Színészek, ha ütnek

Minden, ami profiboksz!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

- Azt kérdi hova?!<br>- Ahhoz neked semmi közöd!  Na kifelé! :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: paja »

Hova? ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

.....mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele..... :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: WNB »

Clint E. időskori filmjei (késői post Dirty Harry korszak ;)) az igazi ászok (pedig ezekben már nem nagyon üt, vagy csak öregesen).<br><br>Pl. az Unforgiven (a magyar keresztségben: Nincs bocsánat)...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Clint a western király! Legnagyobb film: A Jó, a Rossz és a Csúf.  ;D
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Laikus »

És mit szóltok Clint E.-hez<br><br>Volt néhány jó kis bunyós filmje és az egyik barátja állítja, hogy amikor ő katona volt Clint elkisérte egy darabon. Mivel nagyon megszomjaztak betértek egy kocsmába, ahol többek között tengerészgyalogosok is voltak. Az ivásból végül is verekedés, akarom mondani verés lett. Míg a katona haverja elfutott segítségért addig a mi hősünk három tengerészgyalogost küldött aludni.<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

ime egy regebbi cikk. ezek szerint (ha jol szamolom ;D) B. Spencer mar 73 eves. gondoltatok volna, hogy jogi diplomaja is van?<br><br><br> Piedone megöregedett - Bud Spencer 70 éves (2000. február 04 .)<br> <br><br>A nápolyi születés&#251; Carlo Pedersoli 1950-ben az olasz sportolók közül els&#245;ként úszta egy percnél rövidebb id&#245; alatt a száz métert. Ki hitte volna akkor, hogy az 1 méter 94 centi magas, sportos külsej&#251; fiatalember valamikor Bud Spencer néven, 130 kilósan nem kevesebb mint 25 filmet fog végig verekedni? <br><br>Bud Spencer, az ünnepelt filmszínész, végzett jogász és vállalkozó október utolsó napján töltötte be 70. életévét. Alighogy befejezte jogi tanulmányait Rómában, Carlo Pedersoli, aki egy gyáros fia volt, 1951-ben - oldalán Peter Usztyinovval - Nero test&#245;reként mutatkozott be a "Quo Vadis?" cím&#251; amerikai sikerfilmben. Diplomájának megszerzése és különféle alkalmi munkák után - amelyek kapcsán egészen Dél-Amerikáig utazott - filmrendez&#245; barátja, Giuseppe Colizzi 1967-ben kiosztotta rá az els&#245; f&#245;szerepet. <br><br>Bud Spencer m&#251;vésznéven el&#245;ször Spanyolországban forgatott 1967-ben, a "spagetti western"-nek nevezett "Isten megbocsájt, én nem" cím&#251; filmben. A helsinki (1952) és a melbourne-i (1956) olimpiai játékok részvev&#245;jéb&#245;l id&#245;közben szakállas, testes óriás lett, aki nagy súlyt helyezett rá, hogy hajdani barátai ne ismerjék fel. Colizzi volt az is, aki Spencer partneréül szerz&#245;dtetett egy karcsú, jókép&#251; fickót. Az egykori vízipóló játékos szintén színészi pályája kezdetén tartott: Mario Girotti - velencei apa és német anya gyermeke - azóta "Terence Hill" néven ismert a film világában. <br><br>Id&#245;közben lejárt az er&#245;szakos, kemény "olasz western" kora és a hetvenes évek elején a Bud Spencer-Terence Hill páros a m&#251;faj új változatát, a nonszensz westernt teremtette meg (Az ördög jobb és bal keze). Vér nem folyik, annál több a verekedés, amely ugyan brutálisnak hat, viszont egyáltalán nem akarja a valóság látszatát kelteni. Számos nagy siker&#251; film után Bud Spencer legújabban Cervantes világhír&#251; regényének, a Don Quijoténak megfilmesítését tervezi. A családjával Rómában él&#245; Spencer a filmezés mellett sikeres üzletember is: a "Mistral Air" légitársaság és egy gyermekruhákra szakosodott textilgyár tulajdonosa. A keményökl&#251; filmh&#245;s a magánéletben mintaférj és gondos apa - vallja felesége, Maria Amato, egy filmproducer lánya. "Családom a legfontosabb a számomra" - mondja a 39 esztendeje boldog házasságban él&#245; háromgyermekes Bud Spencer.
bandi
-----------------
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Ennek a végét kozi már beírta, de én ezt már régebben kiírtam magamnak, úgyhogy most álljon itt teljes hosszában. "És megint dühbe jövünk"<br><br>Először egy kiscsávó megy oda fagyié:<br><br>-Egy pisztáciát kérek!<br>-Pisztácia elfogyott. Van tutti-frutti és karamell.<br>-Akkor tutti-fruttit!<br>.<br>.<br>.<br>-Te! Adj má' nekem is egy tölcsért!<br>-Tutti-frutti, karamell, vanília.<br>-Pisztácia.<br>-Pisztácia kifogyott. Van vanília, tutti-frutti, karamell, rumosdió, kávé.<br>-Oké! Akkor legyen ööö vanília... pisztáciával.<br>-A pisztácia kifogyott. Van vanília, karamell, tutti-frutti, rumosdió és kávé.<br>-Ehh... Oké, akkor öh... öö... legyen mondjuk öö... tiszta csokoládé... egy kis pisztáciával.<br>-Mond te süket vagy? A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt.<br>-Azé' ne kap' fel mindjárt a vizet. Hát ha nincs, nincs. Szóval akkor... mi a választék?<br>-Van vanília, tutti-frutti, karamell, rumosdió és kávé.<br>-Megjegyeztem.<br>-Ehh.<br>-Akkor... mondjuk legyen egy kicsi mindből. Tutti-frutti, karamell, vanília, rumosdió és kávé.<br>-Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát!
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: netchan »

Utolso Cserkesz (kedvencem):<br><br>- Jó estét uraim! Hol az a stukker, Hallenbeck?<br><br>- Mit keresnek ilyen kicsik errefelé? A kislányoknak is otthon a helyük.<br><br>- A lámpák is égnek már.<br><br>- Kuss legyen baromarcú!<br><br>- A baromarcú én vagyok, ő a faszkalap.<br><br>- Jake! (Jake üt)<br><br>- Biztosan láttál már krimit, úgyhogy tudod mi az ábra! Jobb lenne, ha későbbre hagynád a viccelődést! Értve?<br><br>- A boríték kellene, mi?<br><br>- A boríték, úgy bizony. Látod, Jake, ez a pali tudja meddig feszítheti a húrt.<br><br>- Jól beszélsz.<br><br>- Tetszik a stílus? Az a boríték itt van nálatok, ugye?<br><br>- Jobb, ha feladjuk Jimmy! Ez a kettő itt géniusz.<br>(Jake üt)<br><br>- Hagyjátok már békén azt a pasast!<br><br>- Hagyd a pasast! Ahogy parancsolod. Jake óriási buzgalommal végzi a munkáját.<br><br>- Bazdmeg.<br>(Jake üt)<br><br>- Ú, egy elmebajnok ápol minket.<br><br>- Még mindig viccel a fiú,<br>adj neki!<br>(Jake üt ...)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

A következö versenyző:<br>"Nincs kettö négy nélkül"<br><br>- és mijót föztél már nekünk Ceffa?<br>- Hát mára semmit.<br>- Értem. És a második fogás?
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: paja »

"És megint dühbe jövünk" pár aranyköpés még ami nem volt:<br><br>-Nem láttál erre egy olajos képű fickót overállban?<br>-Tükörben láthatsz te is!<br>-Téged ismerlek te szállítottad ide a csónakomat nem igaz?<br>-És ha igen?<br>-Valaki megbabrálta a motoromat és lerohadtam!<br>-Nem tud érdekelni...<br><br> :D<br><br>-Akkor most szépen átruházod ránk a kamion tulajdonjogát. Ki ne felejtsd az adataidat és a kamion rendszámát. Ja és az új tulajdonos pedig a Nimfas Corporation.<br>-Ki az a korporésön?<br>-Bunkó vagy Bákszi.<br><br> ;D<br><br>-Utoljára mondom hol a kamionom amivel elhajtottál?<br>-Ja a járgányod... Elveszítettem pókeren.Tudod hogy van, ami könnyen jön könnyen megy el.<br>-Hogy merted föltenni az én kamionomat?<br>-Azt reméltem hogy nyerek és akkor veszek 1-et én is és együtt dolgozunk.<br>-Bomba ötlet bájgúnár!<br> ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: greg »

=>Nyomás utána!<=<br><br>- A zsaruk még javában a két holttest után kutatnak!<br><br>- Ha nem kapcsolod ki a szirénát, az egyiket biztosan megtalálják!
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

"Különben dühbe jövünk" legvégén, miután felgarul az egyik kocsi:<br><br>Hill: Eldöntjük kártyán?<br>Bud: - (megrázza a fejét)<br>Hill: Szkander?<br>Bud: -<br>Hill: Sör-virsli verseny?<br>Bud: Hol?<br><br> ;D<br><br>Anulu: Fogoly! Kettő fogolyok. Fogolyajo.<br><br>Anulu: Laba stimbala... hm, he, hö...  ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

- Fogatjunk 5 centbe, hogy többet tudok meginni mint maga kifacsarni!<br>.<br>.<br>.<br>.<br>- 10-et 5 centért. Nagy koponya vagy!  :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: gallien »

Hozzátenném, hogy azért Bujtor "Csöpi" se kutya!<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: kozi »

<br>- A pisztácia kifogyott! Van vanilia, tutti-frutti, karamell, rumosdió és kávé.<br>- Akkor legyen egy kicsi mindböl. Vanilia, tutti-frutti,karamell,rumosdió,kávé...........Ja. Csak ne spórold ki a pisztáciát.  :D :D :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: paja »

Én sosem fogadok. És főleg nagyon nem szeretem ha valaki a kajámra pályázik... :D<br><br>Ez a pénz Bob-é.Gyorssegély... ;D<br>Ja és papi kék szemet akar, és a kék szín tovább drágítja. :o ;D<br><br>ui: ez offolásnak számít vagy belefér? :)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: paja »

Ti ugye szeretitek a hagymás babot? :)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Színészek, ha ütnek

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nem is ertem, mi a kerdeses ebben: Bud Spencer a legjobb bunyos szinesz ;D Ha mar ennyiunket ennyiszer leultett a teve ele, akkor mar tenyleg tudhat valamit ;D<br>   ;)
bandi
-----------------
BUTTON_POST_REPLY