity to pledge a sum of money for each punch Cintron landed in his May 17 bout against Luis Rosado. The total number of punches landed by Cintron was 18. Additional pledges can be made to the Knockout Cancer Campaign by visiting www.canceraidsociety.org or mailing a check to the Cancer Aid Society at PO Box 1385 Southeastern, PA 19399.<br>Wednesday, May 21 2003<br><br><br>A 18 ütéses egymenetes KO... :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: dextra »

eddigi ellenfeleinek összesített mérlege (a döntetleneket kihagytam):<br><br>166 (W) - 118 (Loss) (boxrec alapján)<br><br>Ez nem rossz arány, főleg akkor nem, ha végigpásztázzuk, hogy bokszolt már kifejezetten jó mérlegű ökölvívókkal is. A viasat3-on lehetett már többször (2szer?) látni a ko tv-n, ott sokat adnak amerikai "espn-es", vagy "telemundo"-s  bokszgálákról rövid összefoglalókat. Gyakorlatilag ezek a főleg "latino beütésű" rendezvények adják a ppv-HBO események utáni közvetlen másodvonalat az Usában.<br><br>
ilyen_a_box
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2003-05-19 10:18:37

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: ilyen_a_box »

szerintem is lehet belőle bajnok, csak jó menedzsment kell és okosan haladni az ellenfelekkel egyre feljebb
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Csak most tudtam irni szombat ota. Nem hiszem, hogy magyarorszagon adtak a meccset. Ez a Rosado sokkal rutinosabb volt, mint Cintron es bokszolt mar komolyabb ellenfelekkel is. Ehhez kepest ket es fel perc alatt elfaradt. ;D<br>Cintron WKO1<br><br>Golyo<br><br>Szerintem bajnok lesz a sracbol. Egeszen biztos  vagyok benne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Alberto<br><br>Pont ezért szeretném ezt a mecset annyira. ;D
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Trabantot valoszinuleg eleg gyorsan kiutne...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én legszívesebben a Trabant vs Damgaard WBA világbajnoki meccs győztese ellen nézném meg Killert. Ha Németországban lenne ki is mennék rá:-)<br><br>Ha ezek közül valamelyik világbajnok lesz akkor Cintronnak sem lehet nagy problémája itt.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Itt egy link Cintronrol:<br><br>http://www.fightnews.com/cintron/kermit ... >Szerintem mindenkeppen bajnokeselyes a srac, de en is szeretnem latni boxolni, azaz olyan mecsen ahol boxtudasara lesz szuksege a gyozelemhez, ahol nem lesz eleg nagyutoero meg a gyorsasag.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ígéretes a srác, de még ne kiáltsuk ki bajnoknak. Nagyon jó fizikai adottságai vannak, gyors, kemény és döbbenetesen nagy az ütőereje. Sokra viheti, de szeretném látni, hogy miként reagál, ha nem boldogul nyers ütőerő+gyorsaság kombinációjával. Magyarul mi van akkor, ha egyszer bokszolnia kel. Ha kap egy jó edzőt, aki felkészíti rendesen, akkor bajnokesélyes alapanyag. De még egyelőre csak alapanyag.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Cintron szerintem is nagyon brutál fickó. Magas, erős, hosszú kezű, fizikailag szerintem nagyon kilóg a váltósúlyból. Sőt van egy olyan gyanú, hogy ő inkább nagyváltóban fog vítézkedni mint a váltósúlyban. Ami nagyon hiányzik illetve kérdőjeles nála az a rutin és az állóképesség. Ezt kellene pontosan felmérni ahhoz, hogy végső következtetést lehessen levonni a srácból.<br><br>Most fog először rutinosabb ellenfelet kapni, de abban biztos vagyok, hogy hallunk róla még azért. Mayorgával biztos jól megagyalnák egymást. Forrest és Margarito szerintem még kipontozná őt, ahhoz még nem elég rutinos. <br><br>Azért elfoagdnék egy ilyen magyar bunyóst mint Cintron:-)
"Mindenki a napra tör..."
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

O az egyik kedvenc bokszolom, akinek a palyafutasat mar regota figyelem. Nem vagyok biztos benne, hogy mindeki ismeri a nevet. Velemenyem szerint a legnagyobb valtosulyu remenyseg jelen pillanatban. Arrol nem is beszelve, hogy nagyon szimpatikus modon viselkedik a civil eletben is. A rekordja onmagaert beszel: 18-0-0-17KO. Szerintem iszonyu jo a srac. 23 eves. Holnap este  bokszol eloszor azota, hogy megoperaltak a kezet, miutan allitolag valamelyik kiutesenel vagy edzes kozben szanaszet torte. <br>Aki ismeri, mi a velemeyetek rola? Van keresni valoja a Mayorga - Mosley - Margarito - esetleg De La Holya kvartettben? Es egyaltalan...mit gondoltok rola?
BUTTON_POST_REPLY