Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

Boniek!<br>Toney szimpatikus? Háát... <br>Nálam Michalczewski hozzáállása viszi a pálmát, ha elhiszem, hogy inkább a szíve hajtja és nem a zsebe...<br>
Fémből van, tehát nem élőlény.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: capture »

Nekem a magyarok közül Kótai a nyerő nem nagyképü mondjuk ez igaz Madárról de Kótait jobban birom.Amúgy Hopkins az örök kedvenc és Morales.És nagyon várom már hogy összejöjjön a Hopkins-Trinidad 2.meccs vagy Hopkins-Taylor igazi csemegék.
Brendt
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2004-01-12 12:35:09
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Brendt »

Nekem a magyarok közül Balzsay a legszimpatikusabb. Ha látványos boxot csinál a késöbbiekben is, szerintem ő lesz az első magyar boxoló, aki befuthat a németeknél.<br>Szimpatikusan, összeszedetten tud nyilatkozni és benne még meg van az az agresszivitás, amit Madárból mostanában hiányolok.<br>Persze tudom én, hogy hurkák ellen sokkal könnyebb aggresszívnek lenni, de szerintem ez hozzáállás kérdése is. Remélem, hogy ez megmarad benne pályafutása végéig.<br>Ami meg a szimpatikus bunyósokat illeti, nem feltétlenül a legszimpatikusabbak bunyóját nézem a legszívesebben. Sok boxoló van, akiket nem csípek a nyilatkozataik miatt, de a ringben öröm nézni őket.<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nekem a legszimpatikusabb a magyarok között:Erdei Zsolt.Mert szerintem ő az,akit a legkevésbé változtatott meg a világbajnoki öv,s nem szállt a fejébe a dicsőség,mint annak idején Koko-nak.
<br><br>Fordítva helytállóbb lenne ez szerintem...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Nekem a legszimpatikusabb a magyarok között:Erdei Zsolt.Mert szerintem ő az,akit a legkevésbé változtatott meg a világbajnoki öv,s nem szállt a fejébe a dicsőség,mint annak idején Koko-nak.A külföldi mezőnyből Lewis volt az abszolút kedvencem.De azért vannak még mások:Tyson,Tszyu,Morales,Wright,Hopkins,Coralles,Witter,Mosley,De la Hoya,Mayweather és Toney akik most jelenleg eszembe jutnak.Bár az utóbbi két bunyós nem éppen a szerénységéről híres,de legalább egy kis színt visznek a bokszéletbe. ::)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1111696596;start=0#11 date=03/28/05 ť 17:39:11]<br><br>Jó, hogy csak szimpatikus bunyósaink vannak... :P[/quote]<br>Igazad van, rosszul fogalmaztam. Szóval mindegyik magyarnak szurkolok. Még Nagy "Hóhér" Józsi barátunknak is.  ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1111696596;start=0#10 date=03/28/05 » 15:27:45]A magyarok természetesen[/quote]<br><br>Jó, hogy csak szimpatikus bunyósaink vannak... :P
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Darien »

A magyarok természetesen, ezen kívül: Barrera, Pacman, Michalczewski, Holyfield, De la Hoya, Roy Jones
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Boniek »

1. A hazai mezőny (főleg Erdei Zsolt, Nagy Jani - és nem az eredményességük miatt, ja és Balzsay Károly)<br>2. James Toney.<br>3. Britek: Hatton, Maccarinelli, Calzaghe (vagy az utóbbi kettő olasz? :))<br><br>És tényleg nem lehetne a tárgyban egy n-m cserét végrehajtani?
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Felix Trinidad
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Diego Corrales, Floyd Mayweather, Brahim Asloum, Miguel Cotto, Oscar De La Hoya, Martin Castillo, Eagle Kyowa, Felix Trinidad, Acelino Freitas ezek a kedvenc bunyósaim jelenleg. A magyarokon kívül természetesen, akik között nem tudok igazán különbséget tenni, mindegyiküket nagyon csípem.<br><br>A fiatalk közül Dirrell és Ward kiugróan tehetségesnek néz ki. Ha tartani tudják a jó formájukat bekerülhetnek a kedvencek közé.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

John Ruíz
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: supras »

Nagy Jani, Kótai, Tszyu, Corrales, Toney stb...
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: greg »

Magyar viszonylatban egyértelmûen Nagy Jani, és Erdei Zsolt.<br><br>Ja, a külföldiek közül Tszyu, Erik Morales rokonszenves emberkék, és - ha már Erdeirõl beszélünk - Julio Gonzales is.<br><br>A múltkor volt a KO-TV-n Margarito-ról egy filmecske, azóta õ pl. sziMpatikus nekem, de pl. - bár õ már nem aktív - Mickey Ward is ebbe a vonulatba tartozik.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: dp »

Nagy Jani, Morales, Wright, Tszyu.<br>Nekem ők a kedvencek.Vannak még páran de ők elsőként jutottak az eszembe.<br><br>(Posztumusz kedvencem Rocky Marciano.Óriási alázattal edzett, maximalista volt)
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Itthon most talán Kovács Attila (csak a legutóbbi meccse alapján)<br><br>Külföld: Gatti. Nem szól le senkit, de nagy harcos.
Az erő legyen Velem!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Ki a legszinpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Eddig látott nyilatkozatai és viselkedése alapján nekem Kosztya Tszyu. Intelligens, és az eredményeihez mérten roppant szerény. <br>
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Ki a legszimpatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Nektek ki?<br><br>Nekem talán Sugar Ray Leonard.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
BUTTON_POST_REPLY