Színészek, ha ütnek

Minden, ami profiboksz!
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: netchan »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1044797096;start=0#5 date=02/12/03 ť 19:31:17]Egy "érdekes" sztori Steven Seagallal kapcsolatban :<br><br>http://index.hu/politika/bulvar/seagal030212/[/quote]<br><br>Van par jo kep a Gambino "csalad"-rol:<br>http://www.thesmokinggun.com/mugshots/index.html<br><br>(Gangsterts alatt)<br><br>netchan
madfax

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: madfax »

Üdv Mindenkinek!<br><br>A legjobban bokszoló szinész Brad Pitt.(Lásd Blöff):-))
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

- Ez meg a bácsikád sisakja...  ;D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Ja a Kincs ami nincs azt király film! Láttam már vagy 20szor én is.  :D
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Sama »

Uraim, remelem senki sem gondolja komolyan, hogy filmek alapjan itel meg akarmit is (ha csak a Rocky sorozatot lattam volna, akkor azt mondanam, hogy a bokszolok sosem vedekeznek, csak "nyelik" az uteseket ??? )<br>Bohocok es szelhamosok sajnos tenyleg nagyon sokan vannak, de csak meg kell kerdezni, hogy kitol tanult, mit, milyen papirja van a mesteretol, stb. percek alatt kiderul, hogy ki a kokler.<br><br>Sama
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: edge »

Egy "érdekes" sztori Steven Seagallal kapcsolatban :<br><br>http://index.hu/politika/bulvar/seagal030212/
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Az Ali V Foreman visszavágó valószínű azért nem jött létre, mert időközben 1977-ben Foreman nagy meglepetésre kikapott Jimmy Young-tól. Ez annyira kedvét szegte "Big George"-nak, hogy jó időre vissza is vonult.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: berti »

Bandi!<br><br>Nem ennek a fórumnak a témája, de úgyis mindenki mindent elolvas. Vagy mégsem mert kb. egy hónapja már jeleztem az ESPN-t, ás azóta több hozzászólás is volt az ügyben. Ejnye-ejnye. Nem látogatol rendesen, üjjj le kettes!  ;) :D<br><br>Hagy jegyezzem meg: Foreman - Ali meccs ha nem ott, olyan körülmények között  játszódik - páratartalom, meleg stb. - szvsz. talán, valószínű nem így alakul. Foreman már a második menettől alig kap levegő. Vonszolja magát, fullad, mint egy részeg úgy megy előre, az ütései meg szerintem korántsem olyan erősek mint egyébként. Ali zsenialitásához viszont hozzá tartozik, hogy ezt ott felismerte és egyből tudta, mit kell csinálni. Persze veszélyes volt "üttetni" magát. Miért nem jött össze egy visszavágó?<br><br><br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim, hihetetlen elmenyben volt ma reszem. Kapcsolgattam a tevet, es talaltam egy Espn Classic sports nevu adot, az Ali-Liston, Ali-Foreman es Dempsey-Tunney meccseket adtak. Apam meg halal nyugodtan kozolte, hogy igen, szokott maskor is lenni ez az ado, bar nem mindig, azt hittem rosszul leszek, hogy nem szolt eddig. Nos, miutan majdnem minden menetet teljesen leadtak (eddig ilyen egeszben sosem lattam a meccset, csak reszleteit), azt kell mondjam, hogy Ali utesallosaga igen erosen tesztelve volt. Vmelyik forumban ugyanis ezt megkerdojeleztuk anno. A mai lagymatag nehezsulyu meccsekhez kepest orom volt 3 ilyen kalieru meccset nezni egy esten :)<br>Udv,<br>Bandi<br>p.s.: Bruce Lee-nek igaza volt, Ali valoban siman elbant volna vele (szerintem)<br>p.s.2.: Ma ismet megneztem a Kincs ami nincset jelentem :) Most sem volt kevesbe jo, mint legutoljara ;D
bandi
-----------------
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Adambalogh simán igazad van! Sokan hisznek az ilyen "cirkuszoknak" ahol úgymond "bohócok" lépnek fel.<br>Bruce Lee is egy vánor bohóc volt, elment Amerikába oszt nesztek én vagyok Bruce Lee a kung-fu király, gyeretek eddzeni itt a legjobbak lesztek! Ali-t sokkal jobban kéne tisztelni! Bruce Lee a Hollywood nevü cirkusz főatrakciója!
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Greg: Norris erre ugy emlekszik, hogy kolcsonosen mutattak egymasnak ujat :) Igaz, hogy ezt mondjak Bruce-rol. De igazandibol ennek semmi konkret nyoma nem volt :) Igazandibol mivel Bruce Lee elutasitotta a harcmuveszeti ovfokozatokat es a versenyeket, nm igazan lehet valos tenyekre hagyatkozni vele kapcsolatban, csak legendakra. <br>
bandi
-----------------
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Leibigab<br><br>Végre valaki aki nem olyan hiszékeny mint a többi ember!<br>Bruce Lee egy rutintalan emberke volt. Semmi eredménye nem volt semmiben. Bárki írhat rólla akármit de az eredmény számít! Egy pl: mielött elkezdtem thaiboxolni Bruce Lee-t Istenítettem! Mindent elolvasatam rólla és azt mondtam: Bruce Lee, ááá őt senki sem verte volna le a világon ő a legjobb soha nem lesz jobb harcos nálla! Mert hittem a filmnek és a künyveknek! Most a valós harcnak hiszek! És az szemmel látható bizonyíték nem pedig "legenda"!
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Ne haragudjatok, ez már nem egészen ide tartozik, de nem bírom ki, hogy meg ne kontrázzam Bruce Lee gyorsaságát, aki "olyan gyors volt, hogy nem lehetett látni az ütéseit, csak érezni".<br><br>Muhammad Ali meg olyan gyors volt, hogy este a lefekvésnél mikor lekapcsolta a lámpát, mire kialudt a fény, ő már régen el is aludt.  
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Minden második kínai kung fu-s. Minden 3. kínai kung fu világbajnok. Minden 5. ember kínai  ;D<br><br>Hallottatok már egy magyar, bizonyos Robert Lyons nevű úrról.<br><br>Na, ő is 1 Kung fu világbajnok. Aki tudja, hogy milyen "ágazatban" kapta a címet, az sejti mire gondoltam.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Ja, viszonylag komoly boksz szurkolónak tartom magam, de igen komoly gondban lennék, ha megkérdeznék tőlem, hogy Ali-nak hány kg-os ütése volt. Ráadásul róla sokkal tőbb infót lehet beszerezni, mint a misztikus Bruce Lee-ről. Egyébként, nem nagyon tudom elképzelni, mert a nagy ütőerő 3 lényeges szempontból tevődik össze: Gyorsaság+technika+testsúly. Talán a gyorsaság ami nem Ali mellett szólna. (mondanák az elvakult Bruce Lee fanatikusok ;)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

greg<br><br>Na, látod, szerintem ez a legenda! Konkrét adatokat, neveket írj, hogy mikor ki ellen és hol mérkőzött.<br>És, megnézném a felvételeket is azokról a meccsekről is. ;)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: greg »

Leigigab<br><br>A Norris - Bruce Lee dologról annyit, hogy Norris és Robert Wall (anno karate-világbajnokok) mindketten Bruce-hoz jártak a harcmûvészetek terén tovább képezni magukat. Bruce Lee korának legnagyobb thai-box harcosaival, kung-fu-saival, stb. tehát minden ág bajnokával megküzdött és mindenkit megvert. <br>A való életben nem a filmekben látható magas rúgásait használta, hanem szinte kizárólag, a wing chun szerinti, alacsony rúgásokkal operált, ezt kombinálta villámgyors kéztechnikáival. Mindenki, aki ismerte, vagy küzdött vele, azt mondta, hogy nem lehetett látni az ütéseit,csak érezni. Ja, az erejérõl annyit, hogy kb. 70 kg-s testsúlya ellenére néhány kiloponddal ütött csak kisebbet, mint Ali.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

<br>Kép<br><br>- Honnan tudod, hogy arra van észak?<br>- Onnan, hogy pont szembe van déllel.  :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: paja »

-"...hát persze ha takarékperselynek használja."<br>-"Hány imát ismersz?"  ;D ;D ;D<br><br>
BUTTON_POST_REPLY