Képek II. - Nők az MMA-ban

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: supras »

Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

PRIDE Amateur Championship<br><br><br>Kép<br><br>Kép
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Egy kis történelem:<br><br>Kép<br><br>Even in 1916, there were those historical moment's of male-female encounters recorded in history....<br><br>Kép<br><br>JoAnn Haegen (Jo-ann Verhaegen) defeats Norm Jones in a boxing match four-round bout - 1952<br><br>Kép<br><br>Yep, even in Japan, they have had some mixed matches - 1970's...<br><br>Kép<br><br>This female fighter takes a beating from a male fighter - 1970's<br><br>Kép<br><br>Marion Bermudez fighting another male in the 1970's....<br><br>
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Íme egy példa a nők vs. férfiak összecsapásokra.<br><br>Kép<br><br>Name: 2 Hot 2 Handle<br>Date: 11-10-04<br>Event: Irma "The Gladiatrix" Verhoeff vs. Marc Gefferie
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

A Gracie család egyik gyöngyszeme: Kyra Gracie<br><br>Kép<br><br>Kép
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Kép<br><br>Smack Girl New Beginning
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Bár ez nem egészen MMA, de ha már rátaláltam...<br><br>Kép<br><br>Keri Crothers<br>Born: December 4th, 1975 <br>Home: British Columbia,Canada         <br>Ht: 5'10"   (179 cm)<br>Wt: 133-138 lbs <br>Record: 8 wins 4 losses.<br>Title: Canadian Lightweight Champion (Woman Kickboxing)<br><br>
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nekem kedvemre való. Egyébiránt láttam már női MMA viadalt, s egészen megdöbbentem a harciasságukon és a kíméletlenségükön.
Camo
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ez a márketing....Borotva és fröcskölt víz..  :)  :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Erin Toughill<br><br>Kép<br><br>Ez viszont már egy kicsit húzós... ::)<br><br>Kép<br><br>Pedig ő az.
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nos, én nagyon régen láttam videót harci kutyák összecsapásairól. Nekem már az is megfeküdte a gyomromat. Az meg köztudott, hogy egyes helyeken a kutyákat összeeresztik pl. medvével vagy vaddisznóval. Na de embert egy kutyával... Te jó ég! Aki ilyenbe belemegy, biztosan nem egészen normális.  :(
Camo
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: miszter »

Camo jövőképe, ember az állat ellen, még a közelmúltban is hivatalosan ment Angliában. Ha jól emléxem a múlt század végén, és a mostani elején voltak olyan meccsek, hogy a stafforshirterrier, és az ember egymással szemben ki volt kötve egy oszlophoz, éppen összeértek egymással, és hát a kutya harapott, az ember pedig csupasz ököllel ütötte. Egyszer régebben elolvastam egy ilyennek a "közvetítését", vagyis korabeli újságban való leírását, (Harci Kutyák című könyv), és ott az ember győzött. Persze sok sérülést beszedett, de a kutyát félholtra verte. A dolog apropója pluszban az volt, hogy az illető törpe volt. Most nem mondom, hogy szívesen néznék ilyesmit, de olvasva elég érdekesnek tűnt. Ez sem valami szép dolog, de még mindig jobb, mint a bika szerepe az arénában.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Romsy link=board=MMA_forumok;num=1120595396;start=0#5 date=07/17/05 ť 18:30:18]Én nem támogatom ezeket a női - férfi fightokat. Szerintem elég nagy parasztság. A férfi bármit csinál, szégyen. Ha kiüti azért, ha meg kikap... nem is kell mondani.[/quote]<br><br>Romsy, ez hogy tetszik?<br><br>Kép
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Kép<br><br>Name: Bakalopoulos, Olga<br>Fighting Style: MMA<br>Additional Styles: Kickboxing<br>Trainer: Marcus Vinicius (BJJ)<br>Height: 5’6”<br>Weight: 165-185<br>Home Town: Los Angeles, CA<br>Fighting Out Of: The Beverly Hills Jiu Jitsu Club<br>Sponsors: Beverly Hills Jiu Jitsu Club and Crunch Gym<br><br>
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nekem csak olyan videóim vannak, amelyeken nők küzdenek egymással. Bár közöttük is akad egy-két "férfias" jelenség.  :D<br><br>Mindenesetre eléggé elképesztő, hogy az ellenkező nem képviselőit is összeeresztik. Bár van olyan nőismerősöm, akiből kinézem, hogy lenyomna egy-egy cingárabb palit, na de azért mégis...  :-/<br><br>Egyre érdekesebb dolgok pattannak ki a szervezők fejéből. Kíváncsi vagyok, hogy mivel lehet még előállni, ami még bizarabb egy férfi-nő párosításnál. Pl. jön az ember versus állatok?  ??? Tisztára Colosseum-feeling.
Camo
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én nem támogatom ezeket a női - férfi fightokat. Szerintem elég nagy parasztság. A férfi bármit csinál, szégyen. Ha kiüti azért, ha meg kikap... nem is kell mondani.<br><br>Egyébként ilyen uniszegsz mérkőzés a Hersisia - Petrányi undercard meccsén volt először. De azt nem tudom melyik nyert, mert nem tudtam eldönteni melyik a nő és melyik a férfi.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Úgy tűnik, mindenkinek felcsigázta az érdeklődését a nők és a férfiak közötti összecsapások lehetősége.  :) Legalábbis a hozzászólásokból úgy tűnik.  ;D<br><br>Díjaznám, ha valaki tudna erről valami használható infót mondani. Látott már valaki ilyen meccset? Honnan lehetne ilyet letölteni, megszerezni, vagy esetleg kölcsönkérni? (Már persze ha van olyan közöttünk, aki egyáltalán rendelkezik ilyen felvétellel.)  ???
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Tara LaRosa<br><br>Kép<br>        <br>Style: Brazilian Jiu-jitsu and Muay Thai Kickboxing<br>Rank: 4 Stripe Blue Belt under Royce Gracie<br>Height: 5'6"<br>Weight: 135 lbs.<br><br>Grappling/Jiu jitsu Record: 45-11 (women's divisions);  15-31 (men's divisions) Ez utóbbi nekem nagyon új, bár képeket már láttam ilyenről: ezek szerint vannak olyan küzdelmek, ahol a nők férfiak ellen lépnek ringbe?<br><br>MMA Record: 4-1<br><br>Kép<br><br>
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

Erin Toughill (Pro Boxing: 6-1-1 1NC; MMA: 6-2-1)<br><br>Kép<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... 1<br><br>A Technique from Brazilian Jiu-Jitsu<br><br>Kép
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Képek II. - Nők az MMA-ban

Hozzászólás Szerző: Camo »

A folytatás...<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép
Camo
BUTTON_POST_REPLY