Kermit Cintron

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hamarosan itt a Cintron vs Margarito mérkőzés. Ennek jegyében egy Cintron életrajz szerűség került fel az oldalra. Remélem mindenkinek tetszeni fog, nagyon érdekes, hogy milyen viszontagságos élete volt Kermitnek.<br><br>http://www.profiboksz.hu/cikk.php?id=44
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ja az egy év meccse gyanús esemény lehet:-))<br><br>Cintron ha nyerni tud akkor nagyon nagy sztár lesz egycsapásra és szinte biztos, hogy Spinkssel, Oscarral vagy Mosleyval bokszol még az idén.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: dp »

Szerintem meg egy véres 12 menetes csata lesz megosztott pontozással.<br>Egy azonban biztos.Ez lesz Cintron első igazi megmérettetése, és ha esetleg  mégis idő előtt  be tudná fejezni akkor bárki ellen esélye lenne a súlycsoportban.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Jó kis meccs lesz az biztos! Margarito mellett szól a tapasztalat, ám én mégis Cintron kiütéses győzelmére tippenék mondjuk a 10. menetben! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Ugy nez ki, hogy Aprilisban lesz Cintron - Margarito. Nagyon jo kis meccs lesz, alig varom. ;D Szerintem egy k...a nagyon tuzijatek utan Cintron WKO8.<br>Velemenyek?
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Ez erdekes meccs lesz. ;) Itt az idje, hogy Cintron talalkozzon vegre egy klasszissal. (Bar azert peldaul Reid sem volt teljesen kutyauto szerintem). Ez egy tokeletes idozites. Ha itt ki is kap, akkor sem lesz vegzetes miutan 24 eves meg csak. De ha megnyeri (szerintem Cintron WKO7), akkor az egy hatalmas kiugras lesz neki es elkezdi majd csinalni a nagy penzeket.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mondjuk a jövő héttől amerikai HBO-m és Showtimeom is lesz, úgyhogy az sem okoz gondot ha a két nagy hal lecsap hirtelen Cintronra. ;D
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Na akkor végre többet tuduni errőla  Lujanról. Nagyszerű hír az is, hogy az ESPN adja a meccset, azt meg tudom fogni ;D
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Emlékszem arra a meccsre. Aznap volt egy másik Viasat gála, de hajnalban. Ha jól emlékszem a Holy vs Toney. A svédek másnap teljes letargiában voltak, minden újság címlapján ez szerepelt. Meg is néztem a meccset. Arra emlékszem, hogy nem egy véletlenül beakadt ütés volt, hanem tudatos darálás eredménye. Sok tanulságot nem tudok levonni abból a meccsból, de az biztos, hogy ez a Lujan gyerek nem egy kutyaütő. Agresszív, az ütőereje masszív. Kicsit emlékeztetett Jose Luis Castillo-hoz, de ez csak egyetlen alkalom alapján jutott eszembe.<br><br>Cintronnak nem lesz könnyű dolga. A helyében most még nem kizárólag a Margarito meccsre koncentrálnék...
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Gyönyörü KO volt, szegény Roberto örökre befejezte, az elsö 3 sor soha többet nem ment bokszmeccsre és a vezetöbirót, Andre Van Grootenbruel 1 évre eltiltották a svéd szövetség balhéja miatt, hiába irt a vele szimpatizáló supervigyor normális jelentést....Ennek köszönhetö, hogy a Nagy-Chacon mérközésnek nem ö volt a vezetőbirója, hanem Axel Zielke, aki nem mint vezetőbiró szokott müködni...Igy érnek körbe a szálak.. ;)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: WNB »

Lujan: a rekordjában van 1db ismerős kakukktojás...ő volt az, aki egy bizonyos finnországi gálán kiütötte Paolo Robertot (Euro+Várhegyi? Viasat+Golyó?)...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Cintron vs Margarito áprilisban.<br><br>Ez kemény lesz. Szerintem esélyes az év meccse címre. Olyasmi bunyóra számítok mint a Freitas vs Corrales vagy méginkább a Trinidad vs Mayorga. Szerintem ez az a meccs ami tipikusan 50-50%. Cintron még soha nem találkozott igazi klasszissal, de Margarito is elég simán kikapott Santostól szóval tényleg nagyon kétesélyes a meccs. Ráadásul ez egy puerto ricoi vs mexikói meccs lesz, ami további pikantériát ad az összecsapásnak.<br><br>Előtte azonban Cintronnak túl kell esnie Lujanon (valaki tudja ki ez a srác különben?), valamint Margaritonak Gomezen, ami nem lehet egy "mission impossible.
"Mindenki a napra tör..."
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: berti »

Tuja valaki ki lesz a következő ellenfele? Esedékes lenne egy világbajnoki meccs!<br>(IBF#2),(WBO#2)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kermit Cintron:<br><br>Kép<br><br>Cintron edzés közben:<br><br>Kép<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Azt hiszem itt van az ido. hogy Kermit-et a valtosuly kozvetlen elvonalaba soroljuk.  Reid egy nagyon jo proba volt. Igaz, hogy a boksztudas most sem lett igazan tesztelve, mivel egy igazi slugfest volt az a 8 menet (a 4. menetet kulon kiemelnem, miutan amit ott volt, az nem mindennapi. Talan a legjobb valtosulyu  menet evek ota), de az mindenkeppen bebizonyosodott, hogy Cintron alla birja a strapat es, hogy az utoereje kivetelesen jo ebben a sulycsoportban. <br>Kulon figyelemremelto volt az, ahogy testre is bombazott gyakorlatilag vegig. Le is lassult Reid rendesen. A ket leutes pedig egy sigle punch volt mindket esetben. A biro teljesen jogosan allitotta le a meccset.<br>Ha Margarito nem veri meg Santost (ami egyeltalan nem volna meglepi), akkor Cintron ellen kellen bunyoznia. Nem lesz setagalopp ez garantalhato.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jó bunyós nagyon ez a Cintron, de szerintem Spinks ellen pontozással kikapna. Azon a szinten a nyers erő már nem biztos, hogy elég. Ortiz egy jó másodvonalbeli bunyós, aki még kisváltósúlyban is a kiüthető bunyósok közé tartozott. Nem csoda, hogy Cintron lemészárolta. Én azt hiányolom Cintronnál, hogy egy klasszis ellenfél ellen is bizonyítson. Olyan ellen aki benne van a top 10-ben. Rivera, aki eleln legközelebb bokszolni fog nálam szintén nincs benne a top 10-be és így kiállni Spinks ellen egy kicsit nagy ugrásnak tűnik. Mindezek ellenére Cintronból világbajnok lesz az biztos.
"Mindenki a napra tör..."
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Nem hittem a szememnek Szombaton. Ortizt (de barki mast is ) igy kiutni, nem mindennapos. A Fightnews azt irja, hogy egy sorozatol ment Ortiz le, de en lattam a meccset es egy boduletes balhorog volt az, ami utan Ortiz szemei lecsukodnak (lassitason egyertelmuen latszik, hogy abban a pillanataban elveszitette az eszemeletet) es a masik ket utes mar cask a hab a tortan. Cintron nagyon jo!<br>Olvastom, hogy Hopkinssal edzett erre a meccsre  es fog a kovetkezore is.<br>Mit gondoltok mi lesz Spinks ellen?<br>
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Nem latta veletlenul valaki Cintron meccset Vargas elott? Vegre volt valaki, aki nem fekudt le es komolyan vissza is tamadott. Nagyon jo meccs volt. Ennek a Lau-nak az alla acelbol van, ezt allitom. Olyan uteseket nyelt el, amiktol szerintem a valtosuly nagy resze lefekudt volna.<br>Vegul is Cintron gyozott egy brutalis KO-val a kilencedikben. Kivancsi vagyok, hogy ki lesz a kovetkezo. Csak nem Mayorga? ;D ;D ;D
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Én is láttam a meccset.<br>Cintron többször ütött mélyre 1 menet alatt, mint Nagy Jani az egész mérkőzés alatt.<br>A bíró viszont egész határozottan viselkedett.
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kermit Cintron

Hozzászólás Szerző: justy »

Pasu,<br>Hat igen, ha valaki ezen a meccsen latja eloszor, akkor nem erti a korulotte levo felhajtast. Nem igazan tudott mit kezdeni ellenfele nyomulos stilusaval, lathatoan zavarta. Oldaliranyu mozgast elegge hanyagolta, nem csinalt meglepo dolgokat; egy szorgalmas es bivalyeros mesterembert ismerhettunk meg szemleyeben. Nyert, persze, de ez a teljesitmeny egy komolyabb ellenfel ellen edeskeves...
BUTTON_POST_REPLY